Easy Digital Downloads - en to el translation catalogue (509 entries)

en: %1$s Files
el: %1$s Αρχεία

en: %1$s Notes
el: %1$s

en: %1$s Prices
el: %1$s Τιμές

en: %1$s Settings
el: %1$s

en: %1$s Stats
el: %1$s

en: %d Completed Sale | %d Completed Sales
el[0]: %d Ολοκληρωμένη Πώληση
el[1]: %d Ολοκληρωμένες Πωλήσεις

en: %s Configuration
el: %s Ρύθμιση

en: %s Details
el: %s Λεπτομέρειες

en: %s Files
el: %s Αρχεία

en: %s Notes
el: %s Σημειώσεις

en: %s Prices
el: %s Τιμές

en: %s Requirements
el: %s Προϋποθέσεις

en: %s Settings
el: %s Ρυθμίσεις

en: %s that this discount code cannot be applied to.
el: %s ότι αυτός ο κωδικός έκπτωσης δεν μπορεί να εφαρμοστεί.

en: (optional)
el: (προαιρετικό)

en: (unknown)
el: (άγνωστο)

en: <a href="%s">View</a>
el: <a href="%s">Προβολή</a>

en: <strong>Amount</strong> - this discount amount provided by this code. For percentage based discounts, enter a number such as 70 for 70%. Do not enter a percent sign.
el: <strong>Ποσό</strong> - το ποσό της έκπτωσης από αυτό τον κωδικό. Για ποσοστό, παντήστε αριθμό όπως 70 για 70%. Μην πατάτε το σύμβολο ποσοστού.

en: <strong>Code</strong> - this is the unique code that customers will enter during checkout to redeem the code.
el: <strong>Κωδικός</strong> - αυτός είναι ο μοναδικός κωδικός που θα χρησιμοποιούν οι πελάτες στην αγορά για την έκπτωση.

en: <strong>File Download Limit</strong> - Define how many times customers are allowed to download their purchased files. Leave at 0 for unlimited. Resending the purchase receipt will permit the customer one additional download if their limit has already been reached.
el: <strong>Όριο λήψης αρχείου</strong> - Καθορίστε πόσες φορές οι πελάτες έχουν τη δυνατότητα να κατεβάσουν τα αρχεία που αγόρασαν. Αφήστε το στο 0 για απεριόριστο. Το να στείλετε την απόδειξη αγοράς, θα επιτρέψει στον πελάτη μία επιπλέον λήψη εάν έχει ήδη φθάσει στο όρια του.

en: <strong>Name</strong> - this is the name given to the discount. Used primarily for administrative purposes.
el: <strong>Όνομα</strong> - αυτό το όνομα δόθηκε στην έκπτωση. Χρησιμοποιείται κυρίως για διαχειριστικούς σκοπούς.

en: <strong>Type</strong> - this is the type of discount this code awards.
el: <strong>Τύπος</strong> - αυτός είναι ο τύπος έκπτωσης που αυτός ο κωδικός δίνει.

en: A discount with that code already exists, please use a different code.
el: Ο κωδικός έχει ξαναχρησιμοποιηθεί , παρακαλούμε να χρησιμοποιήσετε ένα διαφορετικό κωδικό.

en: A note is required
el: Απαιτείται μία σημείωση

en: API Key
el: Κλειδί API

en: API Keys
el: Κλειδί API

en: API keys successfully generated.
el: Τα Κλειδιά API δημιουργήθηκαν με επιτυχία

en: Abandoned
el: Εγκαταλήφθηκαν

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
el: Εγκαταλήφθηκαν

en: Accepted Payment Method Icons
el: Εικονίδια Αποδοχής Πληρωμής

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Activate
el: Ενεργοποίηση

en: Active
el: Ενεργό

[ctx: Active discount code status]
en: Active
el: Ενεργό

en: Add %s to Payment
el: Προσθήκη %s στην πληρωμή

en: Add Discount Code
el: Προσθήκη Κωδικού Έκπτωσης

en: Add New
el: Προσθήκη

en: Add New %s Category
el: Προσθήκη νέας %s κατηγορίας

en: Add New Discount
el: Προσθήκη νέας αγοράς

en: Add New Download
el: Προσθήκη Νέας Λήψης

en: Add New File
el: Προσθήκη Νέου Αρχείου

en: Add New Payment
el: Νέα Πληρωμή

en: Add New Price
el: Προσθήκη νέας τιμής

en: Add New Tag
el: Νέα ετικέτα

en: Add Note
el: Προσθήκη Σημείωσης

en: Add to Cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Added to cart
el: Προστέθηκε στο καλάθι

en: Adding Discounts
el: Προσθήκη Εκπτώσεων

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Address (Line 2)
el: Διεύθυνση (2η σειρά)

en: Address 1
el: Διεύθυνση 1

en: Address 2
el: Διεύθυνση 2

[ctx: Address City]
en: City:
el: Πόλη:

en: After - 10$
el: Μετά - 10$

en: All
el: Όλα

en: All %2$s
el: Όλα %2$s

en: All %s
el: Όλα %s

en: All Categories
el: Όλες

en: All Discounts
el: Όλες οι εκπτώσεις

en: All Payments
el: Όλες οι πληρωμές

en: All Tags
el: Όλες οι ετικέτες

en: Allow
el: Επιτρέπονται

en: Amount
el: Ποσό

en: Amount:
el: Ποσό:

en: Apply
el: Εκτέλεση

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
el: Εκτέλεση

en: Apply discount only to selected %s.
el: Εφαρμογή έκπτωσης μόνο στα επιλεγμένα %s.

en: Apply discount to entire purchase.
el: Εφαρμογή έκπτωσης στη συνολική αγορά.

en: Apr
el: Απρ

en: Are you sure you want to delete this customer?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτόν τον πελάτη;

en: Aug
el: Αύγ

en: Average monthly earnings: %s
el: Μέσος όρος μηνιαίων κερδών: %s

en: Average monthly sales: %s
el: Μέσος όρος μηνιαίων πωλήσεων: %s

en: Before - $10
el: Πριν - $10

en: Billing Address
el: Διεύθυνση Τιμολόγησης

en: Blue
el: Μπλε

en: Browse All Extensions
el: Εξερεύνηση όλων των Επεκτάσεων

en: Button
el: Κουμπί

en: Button Options:
el: Επιλογές κουμπιού

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Buy Now
el: Αγοράστε τώρα

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cart must contain all selected %s
el: Το καλάθι πρέπει να περιέχει όλα τα επιλεγμένα %s

en: Cart needs one or more of the selected %s
el: Το καλάθι χρειάζεται ένα από τα επιλεγμένα %s

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Change your Name
el: Αλλάξτε το όνομά σας

en: Cheatin&#8217; huh?
el: Κλέβεις, ε;

en: Cheatin' eh?!
el: Κλέβουμε;

en: Checkout
el: Ταμείο

en: City
el: Πόλη

en: Clear Filter
el: Καθαρισμός φίλτρου

en: Code
el: Κωδικός

en: Complete Sales
el: Ολοκληρωμένες πωλήσεις

en: Completed
el: Ολοκληρωμένο

en: Country
el: Χώρα

en: Credits
el: Ευχαριστίες

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Current Month
el: Τρέχων μήνας

en: Custom
el: Σύνδεσμος

en: Customer
el: Πελάτης

en: Customer Address
el: Διεύθυνση Πελάτη

en: Customer Details
el: Στοιχεία Πελάτη

en: Customer Email
el: Ηλεκτρονική Διεύθυνση - email - Πελάτη

en: Customer Name
el: Όνομα Πελάτη

en: Customer since
el: Πελάτης από

en: Customer successfully deleted
el: Ο πελάτης διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Customers
el: Πελάτες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date Created
el: Ημερομηνία Δημιουργίας

en: Date Purchased
el: Ημερομηνία Αγοράς

en: Date:
el: Ημερομηνία:

en: Deactivate
el: Απενεργοποίηση

en: Dec
el: Δεκ

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Default Gateway
el: Προεπιλεγμένη Πύλη

en: Default Template
el: Προεπιλεγμένο πρότυπο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Delete all associated payments and records?
el: Διαγραφή όλων των σχετικών πληρωμών και εγγραφών;

en: Detailed Report
el: Λεπτομερής αναφορά

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Disable Guest Checkout
el: Απενεργοποίηση αγοράς ως επισκέπτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Disconnect User
el: Αποσύνδεση Χρήστη

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Discount Code
el: Εκπτωτικός Κωδικός

en: Discount Codes
el: Εκπτωτικοί Κωδικοί

en: Discount code added.
el: Κωδικός έκπτωσης προστέθηκε

en: Discount code updated.
el: Ο κωδικός έκπτωσης ανανεώθηκε.

en: Discount codes allow you to offer buyers special discounts by having them enter predefined codes during checkout.
el: Οι κωδικοί έκπτωσης, σας επιτρέπουν να προσφέρεται στους αγοραστές ειδικές εκπτώσεις από αυτές που έχουν τεθεί με προκαθορισμένους κωδικούς κατά την ολοκλήρωση της παραγγελίας.

en: Discount codes have several options:
el: Οι κωδικοί έκπτωσης έχουν πολλαπλές επιλογές:

en: Discount(s)
el: Έκπτωση(-εις)

en: Discounts
el: Εκπτώσεις

en: Dismiss Notice
el: Ειδοποίηση Απόκρυψης

en: Display Name
el: Προβολή Ονόματος

en: Do not allow
el: Δεν επιτρέπονται

en: Download
el: Λήψη

en: Download Method
el: Μέθοδος Download

en: Downloaded by
el: Λήφθηκε από

en: Downloads
el: Λήψεις

en: E-mail: %s
el: Ηλ. διεύθυνση : %s

en: EDD Upgrades
el: Αναβαθμίσεις EDD

en: Earnings
el: Κέρδη

en: Earnings and Sales Reports
el: Αναφορές Κερδών και Πωλήσεων

en: Earnings:
el: Κέρδη

en: Easy Digital Download Extensions
el: Πρόσθετα Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Download Info and Tools
el: Πηροφορίες και Εργαλεία Easy Digital Download

en: Easy Digital Download Settings
el: Ρυθμίσεις Easy Digital Download

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
el: Ανασκόπηση Πωλήσεων Easy Digital Downloads

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Category
el: Επεξεργασία κατηγορίας

en: Edit Discount
el: Επεξεργασία Έκπτωσης

en: Edit Tag
el: Επεξεργασία ετικέτας

en: Email
el: Ηλ. διεύθυνση

en: Email Address
el: Διεύθυνση Email "Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο"

en: Email address
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email already used
el: To e-mail ήδη χρησιμοποιείται

en: Email:
el: Ηλ. διεύθυνση:

en: Emails
el: Ηλ. διεύθυνση

en: Enable multi-option purchase mode. Allows multiple price options to be added to your cart at once
el: Ενεργοποίηση λειτουργίας πολλαπλών επιλογών. Επιτρέπει να προστεθούν ταυτόχρονα πολλαπλές τιμές να στο καλάθι.

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: End Date:
el: Ημερομηνία λήξης:

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
el: Εισάγετε ένα κωδικό για αυτή την έκπτωση, όπως 10PERCENT

en: Enter a coupon code if you have one.
el: Άν έχετε εκπτωτικό κουπόνι πληκτρολογήστε εδώ των κωδικό σας

en: Enter a password
el: Εισαγωγή κωδικού

en: Enter an email
el: Πληκτρολογήστε ηλεκτρονική διεύθυνση e-mail

en: Enter discount
el: Εισάγετε των κωδικό εκπτώσεις

en: Enter the discount amount in %s
el: Εισάγετε τον κωδικό έκπτωσης σε %s

en: Enter the discount percentage. 10 = 10%
el: Εισάγετε το ποσοστό έκπτωσης. 10 = 10%

en: Enter the expiration date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no expiration, leave blank
el: Συμπληρώστε την ημερομηνία λήξης για αυτό τον κωδικό έκπτωσης με τη μορφή ΗΗ/ΜΜ/ΕΕ. Για χωρίς ημερομηνία λήξης, αφήστε κενό

en: Enter the password confirmation
el: Επιβεβαίωση κωδικού

en: Enter the start date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no start date, leave blank. If entered, the discount can only be used after or on this date.
el: Συμπληρώστε την ημερομηνία έναρξης για αυτό τον κωδικό έκπτωσης με τη μορφή ΗΗ/ΜΜ/ΕΕ. Για χωρίς ημερομηνία έναρξης, αφήστε κενό. Αν συμπληρωθεί, η έκπτωση μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μετά ή σε αυτή την ημερομηνία.

[ctx: Entering a discount code]
en: Click to enter it
el: Κάντε κλικ για εισαγωγή κωδικού

en: Error
el: Σφάλμα

en: Error Message
el: Μήνυμα Σφάλματος

en: Estimated Tax:
el: Εκτιμώμενος Φόρος:

en: Excluded %s
el: Αποκλεισμένα %s

en: Excluding tax
el: Τιμή χωρίς Φ.Π.Α

en: Expiration
el: Λήξη

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Expired
el: Έχει λήξει

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Export Payment History
el: Εξαγωγή Ιστορικού Πληρωμών

en: Extensions
el: Πρόσθετα

en: Extensions for Easy Digital Downloads
el: Πρόσθετα για Easy Digital Downloads

en: Failed
el: Αποτυχία

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
el: Αποτυχία

en: Feb
el: Φεβ

en: Fees
el: Συνδρομές

en: File
el: Αρχείο

en: File Download Limit
el: Όριο λήψης αρχείου

en: File Download Limit:
el: Όριο Λήψης Αρχείου:

en: File Downloads:
el: Λήψεις Αρχείων:

en: File Name
el: Όνομα αρχείου

en: File URL
el: URL αρχείου

en: Files
el: Αρχεία

en: Filter
el: Φιλτράρισμα

en: First Name
el: Όνομα

en: First name
el: Όνομα

en: For more information:
el: Για περισσότερα:

en: From
el: Από

en: General
el: Γενικά

en: General Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Generate CSV
el: Δημιουργία CSV

en: Generate New API Keys
el: Δημιουργία νέων API Keys

en: Generate PDF
el: Δημιουργία PDF

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Go Back
el: Επιστροφή

en: Go back
el: Επιστροφή

en: Gray
el: Γκρι

en: Green
el: Πράσινο

en: Have a discount code?
el: Έχετε εκπτωτικό κωδικό?

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: If you have already added the redirect rule, you may safely dismiss this notice
el: Αν ήδη προσθέσατε κανόνα ανακατεύθυνσης - redirect rule -, τότε αγνοήστε αυτή την προειδοποίηση.

en: Ignore Tax:
el: Παράβλεψη Φόρου:

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Import Settings
el: Εισαγωγή Ρυθμίσεων

en: Inactive
el: Ανενεργό

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
el: Ανενεργό

en: Including tax
el: Τιμή με Φ.Π.Α.

en: Inherit
el: Κληρονομημένο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Insert Download
el: Εισαγωγή λήψης

en: Insert File
el: Εισαγωγή αρχείου

en: Invalid
el: Άκυρο

en: Invalid email
el: Λανθασμένο email

en: Item Name
el: Όνομα προιόντος

en: Item Price
el: Τιμή προιόντος

en: Item Price:
el: Τιμή προιόντος

en: Jan
el: Ιαν

en: July
el: Ιουλίου

en: June
el: Ιουνίου

en: Key:
el: Κλειδί:

en: Last Month
el: Τελευταίος Μήνας

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Last Name: %s
el: Επίθετο: %s

en: Last Quarter
el: Το τελευταίο τέταρτο

en: Last Week
el: Την περασμένη εβομάδα

en: Last Year
el: Τον περασμένο χρόνο

en: Last name
el: Επίθετο

en: Leave blank for global setting or 0 for unlimited
el: Αφήστε κενό για διεθνή ρύθμιση ή 0 για απεριόριστο

en: Limit this discount to a single-use per customer?
el: Περιορισμός αυτής της έκπτωσης για μία χρήση ανά πελάτη;

en: Line 1
el: Γραμμή 1

en: Line 2
el: Γραμμή 2

en: Log ID
el: ID

en: Log In
el: Σύνδεση

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Logs
el: Αρχείο καταγραφής

en: Lost Password
el: Χαμένο συνθηματικό

en: Lost Password?
el: Χάσατε το συνθηματικό σας;

en: Madrid
el: Μαδρίτη

en: Mar
el: Μάρ

en: Mark this product as exclusive of tax
el: Επισημάνετε αυτό το προϊόν σαν εκτός φόρου

en: Max Uses
el: Μέγιστες χρήσεις

en: May
el: Μαΐου

en: Minimum Amount
el: Ελάχιστο ποσό

en: Monthly Average Earnings
el: Μηνιαίος μέσος όρος κερδών

en: Monthly Average Sales
el: Μηνιαίος μέσος όρος πωλήσεων

en: Name
el: Όνομα

en: Name:
el: Όνομα:

en: New Category Name
el: Όνομα νέας κατηγορίας

en: New Discount
el: Νέα έκπτωση

en: New Password
el: Νέο συνθηματικό

en: New Payment
el: Νέα πληρωμή

en: New Tag Name
el: Όνομα νέας ετικέτας

en: New user registration on your site %s:
el: Νέο μέλος γράφτηκε στον ιστότοπο σας %s:

en: Next
el: Επόμενη

en: No %s Found
el: Δεν βρέθηκαν %s

en: No %s found.
el: Δεν βρέθηκαν %s.

en: No %s included with this purchase
el: Δεν περιλαμβάνεται %s με αυτή την αγορά

en: No Customer Notes
el: Δεν υπάρχουν Σημειώσεις Πελάτη

en: No Discounts found
el: Δεν βρέθηκαν εκπτώσεις

en: No Payments Found
el: Δεν βρέθηκαν πληρωμές

en: No Payments found
el: Δεν βρέθηκαν πληρωμές

en: No Payments found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν πληρωμές στον Κάδο.

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
el: Δεν ορίστηκε σελίδα - checkout - αγορών. Επισκεφθείτε τις <a href="%s">Ρυθμίσεις</a> για να ορίσετε.

en: No discounts found.
el: Δεν βρέθηκαν εκπτώσεις.

en: No downloadable files found for this bundled item.
el: Δεν βρέθηκαν αρχεία γι' αυτό το πακέτο.

en: No expiration
el: Χωρίς λήξη

en: No payment notes
el: Χωρίς σημειώσεις πληρωμής

en: No start date
el: Χωρίς ημερομηνία έναρξης

en: None
el: Όχι

en: Note: Test Mode is enabled, only test payments are shown below. <a href="%s">Settings</a>.
el: Προσοχή: Ενεργοποιήθηκε η Δοκιμαστική Λειτυργία, παρουσιάζονται μόνο δοκιμαστικές πληρωμές παρακάτω. <a href="%s">Ρυθμίσεις</a>.

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Nov
el: Νοε

en: Number of items in cart
el: Αριθμός αντικειμένων στο καλάθι

en: Oct
el: Οκτ

en: Once Weekly
el: Μία φορά την εβδομάδα

en: Option Name
el: Όνομα επιλογής

en: Optional notes about this download.
el: Προαιρετικές σημειώσεις για την μεταφόρτωση

en: Orange
el: Πορτοκαλί

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Parent Category
el: Γονική κατηγορία

en: Parent Category:
el: Γονική κατηγορία:

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Password: %s
el: Συνθηματικό: %s

en: Passwords do not match
el: Τα συνθηματικά δεν είναι ταιριάζουν.

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment Details
el: Λεπτομέρειες Πληρωμής

en: Payment Error
el: Σφάλμα Πληρωμής

en: Payment Errors
el: Σφάλματα Πληρωμής

en: Payment History
el: Ιστορικό Πληρωμών

en: Payment ID
el: ID Πληρωμής

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Payment Method:
el: Μέθοδος πληρωμής:

en: Payment Methods
el: Τρόποι πληρωμής

en: Payment Notes
el: Σημειώσεις Πληρωμής

en: Payment Status
el: Κατάσταση πληρωμής

en: Pending
el: Για έλεγχο

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Permalink: %s
el: Μόνιμος σύνδεσμος: %s

en: Personal Info
el: Προσωπικά στοιχεία

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: Please Wait...
el: Παρακαλώ Περιμένετε...

en: Please enter a valid email address
el: Εισάγετε έγκυρη διεύθυνση e-mail

en: Please enter a valid email address.
el: Δώστε μια έγκυρη ηλ. διεύθυνση.

en: Please enter your first name
el: Παρακαλώ πληκτρολογήστε το όνομα σας

en: Please note after changing your password, you must log back in.
el: Μετά την αλλαγή κωδικού, πρέπει να ξαναεισέλθετε.

en: Please upload a file to import
el: Παρακαλώ εισάγετε το αρχείο

en: Postal
el: Ταχυδρομικώς

en: Price
el: Τιμή

en: Pricing Options:
el: Επιλογές Τιμολόγησης:

en: Product
el: Προϊόν

en: Product Type Options:
el: Επιλογές Τύπου Προϊόντος:

en: Products
el: Προϊόντα

en: Public Key
el: Δημόσιο Κλειδί

en: Purchase
el: Αγορά

en: Purchase All Items
el: Αγορά όλων των προϊόντων

en: Purchase Confirmation
el: Επιβεβαίωση Αγοράς

en: Purchase Details for Payment #%s
el: Λεπτομέρειες αγοράς για πληρωμή #%s

en: Purchase History
el: Ιστορικό Πληρωμών

en: Purchase Key
el: Κλειδί Αγοράς

en: Purchase Shortcode
el: Shortcode Αγοράς

en: Purchase Total:
el: Σύνολο

en: Purchased %s
el: Αγοράστηκαν %s

en: Purchases
el: Αγορές

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Rate
el: Αξιολόγηση

en: Re-enter Password
el: Επανάληψη κωδικού

en: Recalculate
el: Επαναυπολογισμός

en: Recent Payments
el: Πρόσφατες πληρωμές

en: Recent Purchases
el: Τελευταίες αγορές

en: Red
el: Κόκκινο

en: Redirect
el: Αναδιεύθυνση

en: Refunded
el: Επιστράφηκαν

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
el: Επιστράφηκαν

en: Register
el: Εγγραφή

en: Register New Account
el: Εγγραφή Νέου Λογαριασμού

en: Reissue
el: Επανέκδοση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Remove Data on Uninstall?
el: Αφαίρεση Δεδομένων ή Απεγκατάσταση;

en: Report Type
el: Τύπος Αναφοράς

en: Reports
el: Αναφορές

en: Revoke
el: Ανάκληση

en: Revoked
el: Ανακλήθηκαν

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
el: Ανακλήθηκαν

en: Sale | Sales
el[0]: Πώληση
el[1]: Πωλήσεις

en: Sales
el: Πωλήσεις

en: Sales:
el: Πωλήσεις:

en: Sample Product Title
el: Δείγμα Τίτλου Προϊόντος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Cart
el: Ανανέωση καλαθιού

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Save Payment
el: Αποθήκευση πληρωμής

en: Saved cart
el: Το καλάθι ανανεώθηκε

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search %2$s
el: Αναζήτηση %2$s

en: Search Categories
el: Αναζήτηση κατηγοριών

en: Search Discounts
el: Αναζήτηση εκπτώσεων

en: Search Payments
el: Εύρεση Πληρωμών

en: Search Tags
el: Αναζήτηση ετικετών

en: Secret Key
el: Μυστικό Κλειδί

en: Select a country
el: Επέλεξε χώρα

en: Select a product type
el: Επιλέξτε έναν τύπο προϊόντος

en: Select one or more %s
el: Επέλεξε ένα ή περισσότερα %s

en: Send Test Email
el: Αποστολή δοκιμαστικού email

en: Sept
el: Σεπ

en: Serve Digital Downloads Through WordPress
el: Μοίρασε Ψηφιακά Αρχεία δια μέσου το WordPress

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Show
el: Προβολή

en: Show %s
el: Προβολή %s

en: Show Count:
el: Προβολή μετρημένων:

en: Show Purchase Button
el: Προβολή Κουμπιού Αγοράς

en: Something went wrong.
el: Κάτι πήγε στραβά.

en: Start Date
el: Από

en: Start Date:
el: Ημερομηνία έναρξης:

en: Start date
el: Έναρξη

en: State
el: Χώρα

en: State / Province
el: Νομός / Περιοχή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Status:
el: Κατάσταση:

en: Street Address Line 1:
el: Διεύθυνση 1

en: Street Address Line 2:
el: Διεύθυνση 2

en: Styles
el: Φύλλα στυλ

en: Submit
el: Υποβολή

en: Success
el: Επιτυχία

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tax
el: Φόρος

en: Taxes
el: Φόροι

en: Taxonomy:
el: Ταξινομία:

en: Test Mode
el: Δοκιμαστική Λειτουργία

en: Thank you
el: Ευχαριστούμε

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
el: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το <a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a>! Παρακαλούμε <a href="%2$s" target="_blank">αξιολογήστε μας</a> στο <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: The Easy Digital Downloads .htaccess file is missing from <strong>%s</strong>!
el: Το αρχείο .htaccess από το The Easy Digital Downloads .htaccess λείπει από <strong>%s</strong>!

en: The buyer's email address.
el: Ηλεκτρονική διεύθυνση - email - αγοραστή

en: The buyer's name.
el: Όνομα αγοραστή.

en: The kind of discount to apply for this discount.
el: Είδος έκπτωσης σε αυτή την έκπτωση

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
el: Ο μέγιστος αριθμός που μπορεί να χρησιμοποιηθεί αυτή η έκπτωση. Αφήστε κενό για απεριόριστο.

en: The minimum amount that must be purchased before this discount can be used. Leave blank for no minimum.
el: Το ελάχιστο ποσό που πρέπει να αγοραστεί πριν χρησιμοποιηθεί αυτή η έκπτωση. Αφήστε κενό για μη ελάχιστο.

en: The name of this discount
el: Το όνομα της έκπτωσης

en: The payment has been deleted.
el: Η πληρωμή έχει διαγραφεί.

en: The payment has been successfully updated.
el: Η πληρωμή ανανεώθηκε επιτυχώς.

en: The payment note has been added successfully.
el: Η σημείωση πληρωμής προστέθηκε επιτυχώς.

en: The payment note has been deleted.
el: Η σημείωση πληρωμής έχει διαγραφεί.

en: The purchase receipt has been resent.
el: Η απόδειξη αγοράς έχει ξανασταλεί.

en: The settings have been imported.
el: Οι ρυθμίσεις έχουν εισαχθεί.

en: The status of this discount code.
el: Η κατάσταση αυτού του κωδικού έκπτσης.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
el: Κυκλοφορεί νέα έκδοση του %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Δείτε λεπτομέρειες %3$s</a> ή <a href="%4$s">αναβαθμίστε άμεσα</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
el: Κυκλοφορεί νέα έκδοση του %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Πληροφορίες για την έκδ. %3$s</a>.

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
el: Παρουσιάστηκε πρόβλημα κατά την προσθήκη του κωδικού έκπτωσης, παρακαλώ ξαναδοκιμάστε.

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
el: Παρουσιάστηκε πρόβλημα κατά την ανανέωση του κωδικού έκπτωσης, παρακαλώ ξαναδοκιμάστε.

en: There was an error retrieving the extensions list from the server. Please try again later.
el: Προέκυψε σφάλμα κατά την ανάκτηση των επεκτάσεων από το διακομιστή. Παρακαλώ ξαναδοκιμάστε αργότερα.

en: These extensions <em><strong>add functionality</strong></em> to your Easy Digital Downloads powered store.
el: Αυτά τα πρόσθετα <em><strong>διευρύνουν τη λειτουργικότητα</strong></em> του Easy Digital Downloads.

en: This Month
el: Αυτό το μήνα

en: This Quarter
el: Αυτό το τέταρτο

en: This Week
el: Αυτή την εβδομάδα

en: This Year
el: Αυτό το χρόνο

en: Thousands Separator
el: Διαχωριστικό χιλιάδων

en: Time:
el: Ώρα:

en: Title:
el: Τίτλος:

en: To
el: Μέχρι

en: Today
el: Σήμερα

en: Token
el: Διακριτικό πρόσβασης

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Total
el: Σύνολο

en: Total Earnings
el: Συνολικά Κέρδη

en: Total Price
el: Τελική Τιμή

en: Total Purchased
el: Σύνολο Αγορών

en: Total Purchases
el: Συνολικές Αγορές

en: Total Sales
el: Συνολικές Πωλήσεις

en: Total Spent
el: Σύνολο

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Total: %s
el: Σύνολο: %s

en: Totals
el: Σύνολα

en: Trying to cheat or something?
el: Προσπαθείτε να εξαπατήσετε ή κάτι τέτοιο;

en: Type
el: Τύπος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Unlimited file downloads
el: Απεριόριστες λήψεις αρχείων

en: Unnamed Customer
el: Ανώνυμος Πελάτης

en: Update Category
el: Ενημέρωση κατηγορίας

en: Update Discount Code
el: Ενημέρωση Κωδικού Έκπτωσης

en: Update Tag
el: Ενημέρωση ετικέτας

en: Upload File
el: Μεταφόρτωση αρχείου

en: Upload a File
el: Μεταφόρτωση ενός αρχείου

en: Upload or enter the file URL
el: Μεταφορτώστε ή εισάγετε το URL του αρχείου

en: Use Once Per Customer
el: Μία χρήση ανά πελάτη

en: Use current
el: Χρησιμοποίησε το τρέχον

en: User
el: Μέλους

en: User ID
el: ID χρήστη:

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username: %s
el: Ψευδώνυμο: %s

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Valid
el: Έγκυρο

en: View %s
el: %s

en: View API Log
el: Προβολή καταγραφής API

en: View All
el: Προβολή όλων

en: View All Purchases
el: Προβολή όλων των Αγορών

en: View Details
el: Προβολή λεπτομερειών

en: View Details and Downloads
el: Προβολή Λεπτομερειών και Μεταφορτώσεων

en: View Details for Payment
el: Προβολή Λεπτομερειών της Πληρωμής

en: View Discount
el: Προβολή Έκτπωσης

en: View Payment
el: Προβολή Πληρωμής

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the Easy Digital Downloads website.
el: Επισκεφθείτε την <a href="%s">τεκμηρίωση</a> στην ιστοσελίδα Easy Digital Downloads.

en: We will send the purchase receipt to this address.
el: Θα στείλουμε την απόδειξη αγοράς σε αυτή τη διεύθυνση.

en: We will use this as well to personalize your account experience.
el: Θα χρησιμοποιήσουμε και αυτό για Εξατομίκευση του Λογαριασμού σας

en: We will use this to personalize your account experience.
el: Θα το χρησιμοποιήσουμε για Εξατομίκευση του Λογαριασμού σας

en: White
el: Λευκό

en: Yellow
el: Κίτρινο

en: Yesterday
el: Χθες

en: You are already logged in
el: Είστε ήδη συνδεδεμένος

en: You can create any number of discount codes easily from this page.
el: Προσφέρετε κωδικούς εκπτώσεων με ευκολία από αυτή την σελίδα.

en: You do not have permission to create discount codes
el: Δεν έχετε άδεια για να δημιουργήσετε εκπτωτικούς κωδικούς

en: You do not have permission to delete discount codes
el: Δεν έχετε άδεια για να διαγράψετε εκπτωτικούς κωδικούς

en: You do not have permission to edit discount codes
el: Δεν έχετε άδεια για να επεξεργαστείτε εκπτωτικούς κωδικούς

en: You do not have permission to export data.
el: Δεν επιτρέπεται να εξάγετε δεδομένα.

en: You do not have permission to install plugin updates
el: Δεν έχετε άδεια για να εγκαταστήσετε τις ενημερώσεις του plugin

en: You have a saved cart, <a href="%s">click here</a> to restore it.
el: Έχετε αποθηκευμένο καλάθι, <a href="%s">πατήστε εδώ</a> για να το επαναφέρετε.

en: Your cart is empty
el: Το καλάθι είναι άδειο

en: Your profile has been edited successfully.
el: Το προφίλ σας επεξεργάστηκε με επιτυχία.

en: Zip / Postal Code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
el: Ταχυδρομικός κώδικας:

en: Zip Code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: [%s] New User Registration
el: [%s] Εγγραφή νέου χρήστη

en: [%s] Your username and password
el: [%s] Το ψευδώνυμο και το συνθηματικό σας

[ctx: all dropdown items]
en: All
el: Όλα

[ctx: download post type name]
en: No %s found
el: Δεν βρέθηκαν %s

en: guest
el: επισκέπτης

[ctx: no dropdown items]
en: None
el: Όχι

en: none
el: τίποτα

[ctx: plural: Example: "All Categories"]
en: All %s
el: Όλα %s

[ctx: post type general name]
en: Discounts
el: Εκπτώσεις

[ctx: post type general name]
en: Payments
el: Πληρωμές

[ctx: post type singular name]
en: Discount
el: Έκπτωση

[ctx: post type singular name]
en: Payment
el: Πληρωμή

en: remove
el: αφαίρεση

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
el: Κατηγορίες

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
el: Ετικέτες

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
el: Κατηγορία

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
el: Ετικέτα

en: unlimited
el: απεριόριστο
