Easy Digital Downloads - en to fa_IR translation catalogue (1238 entries)

en: %1$s %2$s moved to the Trash. | %1$s %3$s moved to the Trash.
fa_IR[0]: %1$s %3$s به زباله‌دان منتقل شد.

en: %1$s %2$s not updated, somebody is editing it. | %1$s %3$s not updated, somebody is editing them.
fa_IR[0]: %1$s %3$s به‌روز نشد، فردی در حال ویرایش آن‌هاست.

en: %1$s %2$s permanently deleted. | %1$s %3$s permanently deleted.
fa_IR[0]: %1$s %3$s به‌طور دائم حذف شد.

en: %1$s %2$s restored from the Trash. | %1$s %3$s restored from the Trash.
fa_IR[0]: %1$s %3$s از زباله‌دان بازیابی شد.

en: %1$s %2$s updated. | %1$s %3$s updated.
fa_IR[0]: %1$s %3$s به‌روز شد.

en: %1$s Files
fa_IR: فایل‌های %1$s

en: %1$s License Key
fa_IR: کلید لایسنس %1$s

en: %1$s Notes
fa_IR: یادداشت‌های %1$s

en: %1$s Prices
fa_IR: قیمت‌های %1$s

en: %1$s Settings
fa_IR: تنظیمات %1$s

en: %1$s Stats
fa_IR: آمار %1$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s with no alternative available.
fa_IR: %1$s <strong>بد دانسته شده</strong> است در این نسخه از Easy Digital Downloads نسخه %2$s. هیچ جایگزینی وجود ندارد!

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s! Use %3$s instead.
fa_IR: %1$s <strong>بد دانسته شده</strong> است در این نسخه از Easy Digital Downloads نسخه %2$s! از %3$s استفاده کنید.

en: %1$sView it in your browser.%2$s
fa_IR: %1$sمشاهده آن در مرورگرتان%2$s

en: %2$s published. %1$sView %2$s%3$s.
fa_IR: %2$s منتشر شد. %1$sمشاهده %2$s%3$s.

en: %2$s saved. %1$sView %2$s%3$s.
fa_IR: %2$s ذخیره شد. %1$sمشاهده %2$s%3$s.

en: %2$s submitted. %1$sView %2$s%3$s.
fa_IR: %2$s ارسال شد. %1$sمشاهده %2$s%3$s.

en: %2$s updated. %1$sView %2$s%3$s.
fa_IR: %2$s بروز شد. %1$sمشاهده %2$s%3$s.

en: %d Completed Sale | %d Completed Sales
fa_IR[0]: %d فروش تکمیل شده

en: %d customers created in %d seconds
fa_IR: %d مشتری در %d ثانیه ایجاد شدند

en: %s Configuration
fa_IR: پیکربندی %1$s

en: %s Details
fa_IR: جزییات %s

en: %s Files
fa_IR: فایل‌های %s

en: %s Notes
fa_IR: یادداشت‌های %s

en: %s Prices
fa_IR: قیمت‌های %s

en: %s Requirements
fa_IR: محصول %s نیاز است

en: %s Settings
fa_IR: تنظیمات %s

en: %s sold:
fa_IR: %s فروخته شده:

en: %s that this discount code cannot be applied to.
fa_IR: %s کد تخفیف را نمی‌توان اضافه کرد.

en: (optional)
fa_IR: (اختیاری)

en: (unknown)
fa_IR: (ناشناخته)

en: - <strong>Apply discount only to selected Downloads?</strong> - If this box is checked, only the prices of the required products will be discounted. If left unchecked, the discount will apply to all products in the cart.
fa_IR: - <strong>اعمال کدتخفیف فقط به یک دانلود انتخاب شده؟</strong> - اگر این قسمت را تیک بزنید کدتخفیف شما فقط به یک دانلود خاص می‌تواند اعمال شود. ولی اگر تیک نزنید، کدتخفیف به همه محصولات می‌تواند اعمال شود.

en: - <strong>Condition</strong> - This lets you set whether all selected products must be in the cart, or just a minimum of one.
fa_IR: - <strong>شرط</strong> - این گزینه تعیین می‌کند که چه چیزهایی باید در سبدخرید باشد تا تخفیف اعمال شود.

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
fa_IR: <a href="%s">%s &rarr; اضافه‌کنید</a>

en: <a href="%s">Delete</a>
fa_IR: <a href="%s">حذف</a>

en: <a href="%s">Download log</a>
fa_IR: <a href="%s">صورت‌وضعیت دانلود‌ها</a>

en: <a href="%s">Post an issue</a> on <a href="%s">GitHub</a>. View <a href="%s">extensions</a> or <a href="%s">themes</a>.
fa_IR: اگر برنامه اشکالی دارد، اشکال آن را برای ما <a href="%s">بفرستید</a> تا ما آن‌را در <a href="%s">GitHub</a> بررسی کنیم. سری هم به <a href="%s">افزونه‌ها</a> یا <a href="%s">پوسته‌ها</a> بزنید.

en: <a href="%s">View</a>
fa_IR: <a href="%s">مشاهده</a>

en: <em>button</em> | <em>text</em> - The style of the purchase link.
fa_IR: <em>button</em> | <em>text</em> - سبک لینک خرید.

en: <strong>Accounting Options</strong> - If enabled, define an individual SKU or product number for this download.
fa_IR: <strong>پیکربندی حسابداری</strong> - اگر فعال‌باشد، یک SKU برای هر شماره محصول اعمال می‌شود

en: <strong>Amount</strong> - this discount amount provided by this code. For percentage based discounts, enter a number such as 70 for 70%. Do not enter a percent sign.
fa_IR: <strong>مقدار</strong> - مقداری که این کدتخفیف دارد. برای کدتخفیف بانوع درصد باید مقداری مانند 70 وارد کنید که معنی 70% می‌دهد. علامت درصد را وارد نکن.

en: <strong>Base State / Province</strong>: This determines the state / province that is loaded by default on the checkout screen for customers that do not have an address stored in their account.
fa_IR: <strong>استان / ایالت مرکزی</strong>: استان / ایالت مرکزی را در برگه پرداخت تعیین می‌کند.

en: <strong>Button Options</strong> - Disable the automatic output the purchase button. If disabled, no button will be added to the download page unless the <code>[purchase_link]</code> shortcode is used.
fa_IR: <strong>تنظیمات دکمه</strong> - غیرفعال کردن خروجی خودکار دکمه خرید. اگر غیرفعال باشد، دکمه خرید بدون <code>[purchase_link]</code> نمایش داده خواهد شد.

en: <strong>Code</strong> - this is the unique code that customers will enter during checkout to redeem the code.
fa_IR: <strong>کد</strong> - این کد، کدی است که به هر کدتخفیف اختصاص داده می‌شود و مشتریان از این کد برای اعمال تخفیف برای استفاده کنند.

en: <strong>Customers</strong> - This report exports all of your customers in a CSV format. It exports the customer's name and email address and the amount of products they have purchased as well as the final price of their total purchases.
fa_IR: <strong>مشتریان</strong> - این گزارش شامل اطلاعات همه مشتریان در قالب CSV است. در این گزارش نام، آدرس ایمیل و مقدار پرداخت‌شده برای هر محصول را ببینید.

en: <strong>Download History</strong> - This report exports all of the downloads you have received in the current month into a CSV. It exports the date the file was downloaded, the customer it was downloaded by, their IP address, the name of the product and the file they downloaded.
fa_IR: <strong>سوابق دانلود</strong> - این گزارش شامل همه دانلودهای این ماه در قالب یک فایل CSV می‌شود. در این گزارش زمان، دانلودکننده و آدرس IP او قابل مشاهده است.

en: <strong>Enable multi-option purchases</strong> - By enabling multi-option purchases customers can add multiple variable price items to their cart at once.
fa_IR: <strong>فعال‌کردن خریدهای چندگزینه‌ای</strong> - با فعال‌کردن این گزینه، کاربران می‌توانند برای یک محصول چندین قیمت را انتخاب کنند.

en: <strong>Enable variable pricing</strong> - By enabling variable pricing, multiple download options and prices can be configured.
fa_IR: <strong>فعال‌کردن قیمت‌های مختلف</strong> - با فعال‌کردن این گزینه می‌توانید چندین قیمت برای یک محصول تعیین کنید.

en: <strong>Expiration Date</strong> - this is the end date for the discount. After this date, the code will no longer be able to be used. This is optional.
fa_IR: <strong>تاریخ انقضاء</strong> - این تاریخ پایان کدتخفیف را تعیین می‌کند. پس از این تاریخ این کدتخفیف دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود. این گزینه اختیاری است.

en: <strong>File Download Limit</strong> - Define how many times customers are allowed to download their purchased files. Leave at 0 for unlimited. Resending the purchase receipt will permit the customer one additional download if their limit has already been reached.
fa_IR: <strong>محدودیت دانلود فایل</strong> - می‌توانید برای دانلود هر فایل توسط مشتریان محدودیتی تعیین کنید. برای نامحدود بودن، مقدار 0 را قرار دهید. اگر مشتری دوباره محصول را بخرد، اجازه دانلود دوباره فایل را خواهد داشت.

en: <strong>File Downloads</strong> - Define download file names and their respsective file URL. Multiple files can be assigned to a single price, or variable prices.
fa_IR: <strong>فایل دانلودها</strong> - فایلهای قابل دانلود برای این محصول را انتخاب کنید.

en: <strong>Log data:</strong>
fa_IR: <strong>داده گزارش:</strong>

en: <strong>Max Uses</strong> - this is the maximum number of times this discount can be redeemed. Once this number is reached, no more customers will be allowed to use it.
fa_IR: <strong>بیشترین استفاده</strong> - این گزینه بیشترین دفعات استفاده از یک کدتخفیف را تعیین می‌کند.

en: <strong>Minimum Amount</strong> - this is the minimum purchase amount required to use this code. If a customer has less than this amount in their cart, they will be given an error. This is optional.
fa_IR: <strong>کمترین مقدار</strong> - این گزینه کمترین مقداری که یک خرید باید داشته باشد تا کدتخفیف اعمال شود را تعیین می‌کند. این گزینه اختیاری است.

en: <strong>Name</strong> - this is the name given to the discount. Used primarily for administrative purposes.
fa_IR: <strong>نام</strong> - نام کدتخفیف چه باشد؟

en: <strong>PayPal</strong> - A PayPal payment gateway is included as standard with Easy Digital Downloads. To test the PayPal gateway, you need a Sandbox account for PayPal and the site must be placed in Test Mode from the General settings tab. Please remember to enter your PayPal account email address in order for payments to get processed.
fa_IR: <strong>پی‌پال</strong> - درگاه پی‌پال استاندارد را می‌توانید در اینجا پیکربندی کنید.

en: <strong>Payment History</strong> - This report exports all of payments you have received on your EDD store in a CSV format.  The report includes the contact details of the customer, the products they have purchased as well as any discount codes they have used and the final price they have paid.
fa_IR: <strong>سوابق پرداخت</strong> - در این گزارش، کلیه پرداخت‌های دریافت‌شده در قالب CSV قابل مشاهده است. این گزارش شامل اطلاعات مشتریان و محصولاتی که آنان خریداری کرده‌اند و مقداری که بابت آن پرداخته‌اند، است.

en: <strong>Product Type Options</strong> - Choose a default product type or a bundle. Bundled products automatically include access other download&#39;s files when purchased.
fa_IR: <strong>تنظیمات نوع محصول</strong> - شما می‌توانید محصول خود را به صورت یک محصول معمولی یا یک بسته انتخاب کنید. محصول‌های بسته‌ای می‌توانند شامل بقیه محصول‌ها باشند. &#39;

en: <strong>Purchase Shortcode</strong> - If the automatic output of the purchase button has been disabled via the Download Configuration box, a shortcode can be used to output the button or link.
fa_IR: <strong>کدکوتاه خرید</strong> - اگر شما غیرفعال کردن خروجی خودکار دکمه خرید را فعال کرده باشید، می‌توانید از کدکوتاه برای دکمه یا لینک استفاده کنید.

en: <strong>Requirements</strong> - This allows you to select the product(s) that are required to be purchased in order for a discount to be applied.
fa_IR: <strong>نیاز به دانلود</strong> - این گزینه اجازه این که بتوانید تخفیف را فقط روی محصولات خاصی اعمال کنید.

en: <strong>Sales and Earnings</strong> - This report exports all of the sales and earnings that you have made in the current year. This report includes your sales and earnings for each product as well a graphs of sales and earnings so you can compare them for each month.
fa_IR: <strong>درآمد و فروش‌ها</strong> - در این گزارش همه فروش و درآمدها در سال کنونی آورده شده است. این گزارش شامل فروش و درآمد برای هر محصول به صورت یک نمودار از فروش و درآمدها است. شما می‌توانید درآمدهای ماه‌ها را با هم مقایسه کنید.

en: <strong>Start Date</strong> - this is the date that this code becomes available. If a customer attempts to redeem the code prior to this date, they will be given an error. This is optional.
fa_IR: <strong>تاریخ شروع</strong> - این تاریخ تعیین می‌کند که کدتخفیف از چه زمانی شروع به کار کند. این گزینه اختیاری است.

en: <strong>Test Payment</strong> - This included gateway is great for testing your store, as it requires no payment, and leads straight to product downloads. However, please remember to turn it off once your site is live!
fa_IR: <strong>پرداخت تستی</strong> - این درگاه فقط برای تست استفاده می‌شود!

en: <strong>Type</strong> - this is the type of discount this code awards.
fa_IR: <strong>نوع</strong> - این گزینه نوع کد تخفیف را تعیین می‌کند.

en: A %s purchase has been made
fa_IR: یک خرید %s ساخته شد

en: A description of all the options are provided beside their input boxes.
fa_IR: در کنار هر گزینه، توضیحی کوتاهی درمورد آن داده شده است.

en: A discount with that code already exists, please use a different code.
fa_IR: یک کدتخفیف با این کد وجود دارد، لطفاً از یک کد دیگر استفاده کنید.

en: A list of download links for each download purchased
fa_IR: یک لیست از لینک دانلودها برای هر خرید

en: A note is required
fa_IR: یک یادداشت مورد نیاز است.

en: A plain-text list of download URLs for each download purchased
fa_IR: یک لیست از لینک دانلود برای هر محصول خریداری شده

en: A postfix to append to all sequential order numbers.
fa_IR: یک پسوند که به همه‌ی شماره سفارشات افزوده خواهد شد.

en: A prefix to prepend to all sequential order numbers.
fa_IR: یک پیشوند که به همه‌ی شماره‌ی سفارشات متوالی افزوده می‌شود

en: A set of email tags has also been provided to allow the creation of personalized emails. A tag consists of a keyword surrounded by curly braces: <code>{tag}</code>. A description of each of these tags appear below the editor.
fa_IR: شما می‌توانید در قالب سغارشی ایمیلتان تگ‌هایی هم قرار دارید. این تگ‌ها محتوا را معنادار می‌کنند که ساختارآنها به صورت <code>{tag}</code> است. توضیحات بیشتری درمورد این تگ‌ها در پایین ویرایشگر داده شده است.

en: A unique key used to identify the payment.
fa_IR: کلید یکتا برای شناسایی این پرداخت.

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: API Key:
fa_IR: کلید API:

en: API Keys
fa_IR: کلیدهای API

en: API Request:
fa_IR: درخواست API:

en: API Requests
fa_IR: درخواست‌های API

en: API Settings
fa_IR: تنظیمات API

en: API User:
fa_IR: کاربر API:

en: API keys successfully generated.
fa_IR: کلیدهای API با موفقیت تولید شدند.

en: API keys successfully regenerated.
fa_IR: کلیدهای API به‌خوبی بازتولید شدند.

en: API keys successfully revoked.
fa_IR: کلیدهای API باطل شدند.

en: Abandoned
fa_IR: بدون‌استفاده

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: رهاشده <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
fa_IR: بدون‌استفاده

en: Accepted Payment Method Icons
fa_IR: نمایش تصویر کارت‌های قابل پذیرش

en: Accounting Options:
fa_IR: پیکربندی حسابداری:

en: Accounting Settings
fa_IR: پیکربندی حسابداری

en: Actions
fa_IR: عملیات

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Active discount code status]
en: Active
fa_IR: فعال

en: Add %s to Payment
fa_IR: اضافه‌کردن %s به پرداخت

en: Add Discount Code
fa_IR: اضافه‌کردن کدتخفیف

en: Add New
fa_IR: اضافه کردن

en: Add New %1$s
fa_IR: اضافه کردن %1$s جدید

en: Add New %s Category
fa_IR: اضافه‌کردن دسته‌ی %s

en: Add New Discount
fa_IR: کد تخفیف جدید

en: Add New Download
fa_IR: اضافه کردن دانلود

en: Add New File
fa_IR: اضافه کردن فایل

en: Add New Payment
fa_IR: ایجاد پرداخت جدید

en: Add New Price
fa_IR: ایجاد قیمت جدید

en: Add New Tag
fa_IR: اضافه کردن برچسب

en: Add Note
fa_IR: اضافه‌کردن یادداشت

en: Add Tax Rate
fa_IR: اضافه‌کردن نرخ مالیات

en: Add to Cart
fa_IR: اضافه‌کردن به سبدخرید

en: Add to Cart Text
fa_IR: متن اضافه کردن به سبدخرید

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of Easy Digital Downloads. There are extensions for payment processors, such as Stripe and PayPal, extensions for newsletter integrations, and many, many more.
fa_IR: افزونه‌ها برای بهترشدن کاربردها و کارایی EDD ساخته شده‌اند. مثل درگاه‌های پرداخت و ...

en: Added to cart
fa_IR: مورد به سبد خرید اضافه شد

en: Adding Discounts
fa_IR: اضافه کردن کدهای تخفیف

en: Additional Display Options
fa_IR: تنظیمات اضافی نمایش

en: Additional Updates
fa_IR: بروزرسانی‌های دیگر

en: Address
fa_IR: نشانی

en: Address (Line 2)
fa_IR: نشانی (خط 2)

en: Address 1
fa_IR: نشانی 1

en: Address 2
fa_IR: نشانی 2

[ctx: Address City]
en: City:
fa_IR: شهر:

[ctx: Address country]
en: Country:
fa_IR: کشور:

en: Address line 1
fa_IR: آدرس 1

en: Address line 2
fa_IR: آدرس 2

en: Adds a link so users can view their receipt directly on your website if they are unable to view it in the browser correctly.
fa_IR: لینک سفارش که مشتری می‌تواند از طریق آن سفارش را در مرورگر خود ببیند.

en: Adds a list of any discount codes applied to this purchase
fa_IR: یک لیست از کدهای تخفیف اعمال شده به این خرید را ایجاد می‌کند

en: After - 10$
fa_IR: بعد - 10$

en: Agree to Terms
fa_IR: قبول شرایط

en: Agree to Terms Label
fa_IR: متن قبول شرایط قرارداد

en: Agree to Terms?
fa_IR: قوانین را قبول دارید؟

en: Agreement Text
fa_IR: متن قرارداد

en: All
fa_IR: همه

en: All %2$s
fa_IR: همه‌ی %2$s

en: All %s
fa_IR: همه‌ی %s

en: All Categories
fa_IR: همه دسته‌ها

en: All Discounts
fa_IR: همه کدهای تخفیف

en: All Payments
fa_IR: همه پرداخت‌ها

en: All Statuses
fa_IR: همه وضعیت‌ها

en: All Tags
fa_IR: همه برچسب‌ها

en: Allow
fa_IR: اجازه‌بده

en: Allow Usage Tracking?
fa_IR: اجازه‌ی پیگیری فعالیت را می‌دهید؟

en: Allow User Keys
fa_IR: اجازه ایجاد کلید API

en: Allow customers to use multiple discounts on the same purchase?
fa_IR: به مشتریان این اجازه داده‌شود که چندین تخفیف روی همان خرید اعمال شود؟

en: Allow item quantities to be changed.
fa_IR: اجازه‌دادن به تغییر تعداد موارد خریدی

en: Already have an account?
fa_IR: شما قبلاً حسابی داشتید؟

en: Amount
fa_IR: مقدار

en: Amount:
fa_IR: قیمت:

en: An internal error has occurred, please try again or contact support.
fa_IR: یک خطای داخلی رخ داد، لطفاً مجدداً سعی کنید و یا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Any customer-specific notes related to the payment.
fa_IR: یادداشت‌های کاربر درمورد این پرداخت.

en: Apply
fa_IR: اعمال

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply discount only to selected %s.
fa_IR: اعمال تخفیف فقط به %s انتخاب‌شده

en: Apply discount to entire purchase.
fa_IR: اعمال‌کردن تخفیف به کل خرید

en: Apply rate to whole country, regardless of state / province
fa_IR: اعمال نرخ به سراسر کشور، صرف‌نظر از ایالت / استان

en: Apply to whole country
fa_IR: اعمال به سراسر کشور

en: Are you sure you want to delete this customer?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این مشتری را حذف کنید؟

en: Are you sure you wish to delete this %s?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید این %s را پاک کنید؟

en: Are you sure you wish to delete this note?
fa_IR: از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

en: Are you sure you wish to delete this payment?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید این پرداخت را حذف کنید؟

en: Are you sure you wish to delete this tax rate?
fa_IR: از حذف این نرخ مالیات اطمینان دارید؟

en: Are you sure you wish to regenerate this API key?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید دوباره کلید API را صادر کنید؟

en: Are you sure you wish to resend the purchase receipt?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید این رسید را دوباره ارسال کنید؟

en: Are you sure you wish to revoke this API key?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید این کلید API را غیرفعال کنید؟

en: Australian Dollars (&#36;)
fa_IR: دلار استرلیا (&#36;)

en: Average monthly earnings: %s
fa_IR: میانگین درآمدهای ماهانه: %s

en: Average monthly sales: %s
fa_IR: میانگین فروش ماهانه: %s

en: Banned Emails
fa_IR: رایانامه‌های مسدودشده

en: Base Country
fa_IR: کشور مرکز

en: Base State / Province
fa_IR: استان / ایالت مرکز

en: Before - $10
fa_IR: قبل - $10

en: Billing Address
fa_IR: آدرس حسابداری

en: Billing Address Line 2 (optional)
fa_IR: آدرس دوم شما (اختیاری)

en: Billing City
fa_IR: شهر محل حسابداری

en: Billing Country
fa_IR: کشور محل حسابداری

en: Billing Details
fa_IR: جزییات حسابداری

en: Billing State / Province
fa_IR: استان / ایالت

en: Billing Zip / Postal Code
fa_IR: کد پستی

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Brazilian Real (R&#36;)
fa_IR: رئال برزیل (&#36;)

en: Browse All Extensions
fa_IR: مرور همه افزونه‌ها

en: Bundle
fa_IR: بسته

en: Bundled %s:
fa_IR: %s جمع‌شده:

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button Options:
fa_IR: تنظیمات دکمه:

en: Buttons
fa_IR: دکمه‌ها

en: Buy Now
fa_IR: حالا بخرید

en: Buy Now Buttons
fa_IR: دکمه‌های خریدن

en: Can't get property %s
fa_IR: ناتوان در دریافت ویژگی %s

en: Canadian Dollars (&#36;)
fa_IR: دلار کانادا (&#36;)

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Card Number
fa_IR: شماره کارت

en: Card name
fa_IR: نام کارت

en: Card number
fa_IR: شماره کارت

en: Cart must contain all selected %s
fa_IR: سبدخرید باید همه‌ی %s را داشته باشد

en: Cart needs one or more of the selected %s
fa_IR: سبدخرید یک یا چندتا از %s انتخاب‌شده را می‌خواهد.

en: Cart restoration failed. Invalid token.
fa_IR: سبدخرید نمی‌تواند بازگردانده شود. کلید سبدخرید اشتباه است.

en: Cart restored successfully.
fa_IR: سبدخرید بازگردانده شد.

en: Cart saved successfully. You can restore your cart using this URL:
fa_IR: سبدخرید با موفقیت ذخیره شد. شما می‌توانید سبدخرید را از این لینک دوباره به‌دست آورید:

en: Categories
fa_IR: دسته‌ها

en: Ceuta
fa_IR: سئوتا

en: Change the Number of Columns
fa_IR: شماره ستون‌ها را تغییر دهید

en: Change your Billing Address
fa_IR: آدرس خود را تغییر دهید

en: Change your Name
fa_IR: تغییر نام خود

en: Change your Password
fa_IR: رمزعبور خود را عوض کنید

en: Cheatin&#8217; huh?
fa_IR: کلک میزنی؟

en: Cheatin' eh?!
fa_IR: ا... کلک می‌زنی؟

en: Check this box if you do not want to receive emails when new sales are made.
fa_IR: اگر می‌خواهید هیچ ایمیلی هنگام فروش دریافت نکنید، این گزینه را فعال کنید.

en: Check this box if you would like EDD to completely remove all of its data when the plugin is deleted.
fa_IR: اگر می‌خواهید بعد از پاک‌کردن EDD، همه‌ی داده‌ها هم پاک شوند، این گزینه را فعال کنید.

en: Check this box in order to append a ?nocache parameter to the checkout URL to prevent caching plugins from caching the page.
fa_IR: برای اضافه شدن پارامتر ?nocache به صفحه پرداخت این گزینه را فعال کنید.

en: Check this box to allow all users to generate API keys. Users with the 'manage_shop_settings' capability are always allowed to generate keys.
fa_IR: این باکس را برای اجازه ایجاد کلید API برای همه کاربران تیک بزنید. فقط کاربرانی که Capability 'manage_shop_settings' را دارند اجازه ایجاد کلید API را دارند.

en: Check this box to allow entry of product SKUs. SKUs will be shown on purchase receipt and exported purchase histories.
fa_IR: برای فعال‌کردن SKU این گزینه را فعال کنید.

en: Check this if you are delivering really large files or having problems with file downloads completing.
fa_IR: اگر در هنگام دانلود فایل محصول ممکن است کاربر با مشکل مواجه شود (برای مثال حجم زیاد باشد) این گزینه را تیک بزنید.

en: Check this if you do not want to allow users to redownload items from their purchase history.
fa_IR: اگر می‌خواهید کاربران نتوانند دوباره محصولات را از سوابق خرید خودشان دانلود کنند، این گزینه را تیک بزنید.

en: Check this to disable all included styling of buttons, checkout fields, and all other elements.
fa_IR: این گزینه را برای غیرفعال کردن همه سبک‌ها تیک بزنید.

en: Check this to enable AJAX for the shopping cart.
fa_IR: برای فعال‌سازی ای‌جکس برای سبد خرید، این را تیک بزنید.

en: Check this to enable cart saving on the checkout.
fa_IR: برای فعال‌کردن امکان ذخیره‌ی سبدخرید، این گزینه را وارد کنید.

en: Check this to enable taxes on purchases.
fa_IR: برای فعال کردن مالیات روی خریدها این گزینه را فعال کنید.

en: Check this to force users to be redirected to the secure checkout page. You must have an SSL certificate installed to use this option.
fa_IR: برای مجبورکردن کاربران برای استفاده از پرتکول SSL، این گزینه را فعال کنید. شما باید مجوز SSL خود را نصب کرده‌باشید.

en: Check this to show an agree to terms on the checkout that users must agree to before purchasing.
fa_IR: برای نمایش قوانین به کاربر در صفحه پرداخت این گزینه را تیک بزنید. کاربران قبل از پرداخت باید این قوانین را قبول داشته باشند.

en: Checkout
fa_IR: پرداخت

en: Checkout Page
fa_IR: برگه پرداخت

en: Checkout.
fa_IR: پرداخت.

en: Choose a %s
fa_IR: یک %s انتخاب‌کنید

en: Choose a button color
fa_IR: یک رنگ دکمه انتخاب کنید

en: Choose a country
fa_IR: یک کشور را انتخاب کنید

en: Choose a state
fa_IR: یک استان/ایالت انتخاب کنید

en: Choose a style
fa_IR: یک سبک انتخاب کنید

en: Choose a template. Click "Save Changes" then "Preview Purchase Receipt" to see the new template.
fa_IR: یک قالب انتخاب کنید. روی "ذخیره‌ی تغییرات" یا "پیش نمایش ایمیل" کلیک کنید.

en: Choose from most used %s tags
fa_IR: از %s برچسب‌های بیشتر استفاده‌شده انتخاب کنید

en: Choose one or more %s
fa_IR: یکی از %s یا چند دانلود را انتخاب کنید.

en: Choose the button behavior
fa_IR: رفتار دکمه را مشخص کنید

en: Choose the color you want to use for the buttons.
fa_IR: رنگ موردنظر را برای دکمه‌ها انتخاب کنید.

en: Choose the location of the currency sign.
fa_IR: موقعیت نمایش علامت واحد ارزی خود را انتخاب کنید.

en: Choose the payment gateways you want to enable.
fa_IR: درگاه پرداخت موردنظر را برای فعال شدن انتخاب کنید.

en: Choose the style you want to use for the buttons.
fa_IR: سبک موردنظر خود را برای دکمه‌ها مشخص کنید.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
fa_IR: واحد ارزی خود را انتخاب کنید. فارسی زبانان ریال ایران را انتخاب کنند.

en: City
fa_IR: شهر

en: Clear Filter
fa_IR: پاک‌کردن فیلتر

en: Clear Incomplete Upgrade Notice
fa_IR: پاک کردن اطلاعیه ارتقای ناقص

en: Click "Save Payment" to create new customer
fa_IR: برای ایجاد مشتری جدید، روی "ذخیره پرداخت" کلیک کنید

en: Click to Upgrade
fa_IR: بروزرسانی

en: Code
fa_IR: کد

en: Complete
fa_IR: کامل

en: Complete Purchase Text
fa_IR: متن خرید موفق

en: Complete Sales
fa_IR: فروش‌های موفق

en: Completed
fa_IR: موفق

en: Configure new sale notification emails
fa_IR: پیکربندی اطلاع‌رسانی فروش جدید

en: Configure the PayPal settings
fa_IR: پیکربندی تنظیمات پی‌پال

en: Configure the currency options
fa_IR: واحد ارزی خود را انتخاب کنید

en: Confirm Password
fa_IR: تأیید رمزعبور

en: Confirm password
fa_IR: تأیید رمزعبور

en: Confirm your password.
fa_IR: رمزعبور خود را تأیید کنید.

en: Copy Download Link(s)
fa_IR: کپی پیوند(های) دانلود

en: Copy these links to your clipboard and give them to your customer
fa_IR: این پیوندها را کپی کرده و به مشتری خود تحویل دهید

en: Country
fa_IR: کشور

en: Country Wide
fa_IR: سراسر کشور

en: Create an account
fa_IR: ایجاد حساب

en: Created %s payments
fa_IR:  %s پرداخت ایجاد شده

en: Creating Your First Download Product
fa_IR: درحال ایجاد اولین محصول دانلود شما

en: Credit Card Info
fa_IR: اطلاعات کارت اعتباری

en: Credits
fa_IR: سازندگان

en: Currency
fa_IR: واحد ارزی

en: Currency Position
fa_IR: موقعیت نمایش علامت واحد ارزی

en: Currency Settings
fa_IR: تنظیمات ارز

en: Current Month
fa_IR: ماه کنونی

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Customer %d created successfully
fa_IR: مشتری با شناسه‌ی %d با موفقیت ایجاد شد

en: Customer %s not found!
fa_IR: مشتری %s یافت نشد!

en: Customer Address
fa_IR: نشانی مشتری

en: Customer Details
fa_IR: اطلاعات مشتری

en: Customer Email
fa_IR: پست الکترونیکی مشتری

en: Customer Name
fa_IR: نام مشتری

en: Customer Notes
fa_IR: یادداشت‌های مشتری

en: Customer Profile
fa_IR: پروفایل مشتری

en: Customer since
fa_IR: مشتری از

en: Customer successfully deleted
fa_IR: مشتری با موفقیت حذف شد

en: Customers
fa_IR: مشتریان

en: Czech Koruna
fa_IR: کورونای چک

en: Danish Krone
fa_IR: کرون دانمارک

en: Dark Gray
fa_IR: خاکستری تیره

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date Created
fa_IR: تاریخ ایجاد شد

en: Date Purchased
fa_IR: تاریخ خرید

en: Date Range:
fa_IR: محدوده تاریخ:

[ctx: Date one to date two]
en: to
fa_IR: به

en: Date range reports will be coming soon.
fa_IR: محدوده تاریخ گزارشات هم بزودی اضافه خواهد شد.

en: Date:
fa_IR: تاریخ:

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال&zwnj;کردن

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال‌کردن لایسنس

en: Dear
fa_IR: سلام

en: Decimal Separator
fa_IR: جداکننده اعشار

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default Button Color
fa_IR: رنگ پیشفرض دکمه

en: Default Button Style
fa_IR: حالت پیشفرض دکمه

en: Default Gateway
fa_IR: درگاه پرداخت پیشفرض

en: Default Template
fa_IR: قالب پیشفرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Customer
fa_IR: حذف مشتری

en: Delete all associated payments and records?
fa_IR: تمامی پرداخت‌ها و داده‌های ثبت شده، حذف شوند؟

en: Delete this payment note
fa_IR: پاک‌کردن این یادداشت

en: Detailed Report
fa_IR: جزییات گزارش

en: Details
fa_IR: جزییات

en: Direct Purchase Link
fa_IR: لینک خرید مستقیم

en: Disable Admin Notifications
fa_IR: غیرفعال کردن اطلاعیه‌های مدیر

en: Disable Guest Checkout
fa_IR: غیرفعال کردن پرداخت مهمانان

en: Disable PayPal IPN Verification
fa_IR: غیرفعال کردن تأیید IPN

en: Disable Redownload?
fa_IR: غیرفعال کردن دانلود مجدد؟

en: Disable Styles
fa_IR: غیرفعال‌کردن سبک‌ها

en: Disable the automatic output of the purchase button
fa_IR: غیرفعال کردن خروجی خودکار دکمه خرید

en: Disconnect User
fa_IR: محروم سازی کاربر

en: Disconnects the current user ID from this customer record
fa_IR: محروم کردن این شناسه کاربری از گروه مشتریان

en: Discount
fa_IR: تخفیف

en: Discount %s not found!
fa_IR: کدتخفیف %s پیدانشد!

en: Discount Applied
fa_IR: تخفیف اعمال شد!

en: Discount Code
fa_IR: کدتخفیف

en: Discount Codes
fa_IR: کدهای تخفیف

en: Discount code added.
fa_IR: کدتخفیف اضافه شد.

en: Discount code updated.
fa_IR: کد تخفیف بروزرسانی شد.

en: Discount codes allow you to offer buyers special discounts by having them enter predefined codes during checkout.
fa_IR: کدهای تخفیف به مشتریان شما اجازه می‌دهد تا تخفیف‌های ویژه‌ای روی پرداخت خودشان وارد کنند.

en: Discount codes are setup to only be used only one time by each customer. If a customer attempts to use a code a second time, they will be given an error.
fa_IR: کدهای تخفیف می‌توانند طوری تنظیم شوند که هر کاربر یک بار از آن بتواند استفاده کند.

en: Discount codes have several options:
fa_IR: کدتخفیف گزینه‌های زیر را دارد:

en: Discount codes that are set to "inactive" cannot be redeemed.
fa_IR: کدهای تخفیفی که غیرفعال شده‌اند نمی‌توانند دوباره استفاده شوند.

en: Discount(s)
fa_IR: تخفیف

en: Discounts
fa_IR: تخفیف‌ها

en: Dismiss Notice
fa_IR: پنهان‌کردن این اخطار

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Display Tax Rate on Prices
fa_IR: نشان‌دادن نرخ مالیات روی قیمت‌ها

en: Display a Product Grid
fa_IR: نمایش لیست محصولات

en: Display during checkout
fa_IR: نمایش درهنگام پرداخت

en: Display icons for the selected payment methods
fa_IR: نمایش تصاویر برای روش‌های پرداخت انتخاب شده

en: Display the details of a specific %s
fa_IR: نمایش جزییات از یک %s مشخص

en: Display the downloads categories or tags
fa_IR: نمایش دسته یا برچسب‌های دانلود

en: Display the downloads shopping cart
fa_IR: نمایش سبد خرید

en: Display the registration and login forms on the checkout page for non-logged-in users.
fa_IR: نمایش فرم نام‌نویسی و ورود در صفحه پرداخت برای کاربران واردنشده.

en: Do not allow
fa_IR: اجازه نده

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download Files
fa_IR: دانلود فایل‌ها

en: Download Link Expiration
fa_IR: انقضاء لینک دانلود

en: Download Method
fa_IR: نحوه دانلود

en: Download Name
fa_IR: نام دانلود

en: Download a CSV of all payments recorded.
fa_IR: دانلود یک CSV از همه پرداخت‌ها

en: Download a CSV of earnings and sales over time.
fa_IR: دریافت یک فایل CSV از درآمدها و فروش‌ها در طول زمان

en: Download a PDF of Sales and Earnings reports for all products for the current year.
fa_IR: یک گزارش PDF از فروش‌ها و درآمد خود از همه محصولات در سال جاری دانلود کنید.

en: Downloaded by
fa_IR: دانلودشده توسط

en: Downloads
fa_IR: دانلودها

en: Downloads Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Downloads Categories / Tags
fa_IR: دسته / برچسب‌های دانلودها

en: E-mail: %s
fa_IR: ایمیل: %s

en: EDD Bot
fa_IR: بوت EDD

en: EDD Upgrades
fa_IR: ارتقاء EDD

en: Each payment can be further inspected by clicking the corresponding <em>View Order Details</em> link. This will provide more information including:
fa_IR: برای هر پرداخت شما می‌توانید جزییات بیشتری را باکلیک روی <em>مشاهده جزییات پرداخت</em> مشاهده کنید. این اطلاعات جزیی از جمله موارد زیر است:

en: Earnings
fa_IR: درآمدها

en: Earnings Over Time
fa_IR: درآمد در هر زمان

en: Earnings Over Time for %s
fa_IR: درآمدها در %s

en: Earnings and Sales Reports
fa_IR: گزارشات فروش و درآمد

en: Earnings to Date
fa_IR: درآمد به تاریخ

en: Earnings:
fa_IR: درآمد:

en: Easy Digital Download Extensions
fa_IR: افزونه های Easy Digital Download

en: Easy Digital Download Info and Tools
fa_IR: اطلاعات و ابزارهای Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Download Settings
fa_IR: پیکربندی Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Downloads - Upgrades
fa_IR: Easy Digital Downloads - ارتقاء

en: Easy Digital Downloads API Keys
fa_IR: کلیدهای API افزونه Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Downloads Changelog
fa_IR: تغییرات Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
fa_IR: خلاصه فروش‌ها در Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Downloads is created by a worldwide team of developers who aim to provide the #1 eCommerce platform for selling digital goods through WordPress.
fa_IR: Easy Digital Downloads توسط تیمی از توسعه‌دهندگان سراسر جهان ساخته شده است. این پلاگین بهترین پلاگین برای ساخت فروشگاه محصولات دیجیتالی تحت وردپرس است.

en: Easy Digital Downloads needs to complete a database upgrade that was previously started, click <a href="%s">here</a> to resume the upgrade.
fa_IR: Easy Digital Downloads نیازمند ارتقای دیتابیس قبلی است؛ برای به‌روزرسانی روی<a href="%s">این لینک</a> کلیک کنید.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade past order numbers to make them sequential, click <a href="%s">here</a> to start the upgrade.
fa_IR: EDD به بروزرسانی شماره سفارشات برای به ترتیب‌کردن آن‌ها نیاز دارد، برای <a href="%s">شروع بروزرسانی کلیک کنید</a>.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the customer database, click %shere%s to start the upgrade.
fa_IR: Easy Digital Downloads نیاز دارد که داده‌های مشتریان را به‌روز کند. %sبرای شروع بروزرسانی این‌جا را کلیک کنید.%s

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the customer database, click <a href="%s">here</a> to start the upgrade.
fa_IR: Easy Digital Downloads نیازمند ارتقای دیتابیس مشتریان است؛ برای به‌روزرسانی <a href="%s">اینجا</a> را کلیک کنید.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the database, click %shere%s to start the upgrade.
fa_IR: Easy Digital Downloads باید پایگاه داده را بروز کنید. برای بروزرسانی %sاینجا%s را کلیک کنید.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the payment database, click <a href="%s">here</a> to start the upgrade.
fa_IR: Easy Digital Downloads نیازمند ارتقای دیتابیس پرداخت است، برای به‌روز رسانی <a href="%s">اینجا</a> را کلیک کنید.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the payments database, click <a href="%s">here</a> to start the upgrade.
fa_IR: Easy Digital Downloads نیازمند ارتقای دیتابیس پرداخت است، برای به‌روز رسانی <a href="%s">اینجا</a> را کلیک کنید.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the plugin pages, click %shere%s to start the upgrade.
fa_IR: Easy Digital Downloads نیاز به بروزرسانی صفحه افزونه‌ها دارد. روی %sاینجا%s کلیک کنید تا بروزرسانی شروع شود.

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %1$s
fa_IR: ویرایش %1$s

en: Edit Category
fa_IR: ویرایش دسته

en: Edit Customer
fa_IR: ویرایش مشتری

en: Edit Discount
fa_IR: ویرایش کدتخفیف

en: Edit Payment
fa_IR: ویرایش پرداخت

en: Edit Tag
fa_IR: ویرایش برچسب

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email Template
fa_IR: قالب ایمیل

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email address already taken
fa_IR: این آدرس ایمیل قبلاً استفاده شده است

en: Email already used
fa_IR: این ایمیل قبلاً استفاده شده است

en: Email to send purchase receipts from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
fa_IR: آدرس ایمیلی که ایمیل‌ها از طرف آن فرستاده می‌شود.

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Emails
fa_IR: ایمیل‌ها

en: Emails placed in the box below will not be allowed to make purchases. To ban an entire domain, enter the domain starting with "@".
fa_IR: ایمیل‌های وارد شده در زیر، مجاز به خرید نیستند؛ برای محروم سازی تمامی ایمیل‌های یک دامنه‌ی خاص، ابتدای دامنه "@" گذاشته و آن‌را وارد کنید.

en: Enable Ajax
fa_IR: فعال‌سازی ای‌جکس

en: Enable Cart Saving
fa_IR: فعال‌سازی دخیره‌ی سبد خرید

en: Enable SKU Entry
fa_IR: فعال‌کردن SKU

en: Enable Taxes
fa_IR: فعال کردن مالیات

en: Enable multi-option purchase mode. Allows multiple price options to be added to your cart at once
fa_IR: فعال‌کردن قیمت‌های مختلف. این گزینه به شما اجازه می‌دهد که یک محصول چند نوع و چند قیمت مختلف داشته باشد.

en: Enable variable pricing
fa_IR: فعال‌کردن قیمت‌گذاری متغیر

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: End Date:
fa_IR: تاریخ پایان:

en: Enforce SSL on Checkout
fa_IR: فعال‌کردن SSL در هنگام پرداخت

en: Enter %s name here
fa_IR:  %s نام را اینجا وارد کنید

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
fa_IR: یک کد به دلخواه وارد کنید، مثل Nouroz

en: Enter a coupon code if you have one.
fa_IR: یک کد تخفیف (البته اگر دارید) وارد کنید.

en: Enter a password
fa_IR: یک رمزعبور وارد کنید

en: Enter a percentage, such as 6.5. Customers not in a specific rate will be charged this rate.
fa_IR: یک مقدار درصد وارد کنید، مثل 6.5. مشتری‌هایی که نرخ مشخصی ندارند، از این مقدار استفاده می‌کنند.

en: Enter an SKU for this %s.
fa_IR: یک SKU برای این %s وارد کنید.

en: Enter an email
fa_IR: یک ایمیل وارد کنی

en: Enter discount
fa_IR: کد تخفیف را وارد کنید

en: Enter emails and/or to disallow, one per line
fa_IR: برای محروم‌سازی، در هر خط یک آدرس ایمیل وارد کنید

en: Enter tax rates for specific regions.
fa_IR: نرخ مالیات را برای استان‌ها/ایالات مشخص وارد کنید

en: Enter the discount amount in %s
fa_IR: مقدار تخفیف را به %s وارد کنید

en: Enter the discount percentage. 10 = 10%
fa_IR: درصد تخفیف را وارد کنید. 10 = 10%

en: Enter the email address(es) that should receive a notification anytime a sale is made, one per line
fa_IR: آدرس ایمیل افرادی که باید یک اطلاعیه مبنی بر خرید جدید دریافت کنند وارد کنید، هر ایمیل در یک خط.

en: Enter the email that is sent to sale notification emails after completion of a purchase. HTML is accepted. Available template tags:
fa_IR: ایمیلی که می‌خواهید بعد از یک خرید کامل ارسال شود را وارد کنید. HTML قبول می‌شود. تگ‌های قابل‌دسترس قالب:

en: Enter the email that is sent to users after completing a successful purchase. HTML is accepted. Available template tags:
fa_IR: متن ایمیلی که می‌خواهید پس از یک خرید موفق به کاربر بفرستید بنویسید. استفاده از HTML آزاد است. تگ‌های آزاد:

en: Enter the expiration date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no expiration, leave blank
fa_IR: تاریخ انقضایی برای این کدتخفیف وارد کنید، مثل mm/dd/yyyy. برای منقضی نشدن، این قسمت را خالی بگذارید.

en: Enter the name of the page style to use, or leave blank for default
fa_IR: نام سبک صفحه را وارد کنید و برای پیشفرض بودن خالی بگذارید

en: Enter the password confirmation
fa_IR: دوباره رمزعبور را وارد کنید

en: Enter the start date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no start date, leave blank. If entered, the discount can only be used after or on this date.
fa_IR: یک تاریخ شروع برای این کد وارد کنید، مثل mm/dd/yyyy. برای بدون تاریخ شروع بودن، این قسمت را خالی بگذارید. کدتخفیف پس از این تاریخ قابل استفاده خواهد بود.

en: Enter the subject line for the purchase receipt email
fa_IR: موضوع ایمیل را در یک خط بنویسید

en: Enter the subject line for the sale notification email
fa_IR: موضوع ایمیل فروش جدید را وارد کنید

en: Enter username
fa_IR: نام‌کاربری را وارد کنید

en: Enter your PayPal account's email
fa_IR: ایمیل حساب پی‌پال خود را وارد کنید

[ctx: Entering a discount code]
en: Click to enter it
fa_IR: برای واردکردن کلیک کنید

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error Message
fa_IR: پیام خطا

en: Error Updating Payment
fa_IR: خطا در هنگام بروزرسانی پرداخت

en: Error creating new customer
fa_IR: ایجاد مشتری جدید با خطا مواجه شد

en: Error deleting customer
fa_IR: حذف مشتری با خطا مواجه شد

en: Estimated monthly earnings:
fa_IR: تخمین درآمد ماهیانه:

en: Estimated monthly sales:
fa_IR: تخمین فروش‌های ماهیانه:

en: Euros (&euro;)
fa_IR: یورو (&euro;)

en: Excluded %s
fa_IR: به استثنای %s

en: Excluding %1$s&#37; tax
fa_IR: بدون %1$s&#37; مالیات

en: Excluding tax
fa_IR: بدون مالیات

en: Expiration
fa_IR: انقضاء

en: Expiration (MM/YY)
fa_IR: تاریخ انقضاء (MM/YY)

en: Expiration date
fa_IR: تاریخ انقضاء

en: Expired
fa_IR: منقضی شده

en: Export
fa_IR: برون‌بری

en: Export Customers in CSV
fa_IR: بروبردن گزارش مشتریان

en: Export Download History in CSV
fa_IR: برون‌بردن سوابق دانلود در یک CSV

en: Export Earnings and Sales Stats
fa_IR: برون‌بری آمارهای درآمد و فروش

en: Export PDF of Sales and Earnings
fa_IR: برون‌برد یک گزارش PDF از درآمد و فروش‌ها

en: Export Payment History
fa_IR: برون‌بری سابقه پرداخت

en: Export Settings
fa_IR: پیکربندی برون‌بری

en: Export the Easy Digital Downloads settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
fa_IR: برون‌بری داده‌های این سایت در یک فایل JSON.

en: Extensions
fa_IR: افزونه‌ها

en: Extensions for Easy Digital Downloads
fa_IR: افزونه ها برای Easy Digital Downloads

en: Extensions for Everything
fa_IR: افزونه‌ها برای همه‌چیز

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>

en: Failed Transaction Page
fa_IR: برگه تراکنش ناموفق

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed to create customer
fa_IR: ایجاد مشتری با شکست مواجه شد

en: Failed to disconnect user from customer
fa_IR: حذف کاربر از گروه مشتری‌ها با شکست مواجه شد

en: Fallback Tax Rate
fa_IR: شکست در نرخ مالیات

en: Fees
fa_IR: هزینه‌ها

en: File
fa_IR: فایل

en: File Download Limit
fa_IR: محدودیت دانلود فایل

en: File Download Limit:
fa_IR: محدودیت دانلود فایل:

en: File Downloads
fa_IR: دانلود فایل‌ها

en: File Downloads:
fa_IR: فایل دانلودها

en: File Name
fa_IR: نام فایل

en: File URL
fa_IR: آدرس فایل

en: Files
fa_IR: فایل‌ها

en: Filter
fa_IR: صافی

en: First Name
fa_IR: نام

en: First name
fa_IR: نام

en: First, please resave the Misc settings tab a few times. If this warning continues to appear, create a file called ".htaccess" in the <strong>%s</strong> directory, and copy the following into it:
fa_IR: اول، تنظیمات متفرقه را دوباره ذخیره کنید. اگر پیام هم‌چنان وجود داشت، یک فایل ".htaccess" در <strong>%s</strong> بسازید و محتوای زیر را در آن بنویسید:

en: Flat amount
fa_IR: مقدار مشخص

en: Flexible Product Grids
fa_IR: لیست قابل‌انعطاف محصولات

en: For more information, see <a href="%s">using Shortcodes</a> on the WordPress.org Codex or <a href="%s">Easy Digital Downloads Documentation</a>
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر، نحوه <a href="%s">استفاده از کدهای کوتاه</a> در سایت وردپرس یا <a href="%s">در سایت Easy Digital Downloads</a> را ببینید

en: For more information:
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر:

en: Forced
fa_IR: به‌زور

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Free Download
fa_IR: دانلود رایگان

en: Free Purchase
fa_IR: خرید رایگان

en: From
fa_IR: از

en: From Email
fa_IR: ایمیل فرستنده

en: From Name
fa_IR: نام فرستنده

en: Full Changelog
fa_IR: همه‌ی تغییرات

en: Gateway
fa_IR: درگاه پرداخت

en: Gateway:
fa_IR: درگاه پرداخت:

en: General
fa_IR: عمومی

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Generate API Key
fa_IR: ایجاد کلید API

en: Generate CSV
fa_IR: ایجاد CSV

en: Generate New API Keys
fa_IR: ایجاد کلیدهای API جدید

en: Generate PDF
fa_IR: ایجاد PDF

en: Get Alerted About New Tutorials
fa_IR: از آموزش‌های جدید آگاه شوید

en: Get Notified of Extension Releases
fa_IR: از آخرین افزونه‌ها آگاه شوید

en: Get the EDD Sales / Earnings tracker for iOS
fa_IR: دانلود نرم افزار EDD برای iOS

en: Getting Started
fa_IR: شروع کنید

en: Getting started with Easy Digital Downloads
fa_IR: کار با EDD را شروع کنید

en: Go Back
fa_IR: بازگشت

en: Go back
fa_IR: بازگشت

en: Go to Checkout
fa_IR: بریم برای پرداخت!

en: Go to Easy Digital Downloads Settings
fa_IR: پیکربندی Easy Digital Download

en: Grants the customer unlimited file downloads for this purchase, regardless of other limits set.
fa_IR: به مشتری اجازه می‌دهد که برای دفعات نامحدودی فایل را دانلود کند.

en: Graph View
fa_IR: مشاهده گراف

en: Gray
fa_IR: خاکستری

en: Green
fa_IR: سبز

en: Have a discount code?
fa_IR: کدتخفیف دارید؟

en: Hello
fa_IR: سلام

en: Hide Empty Categories:
fa_IR: مخفی‌کردن دسته‌های خالی:

en: Hide Terms
fa_IR: مخفی‌کردن قوانین

en: Hide on Checkout Page
fa_IR: مخفی‌کردن در برگه‌ی پرداخت

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
fa_IR: دلار هنگ کنگ (&#36;)

en: How long should download links be valid for? Default is 24 hours from the time they are generated. Enter a time in hours.
fa_IR: مدت زمانی که می‌خواهید لینک‌های دانلود پس از خرید محصول معتبر باشند را به ساعت وارد کنید. مقدار پیشفرض 24 ساعت است.

en: Hungarian Forint
fa_IR: هانگاریان فورینت

en: ID
fa_IR: شماره

en: IP Address
fa_IR: آدرس IP

en: IP:
fa_IR: آی‌پی:

en: IPN Error
fa_IR: خطای IPN

en: If Agree to Terms is checked, enter the agreement terms here.
fa_IR: اگر می‌خواهید از قوانین استفاده کنید، قوانین خرید را در زیر وارد کنید.

en: If a coupon or discount was used during the checkout process.
fa_IR: اگر کدتخفیفی در موقع پرداخت استفاده شده باشد.

en: If payments are not getting marked as complete, then check this box. This forces the site to use a slightly less secure method of verifying purchases.
fa_IR: اگر تراکنش‌های شما ناموفق بودند این گزینه را فعال کنید.

en: If you do not wish to charge any tax on purchase, simply leave the Enable Taxes option unchecked.
fa_IR: اگر شما نمی‌خواهید هیچ مالیاتی اعمال کنید؛ خیلی ساده می‌توانید همه‌ی فیلد‌ها را بدون علامت بگذارید.

en: If you have already added the redirect rule, you may safely dismiss this notice
fa_IR: اگر شما درحال حاضر یک دستور هدایت مجدد یا ری‌دایرکت را ایجاد کرده‌اید، می‌توانید با خیال راحت این اطلاعیه را نادیده بگیرید

en: If you're certain these upgrades have been completed, you can clear these upgrade notices by clicking the button below. If you have any questions about this, please contact the Easy Digital Downloads support team and we'll be happy to help.
fa_IR: اگر شما با پیام‌های مشخص ارتقا مواجه شدید، می‌توانید این اطلاعیه‌ها را با کلیک روی دکمه زیر پاک کنید. اگر شما سوالی پیرامون این موضوع دارید، با گروه پشتیبانی Easy Digital Downloads تماس بگیرید.

en: Ignore Tax:
fa_IR: بدون حساب مالیات:

en: Immediately redirect to checkout after adding an item to the cart?
fa_IR: کاربر پس از اضافه کردن محصول به سبد خرید به صفحه پرداخت برود؟

en: Import
fa_IR: درون‌آوری

en: Import Settings
fa_IR: پیکربندی درون‌آوری

en: Import the Easy Digital Downloads settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
fa_IR: درون‌آوری پیکربندی EDD با استفاده یک فایل JSON. این فایل در قسمت برون‌بری همین سایت هم قابل‌دانلود است.

en: Import/Export
fa_IR: درون‌ریزی/برون‌بری

en: Improper date provided.
fa_IR: تاریخ نادرست است.

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: غیرفعال‌شده <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Includes %1$s&#37; tax
fa_IR: به‌همراه مالیات %1$s&#37;

en: Including tax
fa_IR: به همراه مالیات

en: Indian Rupee (&#8377;)
fa_IR: روپیه هند (&#8377;)

en: Inherit
fa_IR: ارثی

en: Insert
fa_IR: درج

en: Insert %s
fa_IR: درج %s

en: Insert Download
fa_IR: درج دانلود

en: Insert File
fa_IR: قراردادن فایل

en: Insert into %s
fa_IR: قراردادن در %s

en: Invalid
fa_IR: غیرمعتبر

en: Invalid API key!
fa_IR: کلید API نامعتبر است!

en: Invalid Customer ID
fa_IR: شناسه‌ی مشتری معتبر نیست

en: Invalid Customer ID Provided.
fa_IR: شناسه‌ی مشتری وارد شده، نامعتبر است.

en: Invalid IPN verification response. IPN data: %s
fa_IR: پاسخ IPN درست نیست. داده IPN: %s

en: Invalid action specified, did you mean
fa_IR: عملیات نامعتبر است

en: Invalid business email in IPN response. IPN data: %s
fa_IR: پاسخ IPN صحیح نیست. داده‌های IPN: %s

en: Invalid currency in IPN response. IPN data: %s
fa_IR: پاسخ IPN درست نیست. داده IPN: %s

en: Invalid email
fa_IR: ایمیل نامعتبر

en: Invalid or no date range specified!
fa_IR: تاریخ اشتباه و یا اصلاً وارد نشده است!

en: Invalid payment amount in IPN response. IPN data: %s
fa_IR: پاسخ IPN درست نیست. داده IPN: %s

en: Invalid payment email
fa_IR: ایمیل پرداخت اشتباه

en: Invalid purchase key in IPN response. IPN data: %s
fa_IR: پاسخ IPN درست نیست. داده IPN: %s

en: Invalid query!
fa_IR: جستجو نامعتبر است!

en: Invalid status '%s', defaulting to 'complete'
fa_IR: اطلاعات نامعتبر '%s', مانع از 'complete'

en: Invalid username
fa_IR: نام کاربری نامعتبر است

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
fa_IR: نام کاربری اشتباه است. فقط از حروف کوچک (a-z) و اعداد استفاده کنید

en: Iranian Rial (&#65020;)
fa_IR: ریال ایران (&#65020;)

en: Israeli Shekel (&#8362;)
fa_IR: شکل اسرائیل (&#8362;)

en: Item Amount
fa_IR: قیمت:

en: Item Name
fa_IR: نام محصول

en: Item Price
fa_IR: قیمت

en: Item Price:
fa_IR: قیمت این مورد:

en: Item Quantities
fa_IR: تعداد موارد

en: Item price must be numeric
fa_IR: قیمت بایستی بصورت عددی باشد

en: Japanese Yen (&yen;)
fa_IR: ین ژاپن (&yen;)

en: Key:
fa_IR: کلید:

en: La Rioja
fa_IR: لاریوجا

en: Label shown next to the agree to terms check box.
fa_IR: متن نشان‌داده شده برای گزینه قبول‌داشتن قوانین.

en: Last Month
fa_IR: ماه گذشته

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last Quarter
fa_IR: سه ماه گذشته

en: Last Quater
fa_IR: سه‌ماه آخر

en: Last Week
fa_IR: هفته پیش

en: Last Year
fa_IR: سال گذشته

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Leave blank for global setting or 0 for unlimited
fa_IR: برای تنظیم به صورت عمومی خالی بگذارید یا برای نامحدودبودن 0 را وارد کنید.

en: Licenses
fa_IR: لایسنس‌ها

en: Lifetime Value
fa_IR: ارزش کسب‌وکار

en: Limit this discount to a single-use per customer?
fa_IR: اگر این گزینه را تیک بزنید، این تخفیف فقط برای یک بار برای هر مشتری استفاده می‌شود

en: Line 1
fa_IR: خط اول

en: Line 2
fa_IR: خط دوم

en: Link text . . .
fa_IR: متن لینک . . .

en: Loading
fa_IR: در حال بارگذاری

en: Log ID
fa_IR: شماره گزارش

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Log Type
fa_IR: نوع گزارش

en: Log into Your Account
fa_IR: ورود به حساب خود

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login Form Only
fa_IR: تنها فرم‌های ورود

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logs
fa_IR: ریزگزارشات

en: Lost Password
fa_IR: فراموشی رمزعبور

en: Lost Password?
fa_IR: آیا رمزعبورتان را فراموش کردید؟

en: Madrid
fa_IR: مادرید

en: Malaysian Ringgits
fa_IR: رینگیت مالزی

en: Mark this product as exclusive of tax
fa_IR: استثناکردن این محصول از مالیات

en: Max Uses
fa_IR: بیشترین استفاده‌

en: Mexican Peso (&#36;)
fa_IR: پسکو مکزیک (&#36;)

en: Minimum Amount
fa_IR: کمترین مقدار

en: Minimum order of %s not met.
fa_IR: سفارش‌ها از %s کافی نیست

en: Misc
fa_IR: متفرقه

en: Miscellaneous
fa_IR: متفرقه

en: Missing purchase key.
fa_IR: کلید خرید گم شده است.

en: Monthly Average Earnings
fa_IR: میانگین درآمد ماهیانه

en: Monthly Average Sales
fa_IR: میانگین فروش ماهیانه

en: Multiple Discounts
fa_IR: تخفیف‌های چندگانه

en: Name
fa_IR: نام

en: Name on the Card
fa_IR: نام موجود در کارت

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Need Even Faster Support?
fa_IR: پشتیبانی سریع‌تر می‌خواهید؟

en: Need Help?
fa_IR: کمک می‌خواهید؟

en: Need to create an account?
fa_IR: به ایجاد یک حساب نیاز دارید؟

en: New %1$s
fa_IR: %1$s جدید

en: New Category Name
fa_IR: نام دسته جدید

en: New Customer
fa_IR: مشتری جدید

en: New Customers require a name and email address
fa_IR: مشتریان جدید بایستی دارای نام و آدرس پست الکترونیکی باشند

en: New Discount
fa_IR: کد تخفیف جدید

en: New Download Product
fa_IR: محصول دانلودی جدید

en: New Password
fa_IR: رمزعبور جدید

en: New Payment
fa_IR: پرداخت جدید

en: New Sale Notifications
fa_IR: اطلاع‌رسانی فروش جدید

en: New Sale!
fa_IR: فروش جدید!

en: New Tag Name
fa_IR: برچسب جدید

en: New Zealand Dollar (&#36;)
fa_IR: دلار نیوزلند (&#36;)

en: New download purchase - Order #%1$s
fa_IR: یک خرید جدید - شماره %1$s

en: New user registration on your site %s:
fa_IR: نام‌نویسی کاربر تازه در وبلاگ شما %s:

en: Next
fa_IR: بعدی

en: No %2$s found
fa_IR: %2$s یافت نشد

en: No %2$s found in Trash
fa_IR: %2$s در بازیافت یافت نشد.

en: No %s Found
fa_IR: %s پیدا نشد

en: No %s found.
fa_IR: هیچ "%s" یافت نشد.

en: No %s included with this purchase
fa_IR: هیچ %s با این خرید همراه نیست

en: No Caching on Checkout?
fa_IR: کش نکردن پرداخت؟

en: No Customer Notes
fa_IR: هیچ یادداشت مشتری وجود ندارد

en: No Discounts found
fa_IR: هیچ تخفیفی یافت نشد

en: No Discounts found in Trash
fa_IR: هیچ کدتخفیفی در سطل بازیافت یافت نشد

en: No Payments Found
fa_IR: هیچ پرداختی پیدا نشد

en: No Payments found
fa_IR: هیچ پرداختی یافت نشد

en: No Payments found in Trash
fa_IR: هیچ پرداختی در سطل بازیافت یافت نشد

en: No action specified, did you mean
fa_IR: هیچ عملیاتی تعیین نشد

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
fa_IR: هیچ برگه‌ای برای پرداخت انتخاب نشده است. برای انتخاب به <a href="%s">پیکربندی</a> بروید.

en: No customer attached
fa_IR: هیچ مشتری پیوست نشده است

en: No customers found!
fa_IR: هیچ مشتری ندارید!

en: No discounts found
fa_IR: هیچ تخفیفی یافت نشد

en: No discounts found!
fa_IR: هیچ تخفیفی یافت نشد!

en: No discounts found.
fa_IR: هیچ کدتخفیفی پیدا نشد.

en: No downloadable files found for this bundled item.
fa_IR: هیچ فایل قابل‌دانلودی برای این بسته نیست.

en: No downloadable files found.
fa_IR: هیچ فایل قابل دانلودی پیدا نشد.

en: No expiration
fa_IR: بدون انقضاء

en: No payment notes
fa_IR: هیچ یادداشتی برای پرداخت یافت نشد

en: No payments matching your request were found.
fa_IR: هیچ پرداختی مطابق با درخواست شما پیدا نشد.

en: No products found
fa_IR: هیچ محصولی یافت نشد

en: No results found
fa_IR: چیزی پیدا نشد

en: No start date
fa_IR: بدون تاریخ شروع

en: No template, plain text only
fa_IR: بدون قالب، متن ساده

en: No users found
fa_IR: هیچ کاربری یافت نشد

en: No, I will enter prices exclusive of tax
fa_IR: خیر، من قیمت‌ها را بدون حساب مالیات وارد می‌کنم

en: Nonce verification failed
fa_IR: مشکل در تأیید جواز امنیتی

en: Nonce verification has failed
fa_IR: تصدیق با شکست مواجه شد

en: None
fa_IR: هیچ‌یک

en: Norwegian Krone
fa_IR: کرون نروژ

en: Note: Test Mode is enabled, only test payments are shown below. <a href="%s">Settings</a>.
fa_IR: نکته: حالت آزمایشی فعال است، فقط پرداخت‌های آزمایشی نمایش داده می‌شوند. <a href="%s">پیکربندی</a>.

en: Notes
fa_IR: یادداشت‌ها

en: Notice
fa_IR: توضیحات

en: Number of Sales
fa_IR: فروش‌ها

en: Number of items in cart
fa_IR: تعداد موارد موجود در سبدخرید

en: Once Weekly
fa_IR: یک‌بار در هفته

en: One or more custom CSS classes you want applied to the button.
fa_IR: یک یا چند کلاس CSS که مایلید به دکمه‌ها اعمال شود.

en: One or more of the discounts you entered is invalid
fa_IR: یک یا چند تخفیف وارد‌شده نامعتبر است

en: Option Name
fa_IR: نام گزینه

en: Optional notes about this download.
fa_IR: توضیحات دلخواه درمورد دانلود

en: Options for add to cart and purchase buttons
fa_IR: گزینه اضافه کردن به سبد و خرید

en: Orange
fa_IR: نارنجی

en: Over 250 Extensions
fa_IR: بیش از 250 افزونه

en: Overview
fa_IR: بازنگری

en: Parent Category
fa_IR: دسته پدر

en: Parent Category:
fa_IR: دسته پدر:

en: Parent Tag
fa_IR: برچسب پدر

en: Parent Tag:
fa_IR: برچسب پدر:

en: Partial PayPal refund processed: %s
fa_IR: طلب پی‌پال به صورت اقساطی پرداخت شد: %s

en: Password
fa_IR: رمزعبور

en: Password Again
fa_IR: رمزعبور دوباره

en: Passwords do not match
fa_IR: رمزعبورها با هم برابر نیستند

en: Passwords don't match
fa_IR: رمزعبورها برابر نیستند.

en: PayPal
fa_IR: پی‌پال

en: PayPal Email
fa_IR: ایمیل پی‌پال

en: PayPal Page Style
fa_IR: سبک صفحه پی‌پال

en: PayPal Payment #%s Refunded for reason: %s
fa_IR: پیدا پی‌پال #%s به این دلیل برگشت خورد: %s

en: PayPal Refund Transaction ID: %s
fa_IR: شماره تراکنش PayPal: %s

en: PayPal Settings
fa_IR: پیکربندی پی‌پال

en: PayPal Standard
fa_IR: پی‌پال استاندارد

en: PayPal Transaction ID: %s
fa_IR: شماره تراکنش PayPal: %s

en: PayPal account is not verified. Verify account in order to accept this payment
fa_IR: حساب پی‌پل تایید شده نیست، به‌منظور پذیرش این پرداخت، حساب خود را تایید نمایید

en: PayPal account must be upgraded before this payment can be accepted
fa_IR: قبل از پذیرش این پرداخت، حساب پی‌پل بایستی ارتقا یابد

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Payment %s
fa_IR: پرداخت %s

en: Payment Details
fa_IR: جزییات پرداخت

en: Payment Error
fa_IR: خطای پرداخت

en: Payment Errors
fa_IR: خطای پرداخت

en: Payment Gateways
fa_IR: درگاه‌های پرداخت

en: Payment History
fa_IR: سابقه پرداخت

en: Payment ID
fa_IR: شماره پرداخت

en: Payment ID not supplied. Please try again
fa_IR: شماره‌پرداخت تولید نشده‌است. دوباره امتحان کنید

en: Payment Key
fa_IR: شماره پرداخت

en: Payment Meta
fa_IR: اطلاعات پرداخت

en: Payment Method
fa_IR: روش پرداخت

en: Payment Method:
fa_IR: روش پرداخت:

en: Payment Methods
fa_IR: روش‌های پرداخت

en: Payment Notes
fa_IR: پرداخت‌ها

en: Payment Number
fa_IR: شماره‌ی پرداخت

en: Payment Status
fa_IR: وضعیت پرداخت

en: Payment creation failed before sending buyer to PayPal. Payment data: %s
fa_IR: پرداخت ایجاد نشد قبل از ارسال کاربر به PayPal. اطلاعات پرداخت: %s

en: Payment creation failed while processing a manual (free or test) purchase. Payment data: %s
fa_IR: پرداخت ایجاد نشد قبل از ارسال کاربر به PayPal. اطلاعات پرداخت: %s

en: Payment failed due to invalid PayPal business email.
fa_IR: پرداخت به دلیل ایمیل پی‌پال اشتباه انجام نشد

en: Payment failed due to invalid amount in PayPal IPN.
fa_IR: پرداخت به دلیل مقدار اشتباه در IPN پی‌پال انجام نشد.

en: Payment failed due to invalid currency in PayPal IPN.
fa_IR: پرداخت به دلیل نوع ارز اشتباه در IPN پی‌پال انجام نشد.

en: Payment failed due to invalid purchase key in PayPal IPN.
fa_IR: پرداخت به دلیل کلید خرید اشتباه در IPN پی‌پال انجام نشد.

en: Payment is being reviewed by PayPal staff as high-risk or in possible violation of government regulations
fa_IR: پرداخت توسط کارمندان پی‌پل به‌دلیل ریسک‌بالا یا احتمال نقض مقررات دولتی، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

en: Payment is pending for unknown reasons. Contact PayPal support for assistance
fa_IR: پرداخت به‌دلیل نامعلومی در حال تعلیق است. لطفاً با بخش پشتیبانی پی‌پل تماس بگیرید

en: Payment made via eCheck and will clear automatically in 5-8 days
fa_IR: پرداخت توسط ای‌چک انجام شده و بصورت خودکار ظرف مدت 5-8 روز کلر می‌شود.

en: Payment must be accepted manually through PayPal due to international account regulations
fa_IR: به‌دلیل مقررات بین‌المللی حساب، پرداخت بایستی بصورت دستی توسط پی‌پل پذیرش شود

en: Payment received in non-shop currency and must be accepted manually through PayPal
fa_IR: پرداخت بایستی توسط پی‌پل بصورت دستی پذیرش شود

en: Payment requires a confirmed customer address and must be accepted manually through PayPal
fa_IR: پرداخت نیازمند تصدیق نشانی مشتری  است و بصورت دستی توسط پی‌پل پذیرش می‌شود

en: Payment status is %s
fa_IR: وضعیت پرداخت %s است

en: Payment was sent to non-confirmed or non-registered email address.
fa_IR: پرداخت برای آدرس پست الکترونیکی تایید نشده یا ثبت نشده ارسال شد.

en: Payments can be searched by email address, user name, or filtered by status (completed, pending, etc.)
fa_IR: پرداخت‌ها می‌توانند با آدرس ایمیل، نام کاربری یا وضعیت (کامل، درانتظار و ...) جستجو شوند.

en: Pending
fa_IR: در انتظار

en: Pending / Failed Sales
fa_IR: فروش‌های درانتظار یا ناموفق

en: Percentage
fa_IR: درصد

en: Permalink: %s
fa_IR: پیوند یکتا: %s

en: Personal Info
fa_IR: اطلاعات شخصی

en: Phenomenal Support
fa_IR: پشتیبانی فوق‌العاده

en: Philippine Pesos
fa_IR: پسوس فیلیپین

en: Plain Text
fa_IR: متن معمولی

en: Please Wait...
fa_IR: لطفاً شکیبا باشید...

en: Please confirm you want to delete this customer
fa_IR: لطفاً حذف این مشتری را تایید کنید

en: Please enter a discount code
fa_IR: لطفاً یک کدتخفیف وارد کنید

en: Please enter a password
fa_IR: لطفاً یک رمزعبور وارد کنید

en: Please enter a username before applying a discount code
fa_IR: لطفاً یک نام‌کاربری قبل از اعمال یک کدتخفیف وارد کنید

en: Please enter a valid email address
fa_IR: لطفاً یک آدرس‌ایمیل معتبر وارد کنید

en: Please enter a valid email address.
fa_IR: لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

en: Please enter an email address before applying a discount code
fa_IR: شما باید یک آدرس ایمیل برای اعمال کدتخفیف وارد کنید

en: Please enter billing state / province
fa_IR: لطفاً ایالت / استان را وارد کنید

en: Please enter your billing city
fa_IR: شهر خود را وارد کنید

en: Please enter your first name
fa_IR: لطفاً نام خود را وارد کنید

en: Please enter your zip / postal code
fa_IR: کدپستی خود را وارد کنید

en: Please note after changing your password, you must log back in.
fa_IR: یادتان باشد بعد از تغییر رمزعبور، باید دوباره وارد شوید.

en: Please select a payment method
fa_IR: لطفاً یک روش پرداخت انتخاب کنید

en: Please select an option
fa_IR: لطفاً یک گزینه انتخاب کنید

en: Please select your billing country
fa_IR: لطفاً کشور خود را انتخاب کنید

en: Please upload a file to import
fa_IR: یک فایل برای درون‌آوری آپلود کنید

en: Please upload a valid .json file
fa_IR: لطفاً یک فایل JSON معتبر آپلود کنید

en: Polish Zloty
fa_IR: زلوتی لهستان

en: Postal
fa_IR: پستی

en: Pounds Sterling (&pound;)
fa_IR: پوند استرلینگ (&pound;)

en: Preview Purchase Receipt
fa_IR: پیش نمایش ایمیل

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price Assignment
fa_IR: قیمت فایل

en: Prices entered with tax
fa_IR: قیمت‌های واردشده با مالیات

en: Pricing Options:
fa_IR: قیمت گذاری:

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product %s not found!
fa_IR: محصول %s یافت نشد!

en: Product Name
fa_IR: نام محصول

en: Product Price
fa_IR: قیمت محصول

en: Product Type Options:
fa_IR: پیکربندی نوع محصول:

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products can have simple prices or variable prices if you wish to have more than one price point for a product. For a single price, simply enter the price. For multiple price points, click <em>Enable variable pricing</em> and enter the options.
fa_IR: محصولات می‌توانند یک قیمت یکتا یا قیمت‌های متغیر داشته باشند. اگر شما مایلید محصولاتان بیش از یک نوع قیمت داشته باشد، خیلی‌ساده روی <em>فعال‌کردن قیمت‌گذاری متغیر</em> کلیک کرده و اگر می‌خواهید یک قیمت داشته باشد، خیلی ساده، همان قیمت را وارد کنید. به همین سادگی!

en: Public Key
fa_IR: کلید عمومی

en: Public key:
fa_IR: کلید عمومی:

en: Purchase
fa_IR: خرید

en: Purchase All Items
fa_IR: خرید همه موارد

en: Purchase Buttons Anywhere
fa_IR: دکمه‌های خرید همه‌جا

en: Purchase Confirmation
fa_IR: تأیید پرداخت

en: Purchase Details for Payment #%s
fa_IR: جزییات خرید برای خرید #%s

en: Purchase Email Subject
fa_IR: موضوع ایمیل

en: Purchase History
fa_IR: سوابق خرید

en: Purchase History Page
fa_IR: برگه خریدهای اخیر

en: Purchase Key
fa_IR: کلید خرید

en: Purchase Receipt
fa_IR: رسید خرید

en: Purchase Receipt Preview
fa_IR: پیش نمایش ایمیل

en: Purchase Shortcode
fa_IR: کدکوتاه خرید

en: Purchase Total:
fa_IR: مبلغ کل خرید:

en: Purchase Verification Failed
fa_IR: تایید خرید انجام نشد

en: Purchase button behavior
fa_IR: رفتار دکمه خرید

en: Purchase buttons can behave as either Add to Cart or Buy Now buttons. With Buy Now buttons customers are taken straight to PayPal, giving them the most frictionless purchasing experience possible.
fa_IR: دکمه‌های خرید می‌تواند یک آیتم را به سبدخرید اضافه کرد یا همان‌موقع آن را بفروشد. با دکمه‌های جدید کاربران به درگاه هدایت کرد.

en: Purchased %s
fa_IR: %s را خریده

en: Purchased by:
fa_IR: خریده‌شده توسط:

en: Purchases
fa_IR: خریدها

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Quantity must be numeric
fa_IR: کمیت بایستی بصورت عددی باشد

en: Rate
fa_IR: نرخ

en: Re-enter Password
fa_IR: دوباره رمزعبور را وارد کنید

en: Recalculate
fa_IR: دوباره حساب کن

en: Recalculate Totals
fa_IR: دوباره‌حساب‌کردن مبلغ کل

en: Receipt
fa_IR: رسید

en: Recent Payments
fa_IR: پرداخت‌های اخیر

en: Recent Purchases
fa_IR: خریدهای اخیر

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Redirect to Checkout
fa_IR: هدایت به صندوق

en: Refunded
fa_IR: مسترد

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: مسترد <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
fa_IR: مسترد

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Register New Account
fa_IR: نام‌نویسی حساب جدید

en: Registration Form Only
fa_IR: تنها فرم‌های ثبت نام

en: Registration and Login Forms
fa_IR: فرم‌های ثبت نام و ورود

en: Reissue
fa_IR: صدور مجدد

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Data on Uninstall?
fa_IR: پاک‌کردن داده‌ها هنگام پاک‌کردن؟

en: Remove Rate
fa_IR: پاک‌کردن نرخ

en: Report Type
fa_IR: گزارشات بازدید

en: Reports
fa_IR: گزارشات

en: Request Date:
fa_IR: تاریخ درخواست:

en: Request Details
fa_IR: جزییات درخواست

en: Request IP
fa_IR: IP درخواست

en: Require that users be logged-in to purchase files.
fa_IR: لازم است که این کاربران وارد شوند تا بتوانند فایلی بخرند.

en: Resend Email Receipts
fa_IR: ارسال دوباره‌ی ایمیل رسید

en: Resend Purchase Receipt
fa_IR: ارسال دوباره رسید خرید

en: Resend Receipt
fa_IR: ارسال دوباره‌ی رسید

en: Restore Previous Cart
fa_IR: بازگرداندن سبدخرید قبلی

en: Restore Previous Cart.
fa_IR: بازگرداندن سبدخرید قبلی.

en: Revoke
fa_IR: باطل‌کردن

en: Revoke API Keys
fa_IR: ابطال کلیدهای API

en: Revoked
fa_IR: لغوشده

en: Revoked <span class="count">(%s)</span> | Revoked <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: لغوشده <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
fa_IR: لغوشده

en: Russian Rubles
fa_IR: روبل روسیه

en: SKUs
fa_IR: SKUها

en: Sale | Sales
fa_IR[0]: فروش

en: Sale Notification
fa_IR: اطلاع‌رسانی فروش

en: Sale Notification Emails
fa_IR: ایمیل فروشندگان

en: Sale Notification Subject
fa_IR: موضوع ایمیل اطلاع‌رسانی فروش

en: Sales
fa_IR: فروش

en: Sales and Earnings by Month for all Products
fa_IR: درآمد و فروش همه ماه‌ها برای همه محصولات

en: Sales and earnings reports for the current year for all products
fa_IR: گزارشات فروش و درآمدهای سال کنونی برای همه محصولات

en: Sales:
fa_IR: فروش:

en: Sample Download File Name
fa_IR: نام فایل محصول نمونه

en: Sample Product Title
fa_IR: محصول نمونه

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Cart
fa_IR: ذخیره‌ی سبدخرید

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Payment
fa_IR: ذخیره اطلاعات پرداخت

en: Saved cart
fa_IR: سبدخرید ذخیره‌شده

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search %2$s
fa_IR: جستجوی %2$s

en: Search Categories
fa_IR: جستجوی دسته‌ها

en: Search Customers
fa_IR: جستجوی مشتریان

en: Search Discounts
fa_IR: جستجوی تخفیف‌ها

en: Search File Downloads
fa_IR: جستجوی دانلود فایل‌ها

en: Search Payments
fa_IR: جستجوی پرداخت‌ها

en: Search Tags
fa_IR: جستجوی برچسب‌ها

en: Secret Key
fa_IR: کلید خصوصی

en: Secret key:
fa_IR: کلید سری:

en: Security code
fa_IR: کد امنیتی

en: Select %s relevant to this discount.
fa_IR: %s مربوط به این تخفیف را انتخاب کنید

en: Select Payment Method
fa_IR: انتخاب درگاه پرداخت

en: Select a %s
fa_IR: انتخاب یک %s

en: Select a Customer
fa_IR: انتخاب یک مشتری

en: Select a country
fa_IR: یک کشور انتخاب کنید

en: Select a page
fa_IR: یک برگه انتخاب کنید

en: Select a product type
fa_IR: نوع محصول را انتخاب کنید

en: Select a state
fa_IR: یک ایالت/استان انتخاب کنید

en: Select one or more %s
fa_IR: یک یا چند %s انتخاب کنید

en: Select the file download method. Note, not all methods work on all servers.
fa_IR: روش دانلود فایل را انتخاب کنید. همه روش‌ها در بعضی‌ از سرورها کار نمی‌کنند.

en: Send Test Email
fa_IR: ارسال ایمیل تست

en: Sequential Number Postfix
fa_IR: پسوند شماره‌های متوالی

en: Sequential Number Prefix
fa_IR: پیش‌شماره متوالی

en: Sequential Order Numbers
fa_IR: شماره سفارش‌های پشت‌سرهم

en: Sequential Starting Number
fa_IR: شماره آغازین متوالی

en: Serve Digital Downloads Through WordPress
fa_IR: ایجاد فروشگاه فایل با وردپرس، مثل آب خوردن!

en: Set To Abandoned
fa_IR: تغییر به بدون‌استفاده

en: Set To Cancelled
fa_IR: تغییر به منصرف‌شده

en: Set To Completed
fa_IR: تغییر به موفق

en: Set To Failed
fa_IR: تغییر به ناموفق

en: Set To Pending
fa_IR: تغییر به حالت انتظار

en: Set To Preapproval
fa_IR: تغییر به تأییدنشده

en: Set To Refunded
fa_IR: تغییر به مسترد

en: Set To Revoked
fa_IR: تغییر به لغوشده

en: Settings
fa_IR: پیکربندی

en: Settings updated.
fa_IR: پیکربندی به‌روز شد.

en: Shop Accountant
fa_IR: حسابدار فروشگاه

en: Shop Manager
fa_IR: مدیر فروشگاه

en: Shop Vendor
fa_IR: فرشنده

en: Shop Worker
fa_IR: کارمند فروشگاه

en: Should prices on the checkout page be shown with or without tax?
fa_IR: آیا قیمت کل خرید با مالیات و یا بدون مالیات نمایش داده شود؟

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show Count:
fa_IR: تعداد برای نمایش:

en: Show Purchase Button
fa_IR: نمایش دکمه‌ی خرید

en: Show Register / Login Form?
fa_IR: نمایش فرم نام‌نویسی / ورود؟

en: Show Terms
fa_IR: نمایش قوانین

en: Show Title
fa_IR: نمایش عنوان

en: Singapore Dollar (&#36;)
fa_IR: دلار سنگاپور (&#36;)

en: Some countries require a notice when product prices include tax.
fa_IR: بعضی از کشورها به یک اخطار در قیمت محصولات برای مالیات نیاز دارند.

en: Something went wrong.
fa_IR: به گمانمان چیزی اشتباه است.

en: Sometimes a database upgrade notice may not be cleared after an upgrade is completed due to conflicts with other extensions or other minor issues.
fa_IR: برخی مواقع ممکن است پیام ارتقای دیتابیس به‌دلیل تضاد، تداخل‌ با سایر افزونه‌ها یا سایر مشکلات کوچک، پس از اتمام ارتقا پاک نشود.

en: Sorry but you have hit your download limit for this file.
fa_IR: با عرض پوزش، محدودیت دانلود برای این فایل وجود دارد.

en: Sorry but your download link has expired.
fa_IR: با عرض پوزش، لینک دانلود شما منقضی شده است.

en: Sorry, not available for variable priced products.
fa_IR: متاسفانه برای قیمت‌گذاری متغیر دردسترس نیست.

en: Sorry, trouble retrieving payment receipt.
fa_IR: متاسفیم، ولی مشکلی در گرفتن اطلاعات پرداخت پیش آمده است.

en: Special notes or instructions for the product. These notes will be added to the purchase receipt, and additionaly may be used by some extensions or themes on the frontend.
fa_IR: یادداشت خاصی درمورد این محصول دارید؟ این یادداشت‌ها به رسید خرید اضافه می‌شوند و ممکن است توسط برخی از پوسته‌ها مورداستفاده قرار گیرند.

en: Special notes or instructions for this product. These notes will be added to the purchase receipt.
fa_IR: نکته ویژه یا دستورالعمل خاصی برای این محصول. این نکات در رسید خرید ذکر خواهد شد.

en: Specified ID is not a product
fa_IR: شناسه‌ی وارد شده، یک محصول نیست

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start Date:
fa_IR: تاریخ شروع:

en: Start date
fa_IR: تاریخ شروع

en: State
fa_IR: ایالت

en: State / Province
fa_IR: استان / ایالت

[ctx: State / province of address]
en: State / Province:
fa_IR: استان / ایالت:

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status changed from %s to %s
fa_IR: وضعیت از %s به %s تغییر یافت

en: Status:
fa_IR: وضعیت:

en: Stay Up to Date
fa_IR: به‌روز باشید

en: Step %d of approximately %d running
fa_IR: مرحله %d از تقریباً %d در حال اجراست

en: Street Address Line 1:
fa_IR: آدرس 1:

en: Street Address Line 2:
fa_IR: آدرس 2:

en: Styles
fa_IR: سبک‌ها

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Subtotal
fa_IR: کل

en: Subtotal:
fa_IR: کل:

en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Success Page
fa_IR: برگه خرید موفق

en: Swedish Krona
fa_IR: کورونا سوئد

en: Swiss Franc
fa_IR: فرانک سوییس

en: Symlink File Downloads?
fa_IR: قابلیت ادامه دانلود؟

en: System Info
fa_IR: اطلاعات سیستم

en: Table View
fa_IR: مشاهده جدول

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: Taiwan New Dollars
fa_IR: دلار تایوان

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Tax Rates
fa_IR: نرخ مالیات

en: Tax Report
fa_IR: گزارش مالیات

en: Taxes
fa_IR: مالیات

en: Taxonomy:
fa_IR: طبقه بندی:

en: Terms of Agreement
fa_IR: شرایط قرارداد

en: Test Mode
fa_IR: حالت آزمایشی

en: Test Payment
fa_IR: پرداخت آزمایشی

en: Text shown on the Add to Cart Buttons.
fa_IR: متن برای نمایش در دکمه‌های اضافه‌کردن به سبد.

en: Thai Baht (&#3647;)
fa_IR: بات تایلند (&#3647;)

en: Thank you
fa_IR: متشکریم

en: Thank you for updating to the latest version! Easy Digital Downloads %s is ready to make your online store faster, safer and better!
fa_IR: از بروزرسانی شما متشکریم! اکنون Easy Digital Downloads %s آماده است تا فروشگاه شما را سریع‌تر و امن‌تر بسازد!

en: Thank you for updating to the latest version! Easy Digital Downloads %s is ready to make your online store faster, safer, and better!
fa_IR: برای به‌روزرسانی به آخرین نسخه سپاس‌گزاریم! Easy Digital Downloads %s آماده است که فروشگاه برخط شما را سریع‌تر، امن‌تر و بهتر کند!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
fa_IR: برای استفاده از <a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a> متشکریم! خواهشمندیم <a href="%2$s" target="_blank">نظر خود را بگویید</a> تا همه در <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a> ببینند.

en: Thank you for your purchase! [edd_receipt]
fa_IR: از خرید شما متشکریم! [edd_receipt]

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
fa_IR: از خرید شما متشکریم! روی لینک(های) زیر برای دانلود فایل(ها) کلیک کنید.

en: The %s menu is your access point for all aspects of your Easy Digital Downloads product creation and setup. To create your first product, simply click Add New and then fill out the product details.
fa_IR: منوی %s به شما دسترسی‌ می‌دهد تا به تمام بخش‌های فروشگاه خود، ایجاد محصولات و تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید. برای ایجاد اولین محصول کنید، روی لینک اضافه‌کردن کلیک کرده و جزییات محصول خود را وارد کنید.

en: The (typically) 16 digits on the front of your credit card.
fa_IR: عدد 16 رقمی روی کارت اعتباری شما.

en: The 3 digit (back) or 4 digit (front) value on your card.
fa_IR: عدد 3 یا 4 رقمی پشت کارت شما

en: The <em>[purchase_link]</em> Shortcode
fa_IR: کد <em>[purchase_link]</em>

en: The Easy Digital Downloads .htaccess file is missing from <strong>%s</strong>!
fa_IR: فایل .htaccess افزونه‌ی Easy Digital Downloads از <strong>%s</strong> گم شده است!

en: The ID of a specific download to purchase.
fa_IR: کدیکتا محصول برای فروش

en: The Payment History needs to be updated. %s
fa_IR: سوابق مالی نیاز به بروزرسانی دارند. %s

en: The Purchase and File Download History in Easy Digital Downloads needs to be upgraded, click %shere%s to start the upgrade.
fa_IR: سوابق خرید و دانلود فایل‌ها در Easy Digital Downloads نیاز به بروزرسانی دارند. روی %sاینجا%s کلیک کنید تا بروزرسانی شروع شود.

en: The User ID %d does not exist. Please assign an existing user.
fa_IR: کاربری با شناسه‌ی %d وجود ندارد؛ لطفاً یکی از کاربران موجود را اضافه نمایید.

en: The User ID %d is already associated with a different customer.
fa_IR: در حال حاضر، مشتری دیگری دارای شناسه %d است.

en: The [downloads] shortcode will display a product grid that works with any theme, no matter the size. It is even responsive!
fa_IR: کد [downloads] به شما یک لیست مرتب از محصولاتتان نشان می‌دهد، این کد در همه‌ی پوسته‌ها و دستگاه‌ها به خوبی نمایش داده می‌شوند.

en: The button label for completing a purchase.
fa_IR: متن دکمه برای کامل‌کردن یک خرید.

en: The buyer's IP Address
fa_IR: آدرس آی‌پی خریدار

en: The buyer's billing address
fa_IR: آدرس خریدار

en: The buyer's email address
fa_IR: آدرس‌ایمیل خریدار

en: The buyer's email address.
fa_IR: آدرس ایمیل خریدار.

en: The buyer's first name
fa_IR: نام کوچک خریدار

en: The buyer's full name, first and last
fa_IR: نام کامل خریدار

en: The buyer's name.
fa_IR: نام خریدار

en: The buyer's user name on the site, if they registered an account
fa_IR: نام کاربری خریدار در این فروشگاه، اگر آن‌ها نام‌نویسی کرده باشند

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
fa_IR: تابع بازگشتی برای <strong>%s</strong> استفاده شده است. تنظیمات گم شد.

en: The cart cannot be restored. Invalid token.
fa_IR: این سبدخرید نمی‌تواند بازگردانده شود. کلید سبدخرید نادرست است.

en: The city for your billing address.
fa_IR: شهر محل زندگی شما.

en: The country for your billing address.
fa_IR: کشور محل زندگی شما.

en: The date of the purchase
fa_IR: تاریخ خرید

en: The date your credit card expires, typically on the front of the card.
fa_IR: تاریخ انقضای کارت اعتباری شما.

en: The download files in <strong>%s</strong> are not currently protected due to your site running on NGINX.
fa_IR: سایت شما روی NGINX در حال اجراست؛ به‌همین دلیل فایل‌های دانلودی در <strong>%s</strong> محافظت شده نیستند.

en: The email you entered belongs to another user. Please use another.
fa_IR: این ایمیل به کاربر دیگری تعلق دارد. لطفاً از یکی دیگر استفاده کنید.

en: The email you entered is invalid. Please enter a valid email.
fa_IR: آدرس ایمیلی که وارد کرده‌اید نامعتبر است. لطفاً آدرس ایمیل معتبری را وارد نمایید

en: The end date must be later than the start date!
fa_IR: تاریخ پایان باید از تاریخ شروع جلوتر باشد!

en: The exact date and time the payment was completed.
fa_IR: زمان و تاریخ دقیق پرداخت.

en: The file associated with the purchase.
fa_IR: فایل این خرید

en: The file download log can be searched in several different ways:
fa_IR: گزارشات دانلود فایل با چند راه متفاوت می‌تواند جستجو شود:

en: The kind of discount to apply for this discount.
fa_IR: نوع این کدتخفیف

en: The maximum number of times files can be downloaded for purchases. Can be overwritten for each %s.
fa_IR: بیشترین دفعاتی که یک فایل برای یک خرید می‌تواند دانلود شود. برای %s بار می‌تواند تغییر یابد.

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
fa_IR: بیشترین دفعاتی که این کد می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. برای نامحدود بودن، این قسمت را خالی بگذارید.

en: The method of payment used for this purchase
fa_IR: روش پرداخت انتخاب شده برای این خرید

en: The minimum amount that must be purchased before this discount can be used. Leave blank for no minimum.
fa_IR: کمترین مقداری که باید خریداری شود تا این کد تخفیف کار کند. برای انجام‌نشدن این عمل، این قسمت را خالی بگذارید.

en: The name of the payment gateway used to complete the payment.
fa_IR: درگاهی که برای کامل‌کردن این خرید استفاده شده است.

en: The name of this discount
fa_IR: نام این کد تخفیف

en: The name printed on the front of your credit card.
fa_IR: .نام موجود روی کارت اعتباری شما

en: The name purchase receipts are said to come from. This should probably be your site or shop name.
fa_IR: این گزینه تعیین می‌کند که ایمیل‌های فرستاده شده از طرف چه کسی باشد.

en: The number that sequential order numbers should start at.
fa_IR: شماره‌ای که شماره سفارشات باید به ترتیب از آن شروع شوند.

en: The password used to access your account.
fa_IR: رمزعبور برای دسترسی به حساب شما استفاده می‌شود.

en: The password you entered is incorrect
fa_IR: رمزعبور شما نامعتبر است

en: The password you entered is incorrect. %sReset Password%s
fa_IR: رمزعبور واردشده اشتباه است. %sبازگرداندن رمزعبور%s

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
fa_IR: رمزعبورها با هم برابر نیستند. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: The payment has been deleted.
fa_IR: پرداخت حذف شده است.

en: The payment has been successfully updated.
fa_IR: اطلاعات پرداخت به‌روز شد.

en: The payment history can be searched in several different ways:
fa_IR: پرداخت‌ها می‌توانند در چند راه متفاوت جستجو شوند:

en: The payment note has been added successfully.
fa_IR: یادداشت پرداخت اضافه شد.

en: The payment note has been deleted.
fa_IR: یادداشت‌های پرداخت حذف شدند.

en: The people that build Easy Digital Downloads
fa_IR: کسانی که فروشگاهشان را با EDD ساخته‌اند

en: The price of the purchase before taxes
fa_IR: قیمت (بدون حساب مالیات)

en: The primary billing address for your credit card.
fa_IR: آدرس اصلی برای کارت اعتباری شما.

en: The product grids can be customized in any way you wish and there is <a href="%s">extensive documentation</a> to assist you.
fa_IR: لیست محصولات می‌توانند سفارشی شوند! شما با <a href="%s">این مستندات</a> می‌توانید این کار را انجام دهید.

en: The product requirements for this discount are not met.
fa_IR: برای استفاده از این کدتخفیف باید محصولاتی را داشته باشید که ندارید.

en: The purchase receipt has been resent.
fa_IR: رسید خرید دوباره فرستاده شد.

en: The requested price ID does not exist.
fa_IR: ID قیمت خواسته‌شده موجود نیست.

en: The selected payment gateway is not enabled
fa_IR: درگاه پرداخت انتخاب شده فعال نیست

en: The settings have been imported.
fa_IR: پیکربندی وارد شد.

en: The specified ID does not belong to a payment. Please try again
fa_IR: شماره واردشده متعلق به یک پرداخت نیست. لطفاً دوباره امتحان کنید

en: The specified receipt ID appears to be invalid
fa_IR: به‌نظر می‌رسد شناسه رسید وارد شده، معتبر نیست

en: The specified user already has API keys.
fa_IR: کاربر مشخص‌شده قبلاً کلیدهای API داشته است.

en: The state or province for your billing address.
fa_IR: نام استان یا ایالت شما.

en: The status of this discount code.
fa_IR: وضعیت این کد تخفیف

en: The suite, apt no, PO box, etc, associated with your billing address.
fa_IR: مجموعه، واحد آپارتمان، صندوق پستی و یا هر مورد دیگر مربوط به آدرس شما

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
fa_IR: از علامت , یا . برای جداکردن اعشار استفاده کنید

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
fa_IR: از علامت , یا . برای جدا کردن صفرها استفاده کنید.

en: The taxed amount of the purchase
fa_IR: قیمت با حساب مالیات

en: The text to be displayed on the button or link.
fa_IR: متن نمایش داده شده در دکمه یا لینک‌ها.

en: The total price of the purchase
fa_IR: کل هزینه خرید

en: The unique ID number for this purchase
fa_IR: شماره یکتا برای این خرید

en: The unique ID number for this purchase receipt
fa_IR: شماره یکتا برای رسید خرید

en: The upgrade process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the upgrade is finished.
fa_IR: پروسه بروزرسانی شروع شد. لطفاً شکیبا باشد. این عمل ممکن است چند دقیقه طول بکشد. شما اتوماتیک بعد از بروزرسانی به صفحه‌ای هدایت می‌شوید.

en: The user information is invalid
fa_IR: اطلاعات کاربر نامعتبر است

en: The username you entered does not exist
fa_IR: چنین نام کاربری وجود ندارد!

en: The username you will use to log into your account.
fa_IR: نام کاربری شما برای ورود به حساب شما استفاده می‌شود.

en: The zip / postal code you entered for your billing address is invalid
fa_IR: کدپستی برای آدرس وارد‌شده اشتباه است

en: The zip or postal code for your billing address.
fa_IR: کدپستی خودتان.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
fa_IR: یک نسخه جدید از %1$s آماده است. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">مشاهده‌ی جزییات نسخه‌ی %3$s</a> یا <a href="%4$s">بروزرسانی کنید</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
fa_IR: نسخه جدیدی از %1$s آماده است. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">مشاهده جزییات نسخه‌ی %3$s</a>.

en: There was a problem activating your license key, please try again or contact support. Error code: %s
fa_IR: در هنگام فعال‌سازی مجوز شما خطایی رخ داد. لطفاً مجدداً تلاش کنید یا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. کد خطا: %s

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
fa_IR: مشکلی در اضافه‌کردن کدتخفیف پیش‌آمده‌است. مجدداً امتحان کنید.

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
fa_IR: مشکلی در بروزرسانی کدتخفیف وجود دارد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: There was an error retrieving the extensions list from the server. Please try again later.
fa_IR: متاسفانه مشکلی در گرفتن لیست افزونه‌ها پیش آمده است. لطفاً مجدداً تلاش کنید.

en: These are some sample notes added to a product.
fa_IR: نمونه‌های یادداشت اضافه شده به محصول نمونه

en: These extensions <em><strong>add functionality</strong></em> to your Easy Digital Downloads powered store.
fa_IR: این افزونه ها به Easy Digital Download <em><strong>وظایفی اضافه می کنند</strong></em>

en: This Month
fa_IR: این ماه

en: This Quarter
fa_IR: سه ماه کنونی

en: This Week
fa_IR: این هفته

en: This Year
fa_IR: امسال

en: This discount has already been redeemed.
fa_IR: این کدتخفیف قبلاً استفاده شده‌است

en: This discount has reached it's maximum usage.
fa_IR: این کدتخفیف به اندازه‌ی کافی استفاده شده است.

en: This discount is expired.
fa_IR: این کدتخفیف منقضی شده‌است

en: This discount is invalid.
fa_IR: این کدتخفیف نامعتبر است

en: This discount is not active yet.
fa_IR: این کدتخفیف هنوز فعال نشده‌است

en: This discount is not active.
fa_IR: این کدتخفیف فعال نیست

en: This discount is not valid for the cart contents.
fa_IR: این کدتخفیف متناسب با محتویات سبدخرید نیست

en: This gateway will be loaded automatically with the checkout page.
fa_IR: این درگاه به طور پیش‌فرض در صفحه پرداخت بارگذاری می‌شود.

en: This is a secure SSL encrypted payment.
fa_IR: این یک پرداخت امن SSL است.

en: This is the checkout page where buyers will complete their purchases. The [download_checkout] short code must be on this page.
fa_IR: این صفحه ای است که مشتریان مبلغ خرید خود را پرداخت می‌کنند. کد [download_checkout] باید در این صفحه وجود داشته باشد.

en: This is the page buyers are sent to after completing their purchases. The [edd_receipt] short code should be on this page.
fa_IR: این صفحه ای است که کاربر پس از پرداخت به آن هدایت می‌شود. کد [edd_receipt] باید در این صفحه وجود داشته باشد.

en: This is the page buyers are sent to if their transaction is cancelled or fails
fa_IR: در صورتی که تراکنش ناموفق نباشد، مشتریان به این برگه منتقل می‌شوند.

en: This license does not belong to the product you have entered it for.
fa_IR: مجوز به این محصول تعلق ندارد

en: This license does not have any activations left
fa_IR: امکان فعال‌سازی برای این مجوز وجود ندارد

en: This license key is expired. Please renew it.
fa_IR: کدمجوز منقضی شده است. لطفاً آن‌را تمدید کنید.

en: This option affects how you enter prices.
fa_IR: این گزینه نوع قیمت‌گذاری را تعیین می‌کند

en: This page shows a complete purchase history for the current user, including download links
fa_IR: در این برگه یک تاریخچه کامل از خریدهای کاربر نمایش داده خواهد شد.

en: This report shows the total amount collected in sales tax for the given year.
fa_IR: در این گزارش همه مقادیر جمع‌آوری شده در مالیات‌ها را در سال داده‌شده می‌بینید.

en: This screen allows customization of your store's styles. For complete control, you can completely disable all styles generated by the plugin.
fa_IR: در این صفحه می‌توانید فروشگاه خودتان را سفارشی کنید تا از بقیه سایت‌ها متمایز باشد. برای کنترل کامل‌تر می‌توانید همه سبک‌ها را غیرفعال کنید.

en: This screen allows you to customize how emails act throughout your store. You can choose a premade template, set the sender's name, email address, and subject.
fa_IR: در این صفحه می‌توانید ایمیل‌هایی که برای مشتریان فرستاده می‌شود را سفارشی‌سازی کنید. شما می‌توانید یک قالب پیش‌آماده انتخاب کنید، نام ارسال‌کننده، آدرس ایمیل و موضوع را انتخاب کنید.

en: This screen allows you to export your reports into a PDF or CSV format.
fa_IR: در این صفحه می‌توانید گزارشاتی از فروشگاه خود در قالب PDF یا CSV دریافت کنید.

en: This screen allows youto configure the tax rules for your store.
fa_IR: در این صفحه شما می‌توانید برای فروشگاهتان مالیات تعیین کنید.

en: This screen provides access to all of your store's transactions.
fa_IR: در این صفحه شما می‌توانید به همه تراکنش‌های فروشگاه خود نظارت داشته باشید.

en: This screen provides access to settings added by most Easy Digital Downloads extensions.
fa_IR: در این صفحه شما می‌توانید به افزونه‌های EDD دسترسی پیدا کنید.

en: This screen provides other miscellaneous options such as disabling jQuery, allowing guest checkout, and configuring your terms of service.
fa_IR: در این صفحه تنظیمات متفرقه را مثل غیرفعال‌کردن jQuery می‌بینید.

en: This screen provides the most basic settings for configuring your store. You can set the currency, page templates, and turn <em>Test Mode</em> on and off.
fa_IR: در این صفحه می‌توانید تنظیمات اساسی فروشگاه خود را تنظیم کنید. شما می‌توانید واحد ارزی، صفحات و حالت آزمایشی را انتخاب کنید.

en: This screen provides ways to toggle payment gateways on or off, as well as configure gateway-specific settings. Any extra payment gateway extensions you have installed will appear on this page, and can be configured to suit your needs.
fa_IR: در این صفحه می‌توانید درگاه‌های پرداخت را خاموش یا روشن کنید و آن‌ها را پیکربندی کنید. تمام درگاه‌های اضافه و پیکربندی آن‌ها هم دراینجا نمایش داده می‌شود.

en: This screen provides you with reports for your earnings, downloads, customers and taxes.
fa_IR: در این صفحه می‌توانید گزارشاتی درباره درآمد، دانلودها و مالیات ببینید.

en: This will send a demo purchase receipt to the emails listed below.
fa_IR: یک ایمیل آزمایشی به ایمیل‌های زیر ارسال خواهد شد.

en: Thousands Separator
fa_IR: جداکننده صفرها

en: Time:
fa_IR: زمان:

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: To
fa_IR: به

en: To export shop data (purchases, customers, etc), visit the <a href="%s">Reports</a> page.
fa_IR: برای برون‌بری داده‌های فروشگاه، به <a href="%s">گزارشات</a> بروید.

en: To protect them, you must add a redirect rule as explained in <a href="http://docs.easydigitaldownloads.com/article/682-protected-download-files-on-nginx">this guide</a>.
fa_IR: برای محافظت از آن‌ها، شما باید طبق <a href="http://docs.easydigitaldownloads.com/article/682-protected-download-files-on-nginx">این دستورالعمل</a> یک دستور هدایت مجدد - ری‌دایرکت ایجاد کنید.

en: Today
fa_IR: امروز

en: Token
fa_IR: توکن

en: Token:
fa_IR: رمز:

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Total
fa_IR: کل

en: Total Earnings
fa_IR: کل درآمد

en: Total Price
fa_IR: قیمت

en: Total Purchased
fa_IR: تمام خریده شده ها

en: Total Purchases
fa_IR: همه خریدها

en: Total Sales
fa_IR: کل فروش

en: Total Spent
fa_IR: کل هزینه خرج شده

en: Total earnings for period shown:
fa_IR: درآمد کل دوره نشان داده شود:

en: Total sales for period shown:
fa_IR: درآمد کل دوره نشان داده شده است:

en: Total:
fa_IR: کل:

en: Totals
fa_IR: مجموع

en: Tracking Settings
fa_IR: تنظیمات پیگیری

en: Transaction Failed
fa_IR: تراکنش ناموفق

en: Transaction ID
fa_IR: شماره‌ی تراکنش

en: Transaction ID:
fa_IR: شماره‌ی تراکنش:

en: Trying to cheat or something?
fa_IR: میخوای کلک بزنی؟

en: Turkish Lira (&#8378;)
fa_IR: لیر ترکیه (&#8378;)

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type to search %s
fa_IR: برای جستجوی %s تایپ کنید

en: US Dollars (&#36;)
fa_IR: دلار آمریکا (&#36;)

en: Unlimited
fa_IR: نامحدود

en: Unlimited file downloads
fa_IR: دریافت نامحدود فایل

en: Unnamed Customer
fa_IR: مشتری بدون نام

en: Update Cart
fa_IR: بروزرسانی سبدخرید

en: Update Category
fa_IR: بروزرسانی دسته

en: Update Customer
fa_IR: به‌روز رسانی مشتری

en: Update Discount Code
fa_IR: بروزرسانی کد تخفیف

en: Update Payment
fa_IR: بروزرسانی پرداخت

en: Update Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب

en: Upload File
fa_IR: آپلود فایل

en: Upload a File
fa_IR: آپلود یک فایل

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of the purchase receipt emails. Displayed on HTML emails only.
fa_IR: یک لوگو آپلود یا انتخاب کنید. این لوگو در ایمیل‌های HTML رسید نمایش داده خواهد شد.

en: Upload or enter the file URL
fa_IR: آپلود کنید یا URL فایل را وارد کنید.

en: Uploading the downloadable files is simple. Click <em>Upload File</em> in the Download Files section and choose your download file. To add more than one file, simply click the <em>Add New</em> button.
fa_IR: آپلود فایل‌ها ساده است. روی <em>آپلود فایل</td> در قسمت فایل‌های دانلود کلیک کنید و فایل خود را انتخاب کنید و سپس روی دکمه <em>اضافه</em> کلیک کنید.

en: Use Once Per Customer
fa_IR: فقط برای یک بار!

en: Use This File
fa_IR: استفاده از این فایل

en: Use current
fa_IR: استفاده از مقدار کنونی

en: Use the form below to insert the short code for purchasing a %s
fa_IR: از فرم زیر برای ایجاد کدکوتاه برای فروش %s استفاده کنید

en: Use the tips below to get started using Easy Digital Downloads. You will be up and running in no time!
fa_IR: از نکته‌های بالا استفاده کنید تا کار با EDD را زود یاد بگیرید و یک حرفه‌ای شوید!

en: User
fa_IR: نام کاربری

en: User ID
fa_IR: شناسه‌ی کاربری

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username already taken
fa_IR: این نام کاربری قبلاً استفاده شده است

en: Username: %s
fa_IR: نام‌کاربری: %s

en: Uses
fa_IR: دفعات استفاده

en: Valid
fa_IR: معتبر

en: View %1$s
fa_IR: مشاهده %1$s

en: View %s
fa_IR: مشاهده %1$s

en: View API Log
fa_IR: مشاهده‌ی گزارش API

en: View All
fa_IR: دیدن همه

en: View All Purchases
fa_IR: مشاهده تمامی خریدها

en: View Customer Details
fa_IR: مشاهده‌ی جزئیات مشتری

en: View Detailed Earnings Report
fa_IR: دیدن جزییات فروش

en: View Detailed Report
fa_IR: دیدن جزییات بیشتر

en: View Details
fa_IR: مشاهده جزئیات

en: View Details and Downloads
fa_IR: دیدن جزییات و دانلودها

en: View Details for Payment
fa_IR: مشاهده جزئیات پرداخت

en: View Discount
fa_IR: مشاهده کدتخفیف

en: View File Download Log
fa_IR: مشاهده گزارش دانلود فایل

en: View Log Message
fa_IR: مشاهده گزارش پیام

en: View Order Details
fa_IR: مشاهده جزییات خرید

en: View Payment
fa_IR: مشاهده پرداخت

en: View Request
fa_IR: مشاهده درخواست

en: View Request Details
fa_IR: مشاهده جزییات درخواست

en: View Sales Log
fa_IR: مشاهده گزارش فروش

en: View all purchases of customer
fa_IR: مشاهده‌ی همه‌ی خریدهای این مشتری

en: View customer download log
fa_IR: مشاهده‌ی گزارش دانلود

en: View file download log for purchase
fa_IR: مشاهده گزارش دانلود فایل برای این خرید

en: View the Full Changelog
fa_IR: دیدن همه‌ی تغییرات

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the Easy Digital Downloads website.
fa_IR: سری به <a href="%s">مستندات</a> در سایت Easy Digital Downloads بزنید.

en: Visit the Extension Store
fa_IR: فروشگاه افزونه‌ها را ببینید

en: We will send the purchase receipt to this address.
fa_IR: ما رسید خرید را به این آدرس ارسال خواهیم کرد.

en: We will use this as well to personalize your account experience.
fa_IR: ما از این مورد برای شناسایی حساب‌ها استفاده می‌کنیم.

en: We will use this to personalize your account experience.
fa_IR: ما از این مورد برای شناسایی حساب‌ها استفاده می‌کنیم.

en: Welcome to Easy Digital Downloads
fa_IR: به Easy Digital Downloads خوش آمدید

en: Welcome to Easy Digital Downloads %s
fa_IR: به Easy Digital Downloads خوش آمدید %s

en: What state / province does your store operate from?
fa_IR: ایالت / استانی که فروشگاه شما از آن‌جا اداره می‌شود کجاست؟

en: What's New
fa_IR: تازگی چه خبر؟

en: Where does your store operate from?
fa_IR: محل مدیریت فروشگاه

en: Whether to show the price on the purchase button. 1 to show the price, 0 to disable it.
fa_IR: برای نمایش قیمت روی دکمه خرید، عدد 1 را وارد کنید یا برای عدم نمایش عدد 0 را وارد کنید.

en: While in test mode no live transactions are processed. To fully use test mode, you must have a sandbox (test) account for the payment gateway you are testing.
fa_IR: با فعال کردن حالت آزمایشی هیچ تراکنش واقعی صورت نمی‌گیرد. بعضی از درگاه‌های پرداخت برای استفاده از این حالت نیازمند فعال کردن حساب آزمایشی هستند.

en: White
fa_IR: سفید

en: With easily accessible shortcodes to display purchase buttons, you can add a Buy Now or Add to Cart button for any product anywhere on your site in seconds.
fa_IR: با این کد دردسترس شما می‌توانید دکمه‌های خرید یا اضافه‌کردن به سبدخرید را در هرجای سایت خود در عرض یک ثانیه اضافه کنید.

en: Yellow
fa_IR: زرد

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
fa_IR: بله، من قیمت‌ها را با حساب مالیات وارد می‌کنید

en: Yesterday
fa_IR: دیروز

en: You also have the option to bulk delete payment should you wish.
fa_IR: شما می‌توانید موارد پرداخت را به صورت دسته‌جمعی پاک کنید.

en: You are already logged in
fa_IR: شما قبلاً وارد شده اید

en: You are not permitted to view this data.
fa_IR: شما مجاز به مشاهده‌ی این اطلاعات نیستید.

en: You can create any number of discount codes easily from this page.
fa_IR: شما می‌توانید هرچقدر که دلتان می‌خواهد کدتخفیف از این صفحه ایجاد کنید.

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
fa_IR: شما می‌توانید به راحتی با اضافه‌کردن پارامتر columns="x" شماره ستون‌ها را تغییر دهید:

en: You can enter a transaction ID prefixed by 'txn:'
fa_IR: شما می‌توانید با پیشوند 'txn:' شماره یک تراکنش را وارد کنید

en: You can enter the %s ID prefixed by '#'
fa_IR: شما می‌توانید شماره‌ی %s را با پیشوند '#' وارد کنید

en: You can enter the 32-character purchase key
fa_IR: شما می‌توانید کلید خرید را وارد کنید

en: You can enter the customer's IP address
fa_IR: شما می‌توانید IP مشتری را واردکنید

en: You can enter the customer's email address
fa_IR: شما می‌توانید آدرس‌ایمیل مشتری را وارد کنید

en: You can enter the customer's name or ID prefexed by 'user:'
fa_IR: شما می‌توانید نام مشتری یا شماره کاربری او را با پیشوند 'user:' وارد کنید

en: You can enter the download file's name
fa_IR: شما می‌توانید نام‌فایل دانلودی را وارد کنید

en: You can enter the purchase ID
fa_IR: شما می‌توانید شماره خرید را وارد کنید.

en: You cannot send email with EDD_Emails until init/admin_init has been reached
fa_IR: شما نمی‌توانید ایمیلی قبل از init/admin_init ارسال کنید

en: You do not have permission to %s API keys for this user
fa_IR: شما دسترسی کافی برای ایجاد %s کلید API برای این کاربر ندارید

en: You do not have permission to access this report
fa_IR: شما مجوز کافی برای دسترسی به این گزارش را ندارید

en: You do not have permission to create discount codes
fa_IR: شما مجوز کافی برای ایجاد کدهای تخفیف ندارید

en: You do not have permission to delete discount codes
fa_IR: شما مجوز کافی برای حذف این کدتخفیف را ندارید.

en: You do not have permission to delete this customer.
fa_IR: شما مجاز به حذف این مشتری نیستید.

en: You do not have permission to do shop upgrades
fa_IR: شما مجوز کافی برای بروزرسانی سیستم فروشگاه را ندارید.

en: You do not have permission to download this file
fa_IR: شما اجازه لازم را برای دانلود این فایل ندارید

en: You do not have permission to edit discount codes
fa_IR: شما مجوز کافی برای ویرایش کدهای تخفیف ندارید

en: You do not have permission to edit this customer.
fa_IR: شما مجاز به ویرایش این مشتری نیستید.

en: You do not have permission to edit this payment record
fa_IR: شما دسترسی کافی برای ویرایش اطلاعات این پرداخت ندارید.

en: You do not have permission to export data.
fa_IR: شما مجوز کافی برای برون‌بری داده‌ها را ندارید.

en: You do not have permission to generate PDF sales reports
fa_IR: شما مجوز کافی برای ایجاد گزارشات PDF ندارید

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: شما مجوز کافی برای نصب بروزرسانی افزونه‌ها ندارید

en: You do not have permission to view this data.
fa_IR: شما مجوز کافی برای مشاهده‌ی این داده‌ها ندارید

en: You do not have permission to view this file.
fa_IR: شما مجوز کافی برای دیدن این فایل را ندارید.

en: You have a saved cart, <a href="%s">click here</a> to restore it.
fa_IR: شما یک سبدخرید از قبل دارید، برای بازگرداندن آن <a href="%s">کلیک کنید</a>.

en: You have already added this item to your cart
fa_IR: شما این مورد را قبلاً به سبدخرید خودتان اضافه کردید

en: You have already purchased this item, but you may purchase it again.
fa_IR: شما این محصول را قبلاً خریده‌اید، شاید دلتان می‌خواهد دوباره بخرید!

en: You have not made any purchases
fa_IR: شما هنوز هیچ خریدی ایجاد نکردید

en: You have not purchased any downloads
fa_IR: شما هیچ فایل قابل دانلودی خریداری نکردید.

en: You have successfully added %s to your shopping cart.
fa_IR: %s به سبدخرید شما با موفقیت اضافه شد.

en: You must agree to the terms of use
fa_IR: شما باید قوانین را قبول داشته باشید

en: You must be logged into an account to purchase
fa_IR: برای کامل‌کردن خرید باید به حساب‌کاربری خود وارد شوید

en: You must choose a download
fa_IR: شما باید یک دانلود انتخاب کنید

en: You must enable a payment gateway to use Easy Digital Downloads
fa_IR: شما باید یک درگاه برای استفاده از افزونه فعال کنید.

en: You must have at least one field
fa_IR: شما حداقل باید یک فیلد را پرکنید

en: You must have at least one price
fa_IR: شما باید حداقل یک قیمت وارد کنید

en: You must login or register to complete your purchase
fa_IR: برای کامل کردن خرید باید وارد یا نام‌نویسی کنید

en: You must register or login to complete your purchase
fa_IR: برای کامل کردن خرید باید وارد یا نام‌نویسی کنید

en: You need to login to edit your profile.
fa_IR: برای ویرایش پروفایل باید وارد شوید.

en: You will also need to configure your gateway settings if you are accepting credit cards
fa_IR: علاوه بر تنظیم کردن این گزینه، شما باید تنظیمات مربوط به درگاه‌های پرداخت را انجام دهید

en: Your cart is empty
fa_IR: سبدخرید خالی است!

en: Your cart is empty.
fa_IR: سبد خریدتان خالی است.

en: Your password
fa_IR: رمزعبور

en: Your profile has been edited successfully.
fa_IR: پروفایل شما با موفقیت ویرایش شد.

en: Your purchase is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
fa_IR: خرید شما در حال پردازش است. این برگه در 8 ثانیه دیگر به‌روز می‌شود. اگر نشد، <a href="%s">این‌جا</a> را کلیک کنید.

en: Your site name
fa_IR: نام سایت شما

en: Your transaction failed, please try again or contact site support.
fa_IR: تراکنش شما ناموفق بود، لطفاً دوباره تلاش کنید یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

en: Your username
fa_IR: نام کاربری

en: Zip / Postal Code
fa_IR: کدپستی

en: Zip / Postal code
fa_IR: کد پستی

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
fa_IR: کدپستی:

en: Zip Code
fa_IR: کد پستی

en: [%s] New User Registration
fa_IR: نام‌نویسی کاربر تازه [%s]

en: [%s] Your username and password
fa_IR: [%s] رمز و شناسه‌ی شما

en: [Password entered at checkout]
fa_IR: [گذرواژه واردشدن هنگام پرداخت]

[ctx: all dropdown items]
en: All
fa_IR: همه

[ctx: download post type name]
en: No %s found
fa_IR: هیچ %s یافت نشد

en: excludes %s tax
fa_IR: بدون‌حساب %s مالیات

en: guest
fa_IR: مهمان

en: includes %s tax
fa_IR: به‌همراه %s مالیات

[ctx: no dropdown items]
en: None
fa_IR: هیچ‌یک

en: none
fa_IR: هیچ یک

en: or checkout as a guest.
fa_IR: یا به عنوان یک مهمان پرداخت کنید.

[ctx: post type general name]
en: Discounts
fa_IR: تخفیف‌ها

[ctx: post type general name]
en: Payments
fa_IR: پرداخت‌ها

[ctx: post type singular name]
en: Discount
fa_IR: تخفیف

[ctx: post type singular name]
en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: remove
fa_IR: حذف

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
fa_IR: دسته

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
fa_IR: برچسب

en: to
fa_IR: به

en: unlimited
fa_IR: نامحدود
