Easy Digital Downloads - en to he_IL translation catalogue (753 entries)

en:   Product: %s
he_IL: מוצר: %s

en: %1$s Files
he_IL: קבצי %1$s

en: %1$s License Key
he_IL: %1$s מפתח רישיון

en: %1$s Notes
he_IL: הערות %1$s

en: %1$s Prices
he_IL: %1$s

en: %1$s Settings
he_IL: הגדרות %1$s

en: %1$s Stats
he_IL: סטטיסטיקות %1$s

en: %s Configuration
he_IL: תצורת %s

en: %s Details
he_IL: %s פרטים

en: %s Files
he_IL: קבצי %s

en: %s Notes
he_IL: הערות %s

en: %s Prices
he_IL: מחירי %s

en: %s Requirements
he_IL: %s נדרשים

en: %s Settings
he_IL: הגדרות %s

en: %s sold:
he_IL: %s נמכר:

en: (optional)
he_IL: (אופציונלי)

en: (unknown)
he_IL: (לא ידוע)

en: <strong>Code</strong> - this is the unique code that customers will enter during checkout to redeem the code.
he_IL: <strong>קוד</strong> - זה הקוד הייחודי שלקוחות ייכנסו לעמוד הרכישה להקליד את הקוד.

en: <strong>Name</strong> - this is the name given to the discount. Used primarily for administrative purposes.
he_IL: <strong>שם</strong> - זה השם שניתן לקופון. משמש בעיקר למטרות מנהלתיות.

en: <strong>Type</strong> - this is the type of discount this code awards.
he_IL: <strong>סוג</strong> - this is the type of discount this code awards.

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: API Key:
he_IL: מפתח API:

en: API Keys
he_IL: מפתחות API

en: API Request:
he_IL: בקשת API:

en: API Requests
he_IL: בקשות API

en: API Settings
he_IL: הגדרות API

en: API User:
he_IL: API משתמש:

en: API keys successfully generated.
he_IL: מפתח API נוצר בהצלחה.

en: API keys successfully regenerated.
he_IL: מפתחות API נוצרו בהצלחה.

en: API keys successfully revoked.
he_IL: מפתחות API בוטלו בהצלחה.

en: Abandoned
he_IL: אינו זמין

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
he_IL: אינו זמין

en: Accounting Options:
he_IL: אפשרויות קטלוג:

en: Accounting Settings
he_IL: הגדרות חשבון

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate
he_IL: להפעיל

en: Active
he_IL: פעיל

[ctx: Active discount code status]
en: Active
he_IL: פעיל

en: Add Discount Code
he_IL: הוספת קוד קופון

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Add New %1$s
he_IL: הוספת %1$s

en: Add New %s Category
he_IL: הוספת קטגוריית %s חדשה

en: Add New Discount
he_IL: הוספת קופון

en: Add New Download
he_IL: הוספת הורדה

en: Add New File
he_IL: הוספת קובץ חדש

en: Add New Payment
he_IL: הוספת תשלום

en: Add New Price
he_IL: הוספת מחיר חדש

en: Add New Tag
he_IL: הוספת תגית

en: Add Note
he_IL: הוספת הערה

en: Add Tax Rate
he_IL: הוספת שער מס

en: Add to Cart
he_IL: הוספה לסל

en: Add to Cart Text
he_IL: טקסט הוספה לסל

en: Added to cart
he_IL: התווסף לסל הקניות

en: Adding Discounts
he_IL: הוספת הנחות

en: Additional Updates
he_IL: עוד עדכונים

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address (Line 2)
he_IL: כתובת 2

[ctx: Address City]
en: City:
he_IL: עיר:

[ctx: Address country]
en: Country:
he_IL: ארץ:

en: Agree to Terms
he_IL: הסכמה לתנאי שימוש

en: Agree to Terms?
he_IL: מסכים לתנאי השימוש?

en: Agreement Text
he_IL: טקסט תנאי שימוש

en: All
he_IL: הכל

en: All %2$s
he_IL: כל ה%2$s

en: All %s
he_IL: כל ה%s

en: All Categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All Discounts
he_IL: כל ההנחות

en: All Payments
he_IL: כל התשלומים

en: All Statuses
he_IL: כל הסטטוסים

en: All Tags
he_IL: כל התגיות

en: Allow
he_IL: לאפשר

en: Allow Usage Tracking?
he_IL: לאפשר מעקב אחר השימוש?

en: Allow User Keys
he_IL: לאפר מפתחות משתמש

en: Already have an account?
he_IL: כבר יש לך חשבון?

en: Amount
he_IL: סכום

en: Amount:
he_IL: :סכום

en: Amount: %s
he_IL: סכום

en: An internal error has occurred, please try again or contact support.
he_IL: התרחשה שגיאה פנימית, יש לנסות שוב או לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר.

en: Apply
he_IL: החל

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
he_IL: החל קופון

en: Apply discount only to selected %s.
he_IL: להחיל קופון רק על ה%s שנבחרו.

en: Apply discount to entire purchase.
he_IL: להחיל קופון על כל רכישה

en: Apr
he_IL: אפר'

en: Are you sure you wish to delete this %s?
he_IL: אתה בטוח שברצונך למחוק את %s?

en: Are you sure you wish to delete this note?
he_IL: למחוק את הערה?

en: Are you sure you wish to delete this payment?
he_IL: למחוק את התשלום?

en: Are you sure you wish to delete this tax rate?
he_IL: למחוק את המס?

en: Are you sure you wish to regenerate this API key?
he_IL: בטוח שאתה רוצה לחולל מפתח API חדש?

en: Are you sure you wish to revoke this API key?
he_IL: בטוח שאתה רוצה לבטל את מפתח API זה?

en: Aug
he_IL: אוג'

en: Banned Emails
he_IL: אימיילים חסומים

en: Base Country
he_IL: ארץ בסיס

en: Billing Address
he_IL: כתובת משלם

en: Billing City
he_IL: עיר

en: Billing Country
he_IL: ארץ

en: Billing Details
he_IL: פרטי תשלום

en: Blue
he_IL: כחול

en: Browse All Extensions
he_IL: עיין בכל ההרחבות

en: Bundle
he_IL: חבילה

en: Bundled %s:
he_IL: חבילה %s:

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button Options:
he_IL: אפשרויות כפתור:

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Buy Now
he_IL: רכוש עכשיו

en: Buy Now Buttons
he_IL: כפתור רכישה

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Card Number
he_IL: מספר כרטיס

en: Card name
he_IL: שם כרטיס

en: Card number
he_IL: מספר כרטיס

en: Cart must contain all selected %s
he_IL: סל הקניות חייב להכיל את כל ה%s שנבחרו

en: Cart needs one or more of the selected %s
he_IL: סל הקניות צריך להכיל אחד או יותר מה%s שנבחרו

en: Cart restoration failed. Invalid token.
he_IL: שחזור סל הקניות נכשל. הקישור אינו בתוקף.

en: Cart restored successfully.
he_IL: סל הקניות שוחזר בהצלחה.

en: Cart saved successfully. You can restore your cart using this URL:
he_IL: סל הקניות נשמר בהצלחה. ניתן לשחזר את עגלת הקניות שלך באמצעות הקישור הבא:

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories: %s
he_IL: %s קטגוריות:

en: Ceuta
he_IL: קאוטה

en: Change the Number of Columns
he_IL: שינוי מספר עמודות

en: Change your Billing Address
he_IL: שינוי כתובת משלם

en: Change your Name
he_IL: שינוי שם

en: Change your Password
he_IL: שינוי סיסמה

en: Cheatin&#8217; huh?
he_IL: מרמה&#8217; אה?

en: Checkout
he_IL: רכישה

en: Checkout Page
he_IL: עמוד רכישה

en: Checkout.
he_IL: רכישה.

en: Choose a button color
he_IL: בחירת צבע כפתור

en: Choose a style
he_IL: בחירת סגנון

en: Choose from most used %s tags
he_IL: לבחור מבין התגיות %s הנפוצות ביותר

en: City
he_IL: עיר

en: Clear Filter
he_IL: ניקוי סינון

en: Click to Upgrade
he_IL: לחיצה לשדרוג

en: Code
he_IL: קוד

en: Complete
he_IL: הושלם

en: Complete Sales
he_IL: מכירות שהושלמו

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Configure new sale notification emails
he_IL: אימייל התראת מכירה

en: Configure the PayPal settings
he_IL: הגדרות PayPal

en: Configure the currency options
he_IL: הגדרות מטבע

en: Confirm Password
he_IL: אישור סיסמה

en: Confirm password
he_IL: אישור סיסמה

en: Confirm your password.
he_IL: לאשר את הסיסמה שלך.

en: Copy Download Link(s)
he_IL: להעתיק קישור הורדה

en: Country
he_IL: ארץ

en: Create an account
he_IL: יצירת חשבון

en: Credit Card Info
he_IL: מידע כרטיס אשראי

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Currency
he_IL: מטבע

en: Currency Position
he_IL: מיקום מטבע

en: Currency Settings
he_IL: הגדרות מטבע

en: Current Month
he_IL: חודש נוכחי

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Customer Details
he_IL: פרטי לקוח

en: Customers
he_IL: לקוחות

en: Dark Gray
he_IL: אפור כהה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Purchased
he_IL: תאריך רכישה

en: Date Range:
he_IL: טווח תאריך

[ctx: Date one to date two]
en: to
he_IL: עד

en: Date:
he_IL: תאריך:

en: Date: %s
he_IL: תאריך: %s

en: Deactivate
he_IL: ביטול פעילות

en: Deactivate License
he_IL: ביטול רישיון

en: Dear
he_IL: יקר

en: Dec
he_IL: דצמ'

en: Decimal Separator
he_IL: מפריד עשרוני

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default Button Color
he_IL: צבע כפתור ברירת מחדל

en: Default Button Style
he_IL: סגנון כפתור ברירת מחדל

en: Default Template
he_IL: תבנית ברירת מחדל

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete this payment note
he_IL: למחוק את הערת תשלום

en: Detailed Report
he_IL: דוח מפורט

en: Details
he_IL: פרטים

en: Direct Purchase Link
he_IL: קישור ישיר לרכישה

en: Disable Admin Notifications
he_IL: השבת התראות אדמין

en: Disable Guest Checkout
he_IL: לבטל רכישת אורחים

en: Disable Redownload?
he_IL: להשבית הורדה חוזרת

en: Disable Styles
he_IL: השבת סגנונות

en: Disable the automatic output of the purchase button
he_IL: להשבית פלט נתונים עבור כפתור רכישה

en: Disabled
he_IL: להשבית

en: Discount
he_IL: קופון הנחה

en: Discount %s not found!
he_IL: קופון %s לא נמצא!

en: Discount Applied
he_IL: קופון התקבל

en: Discount Code
he_IL: קוד קופון

en: Discount Codes
he_IL: קודי קופון

en: Discount code added.
he_IL: קוד קופון התווסף.

en: Discount code updated.
he_IL: קוד קופון עודכן.

en: Discount codes have several options:
he_IL: לקופונים יש מספר אפשרויות:

en: Discount(s)
he_IL: קופון הנחה

en: Discounts
he_IL: הנחות

en: Dismiss Notice
he_IL: הסתרת הערה

en: Display Name
he_IL: הצגת שם

en: Display Name: %s
he_IL: הצגת שם: %s

en: Display a Product Grid
he_IL: תצוגת מוצר גריד

en: Display the downloads shopping cart
he_IL: הצגת סל קניות להורדות

en: Do not allow
he_IL: אי אפשר

en: Download
he_IL: הורדה

en: Download Files
he_IL: קבצי הורדה

en: Download Files:
he_IL: קבצי הורדה:

en: Download Link Expiration
he_IL: תוקף קישור הורדה

en: Download Method
he_IL: שיטת הורדה

en: Download Name
he_IL: שם הורדה

en: Downloaded by
he_IL: הורד על ידי

en: Downloads
he_IL: הורדות

en: Downloads Cart
he_IL: סל הורדות

en: Downloads Categories / Tags
he_IL: קטגוריות ותגיות הורדות

en: E-mail: %s
he_IL: כתובת אימייל:
    %s

en: Earnings
he_IL: רווחים

en: Earnings Over Time
he_IL: רווחים מכל הזמן

en: Earnings and Sales Reports
he_IL: דוחות מכירות ורווחים

en: Earnings to Date
he_IL: רווחים לתאריך

en: Earnings:
he_IL: רווחים:

en: Earnings: %s
he_IL: רווחים: %s

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
he_IL: סיכום מכירות

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade past order numbers to make them sequential, click <a href="%s">here</a> to start the upgrade.
he_IL: Easy Digital Downloads צריך לעדכן את כל ההזצנות הקודמות למספר סידורי,<a href="%s">יש ללחוץ כאן</a> כדי להתחיל את השדרוג.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit %1$s
he_IL: עריכת %1$s

en: Edit Category
he_IL: עריכת קטגוריה

en: Edit Discount
he_IL: עריכת קופון

en: Edit Payment
he_IL: עריכת תשלום

en: Edit Tag
he_IL: עריכת תגית

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email Template
he_IL: תבנית אימייל

en: Email address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email address already taken
he_IL: אימייל זה כבר בשימוש

en: Email already used
he_IL: אימייל כבר בשימוש

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Email: %s
he_IL: אימייל: %s

en: Emails
he_IL: אימיילים

en: Enable Cart Saving
he_IL: לאפשר שמירת סל

en: Enable SKU Entry
he_IL: לאפשר מק"ט למוצרים

en: Enable Taxes
he_IL: לאפשר מסים

en: Enable multi-option purchase mode. Allows multiple price options to be added to your cart at once
he_IL: לאפשר מצב רכישה מרובה אפשרויות. מה שמאפשר להוסיף לסל שלך כמה אפשרויות בפעם אחת

en: Enable variable pricing
he_IL: לאפשר מחירים משתנים

en: Enabled
he_IL: לאפשר

en: End Date:
he_IL: תאריך סיום:

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
he_IL: יש להזין קוד קופון, לדוגמא 10%

en: Enter a coupon code if you have one.
he_IL: אם יש לך קוד קופון יש להזין אותו כאן.

en: Enter a password
he_IL: להזין סיסמה

en: Enter an SKU for this %s.
he_IL: הוספת מספר קטלוג (מק"ט) עבור %s זו.

en: Enter an email
he_IL: הזנת אימייל

en: Enter discount
he_IL: הזנת קוד קופון

en: Enter the password confirmation
he_IL: להזין אימות סיסמה

en: Enter username
he_IL: להזין שם משתמש

en: Enter your PayPal account's email
he_IL: יש להזין את כתובת האימייל של חשבון הפייפל שלך

[ctx: Entering a discount code]
en: Click to enter it
he_IL: הזנת קוד קופון

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error Message
he_IL: הודעת שגיאה

en: Estimated monthly earnings:
he_IL: הערכת רווחים חודשית:

en: Estimated monthly sales:
he_IL: הערכת מכירות חודשית:

en: Excluded %s
he_IL: לא לכלול %s

en: Excluding tax
he_IL: לא כולל מס

en: Expiration
he_IL: פקיעה

en: Expiration (MM/YY)
he_IL: תוקף (חודש/שנה)

en: Expiration Date: %s
he_IL: תאריך תפוגה: %s

en: Expiration date
he_IL: תאריך סיום

en: Expired
he_IL: תפוגה

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Export Settings
he_IL: ייצוא הגדרות

en: Extensions
he_IL: הרחבות

en: Failed
he_IL: נכשל

en: Failed Transaction Page
he_IL: עמוד עסקה נכשלה

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
he_IL: נכשל

en: Feb
he_IL: פבר'

en: Fees
he_IL: עמלות

en: Fees:
he_IL: עמלות:

en: File
he_IL: קובץ

en: File Download Limit
he_IL: הגבלת הורדת קובץ

en: File Download Limit:
he_IL: הגבלת הורדות לקובץ:

en: File Downloads
he_IL: קבצי הורדה

en: File Downloads:
he_IL: קבצי הורדות:

en: File Name
he_IL: שם קובץ

en: File URL
he_IL: קישור קובץ

en: File: %s (%s)
he_IL: קובץ: %s (%s)

en: Files
he_IL: קבצים

en: Filter
he_IL: סינון

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: First Name: %s
he_IL: שם פרטי: %s

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: Flat amount
he_IL: סכום אחיד

en: For more information:
he_IL: לעוד מידע

en: Free
he_IL: חינם

en: Free Download
he_IL: הורדה חופשית

en: Free Purchase
he_IL: רכישה חינם

en: From
he_IL: החל

en: From Email
he_IL: מאת אימייל

en: From Name
he_IL: מאת שם

en: Full Changelog
he_IL: יומן שינויים מלא

en: General
he_IL: כללי

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Generate API Key
he_IL: מחולל מפתח API

en: Generate CSV
he_IL: מחולל CSV

en: Generate New API Keys
he_IL: מחולל מפתחות API חדשים

en: Generate PDF
he_IL: מחולל PDF

en: Getting Started
he_IL: להתחיל עכשיו

en: Global Discount: %s
he_IL: הנחה כללית: %s

en: Go Back
he_IL: חזרה

en: Go back
he_IL: חזרה

en: Go to Checkout
he_IL: לעבור לעמוד רכישה

en: Graph View
he_IL: תצוגת גרף

en: Gray
he_IL: אפור

en: Green
he_IL: ירוק

en: Have a discount code?
he_IL: יש לך קופון הנחה?

en: Hello
he_IL: היי

en: Hide Empty Categories:
he_IL: להסתיר קטגוריות ריקות:

en: Hide Terms
he_IL: הסתרת תנאי שימוש

en: Hide on Checkout Page
he_IL: להסתיר עמוד רכישה

en: ID
he_IL: מזהה

en: IP Address
he_IL: כתובת IP

en: Ignore Tax:
he_IL: להסתיר מס

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import Settings
he_IL: ייבוא הגדרות

en: Import/Export
he_IL: ייבוא/ייצוא

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Including tax
he_IL: כולל מס

en: Inherit
he_IL: ירושה

en: Insert
he_IL: להכניס

en: Insert %s
he_IL: להכניס %s

en: Insert Download
he_IL: הכנסת הורדה

en: Invalid
he_IL: לא תקני

en: Invalid email
he_IL: אימייל אינו תקני

en: Invalid payment email
he_IL: אימייל התשלום אינו תקין

en: Invalid query!
he_IL: טופס לא תקני

en: Invalid username
he_IL: שם משתמש אינו תקני

en: Item Amount
he_IL: סכום פריט

en: Item Name
he_IL: שם פריט

en: Item Price
he_IL: מחיר פריט

en: Item Quantities
he_IL: כמות פריטים

en: Jan
he_IL: ינו'

en: July
he_IL: יולי

en: June
he_IL: יוני

en: Key:
he_IL: מפתח:

en: La Rioja
he_IL: לה ריוחה

en: Last Month
he_IL: חודש אחרון

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last Quarter
he_IL: רבעון אחרון

en: Last Quater
he_IL: רבעון אחרון

en: Last Week
he_IL: שבוע אחרון

en: Last Year
he_IL: שנה אחרונה

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Leave blank for global setting or 0 for unlimited
he_IL: להשאיר ריק להגדרות כלליות או 0 ללא הגבלה

en: Licenses
he_IL: רשיונות

en: Line 1
he_IL: שורה 1

en: Line 2
he_IL: שורה 2

en: Link text . . .
he_IL: טקסט קישור...

en: Loading
he_IL: טעינה

en: Log ID
he_IL: מזהה

en: Log In
he_IL: התחברות

en: Log Type
he_IL: סוג לוג

en: Log into Your Account
he_IL: התחברות לחשבון שלך

en: Login
he_IL: התחברות

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Logs
he_IL: לוג

en: Lost Password
he_IL: שכחת סיסמה

en: Lost Password?
he_IL: שכחת סיסמה?

en: Madrid
he_IL: מדריד

en: Mar
he_IL: מרץ

en: Max Uses
he_IL: מקסימום שימושים

en: Max Uses: %s
he_IL: מקסימום שימושים: %s

en: May
he_IL: מאי

en: Minimum Amount
he_IL: סכום מינימום

en: Misc
he_IL: שונות

en: Miscellaneous
he_IL: שונות

en: Missing purchase key.
he_IL: חסר מפתח רכישה.

en: Monthly Average Earnings
he_IL: ממוצע רווחים חודשים

en: Monthly Average Sales
he_IL: ממוצע מכירות חודשי

en: Multiple Discounts
he_IL: הנחות כפולות

en: Name
he_IL: שם

en: Name:
he_IL: שם:

en: Name: %s
he_IL: שם: %s

en: Need Help?
he_IL: צריך עזרה?

en: Need to create an account?
he_IL: צריך ליצור חשבון?

en: New %1$s
he_IL: %1$s חדש

en: New Category Name
he_IL: שם קטגוריה חדשה

en: New Discount
he_IL: קופון חדש

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New Payment
he_IL: תשלום חדש

en: New Sale Notifications
he_IL: התראת מכירה

en: New Sale!
he_IL: מכירה חדשה!

en: New Tag Name
he_IL: שם תגית חדשה

en: New user registration on your site %s:
he_IL: רישום משתמשים חדשים באתר %s:

en: Next
he_IL: הלאה

en: No %s found.
he_IL: %s לא נמצא.

en: No Discounts found
he_IL: לא נמצאו הנחות

en: No Discounts found in Trash
he_IL: לא נמצאו קופונים בפח

en: No Downloads found
he_IL: לא נמצאו הורדות

en: No Expiration
he_IL: אין תפוגה

en: No Payments found
he_IL: לא נמצאו תשלומים

en: No Payments found in Trash
he_IL: לא נמצאו תשלומים בפח

en: No customers found
he_IL: לא נמצאו לקוחות

en: No customers found!
he_IL: לא נמצאו לקוחות!

en: No discounts found
he_IL: לא נמצאו הנחות

en: No discounts found.
he_IL: לא נמצאו הנחות.

en: No downloadable files found for this bundled item.
he_IL: לא נמצאו קבצים להורדה עבור חבילה זו..

en: No downloadable files found.
he_IL: לא נמצאו קבצים להורדה.

en: No expiration
he_IL: אין תפוגה

en: No payment notes
he_IL: אין הערות תשלום

en: No products found
he_IL: לא נמצאו מוצרים

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No sales found
he_IL: לא נמצאו מכירות

en: No start date
he_IL: אין תאריך התחלה

en: No template, plain text only
he_IL: ללא תבנית, רק טקסט

en: No users found
he_IL: לא נמצאו משתמשים

en: None
he_IL: ללא

en: Notes
he_IL: הערות

en: Nov
he_IL: נוב'

en: Number of Sales
he_IL: מספר מכירות

en: Number of items in cart
he_IL: מספר הפריטים בסל הקניות

en: Oct
he_IL: אוק'

en: Once Weekly
he_IL: שבוע אחד

en: One or more of the discounts you entered is invalid
he_IL: קוד הקופון שהכנסת אינו פעיל יותר.

en: Option Name
he_IL: שם אפשרות

en: Optional notes about this download.
he_IL: הערות אפשריות אודות הורדה זו.

en: Orange
he_IL: כתום

en: Overview
he_IL: תצוגה

en: Parent Category
he_IL: קטגורית אב

en: Parent Category:
he_IL: קטגוריות אב:

en: Parent Tag
he_IL: תגית אב

en: Parent Tag:
he_IL: תגית אב:

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Again
he_IL: אישור סיסמה

en: Password: %s
he_IL: סיסמה: %s

en: Passwords do not match
he_IL: הסיסמאות אינן תואמות

en: Passwords don't match
he_IL: הסיסמאות אינן תואמות

en: PayPal
he_IL: פייפל

en: PayPal Email
he_IL: אימייל פייפל

en: PayPal Page Style
he_IL: סגנון עמוד PayPal

en: PayPal Settings
he_IL: הגדרות פייפל

en: PayPal Standard
he_IL: פייפל רגיל

en: PayPal Transaction ID: %s
he_IL: מזהה עסקה בפייפל: %s

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Payment %s
he_IL: תשלום %s

en: Payment Details
he_IL: פרטי רכישה

en: Payment Error
he_IL: שגיאת תשלום

en: Payment Errors
he_IL: שגיאות תשלום

en: Payment Gateways
he_IL: אמצעי תשלום

en: Payment History
he_IL: היסטוריית רכישות

en: Payment ID
he_IL: מזהה תשלום

en: Payment Key
he_IL: מפתח תשלום

en: Payment Method
he_IL: שיטת תשלום

en: Payment Method:
he_IL: שיטת תשלום:

en: Payment Methods
he_IL: שיטת תשלום

en: Payment Notes
he_IL: הערות תשלום

en: Payment Number
he_IL: מספר תשלום

en: Payment Status
he_IL: סטטוס תשלום

en: Payment status is %s
he_IL: סטטוס תשלום: %s

en: Pending
he_IL: בהמתנה

en: Pending / Failed Sales
he_IL: מכירות בהמתנה / שנכשלו

en: Percentage
he_IL: אחוזים

en: Permalink: %s
he_IL: מבנה קישור: %s

en: Personal Info
he_IL: פרטים אישיים

en: Phenomenal Support
he_IL: תמיכה מדהימה

en: Plain Text
he_IL: טקסט רגיל

en: Please Wait...
he_IL: אנא המתן...

en: Please enter a discount code
he_IL: יש להזין קוד קופון

en: Please enter a password
he_IL: יש להזין סיסמה

en: Please enter a valid email address
he_IL: יש להזין כתובת אימייל תקנית

en: Please enter a valid email address.
he_IL: נא להזין כתובת אימייל תקנית.

en: Please enter your billing city
he_IL: יש להזין את העיר

en: Please enter your first name
he_IL: יש להזין את השם פרטי

en: Please select a payment method
he_IL: בחירת שיטת תשלום

en: Please select an option
he_IL: יש לבחור אפשרות

en: Please upload a file to import
he_IL: יש להעלות קובץ כדי לייבא

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price Assignment
he_IL: שיוך מחיר

en: Pricing Options:
he_IL: אפשרויות מחיר:

en: Pricing: %s
he_IL: מחיר: %s

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product Name
he_IL: שם מוצר

en: Product Price
he_IL: מחיר מוצר

en: Product Requirements:
he_IL: מוצרים נדרשים:

en: Product Type Options:
he_IL: סוגי אפשרויות מוצר:

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Products:
he_IL: :מוצרים

en: Public Key
he_IL: מפתח ציבורי

en: Public key:
he_IL: מפתח ציבורי:

en: Purchase
he_IL: רכישה

en: Purchase All Items
he_IL: רכישת כל הפריטים

en: Purchase Confirmation
he_IL: אישור רכישה

en: Purchase Email Subject
he_IL: כותרת אימייל רכישה

en: Purchase History
he_IL: היסטוריית רכישה

en: Purchase History Page
he_IL: עמוד היסטוריית רכישות

en: Purchase Key
he_IL: מפתח רכישה

en: Purchase Key: %s
he_IL: מפתח רכישה: %s

en: Purchase Receipt
he_IL: קבלת רכישה

en: Purchase Shortcode
he_IL: שורטקוד רכישה

en: Purchase Total:
he_IL: סך רכישה:

en: Purchase Verification Failed
he_IL: אישור רכישה נכשל

en: Purchased by:
he_IL: נרכש על ידי:

en: Purchases
he_IL: רכישות

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Rate
he_IL: שער

en: Re-enter Password
he_IL: להזין סיסמה שוב

en: Recalculate
he_IL: חישוב מחדש

en: Recalculate Totals
he_IL: סך הכל חישוב מחדש

en: Receipt
he_IL: קבלה

en: Recent Purchases
he_IL: רכישות אחרונות

en: Red
he_IL: אדום

en: Redirect
he_IL: הפניה מחדש

en: Redirect to Checkout
he_IL: הפניה לעמוד רכישה

en: Refunded
he_IL: הוחזר

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
he_IL: הוחזר

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Register New Account
he_IL: הרשמה לחשבון חדש

en: Remove
he_IL: הסרה

en: Remove Data on Uninstall?
he_IL: מחיקת כל הדטא בעת הסרה

en: Remove Rate
he_IL: הסרת שער

en: Report Type
he_IL: סוג דוח

en: Reports
he_IL: דוחות

en: Request Date:
he_IL: תאריך בקשה:

en: Request Details
he_IL: פרטי בקשה

en: Request IP
he_IL: IP בקשה

en: Resend Email Receipts
he_IL: שליחה מחדש של אימייל קבלה

en: Resend Purchase Receipt
he_IL: לשלוח שוב קבלת רכישה

en: Resend Receipt
he_IL: לשלוח שוב קבלה

en: Restore Previous Cart
he_IL: לשחזר סל קודם

en: Restore Previous Cart.
he_IL: לשחזור סל קודם.

en: Revoke
he_IL: לבטל

en: Revoke API Keys
he_IL: לבטל מפתחות API

en: Revoked
he_IL: בוטל

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
he_IL: בוטל

en: SKU
he_IL: מק"ט

en: SKUs
he_IL: מספר קטלוגי

en: Sale | Sales
he_IL[0]: מכירה
he_IL[1]: מכירות

en: Sale Notification
he_IL: התראת מכירה

en: Sale Notification Emails
he_IL: אימייל התראת מכירה

en: Sale Notification Subject
he_IL: כותרת התראת מכירה

en: Sales
he_IL: מכירות

en: Sales and Earnings by Month for all Products
he_IL: מכירות ורווחים לפי חודש עבור כל המוצרים

en: Sales:
he_IL: מכירות:

en: Sales: %s
he_IL: מכירות: %s

en: Sample Download File Name
he_IL: דוגמה לשם קובץ הורדה

en: Sample Product Title
he_IL: דוגמה לכותרת מוצר

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save Cart
he_IL: שמירת סל קניות

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Save Payment
he_IL: שמירת תשלום

en: Saved cart
he_IL: שמירת סל

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search %2$s
he_IL: חיפוש %2$s

en: Search Categories
he_IL: חיפוש קטגוריות

en: Search Discounts
he_IL: חיפוש הנחות

en: Search File Downloads
he_IL: חיפוש קובצי הורדה

en: Search Payments
he_IL: חיפוש תשלומים

en: Search Tags
he_IL: חיפוש תגיות

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Secret key:
he_IL: מפתח סודי:

en: Security code
he_IL: קוד אבטחה

en: Select Payment Method
he_IL: בחירת שיטת תשלום

en: Select a product type
he_IL: בחירת סוג מוצר

en: Send Test Email
he_IL: שליחת אימייל ניסיון

en: Sequential Number Postfix
he_IL: סיומת מספר סידורי

en: Sequential Number Prefix
he_IL: קידומת סמפר סידורי

en: Sequential Order Numbers
he_IL: לסדר במספר סידורי עוקב

en: Sequential Starting Number
he_IL: התחלת מספר סידורי

en: Set To Abandoned
he_IL: להגדיר כנטוש

en: Set To Cancelled
he_IL: להגדיר כבוטל

en: Set To Completed
he_IL: להגדיר כהושלם

en: Set To Failed
he_IL: להגדיר כנכשל

en: Set To Pending
he_IL: להגדיר כהמתנה

en: Set To Preapproval
he_IL: להגדיר אישור מראש

en: Set To Refunded
he_IL: להגדיר כהוחזר

en: Set To Revoked
he_IL: להגדיר כבוטל

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings updated.
he_IL: הגדרות עודכנו

en: Shop Accountant
he_IL: מנהל חשבונות בחנות

en: Shop Manager
he_IL: מנהל חנות

en: Shop Vendor
he_IL: מוכר בחנות

en: Shop Worker
he_IL: עובד בחנות

en: Show
he_IL: הצגה

en: Show Count:
he_IL: הצגת מספר:

en: Show Purchase Button
he_IL: הצגת כפתור רכישה

en: Show Terms
he_IL: הצגת תנאי שימוש

en: Show Title
he_IL: הצגת כותרת

en: Slug: %s
he_IL: מזהה: %s

en: Something went wrong.
he_IL: משהו היה שגוי.

en: Special notes or instructions for this product. These notes will be added to the purchase receipt.
he_IL: הערות מיוחדות או הוראות למוצר זה. הערות אלה יתווספו לקבלת הרכישה.

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start Date:
he_IL: תאריך התחלה:

en: Start Date: %s
he_IL: תאריך התחלה: %s

en: Start date
he_IL: תאריך התחלה

en: State
he_IL: מדינה

en: State / Province
he_IL: מדינה/מחוז

[ctx: State / province of address]
en: State / Province:
he_IL: מדינה/מחוז:

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status changed from %s to %s
he_IL: הסטטוס שונה מ%s אל %s

en: Status:
he_IL: סטטוס:

en: Status: %s
he_IL: סטטוס: %s

en: Stay Up to Date
he_IL: הישאר מעודכן

en: Street Address Line 1:
he_IL: כתובת

en: Street Address Line 2:
he_IL: כתובת 2

en: Styles
he_IL: סגנונות

en: Submit
he_IL: שליחה

en: Subtotal
he_IL: סיכום ביניים

en: Subtotal:
he_IL: סיכום ביניים:

en: Subtotal: %s
he_IL: סיכום ביניים: %s

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Success Page
he_IL: עמוד תודה רבה

en: System Info
he_IL: מידע מערכת

en: Table View
he_IL: תצוגת טבלה

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Tags: %s
he_IL: %s תגיות:

en: Tax
he_IL: מס

en: Tax Report
he_IL: דוח מס

en: Taxes
he_IL: מסים

en: Taxonomy:
he_IL: טקסונומי:

en: Terms of Agreement
he_IL: תנאי שימוש

en: Test Mode
he_IL: מצב ניסיון

en: Test Payment
he_IL: תשלום ניסיון

en: Thank you
he_IL: תודה רבה

en: Thank you for your purchase! [edd_receipt]
he_IL: תודה רבה על רכישתך! [edd_receipt]

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
he_IL: תודה על רכישתך. יש ללחוץ על הקישורים להלן כדי להוריד את הקבצים שלך.

en: The ID of a specific download to purchase.
he_IL: ID של הורדה ספציפית לרכישה.

en: The buyer's email address.
he_IL: כתובת אימייל של הלקוח.

en: The buyer's name.
he_IL: שם לקוח.

en: The cart cannot be restored. Invalid token.
he_IL: לא ניתן לשחזר את סל הקניות. הקישור אינו בתוקף.

en: The name of this discount
he_IL: השם של קופון ההנחה

en: The password used to access your account.
he_IL: סיסמה בשביל לאפשר כניסה לחשבון שלך

en: The password you entered is incorrect
he_IL: הסיסמה שהזנת שגויה

en: The payment has been deleted.
he_IL: התשלום נמחק.

en: The payment has been successfully updated.
he_IL: התשלום עודכן בהצלחה.

en: The payment note has been added successfully.
he_IL: הערת התשלום התווספה בהצלחה.

en: The payment note has been deleted.
he_IL: הערת התשלום נמחקה.

en: The product requirements for this discount are not met.
he_IL: לא נמצאה התאמה בין המוצר לקוד קופון זה.

en: The purchase receipt has been resent.
he_IL: הקבלה על הרכישה נשלחה שוב.

en: The settings have been imported.
he_IL: ההגדרות יובאו.

en: The status of this discount code.
he_IL: הסטטוס של הקוד קופון

en: The text to be displayed on the button or link.
he_IL: הטקסט שיוצג על הכפתור או קישור.

en: The user information is invalid
he_IL: המידע של המשתמש אינו תקני

en: The username you entered does not exist
he_IL: השם משתמש שהזנת אינו נכון

en: The username you will use to log into your account.
he_IL: שם משתמש בשביל להכנס לחשבון שלך

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
he_IL: הייתה בעיה בעדכון קוד קופון שלך, יש לנסות שוב.

en: This Month
he_IL: חודש זה

en: This Quarter
he_IL: רבעון נוכחי

en: This Week
he_IL: שבוע נוכחי

en: This Year
he_IL: שנה נוכחית

en: This discount has already been redeemed.
he_IL: קופון הנחה זה כבר אינו בשימוש

en: This discount is invalid.
he_IL: הקופון שהזנת אינו תקני.

en: This discount is not active yet.
he_IL: קופון זה כבר אינו פעיל יותר.

en: This discount is not active.
he_IL: קוד קופון זה אינו פעיל יותר.

en: This screen provides access to all of your store's transactions.
he_IL: מסך זה מספק גישה לכל העסקות של החנות שלך.

en: Thousands Separator
he_IL: מפריד באלפים

en: Time:
he_IL: זמן:

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: To
he_IL: עד

en: Today
he_IL: היום

en: Tools
he_IL: כלים

en: Total
he_IL: סך הכל

en: Total Downloads: %s
he_IL: סך הורדות: %ד

en: Total Earnings
he_IL:  סך רווחים

en: Total Price
he_IL: סך הכל מחיר

en: Total Purchased
he_IL: סך רכישות

en: Total Purchases
he_IL: סך הרכישות

en: Total Sales
he_IL: סך מכירות

en: Total earnings for period shown:
he_IL: סך הרווחים לתקופה המוצגת:

en: Total sales for period shown:
he_IL: סך מכירות לתקופה שמוצגת:

en: Total: %s
he_IL: סך הכל: %s

en: Totals
he_IL: סך הכל

en: Tracking Settings
he_IL: הגדרות מעקב

en: Transaction Failed
he_IL: עסקה נכשלה

en: Transaction ID
he_IL: מזהה עסקה

en: Transaction ID:
he_IL: מזהה עסקה:

en: Type
he_IL: סוג

en: Undefined
he_IL: לר מוגדר

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Unlimited file downloads
he_IL: הורדת קבצים ללא הגבלה

en: Update Cart
he_IL: עדכון סל

en: Update Category
he_IL: עדכון קטגוריה

en: Update Discount Code
he_IL: עדכון קוד קופון

en: Update Payment
he_IL: עדכון תשלום

en: Update Tag
he_IL: עדכון תגית

en: Upload File
he_IL: העלאת קובץ

en: Upload a File
he_IL: העלאת קובץ

en: Upload or enter the file URL
he_IL: להעלות או להכניס קישור לקובץ הורדה

en: Use Once Per Customer
he_IL: שימוש אחד עבור כל משתמש

en: Use This File
he_IL: השתמש בקובץ הזה

en: Use current
he_IL: שימוש בנוכחי

en: User
he_IL: משתמש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username already taken
he_IL: שם המשתמש כבר תפוס

en: Username: %s
he_IL: שם משתמש: %s

en: Uses
he_IL: בשימוש

en: Valid
he_IL: תקין

en: View %1$s
he_IL: הצגת %1$s

en: View %s
he_IL: %s

en: View API Log
he_IL: הצגת לוג API

en: View All
he_IL: הצגת הכל

en: View Detailed Earnings Report
he_IL: הצגת דוח רווחים מפורט

en: View Detailed Report
he_IL: הצגת דו מפורט

en: View Details and Downloads
he_IL: הצגת פרטים והורדות

en: View Discount
he_IL: הצגת קופון

en: View File Download Log
he_IL: הצגת לוג קובץ הורדה

en: View Order Details
he_IL: הצגת פרטי הזמנה

en: View Payment
he_IL: הצגת תשלום

en: View Request
he_IL: הצגת בקשה

en: View Request Details
he_IL: הצגת פרטי בקשה

en: View Sales Log
he_IL: הצגת לוג מכירות

en: View file download log for purchase
he_IL: הצגת לוג הורדת קבצים לרכישה

en: View the Full Changelog
he_IL: הצגת יומן שינויים מלא

en: We will send the purchase receipt to this address.
he_IL: אנו נשלח לך את הרכישה לכתובת זו.

en: We will use this as well to personalize your account experience.
he_IL: אנו נשתמש בזה כדי לשפר יותר את חווית השימוש שלך.

en: We will use this to personalize your account experience.
he_IL: אנו נשתמש בזה כדי להתאים אישית את חווית השימוש שלך.

en: What's New
he_IL: מה חדש

en: Where does your store operate from?
he_IL: מאיפה החנות שלך פועלת?

en: White
he_IL: לבן

en: Yellow
he_IL: צהוב

en: Yesterday
he_IL: אתמול

en: You are already logged in
he_IL: אתה כבר מחובר

en: You do not have permission to %s API keys for this user
he_IL: אין הרשאות ל %s מפתחות API עבור משתמש זה

en: You do not have permission to download this file
he_IL: אין לך הרשאות להוריד קובץ זה

en: You do not have permission to export data.
he_IL: אין לך הרשאות לייצא נתונים

en: You do not have permission to view this file.
he_IL: אין לך הרשאות כדי להציג קובץ זה.

en: You have already added this item to your cart
he_IL: פריט זה כבר קיים בסל הקניות

en: You have not made any purchases
he_IL: לא ביצעת רכישות עדיין

en: You have not purchased any downloads
he_IL: לא ביצעת רכישות עדיין

en: You have successfully added %s to your shopping cart.
he_IL: %s נוסף בהצלחה לסל הקניות.

en: You must agree to the terms of use
he_IL: עליך להסכים לתנאי שימוש

en: You must be logged into an account to purchase
he_IL: יש להתחבר לחשבון שלך כדי לרכוש

en: You must choose a download
he_IL: חייבים לבחור הורדה

en: You must login or register to complete your purchase
he_IL: יש להתחבר או להרשם להשלמת הרכישה

en: You must register or login to complete your purchase
he_IL: יש להרשם או להתחבר כדי להשלים את הרכישה

en: You need to login to edit your profile.
he_IL: צריך להתחבר כדי לערוך את הפרופיל שלך.

en: Your cart is empty
he_IL: סל הקניות שלך ריק

en: Your cart is empty.
he_IL: סל הקניות ריק.

en: Your password
he_IL: הסיסמה שלך

en: Your purchase is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
he_IL: הרכישה שלך בתהליך עיבוד. עמוד זה יטען מחדש באופן אוטומטי בעוד 8 שניות, במידה והעמוד אינו נטען יש <a href="%s">להקליק כאן</a>.

en: Your site name
he_IL: שם אתר

en: Your transaction failed, please try again or contact site support.
he_IL: העסקה שלך נכשלה, יש לנסות שוב או לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר.

en: Your username
he_IL: שם המשתמש שלך

en: Zip / Postal Code
he_IL: מיקוד

en: Zip / Postal code
he_IL: מיקוד

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
he_IL: מיקוד:

en: Zip Code
he_IL: מיקוד

en: [%s] New User Registration
he_IL: [%s] רישום משתמשים חדשים

en: [%s] Your username and password
he_IL: [%s] הסיסמה ושם המשתמש שלך

[ctx: all dropdown items]
en: All
he_IL: כל

[ctx: download post type name]
en: No %s found
he_IL: %s לא נמצא.

en: guest
he_IL: אורח

[ctx: no dropdown items]
en: None
he_IL: ללא

en: none
he_IL: ללא

en: or checkout as a guest.
he_IL: או רכישה כאורח

[ctx: post type general name]
en: Discounts
he_IL: קופונים

[ctx: post type general name]
en: Payments
he_IL: תשלומים

[ctx: post type singular name]
en: Discount
he_IL: קופון

[ctx: post type singular name]
en: Payment
he_IL: תשלום

en: remove
he_IL: מחיקה

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
he_IL: קטגוריה

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
he_IL: תגית

en: to
he_IL: עד

en: unlimited
he_IL: ללא הגבלה
