Easy Digital Downloads - en to cs_CZ translation catalogue (947 entries)

en:   Fee: %s - %s
cs_CZ: Poplatky: %s - %s

en:   Product: %s
cs_CZ: Produkt: %s

en:   Product: %s - %s
cs_CZ: Produkt: %s - %s

en: %1$s Files
cs_CZ: %1$s Soubory

en: %1$s License Key
cs_CZ: %1$s klíč licence

en: %1$s Notes
cs_CZ: %1$s Poznámky

en: %1$s Prices
cs_CZ: %1$s Ceny

en: %1$s Settings
cs_CZ: %1$s Nastavení

en: %1$s Stats
cs_CZ: %1$s Statistiky

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s with no alternative available.
cs_CZ: %1$s není <strong>podporován</strong>od Easy Digital Downloads verze %2$s a neexistuje k němu žádná alternativa.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s! Use %3$s instead.
cs_CZ: %1$s již není <strong>podporován</strong> od Easy Digital Downloads verze %2$s! Použijte verzi %3$s.

en: %1$sView it in your browser.%2$s
cs_CZ: %1$sZobrazit ve vašem prohlížeči.%2$s

en: %2$s published. %1$sView %2$s%3$s.
cs_CZ: %2$s publikován. %1$s zobrazení %2$s%3$s.

en: %2$s saved. %1$sView %2$s%3$s.
cs_CZ: %2$s uložen. %1$s zobrazení %2$s%3$s.

en: %2$s submitted. %1$sView %2$s%3$s.
cs_CZ: %2$s odeslán. %1$s zobrazení %2$s%3$s.

en: %2$s updated. %1$sView %2$s%3$s.
cs_CZ: %2$s aktualizován. %1$s zobrazení %2$s%3$s.

en: %s Configuration
cs_CZ: %s nastavení

en: %s Details
cs_CZ: %s Detaily

en: %s Files
cs_CZ: %s Soubory

en: %s Notes
cs_CZ: %s Poznámky

en: %s Prices
cs_CZ: %s Ceny

en: %s Requirements
cs_CZ: %s Požadavky

en: %s Settings
cs_CZ: %s Nastavení

en: %s sold:
cs_CZ: %s prodáno:

en: %s that this discount code cannot be applied to.
cs_CZ: %s slevový kód nemůže být  aplikován.

en: (optional)
cs_CZ: (nepovinné)

en: (unknown)
cs_CZ: (neznámý)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
cs_CZ: <a href="%s">%s &rarr; Přidat Nový</a>

en: <a href="%s">Post an issue</a> on <a href="%s">GitHub</a>. View <a href="%s">extensions</a> or <a href="%s">themes</a>.
cs_CZ: <a href="%s">Napište svůj názor</a> na <a href="%s">GitHub</a>. Podívejte se na <a href="%s">rozšíření</a> a <a href="%s">témata vzhledu</a>.

en: <em>button</em> | <em>text</em> - The style of the purchase link.
cs_CZ: <em> tlačítko </ em> | <em> text </ em> - vzhled/styl nákupního odkazu.

en: <strong>Amount</strong> - this discount amount provided by this code. For percentage based discounts, enter a number such as 70 for 70%. Do not enter a percent sign.
cs_CZ: <strong> Částka </ strong> - tato položka stanovuje částku slevy slevového kódu. Slevy na procentní bázi, zadejte číslem jako 70 pro 70%. Nezadávejte znak procenta.

en: <strong>Button Options</strong> - Disable the automatic output the purchase button. If disabled, no button will be added to the download page unless the <code>[purchase_link]</code> shortcode is used.
cs_CZ: <strong> Tlačítko - možnosti</ strong> - zakazuje automatickou operaci při kliknutí na kupní tlačítko. Pokud je funkce vypnutá, nebude stránka stažení obsahovat žádné tlačítko přídáno , pokud <code> [purchase_link] </ code> je použit jako zkrácený kód odkazu.

en: <strong>Code</strong> - this is the unique code that customers will enter during checkout to redeem the code.
cs_CZ: <strong>Kód</strong> - tento text unikátního kódu budou zákazníci zadávat do formuláře při vyplňování údajů na Pokladně.

en: <strong>Customers</strong> - This report exports all of your customers in a CSV format. It exports the customer's name and email address and the amount of products they have purchased as well as the final price of their total purchases.
cs_CZ: <strong> Zákazníci </ strong> - tento report eyportuje všechny zákazníky ve formátu CSV. Exportuje se na jejich jméno, emailová adresa a množství výrobků, které si zakoupili i konečné ceny jejich nákupů.

en: <strong>Download History</strong> - This report exports all of the downloads you have received in the current month into a CSV. It exports the date the file was downloaded, the customer it was downloaded by, their IP address, the name of the product and the file they downloaded.
cs_CZ: <strong> Historie stahování </ strong> - tento soubor obsahuje všechny stažení, které proběhli v aktuálním měsíci a je ve formátu .CSV. Obsahuje datum, kdy byl soubor stažen, jakým zákazníkem, jejich IP adresu, název staženého produktu a adresu souboru, který si stáhli.

en: <strong>Expiration Date</strong> - this is the end date for the discount. After this date, the code will no longer be able to be used. This is optional.
cs_CZ: <strong> Datum vypršení platnosti </ strong> - to je konečné datum platnosti slevy. Po tomto datu bude kód neúčinný. Tato možnost je volitelná.

en: <strong>File Download Limit</strong> - Define how many times customers are allowed to download their purchased files. Leave at 0 for unlimited. Resending the purchase receipt will permit the customer one additional download if their limit has already been reached.
cs_CZ: <strong> Limit počtu stažení souboru</ strong> - definuje kolikrát mohou zákazníci stahovat své zakoupené soubory. Nechte nastaveno na 0 pro neomezený počet stažení. Přeposlání potvrzení o nákupu umožní zákazníkům vždy jedno dodatečné stažení, pokud již omezení bylo dosaženo.

en: <strong>File Downloads</strong> - Define download file names and their respsective file URL. Multiple files can be assigned to a single price, or variable prices.
cs_CZ: <strong> Stažení souborů </ strong> - definuje názvy stahovaných souborů a jejich URL adresy pro stažení. Více souborů může být přiřazeno k jedné ceně nebo může mít cenu variabilní.

en: <strong>Log data:</strong>
cs_CZ: <strong>Logované údaje:</strong>

en: <strong>Max Uses</strong> - this is the maximum number of times this discount can be redeemed. Once this number is reached, no more customers will be allowed to use it.
cs_CZ: <strong> Omezení užití </ strong> - to je maximální počet, kolikrát může být sleva maximálně uplatněna. Jakmile je tohoto počtu dosaženo, nebude už možné slevu uplatnit novými zákazníky.

en: <strong>Minimum Amount</strong> - this is the minimum purchase amount required to use this code. If a customer has less than this amount in their cart, they will be given an error. This is optional.
cs_CZ: <strong> Minimální částka </ strong> - to je minimální nákupní částka potřebná k používání tohoto kódu. Pokud je objednávka zákazníka nižší než tato částka, nebude možné uplatnit slevový kód. Tato možnost je volitelná.

en: <strong>Name</strong> - this is the name given to the discount. Used primarily for administrative purposes.
cs_CZ: <strong>Název</strong> - tento text je názvem slevy. Bude použit především pro účely administrace.

en: <strong>PayPal</strong> - A PayPal payment gateway is included as standard with Easy Digital Downloads. To test the PayPal gateway, you need a Sandbox account for PayPal and the site must be placed in Test Mode from the General settings tab. Please remember to enter your PayPal account email address in order for payments to get processed.
cs_CZ: <strong> PayPal </ strong> - PayPal platební brána je součástí standardní výbavy Easy Digital Download. Chcete-li otestovat PayPal bránu, budete potřebovat Sandbox účet PayPal a stránky musí být nastaveny v testovacím režimu na stránce Základní nastavení. Mějte na paměti, že zadáním svého PayPal účtu při objednávce mohou být platby skutečně zpracovány, není-li správně nastaven testovací režim.

en: <strong>Payment History</strong> - This report exports all of payments you have received on your EDD store in a CSV format.  The report includes the contact details of the customer, the products they have purchased as well as any discount codes they have used and the final price they have paid.
cs_CZ: <strong> Historie plateb </ strong> - tato zpráva exportuje všechny platby, které jste obdrželi v EDD obchodě do formátu CSV. Zpráva obsahuje kontaktní údaje zákazníka, výrobky, které si zakoupil, stejně jako použité slevové kódy a konečnou cenou, kterou zákazník zaplatil.

en: <strong>Purchase Shortcode</strong> - If the automatic output of the purchase button has been disabled via the Download Configuration box, a shortcode can be used to output the button or link.
cs_CZ: <strong> Účtenka </ strong> - pokud je vypnut v nastavení automatický výstup kupního tlačítka v nastavení Stažení - konfigurace, může být zkrácený kód použit jako text na tlačítko nebo pro odkaz.

en: <strong>Sales and Earnings</strong> - This report exports all of the sales and earnings that you have made in the current year. This report includes your sales and earnings for each product as well a graphs of sales and earnings so you can compare them for each month.
cs_CZ: <strong> Prodeje a příjmy </ strong> - Tato zpráva exportuje údaje o prodejích a příjmech, které jste provedli v běžném roce. Tato zpráva obsahuje vaše tržeb a výnosů pro každý výrobek, a také grafy prodeje a příjmů, takže si můžete porovnat údaje za každý měsíc.

en: <strong>Start Date</strong> - this is the date that this code becomes available. If a customer attempts to redeem the code prior to this date, they will be given an error. This is optional.
cs_CZ: <strong> Datum platnosti od</ strong> - to je datum, od kdy bude sleva platná. Pokud se zákazník pokusí uplatnit kód před tímto datem, objeví se mu chybová hláška. Tato možnost je volitelná.

en: <strong>Test Payment</strong> - This included gateway is great for testing your store, as it requires no payment, and leads straight to product downloads. However, please remember to turn it off once your site is live!
cs_CZ: <strong> Testování plateb </ strong> - tato interní platební brána je ideální pro testování konfigurace eshopu, protože nevyžaduje žádnou platbu, a vede přímo ke stažení produktu. Nicméně, nezapomeňte ji vypnout, jakmile váš web spustíte do veřejného provozu!

en: <strong>Type</strong> - this is the type of discount this code awards.
cs_CZ: <strong> Typ </ strong> - je druh slevy tohoto kódu ocenění.

en: A %s purchase has been made
cs_CZ: %s nákup byl proveden

en: A description of all the options are provided beside their input boxes.
cs_CZ: Popisy všech možností jsou uvedeny vedle jejich vstupních polí.

en: A discount with that code already exists, please use a different code.
cs_CZ: Sleva s tímto kódem již existuje, použijte jiný kód.

en: A list of download links for each download purchased
cs_CZ: Seznam odkazů stažení jednotlivých nákupů

en: A plain-text list of download URLs for each download purchased
cs_CZ: Neformátovaný text se seznamem URL adres na stažení zakoupených souborů

en: A set of email tags has also been provided to allow the creation of personalized emails. A tag consists of a keyword surrounded by curly braces: <code>{tag}</code>. A description of each of these tags appear below the editor.
cs_CZ: Sada e-mailových značek umožňuje vytváření personalizovaných e-mailů. Tag se skládá z klíčového slova ve složených závorkách: <code> {tag} </ code>. Popis každé z těchto značek se zobrazí pod editorem.

en: A unique key used to identify the payment.
cs_CZ: Unikátní klíč použitý pro identifikaci platby.

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: API Keys
cs_CZ: API klíče

en: API Settings
cs_CZ: API nastavení

en: API keys successfully generated.
cs_CZ: API klíče byly úspěšně vygenerovány.

en: API keys successfully regenerated.
cs_CZ: API klíče úspěšne přegenerovány.

en: API keys successfully revoked.
cs_CZ: API klíče úspěšně zrušeny.

en: Abandoned
cs_CZ: Opuštěno

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
cs_CZ: Ztracené

en: Accepted Payment Method Icons
cs_CZ: Ikony akceptovaných platebních metod

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Active
cs_CZ: Aktivní

[ctx: Active discount code status]
en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add %s to Payment
cs_CZ: Přídáno %s k platbě

en: Add Discount Code
cs_CZ: Přidat slevový kód

en: Add New
cs_CZ: Přidat obsah

en: Add New %1$s
cs_CZ: Přidat %1$s

en: Add New %s Category
cs_CZ: Přidat novou %s kategorii

en: Add New Discount
cs_CZ: Přidat novou slevu

en: Add New Download
cs_CZ: Přidat nový obsah ke stažení

en: Add New File
cs_CZ: Přidat nový soubor

en: Add New Payment
cs_CZ: Přidat platbu

en: Add New Price
cs_CZ: Přidat novou cenu

en: Add New Tag
cs_CZ: Přidat nový štítek

en: Add Note
cs_CZ: Přidat poznámku

en: Add to Cart
cs_CZ: Přidat do košíku

en: Add to Cart Text
cs_CZ: Text pro přidání do košíku

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of Easy Digital Downloads. There are extensions for payment processors, such as Stripe and PayPal, extensions for newsletter integrations, and many, many more.
cs_CZ: Doplňkové pluginy jsou vám k dispozici. Výrazně rozšiřují standardní funkce Easy Digital Downloads. K dispozici jsou rozšíření pro platební procesory, jako je Stripe a PayPal, rozšíření pro zasílání newsletteru integrací, a mnoho, mnoho dalších.

en: Added to cart
cs_CZ: Přidáno do košíku

en: Adding Discounts
cs_CZ: Přidávání slev

en: Additional Display Options
cs_CZ: Doplňkové Možnosti zobrazení

en: Additional Updates
cs_CZ: Doplňující Aktualizace

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Address (Line 2)
cs_CZ: Adresa (řádek 2)

[ctx: Address City]
en: City:
cs_CZ: Město:

[ctx: Address country]
en: Country:
cs_CZ: Země:

en: Address line 1
cs_CZ: Ulice

en: Address line 2
cs_CZ: Adresní řádek 2

en: Adds a list of any discount codes applied to this purchase
cs_CZ: Přidat seznam případných slevových kódů vztahující se k tomuto nákupu

en: After - 10$
cs_CZ: Za - 10$

en: Agree to Terms
cs_CZ: Souhlas s podmínkami

en: Agree to Terms Label
cs_CZ: Nadpis souhlasu s pomínkami

en: Agree to Terms?
cs_CZ: Souhlasíte s podmínkami?

en: Agreement Text
cs_CZ: Text obchodních podmínek

en: All
cs_CZ: Všechna

en: All %2$s
cs_CZ: Obsah %2$s

en: All %s
cs_CZ: Všechny %s

en: All Categories
cs_CZ: Všechny kategorie

en: All Discounts
cs_CZ: Všechny slevy

en: All Payments
cs_CZ: Všechny platby

en: All Tags
cs_CZ: Všechny štítky

en: Allow
cs_CZ: Povolit

en: Allow User Keys
cs_CZ: Povolit uživatelské klíče

en: Already have an account?
cs_CZ: Máte již svůj účet?

en: Amount
cs_CZ: Částka

en: Amount:
cs_CZ: částka:

en: Amount: %s
cs_CZ: Množství: %s

en: An internal error has occurred, please try again or contact support.
cs_CZ: Interní chyba, prosím, zkuste to znova nebo kontaktujte podporu.

en: Any customer-specific notes related to the payment.
cs_CZ: Specifické poznámky pro zákazníka týkající se platby.

en: Apply
cs_CZ: Použít

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Apply discount only to selected %s.
cs_CZ: Použít slevu pouze na vybrané %s.

en: Apply discount to entire purchase.
cs_CZ: Použít slevu na celý nákup.

en: Apr
cs_CZ: Duben

en: Are you sure you wish to delete this %s?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete vymazat %s?

en: Are you sure you wish to delete this note?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete vymazat tuto poznámku?

en: Are you sure you wish to delete this payment?
cs_CZ: Opravdu si přejete smazat tuto platbu?

en: Are you sure you wish to delete this tax rate?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete vymazat tuto sazbu daně?

en: Are you sure you wish to regenerate this API key?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete znovu generovat tento API klíč?

en: Are you sure you wish to resend the purchase receipt?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete znovu zaslat stvrzenku nákupu?

en: Are you sure you wish to revoke this API key?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete zrušit tento API klíč?

en: Aug
cs_CZ: Srpen

en: Australian Dollars (&#36;)
cs_CZ: Australský dolar

en: Before - $10
cs_CZ: Před - $10

en: Billing Address
cs_CZ: Fakturační adresa

en: Billing Address Line 2 (optional)
cs_CZ: Adresní řádek 2 (volitelné)

en: Billing City
cs_CZ: Město (na účtence)

en: Billing Country
cs_CZ: Země (na účtence)

en: Billing Details
cs_CZ: Fakturační údaje

en: Billing State / Province
cs_CZ: Stát uvedený na účtence

en: Billing Zip / Postal Code
cs_CZ: PSČ faktury

en: Blue
cs_CZ: modrá

en: Browse All Extensions
cs_CZ: Procházet všechna rozšíření

en: Bundle
cs_CZ: Balíček

en: Bundled %s:
cs_CZ: Dodávaný %s

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Button Options:
cs_CZ: Tlačítka - možnosti:

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítko

en: Buy Now
cs_CZ: Koupit nyní

en: Buy Now Buttons
cs_CZ: Kup hned Tlačítka

en: Canadian Dollars (&#36;)
cs_CZ: Kanadský dolar

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Card Number
cs_CZ: Číslo karty

en: Card name
cs_CZ: Název karty

en: Card number
cs_CZ: Číslo karty

en: Cart must contain all selected %s
cs_CZ: Nákupní košík musí obsahovat všechny vybrané %s

en: Cart restoration failed. Invalid token.
cs_CZ: Obnovení nákupního košíku selhalo. Neplatný token.

en: Cart restored successfully.
cs_CZ: Nákupní košík obnoven.

en: Cart saved successfully. You can restore your cart using this URL:
cs_CZ: Nákupní košík uložen. Můžete ho obnovit pomocí tohoto URL:

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Categories: %s
cs_CZ: Kategorie: %s

en: Change the Number of Columns
cs_CZ: Změnit Počet Sloupců

en: Change your Billing Address
cs_CZ: Změnit vaši platební adresu

en: Change your Name
cs_CZ: Změnte název

en: Change your Password
cs_CZ: Změna hesla

en: Cheatin&#8217; huh?
cs_CZ: Podvádíš&#8217, jo?

en: Check this box in order to append a ?nocache parameter to the checkout URL to prevent caching plugins from caching the page.
cs_CZ: Zaškrtněte toto políčko, aby se zabránilo cachování URL stránek pluginů.

en: Check this if you do not want to allow users to redownload items from their purchase history.
cs_CZ: Zaškrtněte, jestliže si nepřejete, aby zákazníci měli možnost stažení souboru v jejich nákupní historii.

en: Check this to enable taxes on purchases.
cs_CZ: Zaškrtněte, chcete-li na účtence zobrazit samostatně daň.

en: Check this to show an agree to terms on the checkout that users must agree to before purchasing.
cs_CZ: Zaškrtněte, chcete-li vyžadovat souhlas s obchodními podmínkami před dokončením nákupu.

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Checkout Page
cs_CZ: Stránka Pokladna

en: Checkout URL is: %s
cs_CZ: URL Pokladny je: %s

en: Checkout page is: %s
cs_CZ: Stránka s Pokladnou je: %s

en: Checkout.
cs_CZ: Pokladna.

en: Choose a %s
cs_CZ: Zvolte %s

en: Choose a button color
cs_CZ: Vyberte barvu tlačítka

en: Choose a style
cs_CZ: Vyberte styl vzhledu

en: Choose a template. Click "Save Changes" then "Preview Purchase Receipt" to see the new template.
cs_CZ: Vyberte šablonu. Klikněte na Uložit změny a pak na Náhled Účtenky, abyste viděli jak nová šablona funguje.

en: Choose one or more %s
cs_CZ: Zvolte jeden nebo více %s

en: Choose the color you want to use for the buttons.
cs_CZ: Vyberte barvu, kteru chcete použít na tlačítku.

en: Choose the location of the currency sign.
cs_CZ: Vyberte umístění označení měny.

en: Choose the payment gateways you want to enable.
cs_CZ: Vyberte platební brány, které budou nabízeny kupujícím

en: Choose the style you want to use for the buttons.
cs_CZ: Vyberte vzhled, který bude použit pro tlačítka.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
cs_CZ: Vyberte vaši měnu. Pamatujte na to, že některé platební brány lze použít pouze s určitou měnou.

en: City
cs_CZ: Město

en: Click to Upgrade
cs_CZ: Kliknutím spustíte Upgrade

en: Code
cs_CZ: Kód

en: Code: %s
cs_CZ: Kód: %s

en: Complete
cs_CZ: Dokončeno

en: Complete Purchase Text
cs_CZ: Text Dokončené objednávky

en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

en: Configure the PayPal settings
cs_CZ: Konfigurace PayPal nastavení

en: Configure the currency options
cs_CZ: Nastavení možností měny

en: Confirm Password
cs_CZ: Potvrďte heslo

en: Confirm password
cs_CZ: Potvrďte heslo

en: Confirm your password.
cs_CZ: Potvrďte heslo.

en: Copy Download Link(s)
cs_CZ: Kopírovat odkaz downloadu

en: Copy these links to your clipboard and give them to your customer
cs_CZ: Zkopírujte tyto linky a dejte je vašemu zákazníkovi

en: Country
cs_CZ: Země

en: Country: %s, State: %s, Rate: %s
cs_CZ: Země: %s, Stát: %s, Sazba: %s

en: Create an account
cs_CZ: Vytvořit účet

en: Credit Card Info
cs_CZ: Informace o platební kartě

en: Credits
cs_CZ: Poděkování

en: Currency
cs_CZ: Měna

en: Currency Position
cs_CZ: Umístění měny

en: Currency Settings
cs_CZ: Nastavení měn

en: Current Month
cs_CZ: Aktuální měsíc

en: Custom
cs_CZ: Uživatelský odkaz

en: Customer
cs_CZ: Zákazník

en: Customer %s not found!
cs_CZ: Zákazník %s nenalezen!

en: Customer Details
cs_CZ: Detaily zákazníka

en: Customer User ID: %s
cs_CZ: Zákaznické uživatelské ID: %s

en: Customers
cs_CZ: Zákazníci

en: Czech Koruna
cs_CZ: Česká koruna

en: Danish Krone
cs_CZ: Dánská koruna

en: Dark Gray
cs_CZ: tmavě šedá

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date Purchased
cs_CZ: Datum nákupu

en: Date Range:
cs_CZ: Časové období:

[ctx: Date one to date two]
en: to
cs_CZ: do

en: Date range reports will be coming soon.
cs_CZ: Již brzy přibudou reporty omezené dle dat.

en: Date:
cs_CZ: Datum:

en: Date: %s
cs_CZ: Datum: %s

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Dear
cs_CZ: Dobrý den

en: Dec
cs_CZ: Prosinec

en: Decimal Separator
cs_CZ: Oddělovač desítek

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default Button Color
cs_CZ: Výchozí barva tlačítka

en: Default Button Style
cs_CZ: Výchozí vzhled tlačítka

en: Default Gateway
cs_CZ: Defaultní brána

en: Default Template
cs_CZ: Výchozí šablona

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete this payment note
cs_CZ: Smazat tuto platební poznámku

en: Detailed Report
cs_CZ: Detailní zpráva

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Disable Guest Checkout
cs_CZ: Znemožnit nákup neregistrovaným

en: Disable PayPal IPN Verification
cs_CZ: Deaktivujte PayPal IPN verifikaci

en: Disable Redownload?
cs_CZ: Znemožnit opětovné stažení

en: Disable Styles
cs_CZ: Vypnout stylování

en: Disable the automatic output of the purchase button
cs_CZ: Zakázat automatický výstup nákupního tlačítka

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Discount
cs_CZ: Sleva

en: Discount %s not found!
cs_CZ: Sleva %s nenalezena!

en: Discount Applied
cs_CZ: Sleva uplatněna

en: Discount Code
cs_CZ: Slevový kód

en: Discount Codes
cs_CZ: Slevové kódy

en: Discount code added.
cs_CZ: Slevový kód přidán.

en: Discount code updated.
cs_CZ: Kód slevy byl změněn.

en: Discount codes allow you to offer buyers special discounts by having them enter predefined codes during checkout.
cs_CZ: Slevové kódy umožňují využít kupujícímu speciální slevy tím, že zadají některý z definovaných platných kódů během vyplňování formuláře stránky Pokladna.

en: Discount codes are setup to only be used only one time by each customer. If a customer attempts to use a code a second time, they will be given an error.
cs_CZ: Slevové kódy, které jsou jsou nastaveny pro jednorázové použití každým zákazníkem lze uplatnit klientem vždy pouze jednou. Pokud se zákazník pokusí použít kód podruhé, bude mu zobrazeno chybové hlášení.

en: Discount codes have several options:
cs_CZ: Slevové kódy mají několik variant:

en: Discount codes that are set to "inactive" cannot be redeemed.
cs_CZ: Slevové kódy označené jako "neaktivní" nemohou být uplatněny.

en: Discount(s)
cs_CZ: Sleva(slevy)

en: Discounts
cs_CZ: Slevy

en: Dismiss Notice
cs_CZ: Zamítnuté oznámení.

en: Display Name
cs_CZ: Zobrazit název

en: Display Name: %s
cs_CZ: Zobrazené jméno: %s

en: Display a Product Grid
cs_CZ: Zobrazit Tabulku Produktu

en: Display icons for the selected payment methods
cs_CZ: Zobrazovat ikony u vybraných platebních  metod

en: Display the details of a specific %s
cs_CZ: Zobrazit detaily konkrétní %s

en: Display the downloads categories or tags
cs_CZ: Zobrazí kategorie a štítky obsahu ke stažení

en: Display the downloads shopping cart
cs_CZ: Zobrazit obsah nákupního košíku

en: Display the registration and login forms on the checkout page for non-logged-in users.
cs_CZ: Zobrazit nepřihlášeným uživatelům na stránce pokladny regsitrační a přihlašovací formulář.

en: Do not allow
cs_CZ: Nepovolit

en: Download Files
cs_CZ: Stáhnout Soubory

en: Download Files:
cs_CZ: Stažení souborů:

en: Download Link Expiration
cs_CZ: Platnost odkazu na stažení souboru

en: Download Name
cs_CZ: Název pro stažení

en: Download a CSV of all payments recorded.
cs_CZ: Stáhněte si CSV soubor všech zaznamenaných plateb.

en: Download a PDF of Sales and Earnings reports for all products for the current year.
cs_CZ: Stáhnout ve formátu PDF report prodejů a příjmů za všechny produkty v aktuálním roce.

en: Downloaded by
cs_CZ: Staženo z

en: Downloads
cs_CZ: ED Download

en: Downloads Cart
cs_CZ: Košík

en: Downloads Categories / Tags
cs_CZ: Kategorie / štítky obsahu ke stažení

en: E-mail: %s
cs_CZ: Email: %s

en: EDD Upgrades
cs_CZ: EDD aktualizace

en: Each payment can be further inspected by clicking the corresponding <em>View Order Details</em> link. This will provide more information including:
cs_CZ: Každá platba může být dále zkontrolována kliknutím na příslušný odkaz <em> Zobrazit podrobnosti objednávky</ em>. To poskytuje více informací, včetně:

en: Earnings
cs_CZ: Příjmy

en: Earnings Over Time
cs_CZ: Příjmy v průběhu času

en: Earnings and Sales Reports
cs_CZ: Zisk a zprávy o prodejích

en: Earnings to Date
cs_CZ: Příjmy do data

en: Earnings:
cs_CZ: Příjmy:

en: Earnings: %s
cs_CZ: Příjem: %s

en: Easy Digital Download Info and Tools
cs_CZ: Easy Digital Download informace a nastavení

en: Easy Digital Download Settings
cs_CZ: Konfigurace Easy Digital Download

en: Easy Digital Downloads - Upgrades
cs_CZ: Easy Digital Downloads - nové verze

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
cs_CZ: EDD prodejní přehled

en: Easy Digital Downloads is created by a worldwide team of developers who aim to provide the #1 eCommerce platform for selling digital goods through WordPress.
cs_CZ: Easy Digital Downloads je vytvořen celosvětovým týmem vývojářů, kteří se vám snaží poskytnout tu nejlepší e-commerce platformu pro prodej digitálního obsahu přes WordPress.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the plugin pages, click %shere%s to start the upgrade.
cs_CZ: Easy Digital Downloads vyžaduje upgrade na novou verzi, klikněte %shere%s a spusťte upgrade.

en: Edit
cs_CZ: Editovat

en: Edit %1$s
cs_CZ: Editovat %1$s

en: Edit Category
cs_CZ: Editovat kategorii

en: Edit Discount
cs_CZ: Editovat slevu

en: Edit Payment
cs_CZ: Edidovat platbu

en: Edit Tag
cs_CZ: Editovat štítek

en: Email Address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email Template
cs_CZ: Šablona emailu

en: Email address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email address already taken
cs_CZ: Emailová adresa již byla přijata

en: Email already used
cs_CZ: Tato emailová adresa již byla pro registraci použita.

en: Email to send purchase receipts from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
cs_CZ: Emailová adresa ze které se email odesílá. Bude nastavena jako adresa Od a Odpovídat na

en: Emails
cs_CZ: Emaily

en: Enable Taxes
cs_CZ: Povolit počítání daně

en: Enable variable pricing
cs_CZ: Umožnit variabilní ceny

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: End Date:
cs_CZ: Datum konce:

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
cs_CZ: Vložte kód slevy, například text 10PROCENT

en: Enter a coupon code if you have one.
cs_CZ: Zadejte jeden slevový kód.

en: Enter a password
cs_CZ: Zadejte heslo

en: Enter an email
cs_CZ: Vložte email

en: Enter discount
cs_CZ: Vložte slevu

en: Enter the discount amount in %s
cs_CZ: Zadejte výši slevy v

en: Enter the discount percentage. 10 = 10%
cs_CZ: Zadejte výši slevy v procentech. 10 = 10%

en: Enter the email address(es) that should receive a notification anytime a sale is made, one per line
cs_CZ: Vložte adresu/y kam budou zasílány notifikační emaily o prodejích, další emailové adresy pište vždy na samostatný řádek

en: Enter the email that is sent to users after completing a successful purchase. HTML is accepted. Available template tags:
cs_CZ: Vložte text emailu, který kupující obdrží po úspěšném nákupu. Je možné využít i HTML formátování. Dostupné jsou následující parametry:

en: Enter the expiration date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no expiration, leave blank
cs_CZ: Zadejte datum vypršení platnosti tohoto slevového u ve formátu mm / dd / rrrr. Pro neomezenou platnost kódu, ponechte pole prázdné.

en: Enter the name of the page style to use, or leave blank for default
cs_CZ: Vložte název používaného stylu nebo ponechte pole prázdné (výchozí nastavení)

en: Enter the password confirmation
cs_CZ: Vložte potvrzovací heslo

en: Enter the start date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no start date, leave blank. If entered, the discount can only be used after or on this date.
cs_CZ: Zadejte počáteční datum platnosti tohoto slevového kódu ve formátu mm / dd / rrrr. Nechcete-li platnost omezit, nevyplňujte žádné datum. Bude-li datum zadáno, slevu bude možné uplatnit po tomto datu nebo v daný den.

en: Enter the subject line for the purchase receipt email
cs_CZ: Vložte text předmětu, který bude obsahovat email s účtenkou

en: Enter username
cs_CZ: Zadejte uživatelské jméno

en: Enter your PayPal account's email
cs_CZ: Vyplňte email vašeho PayPal účtu

[ctx: Entering a discount code]
en: Click to enter it
cs_CZ: Klikněte pro vstup

en: Error
cs_CZ: chyba

en: Error Message
cs_CZ: Chybová hláška

en: Euros (&euro;)
cs_CZ: Euro

en: Excluded %s
cs_CZ: Vyloučené %s

en: Excluding %1$s&#37; tax
cs_CZ: Nezahrnuje %1$s&#37; daň

en: Excluding tax
cs_CZ: Neobsahuje daň

en: Expiration
cs_CZ: Expirace

en: Expiration (MM/YY)
cs_CZ: Datum expirace (MM/RR)

en: Expiration Date: %s
cs_CZ: Datum ukončení platnosti: %s

en: Expiration date
cs_CZ: Vypršení platnosti

en: Expired
cs_CZ: Platnost vypršela

en: Export Customers in CSV
cs_CZ: Exportovat zákazníky ve formátu .csv

en: Export Download History in CSV
cs_CZ: Exportovat historii stažení v CSV

en: Export PDF of Sales and Earnings
cs_CZ: Exportovat do PDF souboru prodeje a příjmy

en: Export Payment History
cs_CZ: Exportovat historii plateb

en: Extensions
cs_CZ: Rozšíření

en: Extensions for Everything
cs_CZ: Rozšíření pro Všecko

en: Failed
cs_CZ: Neúspěšné

en: Failed Transaction Page
cs_CZ: Chyba při zpracování objednávky

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
cs_CZ: Neúspěšné

en: Failure URL is: %s
cs_CZ: Neúspěšné URL je: %s

en: Feb
cs_CZ: Únor

en: Fees
cs_CZ: Poplatky

en: Fees:
cs_CZ: Poplatky:

en: File
cs_CZ: Soubor

en: File Download Limit:
cs_CZ: Limit stažení soboru:

en: File Downloads
cs_CZ: Soubor ke stažení

en: File Downloads:
cs_CZ: Soubor Downloads:

en: File Name
cs_CZ: Název souboru

en: File URL
cs_CZ: URL souboru

en: File: %s (%s)
cs_CZ: Soubor: %s (%s)

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: Filter
cs_CZ: Filtrovat

en: First Name
cs_CZ: Křestní jméno

en: First Name: %s
cs_CZ: Křestní jméno: %s

en: First name
cs_CZ: Křestní jméno

en: Flat amount
cs_CZ: Pevná částka

en: Flexible Product Grids
cs_CZ: Pružné Tabulky Produktu

en: For more information, see <a href="%s">using Shortcodes</a> on the WordPress.org Codex or <a href="%s">Easy Digital Downloads Documentation</a>
cs_CZ: Pro více informací, navštivte stránku <a href="%s"> používání zkratek </ a> na WordPress.org nebo <a href="%s"> stránku dokumentace Easy Digital Downloads </ a>

en: For more information:
cs_CZ: Další informace:

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Free Download
cs_CZ: Zdarma ke stažení

en: Free Purchase
cs_CZ: Nákup zdarma

en: From
cs_CZ: Od

en: From Email
cs_CZ: Email odesílatele

en: From Name
cs_CZ: Odesílatel

en: Full Changelog
cs_CZ: Celý Protokol událostí

en: Gateway
cs_CZ: Brána

en: Gateway:
cs_CZ: Brána:

en: Gateway: %s
cs_CZ: Brána: %s

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Settings
cs_CZ: Základní nastavení

en: Generate CSV
cs_CZ: Generovat CSV

en: Generate New API Keys
cs_CZ: Generovat nové API klíče

en: Generate PDF
cs_CZ: Genrovat PDF

en: Get Alerted About New Tutorials
cs_CZ: Buďte včas upozorněnni na Nové Tutoriály

en: Get Notified of Extension Releases
cs_CZ: Buďte informováni o vydání Rozšíření

en: Getting Started
cs_CZ: Začínáme

en: Global Discount: %s
cs_CZ: Globální sleva: %s

en: Go Back
cs_CZ: Zpět

en: Go back
cs_CZ: Zpět

en: Go to Checkout
cs_CZ: Přejděte k pokladně

en: Go to Easy Digital Downloads Settings
cs_CZ: Nastavte Easy Digital Download konfiguraci

en: Graph View
cs_CZ: Zobrazit graf

en: Gray
cs_CZ: šedá

en: Green
cs_CZ: zelená

en: Guest checkouts are: %s
cs_CZ: Objednávky bez registrace jsou: %s

en: Have a discount code?
cs_CZ: Máte slevový kód?

en: Hello
cs_CZ: Zdravíme

en: Hide Empty Categories:
cs_CZ: Skrýt prázdné kategorie:

en: Hide Terms
cs_CZ: Skrýt podmínky

en: Hide on Checkout Page
cs_CZ: Schovat na stránce pokladny

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
cs_CZ: Honkongský dolar

en: How long should download links be valid for? Default is 24 hours from the time they are generated. Enter a time in hours.
cs_CZ: Jak dlouho bude odkaz na stažení platný? Výchozí nastavení umožňuje stažení 24 hodin od vygenerování odkazu. Požadované omezení vložte v hodinách.

en: Hungarian Forint
cs_CZ: Maďarský forint

en: IP Address
cs_CZ: IP adresa

en: IPN Error
cs_CZ: Chyba IPN

en: If Agree to Terms is checked, enter the agreement terms here.
cs_CZ: Pokud je zaškrtnuto zobrazení Souhlasu s podmínkami, zadejte zde text obchodních podmínek.

en: If a coupon or discount was used during the checkout process.
cs_CZ: Pokud byl kupón nebo sleva použity během procesu platby.

en: If payments are not getting marked as complete, then check this box. This forces the site to use a slightly less secure method of verifying purchases.
cs_CZ: Pokud nejsou platby označovány jako dokončené, zaškrtněte toto políčko. Bude nastavena méně zabezpečená varianta ověření nákupu.

en: Immediately redirect to checkout after adding an item to the cart?
cs_CZ: Zobrazit automaticky stránku pokladny hned po přidání zboží do nákupního košíku?

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Includes %1$s&#37; tax
cs_CZ: Zahrnuje %1$s&#37; daň

en: Including tax
cs_CZ: Obsahuje daň

en: Inherit
cs_CZ: Zdědit

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Insert %s
cs_CZ: Vložit %s

en: Insert Download
cs_CZ: Vložit obsah ke stažení

en: Invalid
cs_CZ: Neplatný

en: Invalid API key!
cs_CZ: Neplatný API klíč!

en: Invalid email
cs_CZ: Neplatný email

en: Invalid payment email
cs_CZ: Neplatný email platby

en: Invalid query!
cs_CZ: Neplatný dotaz!

en: Invalid username
cs_CZ: Neplatné uživatelské jméno

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
cs_CZ: Neplatné uživatelské jméno. Použijte pouze znaky a-z a číslice 0-9.

en: Item Amount
cs_CZ: Položka částky

en: Item Name
cs_CZ: Název položky

en: Item Price
cs_CZ: Jednotková cena

en: Item Price:
cs_CZ: Jednotková cena:

en: Item price must be numeric
cs_CZ: Jednotková cena musí být číslo.

en: Jan
cs_CZ: Leden

en: Japanese Yen (&yen;)
cs_CZ: Japonský jen

en: July
cs_CZ: Červenec

en: June
cs_CZ: Červen

en: Key:
cs_CZ: Klíč:

en: Label shown next to the agree to terms check box.
cs_CZ: Text zobrazený vedle zaškrtávacího políčka souhlasu s obchodními podmínkami.

en: Last Month
cs_CZ: Minulý měsíc

en: Last Name
cs_CZ: Příjmení

en: Last Name: %s
cs_CZ: Příjmení: %s

en: Last Quarter
cs_CZ: Minulé čtvrtletí

en: Last Year
cs_CZ: Minulý rok

en: Last name
cs_CZ: Příjmení

en: Line 1
cs_CZ: Řádek 1

en: Line 2
cs_CZ: Řádek 2

en: Link text . . .
cs_CZ: Text odkazu . . .

en: Loading
cs_CZ: Nahrávám

en: Log In
cs_CZ: Přihlásit se

en: Log Type
cs_CZ: Typ logu

en: Log into Your Account
cs_CZ: Přihlašte se, prosím.

en: Logs
cs_CZ: Log

en: Lost Password
cs_CZ: Zapomenuté heslo

en: Lost Password?
cs_CZ: Zapomněli jste heslo?

en: Malaysian Ringgits
cs_CZ: Malajský Ringgits

en: Mar
cs_CZ: Březen

en: Max Uses
cs_CZ: Omezení užití

en: Max Uses: %s
cs_CZ: Max použití: %s

en: May
cs_CZ: Květen

en: Mexican Peso (&#36;)
cs_CZ: Mexické peso

en: Minimum Amount
cs_CZ: Minimální částka

en: Minimum order of %s not met.
cs_CZ: Minimální objednávka %s nebyla dosažena.

en: Misc
cs_CZ: Různé

en: Miscellaneous
cs_CZ: Různé

en: Monthly Average Earnings
cs_CZ: Průměrné příjmy za měsíc

en: Monthly Average Sales
cs_CZ: Průměr prodejů za měsíc

en: Name
cs_CZ: Název

en: Name on the Card
cs_CZ: Jméno uvedené na platební kartě

en: Name:
cs_CZ: Jméno:

en: Name: %s
cs_CZ: Jméno: %s

en: Need Even Faster Support?
cs_CZ: Potřebujete Ještě Rychlejší Pomoc?

en: Need Help?
cs_CZ: Potřebujete Pomoc?

en: Need to create an account?
cs_CZ: Přejete si vytvořit vlastní účet?

en: New %1$s
cs_CZ: Nový %1$s

en: New Category Name
cs_CZ: Nový název kategorie

en: New Discount
cs_CZ: Nová sleva

en: New Password
cs_CZ: Nové heslo

en: New Payment
cs_CZ: Nová platba

en: New Sale!
cs_CZ: Nový prodej!

en: New Tag Name
cs_CZ: Název nového štítku

en: New Zealand Dollar (&#36;)
cs_CZ: Novozélandský dolar

en: New download purchase - Order #%1$s
cs_CZ: Nový nákup downloadu - Objednávka #%1$s

en: New user registration on your site %s:
cs_CZ: Registrace nového uživatele na webu %s.

en: Next
cs_CZ: Další

en: No %2$s found
cs_CZ: %2$s nenalezen

en: No %2$s found in Trash
cs_CZ: %2$s nebyl v koši nalezen

en: No %s found.
cs_CZ: Nic %s nenalezeno.

en: No %s included with this purchase
cs_CZ: Žádný %s dodaný s tímto nákupem

en: No Caching on Checkout?
cs_CZ: Necachovat na Pokladně?

en: No Discounts found
cs_CZ: Žádné slevy nenalezeny

en: No Discounts found in Trash
cs_CZ: Žádně slevy v Koši nenalezeny

en: No Downloads found
cs_CZ: Žádný download nenalezen

en: No Expiration
cs_CZ: Žádné datum ukončení platnosti

en: No Payments found
cs_CZ: Žádné platby nenalezeny

en: No Payments found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné platby

en: No Start Date
cs_CZ: Žádné začáteční datum

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
cs_CZ: Ještě jste nenastavili parametry strany Pokladna. Udělejte to na stránce <a href="%s">Settings</a>.

en: No customers found
cs_CZ: Nenalezen žádný zákazník

en: No customers found!
cs_CZ: Nenalezen žádný zákazník!

en: No discounts found
cs_CZ: Nenalezeny žádné slevy

en: No discounts found.
cs_CZ: Žádné slevy nenalezeny.

en: No downloadable files found for this bundled item.
cs_CZ: Žádné soubory ke stažení pro tento balíček.

en: No downloadable files found.
cs_CZ: Nebyly nalazeny žádné soubory ke stažení.

en: No expiration
cs_CZ: Bez expirace

en: No payment notes
cs_CZ: Žádné poznámky o platbě

en: No payments matching your request were found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné platby odpovídající vašemu požadavku.

en: No products found
cs_CZ: Žádný produkt nenalezen

en: No sales found
cs_CZ: Nenalezeny žádné prodeje

en: No start date
cs_CZ: Žádné datum

en: No template, plain text only
cs_CZ: Bez šablony, pouze prostý text

en: None
cs_CZ: Žádné

en: Norwegian Krone
cs_CZ: Norská koruna

en: Note: Test Mode is enabled, only test payments are shown below. <a href="%s">Settings</a>.
cs_CZ: Pozn.: Testovací mód je aktivován, níže jsou uvedeny jenom testovací platby.  <a href="%s">Nastavení</a>.

en: Notes
cs_CZ: Poznámky

en: Nov
cs_CZ: Listopad

en: Number of Sales
cs_CZ: Počet prodejů

en: Number of items in cart
cs_CZ: Počet položek v košíku

en: Oct
cs_CZ: Říjen

en: Once Weekly
cs_CZ: Jednou týdně

en: One or more custom CSS classes you want applied to the button.
cs_CZ: Jedna nebo více vlastních CSS tříd, které chcete použít na tlačítku.

en: One or more of the discounts you entered is invalid
cs_CZ: Jedna nebo více slev, které jste zdali, je neplatných

en: Option Name
cs_CZ: Volitelný název

en: Optional notes about this download.
cs_CZ: Doplňující nepovinné poznámky o tomto obsahu (zboží).

en: Options for add to cart and purchase buttons
cs_CZ: Možnosti pro přidání zboží do košíku a nákupní tlačítko

en: Orange
cs_CZ: Oranžová

en: Over 250 Extensions
cs_CZ: Více jak 250 Rozšíření

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Parent Category
cs_CZ: Nadřazená kategorie

en: Parent Category:
cs_CZ: Nadřazená kategorie:

en: Parent Tag
cs_CZ: Nadřazený štítek

en: Parent Tag:
cs_CZ: Nadřazený štítek:

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password Again
cs_CZ: Heslo pro kontrolu

en: Password: %s
cs_CZ: Heslo: %s

en: Passwords do not match
cs_CZ: Hesla se neshodují

en: Passwords don't match
cs_CZ: Zadaná hesla se neshodují

en: PayPal Page Style
cs_CZ: Vzhled PayPal stránky

en: PayPal Settings
cs_CZ: PayPal nastavení

en: PayPal Transaction ID: %s
cs_CZ: ID PayPal transakce: %s

en: Payment
cs_CZ: Platba

en: Payment %s
cs_CZ: Platba %s

en: Payment Details
cs_CZ: Detaily platby

en: Payment Error
cs_CZ: Chyba při platbě

en: Payment Errors
cs_CZ: Platební chyby

en: Payment Gateways
cs_CZ: Platební brány

en: Payment History
cs_CZ: Historie plateb

en: Payment ID
cs_CZ: ID platby

en: Payment Key
cs_CZ: Platební klíč

en: Payment Method
cs_CZ: Platební metoda

en: Payment Method:
cs_CZ: Platební metoda:

en: Payment Methods
cs_CZ: Platební metody

en: Payment Notes
cs_CZ: Poznámky k platbě

en: Payment Number
cs_CZ: Platba číslo

en: Payment Status
cs_CZ: Statut platby

en: Payment creation failed before sending buyer to PayPal. Payment data: %s
cs_CZ: Platba selhala před zasláním platebních údajů PayPalu. Platební údaje: %s

en: Payment creation failed while processing a manual (free or test) purchase. Payment data: %s
cs_CZ: Platba selhala při manuálním zadání nebo testování platby. Platební údaje: %s

en: Payment status is %s
cs_CZ: Platební status je %s

en: Payments can be searched by email address, user name, or filtered by status (completed, pending, etc.)
cs_CZ: Platby lze vyhledávat podle e-mailové adresy, uživatelského jméno nebo filtrovat podle stavu (Dokončeno, nevyřízeno, atd.)

en: Pending
cs_CZ: Nevyřízeno

en: Percentage
cs_CZ: Procentuální

en: Permalink: %s
cs_CZ: Trvalý odkaz: %s

en: Personal Info
cs_CZ: Osobní informace

en: Phenomenal Support
cs_CZ: Fenomenální Podpora

en: Philippine Pesos
cs_CZ: Filipínské peso

en: Plain Text
cs_CZ: Prostý text

en: Please Wait...
cs_CZ: Prosím čekejte...

en: Please enter a discount code
cs_CZ: Vložte slevový kód, znáte-li jej

en: Please enter a password
cs_CZ: Prosím, zadejte heslo

en: Please enter a username before applying a discount code
cs_CZ: Před uplatněnním slevového kódu, zadejte prosím vaše přihlašovací jméno

en: Please enter a valid email address
cs_CZ: Prosím, zadejte platnou emailovou adresu

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou emailovou adresu.

en: Please enter an email address before applying a discount code
cs_CZ: Před uplatněnním slevového kódu, zadejte prosím váš email

en: Please enter billing state / province
cs_CZ: Prosím, zadejte vaši obec

en: Please enter your billing city
cs_CZ: Prosím, zadejte vaše město

en: Please enter your first name
cs_CZ: Prosím, zadejte vaše křestní jméno

en: Please enter your zip / postal code
cs_CZ: Prosím, zadejte vaše PSČ

en: Please note after changing your password, you must log back in.
cs_CZ: Prosím pamatujte na to, že po změně hesla je třeba se opětovně přihlásit.

en: Please select a payment method
cs_CZ: Vyberte, prosím, způsob platby

en: Please select an option
cs_CZ: Prosím, vyberte jednu z možností

en: Please select your billing country
cs_CZ: Prosím, zadejte váš stát

en: Polish Zloty
cs_CZ: Polský zlotý

en: Posted: %s
cs_CZ: Zveřejněno: %s

en: Pounds Sterling (&pound;)
cs_CZ: Britská libra

en: Preview Purchase Receipt
cs_CZ: Náhled účtenky

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Price Assignment
cs_CZ: Přiřazení cen

en: Pricing Options:
cs_CZ: Možnosti cen:

en: Pricing: %s
cs_CZ: Ceny: %s

en: Product
cs_CZ: Produkt

en: Product %s not found!
cs_CZ: Produkt %s nenalezen!

en: Product Name
cs_CZ: Název produktu

en: Product Price
cs_CZ: Cena produktu

en: Product Requirements:
cs_CZ: Požadavky na produkt:

en: Product Type Options:
cs_CZ: Volby typu produktu

en: Products
cs_CZ: Produkty

en: Products can have simple prices or variable prices if you wish to have more than one price point for a product. For a single price, simply enter the price. For multiple price points, click <em>Enable variable pricing</em> and enter the options.
cs_CZ: Produkt může mít normální ceny, nebo variabilní ceny (jestli chcete mít více než jednu cenu pro produkt). Pro jednu cenu produktu jednoduše zadejte cenu. Pro více cen klikněte na <em>Povolit variabilní ceny</em> a nastavte je.

en: Products:
cs_CZ: Produkty:

en: Public Key
cs_CZ: Veřejný klíč

en: Purchase
cs_CZ: Koupit

en: Purchase All Items
cs_CZ: Zakoupit všechny položky

en: Purchase Buttons Anywhere
cs_CZ: Tlačítka Nákupu Kdekoliv

en: Purchase Confirmation
cs_CZ: Potvrzení nákupu

en: Purchase Details for Payment #%s
cs_CZ: Nákupní podrobnosti o platbě  #%s

en: Purchase Email Subject
cs_CZ: Předmět emailu s účtenkou

en: Purchase History
cs_CZ: Historie nákupů

en: Purchase Key
cs_CZ: nákupní klíč

en: Purchase Key: %s
cs_CZ: Klíč nákupu: %s

en: Purchase Receipt
cs_CZ: Účtenka

en: Purchase Receipt Preview
cs_CZ: Účtenka - náhled

en: Purchase Shortcode
cs_CZ: Účtenka

en: Purchase Total:
cs_CZ: Nákup celkem:

en: Purchase Verification Failed
cs_CZ: Ověření nákupu selhalo

en: Purchase button behavior
cs_CZ: Chování nákupního tlačítka

en: Purchase buttons can behave as either Add to Cart or Buy Now buttons. With Buy Now buttons customers are taken straight to PayPal, giving them the most frictionless purchasing experience possible.
cs_CZ: Tlačítka nákupu se mohou chovat buď jako Přidat do košíku nebo jako Kup teď . S tlačítky Kup hned zákazníci jsou přesměrování přímo na PayPal, což jim umožní nejsnadnější nakupování.

en: Purchased %s
cs_CZ: Zakoupeno %s

en: Purchased by:
cs_CZ: Zakoupeno:

en: Purchases
cs_CZ: Nákupy

en: Purchases: %s
cs_CZ: Nákupy: %s

en: Quantity
cs_CZ: Množství

en: Quantity must be numeric
cs_CZ: Množství musí být číslo.

en: Rate
cs_CZ: Hodnocení

en: Re-enter Password
cs_CZ: Vložte heslo pro kontrolu shody

en: Recalculate
cs_CZ: Přepočítat

en: Recalculate Totals
cs_CZ: Přepočítat součty

en: Receipt
cs_CZ: Stvrzenka

en: Recent Purchases
cs_CZ: Poslední nákupy

en: Red
cs_CZ: Červená

en: Redirect to Checkout
cs_CZ: Přesměrovat automaticky do pokladny

en: Refunded
cs_CZ: Vráceno

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
cs_CZ: Vráceno

en: Register
cs_CZ: Zaregistrujte se

en: Register New Account
cs_CZ: Registrování nového účtu

en: Reissue
cs_CZ: Znovu publikovat

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Report Type
cs_CZ: Typ reportu

en: Reports
cs_CZ: Reporty

en: Request Details
cs_CZ: Detaily požadavku

en: Require that users be logged-in to purchase files.
cs_CZ: Vyžadovat při nákupu přihlášení/registraci kupujícího.

en: Resend Email Receipts
cs_CZ: Znovu poslat účtenky e-mailem

en: Resend Purchase Receipt
cs_CZ: Přeposlat účtenku

en: Resend Receipt
cs_CZ: Znovu poslat stvrzenku

en: Restore Previous Cart
cs_CZ: Obnovit předchozí nákupní košík.

en: Restore Previous Cart.
cs_CZ: Obnovit předchozí nákupní košík.

en: Revoke
cs_CZ: Zrušit

en: Revoked
cs_CZ: Zrušeno

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
cs_CZ: Zrušené

en: Russian Rubles
cs_CZ: Ruský rubl

en: SKUs
cs_CZ: SKU

en: Sale | Sales
cs_CZ[0]: Výprodej
cs_CZ[1]: Výprodeje
cs_CZ[2]: Výprodejů

en: Sale Notification Emails
cs_CZ: Emailová notifikace prodeje

en: Sales
cs_CZ: Prodeje

en: Sales and Earnings by Month for all Products
cs_CZ: Prodeje a příjmy za měsíc a všechny produkty

en: Sales and earnings reports for the current year for all products
cs_CZ: českyanglickyněmeckyProdeje a příjmy v reportu za aktuální rok a všechny produkty

en: Sales:
cs_CZ: Prodeje:

en: Sales: %s
cs_CZ: Prodeje: %s

en: Sample Download File Name
cs_CZ: Název ukázky obsahu ke stažení

en: Sample Product Title
cs_CZ: Název ochutnávky/vzorku

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save Cart
cs_CZ: Uložit nákupní košík.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Payment
cs_CZ: Uložit platbu

en: Saved cart
cs_CZ: Uložený košík

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search %2$s
cs_CZ: Hledat %2$s

en: Search Categories
cs_CZ: Prohledat kategorie

en: Search Discounts
cs_CZ: Hledat slevu

en: Search Payments
cs_CZ: Hledat platby

en: Search Tags
cs_CZ: Prohledat štítky

en: Secret Key
cs_CZ: Tajný klíč

en: Security code
cs_CZ: Bezpečnostní kód

en: Select %s relevant to this discount.
cs_CZ: Zvolte %s relevantní s touto slevou.

en: Select Payment Method
cs_CZ: Výběr platební metody

en: Select a country
cs_CZ: Vyberte zemi

en: Select a product type
cs_CZ: Vyberte typ produktu

en: Select a state
cs_CZ: Vyberte stát

en: Select one or more %s
cs_CZ: Vyberte jeden nebo více %s

en: Send Test Email
cs_CZ: Poslat testovací email.

en: Sept
cs_CZ: Září

en: Serve Digital Downloads Through WordPress
cs_CZ: Provozováno na Easy Digital Downoalds & WordPress

en: Settings
cs_CZ: Konfigurace

en: Shop Accountant
cs_CZ: Účetní obchodu

en: Shop Manager
cs_CZ: Manažer obchodu

en: Shop Vendor
cs_CZ: Prodejce obchodu

en: Shop Worker
cs_CZ: Pracovník obchodu

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Show Count:
cs_CZ: Zobrazit počet:

en: Show Purchase Button
cs_CZ: Zobrazit nákupní tlačítko

en: Show Register / Login Form?
cs_CZ: Zobrazit registrační / přihlašovací stránku?

en: Show Terms
cs_CZ: Zobrazit podmínky

en: Show Title
cs_CZ: Zobrazit název

en: Singapore Dollar (&#36;)
cs_CZ: Singapurský dolar

en: Single Use: %s
cs_CZ: Jedntlivé použití: %s

en: Something went wrong.
cs_CZ: Něco je špatně.

en: Sorry but you have hit your download limit for this file.
cs_CZ: Je nám líto, limit počtu stažení souboru již byl vyčerpán.

en: Sorry but your download link has expired.
cs_CZ: Omlouváme se, ale link ke stažení jíž není platný a vypršel.

en: Sorry, not available for variable priced products.
cs_CZ: Je nám líto, nelze použít pro proměnnou cenou zboží.

en: Sorry, trouble retrieving payment receipt.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nepodařilo přijmout potvrzení o platbě.

en: Special notes or instructions for the product. These notes will be added to the purchase receipt, and additionaly may be used by some extensions or themes on the frontend.
cs_CZ: Zvláštní poznámky nebo pokyny pro daný produkt. Tyto poznámky budou přidány do dokladu o koupi, a dodatečně mohou být použity v doplňkových funkcích systému EDD nebo v rámci témat vzhledu uživatelského rozhraní.

en: Special notes or instructions for this product. These notes will be added to the purchase receipt.
cs_CZ: Zvláštní poznámky nebo instrukce pro tento produkt. Tyto poznámky budou přidány na účtenku.

en: Start Date
cs_CZ: Datum od

en: Start Date:
cs_CZ: Datum zahájení

en: Start Date: %s
cs_CZ: Datum začátku: %s

en: Start date
cs_CZ: Platnost od

en: State
cs_CZ: Stát

en: State / Province
cs_CZ: Stát / region

[ctx: State / province of address]
en: State / Province:
cs_CZ: Stát:

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Status:
cs_CZ: Stav:

en: Stay Up to Date
cs_CZ: Zůstaňte v obraze

en: Street Address Line 1:
cs_CZ: Adresa - řádek 1:

en: Street Address Line 2:
cs_CZ: Adresa - řádek 2:

en: Styles
cs_CZ: Styly

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet

en: Subtotal:
cs_CZ: Mezisoučet:

en: Subtotal: %s
cs_CZ: Mezisoučet: %s

en: Success
cs_CZ: Dokončeno

en: Success Page
cs_CZ: Dokončeno

en: Success URL is: %s
cs_CZ: Úspěšné URL je: %s

en: Swedish Krona
cs_CZ: Švédská koruna

en: Swiss Franc
cs_CZ: Švýcarský frank

en: Symlinks are: %s
cs_CZ: Symlinks jsou: %s

en: System Info
cs_CZ: Systémové informace

en: Table View
cs_CZ: Tabulkové zobrazení

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Tags: %s
cs_CZ: Tagy: %s

en: Taiwan New Dollars
cs_CZ: Taiwanský dolar

en: Tax
cs_CZ: Daň

en: Tax Report
cs_CZ: Daňový report

en: Tax rate is: %s
cs_CZ: Daňová sazba je: %s

en: Tax: %s
cs_CZ: Daň: %s

en: Taxes
cs_CZ: Daně

en: Taxes are: %s
cs_CZ: Daně jsou: %s

en: Taxonomy:
cs_CZ: Taxonomie:

en: Terms of Agreement
cs_CZ: Obchodní podmínky

en: Test Mode
cs_CZ: Testovací mód

en: Test Payment
cs_CZ: Testovací platba

en: Thank you
cs_CZ: Děkujeme Vám.

en: Thank you for updating to the latest version! Easy Digital Downloads %s is ready to make your online store faster, safer and better!
cs_CZ: Děkujem, že jste aktualizovali systém EDD na jeho aktuální verzi. Easy Digital Downloads %s je nyní připraveno vám poskytovat služby ještě rychleji, bezpečněji a lépe!

en: Thank you for your purchase! [edd_receipt]
cs_CZ: Děkujeme za váš nákup! [edd_receipt]

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
cs_CZ: Děkujeme Vám za nákup. Kliknutím na odkaz/y si stáhnete svůj zakoupený obsah.

en: The %s menu is your access point for all aspects of your Easy Digital Downloads product creation and setup. To create your first product, simply click Add New and then fill out the product details.
cs_CZ: Menu %s je váš přístupový bod ke všem aspektům vytváření a konfiguraci produktu v Easy Digital Downloads. Pro vytvoření vašeho prvního produktu jednoduše kliněte na Přidat Nový a poté vyplňte detaily produktu.

en: The (typically) 16 digits on the front of your credit card.
cs_CZ: Typicky 16 čísel na přední straně vaší kreditní karty.

en: The 3 digit (back) or 4 digit (front) value on your card.
cs_CZ: Typicky 3 (vzadu) nebo 4 (vpředu) poslední čísla z hodnoty na vaší kreditní kartě.

en: The <em>[purchase_link]</em> Shortcode
cs_CZ: Shorcode <em>[purchase_link]</em>

en: The Easy Digital Downloads .htaccess file is missing from <strong>%s</strong>!
cs_CZ:  Easy Digital Downloads .htaccess soubor chybí z <strong>%s</strong>!

en: The ID of a specific download to purchase.
cs_CZ: ID konkrétního soubory zakoupeného ke stažení.

en: The Payment History needs to be updated. %s
cs_CZ: Historii plateb je třeba aktualizovat. %s

en: The [downloads] shortcode will display a product grid that works with any theme, no matter the size. It is even responsive!
cs_CZ: Shortcode [downloads] zobrazí mřížku produkt, která funguje s jakýmkoliv tématem, bez ohledu na jejho velikost. Je dokonce responzivní!

en: The button label for completing a purchase.
cs_CZ: Text na tlačítko dokončení nákupu.

en: The buyer's billing address
cs_CZ: Fakturační adresa kupujícího

en: The buyer's email address
cs_CZ: Emailová adresa kupujícího

en: The buyer's email address.
cs_CZ: Emailová adresa kupujícího.

en: The buyer's first name
cs_CZ: Křestní jméno kupujícího

en: The buyer's full name, first and last
cs_CZ: Celé jméno a příjmení kupujícícho

en: The buyer's name.
cs_CZ: Jméno kupujícího.

en: The buyer's user name on the site, if they registered an account
cs_CZ: Uživatelské jméno kupujícího, je-li již zaregistrován

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
cs_CZ: Funkci Callback použijte pro <strong>%s</strong>, chybí-li správné nastavení.

en: The cart cannot be restored. Invalid token.
cs_CZ: Obnovení nákupního košíku se nezdařilo. Neplatný token.

en: The city for your billing address.
cs_CZ: Město vaší platební adresy.

en: The country for your billing address.
cs_CZ: Země vaší platební adresy.

en: The date of the purchase
cs_CZ: Datum nákupu

en: The date your credit card expires, typically on the front of the card.
cs_CZ: Datum expirace, typicky na přední straně karty.

en: The email you entered belongs to another user. Please use another.
cs_CZ: Email, které jste zadali patří jinému uživateli. Použijte prosím jiný.

en: The email you entered is invalid. Please enter a valid email.
cs_CZ: Zadali jste neplatnou e-mailovou adresu. Zadejte prosím správnou.

en: The end date must be later than the start date!
cs_CZ: Koncové datum musí být větší než začáteční datum!

en: The exact date and time the payment was completed.
cs_CZ: Přesné datum a čas kdy byla platba dokončena.

en: The file associated with the purchase.
cs_CZ: Soubor spojený s nákupem.

en: The kind of discount to apply for this discount.
cs_CZ: Druh slevy vztahující na tuto slevu.

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
cs_CZ: Maximální počet čerpání slevy. Pro neomezená čerpání slevy ponechte pole prázdné.

en: The method of payment used for this purchase
cs_CZ: Použitá platební metoda nákupu

en: The minimum amount that must be purchased before this discount can be used. Leave blank for no minimum.
cs_CZ: Minimální částka, za kterou je nutno nakoupit před před uplatněním slevy, aby byla sleva účinná. Nechcete-li poskytnutí slevy minimální částkou omezovat, ponechte pole prázdné.

en: The name of the payment gateway used to complete the payment.
cs_CZ: Název platební brány použité k dokončení platby.

en: The name of this discount
cs_CZ: Název slevy

en: The name printed on the front of your credit card.
cs_CZ: Jméno na přední části vaší kreditní karty.

en: The name purchase receipts are said to come from. This should probably be your site or shop name.
cs_CZ: Název prodejce jehož jménem je účtenka zasílána. Pravděpodobně název eshopu nebo webu.

en: The password used to access your account.
cs_CZ: Heslo pro přístup do vašeho uživatelského účtu.

en: The password you entered is incorrect
cs_CZ: Zadané heslo je nesprávné

en: The password you entered is incorrect. %sReset Password%s
cs_CZ: Heslo, které jste zadali nesouhlasí. %sReset hesla%s

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
cs_CZ: Zadaná hesla se neshodují. Zadejte hesla ještě jednou.

en: The payment has been deleted.
cs_CZ: Platba byla odstraněna.

en: The payment has been successfully updated.
cs_CZ: Poznámka k platbě byla úspěšně updatována.

en: The payment note has been added successfully.
cs_CZ: Poznámka k platbě byla úspěšně přidána.

en: The payment note has been deleted.
cs_CZ: Poznámka k platbě byla smazána.

en: The price of the purchase before taxes
cs_CZ: Cena objednávky bez poplatků

en: The primary billing address for your credit card.
cs_CZ: Primární platební adresa na vaší kreditní kartě.

en: The product grids can be customized in any way you wish and there is <a href="%s">extensive documentation</a> to assist you.
cs_CZ: Tabulky produktu mohou být přizpůsobeny jakýmkoliv způsobem, a je zde <a href="%s">rozsáhlá dokumentace</a> která vám pomůže.

en: The product requirements for this discount are not met.
cs_CZ: Produktové požadavky pro tuto slevu nejsou splněny.

en: The purchase receipt has been resent.
cs_CZ: Účtenka byla znovu zaslána.

en: The selected payment gateway is not enabled
cs_CZ: Vybraná platební brána není k dispozici.

en: The settings have been imported.
cs_CZ: Nastavení bylo importováno.

en: The specified user already has API keys.
cs_CZ: Zadaný uživatel již má API klíče.

en: The state or province for your billing address.
cs_CZ: Stát vaší platební adresy.

en: The status of this discount code.
cs_CZ: Statut tohoto slevového kódu.

en: The suite, apt no, PO box, etc, associated with your billing address.
cs_CZ: Apartmá, PO box apod. spojené s vaší platební adresou.

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
cs_CZ: Symbol (například čárka nebo tečka) k oddělení desítek

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
cs_CZ: Symbol (například čárka nebo tečka) k oddělení tisíců

en: The taxed amount of the purchase
cs_CZ: Cena včetně daně

en: The text to be displayed on the button or link.
cs_CZ: Text, který se zobrazí na tlačítku nebo v odkazu.

en: The total price of the purchase
cs_CZ: Celková částka objednávky

en: The unique ID number for this purchase receipt
cs_CZ: Identifikace účtenky

en: The upgrade process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the upgrade is finished.
cs_CZ: Proces upgradu začal, prosím, buďte trpěliví. Bude to trvat maximálně několik minut. Po dokončení aktualizace budete přesměrováni a informováni o dokončení aktualizace.

en: The user information is invalid
cs_CZ: Uživatelská informace je neplatná

en: The username you entered does not exist
cs_CZ: Uživatelské jméno, které jste zadali, neexistuje.

en: The username you will use to log into your account.
cs_CZ: Uživatelské jméno, které chcete používat.

en: The zip / postal code you entered for your billing address is invalid
cs_CZ: PSČ, které jste zadali je neplatné

en: The zip or postal code for your billing address.
cs_CZ: PSČ vaší platební adresy.

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
cs_CZ: Vyskytl se problém s přidáním slevového kódu, zkuste to znovu.

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
cs_CZ: Vyskytl se problém pri aktualizaci slevového kódu, opakujte svůj poslední úkon.

en: There was an error retrieving the extensions list from the server. Please try again later.
cs_CZ: Při načítání seznamu doplňků ze serveru došlo k chybě. Zkuste znovu načíst obsah stránky.

en: These are some sample notes added to a product.
cs_CZ: Sem můžete vložit doplňující poznámky o výrobku.

en: This Month
cs_CZ: Tento měsíc

en: This Quarter
cs_CZ: Toto čtvrtletí

en: This Year
cs_CZ: Tento rok

en: This discount has already been redeemed.
cs_CZ: Tato sleva již byla uplatněna.

en: This discount has reached it's maximum usage.
cs_CZ: Sleva překročila maximální počet použití.

en: This discount is expired.
cs_CZ: Tato sleva vypršela.

en: This discount is invalid.
cs_CZ: Tato sleva je neplatná.

en: This discount is not active yet.
cs_CZ: Tato sleva není ještě aktivní.

en: This discount is not active.
cs_CZ: sleva není aktivní.

en: This discount is not valid for the cart contents.
cs_CZ: Tato sleva není platná pro obsah nákupního košíku.

en: This is a secure SSL encrypted payment.
cs_CZ: Tato platba je zabezpečena SSL šifrováním.

en: This is the page buyers are sent to if their transaction is cancelled or fails
cs_CZ: Na tuto stránku jsou kupující nasměřováni, když je transakce přeušena nebo dojde k chybě

en: This report shows the total amount collected in sales tax for the given year.
cs_CZ: Tento report ukazuje celkovou částku vybranou na dani z prodeje v daném roce.

en: This screen allows you to customize how emails act throughout your store. You can choose a premade template, set the sender's name, email address, and subject.
cs_CZ: Tato obrazovka vám umožní nastavit, jak pracovat s e-maily ve vašem obchodě. Můžete si upravit předpřipravené šablony, nastavit jméno odesílatele, e-mailovou adresu a předmět zasílaných zpráv.

en: This screen allows you to export your reports into a PDF or CSV format.
cs_CZ: Tato obrazovka umožňuje exportovat sestavy do formátu PDF nebo CSV formátu.

en: This screen provides access to all of your store's transactions.
cs_CZ: Tato obrazovka poskytuje přístup ke všem transakcím ve vašem obchodě.

en: This screen provides other miscellaneous options such as disabling jQuery, allowing guest checkout, and configuring your terms of service.
cs_CZ: Tato obrazovka umožňuje nastavit další možnosti, jako je vypnutí jQuery, povolení nákupu bez registrace, a konfigurování obchodních podmínek eshopu.

en: This screen provides the most basic settings for configuring your store. You can set the currency, page templates, and turn <em>Test Mode</em> on and off.
cs_CZ: Tato obrazovka poskytuje nejzákladnější nastavení pro konfiguraci vašeho obchodu. Můžete nastavit měnu, šablony stránek, a zapnout nebo vypnout <em> testovací režim </ em>.

en: This screen provides ways to toggle payment gateways on or off, as well as configure gateway-specific settings. Any extra payment gateway extensions you have installed will appear on this page, and can be configured to suit your needs.
cs_CZ: Tato obrazovka poskytuje způsob, jak aktivovat/deaktivovat platební brány, nastavit jejich parametry a mnohá další rozšíření platebních bran, které jste nainstalovali. Vše se objeví na této stránce, a může být nakonfigurováno tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám.

en: This screen provides you with reports for your earnings, downloads, customers and taxes.
cs_CZ: Tato obrazovka vám nabízí reporty vašich příjmů, stažení, zákazníků a daní.

en: Thousands Separator
cs_CZ: Oddělovač tisíců

en: Time:
cs_CZ: Čas:

en: Title:
cs_CZ: Nadpis:

en: To
cs_CZ: Do

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Total Downloads: %s
cs_CZ: Celkově stažení: %s

en: Total Earnings
cs_CZ: Celkový zisk

en: Total Price
cs_CZ: Celková cena

en: Total Purchased
cs_CZ: Celkem zakoupeno

en: Total Purchases
cs_CZ: Nákupy celkem

en: Total Sales
cs_CZ: Celkem prodejů

en: Total Spent
cs_CZ: Celkově utraceno

en: Total Spent: %s
cs_CZ: Celkově utraceno: %s

en: Total earnings for period shown:
cs_CZ: Celkové příjmy za zobrazené období:

en: Total:
cs_CZ: Celkem:

en: Total: %s
cs_CZ: Celkem: %s

en: Totals
cs_CZ: Celkem

en: Transaction Failed
cs_CZ: Transakce selhala.

en: Transaction ID
cs_CZ: ID transakce

en: Transaction ID:
cs_CZ: ID transakce:

en: Trying to cheat or something?
cs_CZ: Pokoušíš se podvádět nebo co?

en: Type
cs_CZ: Typ

en: US Dollars (&#36;)
cs_CZ: USD

en: Undefined
cs_CZ: Nedefinováno

en: Unlimited
cs_CZ: Neomezeně

en: Update Cart
cs_CZ: Obnovit nákupní košík

en: Update Category
cs_CZ: Upravit kategorii

en: Update Discount Code
cs_CZ: Aktualizovat kód slevy

en: Update Payment
cs_CZ: Upravit platbu

en: Update Tag
cs_CZ: Upravit štítek

en: Upload File
cs_CZ: Nahrát soubor

en: Upload a File
cs_CZ: Nahrát soubor

en: Uploading the downloadable files is simple. Click <em>Upload File</em> in the Download Files section and choose your download file. To add more than one file, simply click the <em>Add New</em> button.
cs_CZ: Nahrávání stahovatelných souborů je jednoduché. Kliněte <em>Nahrát Soubor</em> a v sekci Stáhnout Soubory vyberte váš stažený soubor. Pro přidání více než jednoho souboru jednoduše klikněte na <em>Přidat Nový</em>.

en: Use Once Per Customer
cs_CZ: Použít jen jednou pro zákazníka.

en: Use This File
cs_CZ: Použít tento soubor

en: Use current
cs_CZ: Použít aktuální

en: Use the form below to insert the short code for purchasing a %s
cs_CZ: Použijte níže uvedený formulář pro vložení krátkého kódu nákupu %s

en: User
cs_CZ: Zákazník

en: User ID
cs_CZ: ID uživatele

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Username already taken
cs_CZ: Toto uživatelské jméno již používá jiný uživatel

en: Username: %s
cs_CZ: Uživatelské jméno: %s

en: Uses
cs_CZ: Využito

en: Uses: %s
cs_CZ: Použití: %s

en: Valid
cs_CZ: Platný

en: View %1$s
cs_CZ: Prohlédnout %1$s

en: View %s
cs_CZ: Shlédnutí %s

en: View API Log
cs_CZ: Zobrazit API Log

en: View All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: View Detailed Report
cs_CZ: Zobrazit detailní zprávu

en: View Details and Downloads
cs_CZ: Zobrazit detaily a downloady

en: View Discount
cs_CZ: Zobrazit slevu

en: View Log Message
cs_CZ: Zobrazit logovací zprávu

en: View Order Details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti objednávky

en: View Payment
cs_CZ: Prohlédnout platbu

en: View the Full Changelog
cs_CZ: Zobrazit celý Protokol událostí

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the Easy Digital Downloads website.
cs_CZ: Navštivte stránku<a href="%s">dokumentace</a> na Easy Digital Downloads webu.

en: Visit the Extension Store
cs_CZ: Navštivte Obchod s Rozšířením

en: We will send the purchase receipt to this address.
cs_CZ: Odešleme potvrzení nákupu na tuto adresu.

en: We will use this as well to personalize your account experience.
cs_CZ: Bude použito k personalizaci vašeho uživatelského účtu.

en: We will use this to personalize your account experience.
cs_CZ: Použijeme k personalizaci vašeho uživatelského účtu.

en: Welcome to Easy Digital Downloads
cs_CZ: Vítáme vás v Easy Digital Downloads

en: Welcome to Easy Digital Downloads %s
cs_CZ: Vítáme vás v Easy Digital Downloads %s

en: What's New
cs_CZ: Novinky

en: Whether to show the price on the purchase button. 1 to show the price, 0 to disable it.
cs_CZ: Nastavení, zda se májí zobrazit ceny na nákupním tlačítku. 1 pro zobrazovat ceny, 0 pro nezobrazovat.

en: While in test mode no live transactions are processed. To fully use test mode, you must have a sandbox (test) account for the payment gateway you are testing.
cs_CZ: Jste-li v testovacím módu, nejsou systémem zpracovávány žádné reálné objednávky. Abyste otestovali skutečně vše, je třeba použít sandbox (test) účet a otestovat i funkci platebních bran.

en: White
cs_CZ: Bílá

en: With easily accessible shortcodes to display purchase buttons, you can add a Buy Now or Add to Cart button for any product anywhere on your site in seconds.
cs_CZ: Se snadno přístupnými Shortcode zobrazíte tlačítka nákupu. Můžete přidat tlačítko Koupit nebo tlačítko Přidat do košíku ke každému výrobku kdekoli na vašich stránkách během několika sekund.

en: Yellow
cs_CZ: žlutá

en: You also have the option to bulk delete payment should you wish.
cs_CZ: Máte také možnost hromadného mazání plateb, chcete-li.

en: You are already logged in
cs_CZ: Již jste přihlášen

en: You can create any number of discount codes easily from this page.
cs_CZ: Můžete snadno vytvořit libovolný počet slevových kódů z této stránky.

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
cs_CZ: Jednoduše můžete změnit počet sloupců přidáním parametru columns="x":

en: You do not have permission to download this file
cs_CZ: Nemáte bohužel práva ke stažení souboru

en: You do not have permission to view this file.
cs_CZ: Nemáte oprávnění prohlížet tento soubor.

en: You have a saved cart, <a href="%s">click here</a> to restore it.
cs_CZ: Váš košík je uložen, <a href="%s">klikněte sem</a> pro jeho obnovu.

en: You have already added this item to your cart
cs_CZ: Tato položka již byla do košíku přidána

en: You have already purchased this item, but you may purchase it again.
cs_CZ: Tuto položku jste již v minulosti zakoupil, přesto je možné si ji opět objednat.

en: You have not made any purchases
cs_CZ: Neprovedli jste dosud žádný nákup

en: You have not purchased any downloads
cs_CZ: Zatím jste nic nezakoupili

en: You have successfully added %s to your shopping cart.
cs_CZ: Zboží %s bylo přidáno do nákupního košíku.

en: You must agree to the terms of use
cs_CZ: Je třeba potvrdit souhlas s obchodními podmínkami

en: You must be logged into an account to purchase
cs_CZ: Pro nákup musíte být zalogován

en: You must choose a download
cs_CZ: Je třeba vybrat obsah ke stažení

en: You must enable a payment gateway to use Easy Digital Downloads
cs_CZ: Nastavte platební bránu, kterou má systém EDD používat.

en: You must have at least one field
cs_CZ: Je nutné vyplnit alespoň jedno pole

en: You must have at least one price
cs_CZ: Je nutné zadat alespoň jednu cenu

en: You must login or register to complete your purchase
cs_CZ: Pro dokončení objednávky je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat

en: You must register or login to complete your purchase
cs_CZ: Pro dokončení nákupu je třeba se zaregistrovat a přihlásit

en: You must specify both a token and API key!
cs_CZ: Musíte specifikovat obojí, token a API klíč!

en: You need to login to edit your profile.
cs_CZ: Pro editaci profilu je třeba být přihlášen.

en: You will also need to configure your gateway settings if you are accepting credit cards
cs_CZ: Potřebujete nastavit parametry platební brány, abyste mohli akceptovat platební karty

en: Your cart is empty
cs_CZ: Košík je prázdný

en: Your cart is empty.
cs_CZ: Košík je prázdný.

en: Your password
cs_CZ: Vaše heslo

en: Your profile has been edited successfully.
cs_CZ: Váš osobní profil byl úspěšně aktualizován.

en: Your purchase is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
cs_CZ: Váš nákup je v procesu. Tato stránka se obnovuje automaticky každých 8 vteřin. Jestli se tak neděje, klikněte <a href="%s">sem</a>.

en: Your request could not be authenticated!
cs_CZ: Váš požadavek nebyl autorizován!

en: Your site name
cs_CZ: Název obchodu (eshopu)

en: Your transaction failed, please try again or contact site support.
cs_CZ: Jen nám to líto, ale vaše transakce se nezdařila, prosím, opakujte ji nebo nás kontaktujte.

en: Your username
cs_CZ: Vaše přihlašovací jméno

en: Zip / Postal Code
cs_CZ: PSČ

en: Zip / Postal code
cs_CZ: PSČ

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
cs_CZ: PSČ:

en: Zip Code
cs_CZ: PSČ

en: [%s] New User Registration
cs_CZ: [%s] Registrace nového uživatele

en: [%s] Your username and password
cs_CZ: [%s] Vaše uživatelské jméno a heslo

en: [Password entered at checkout]
cs_CZ: [Heslo zdané u pokladny]

[ctx: all dropdown items]
en: All
cs_CZ: Všechna

[ctx: download post type name]
en: No %s found
cs_CZ: Bohužel %s nebyl nenalezen

en: guest
cs_CZ: návštěvník

en: includes %s tax
cs_CZ: zahrnuje %s daň

[ctx: no dropdown items]
en: None
cs_CZ: Žádné

en: none
cs_CZ: žádná

en: or checkout as a guest.
cs_CZ: nebo dokončete objednávku bez registrace.

[ctx: post type general name]
en: Discounts
cs_CZ: Slevy

[ctx: post type general name]
en: Payments
cs_CZ: Platby

[ctx: post type singular name]
en: Discount
cs_CZ: Sleva

[ctx: post type singular name]
en: Payment
cs_CZ: Platba

en: remove
cs_CZ: odstranit

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
cs_CZ: Kategorie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: to
cs_CZ: do

en: unlimited
cs_CZ: neomezeně
