Easy Digital Downloads - en to hu_HU translation catalogue (717 entries)

en:   Fee: %s - %s
hu_HU: Díj: %s - %s

en:   Product: %s
hu_HU: Termék: %s

en:   Product: %s - %s
hu_HU: Termékek: %s - %s

en: %1$s Files
hu_HU: %1$s fájlok

en: %1$s Notes
hu_HU: %1$s megjegyzések

en: %1$s Prices
hu_HU: %1$s árak

en: %1$s Settings
hu_HU: %1$s beállítások

en: %1$s Stats
hu_HU: %1$s statisztikája

en: %1$sView it in your browser.%2$s
hu_HU: %1$sMegtekintése a böngészőben.%2$s

en: %2$s updated. %1$sView %2$s%3$s.
hu_HU: %2$s frissítve. %1$s %2$s%3$s megtekintése.

en: %d Completed Sale | %d Completed Sales
hu_HU[0]: %d Befejezett eladás
hu_HU[1]: %d Befejezett eladás

en: %s Configuration
hu_HU: %s konfiguráció

en: %s Details
hu_HU: %s részletek

en: %s Files
hu_HU: %s Fájlok

en: %s Notes
hu_HU: %s megjegyzés

en: %s Prices
hu_HU: %s árak

en: %s Settings
hu_HU: %s beállítások

en: %s sold:
hu_HU: %s megvásárolva:

en: (optional)
hu_HU: (nem kötelező)

en: (unknown)
hu_HU: (ismeretlen)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
hu_HU: <a href="%s">%s &rarr; Első létrehozása</a>

en: <a href="%s">Delete</a>
hu_HU: <a href="%s">Törlés</a>

en: <a href="%s">Download log</a>
hu_HU: <a href="%s">Letöltés jelentés</a>

en: <a href="%s">View</a>
hu_HU: <a href="%s">Megtekintés</a>

en: A %s purchase has been made
hu_HU: A %s vásárlása sikeresen megtörtént

en: A Coru&ntilde;a
hu_HU: A Coruna

en: A discount with that code already exists, please use a different code.
hu_HU: A kedvezmény kód már létezik, kérjük, használjon másik kódot.

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: API Key:
hu_HU: API kulcs:

en: API Keys
hu_HU: API kulcsok

en: API Requests
hu_HU: API kérések

en: API Settings
hu_HU: API beállítások

en: API User:
hu_HU: API felhasználó:

en: API keys successfully generated.
hu_HU: API kulcsok létrehozása sikeresen befejeződött.

en: API keys successfully regenerated.
hu_HU: API kulcsok sikeresen megújítva.

en: API keys successfully revoked.
hu_HU: API kulcsok sikeresen visszavonva.

en: Abandoned
hu_HU: Elhagyott

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
hu_HU: Elhagyott

en: Accepted Payment Method Icons
hu_HU: Elfogadott fizetési módok ikonjai

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Activate
hu_HU: Bekapcsolás

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Bekapcsolva <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Bekapcsolva <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Active discount code status]
en: Active
hu_HU: Aktív

en: Add Discount Code
hu_HU: Kedvezmény kód hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New %1$s
hu_HU: Új %1$s

en: Add New %s Category
hu_HU: Új %s kategória

en: Add New Discount
hu_HU: Új kedvezmény

en: Add New Download
hu_HU: Új letöltés hozzáadása

en: Add New File
hu_HU: Új fájl hozzáadása

en: Add New Payment
hu_HU: Új kifizetés hozzáadása

en: Add New Price
hu_HU: Új ár hozzáadása

en: Add New Tag
hu_HU: Új címke hozzáadása

en: Add Tax Rate
hu_HU: Adókulcs hozzáadása

en: Add to Cart
hu_HU: Kosárba

en: Add to Cart Text
hu_HU: Kosárba felirata

en: Added to cart
hu_HU: Hozzáadva a kosárhoz

en: Adding Discounts
hu_HU: Kedvezmények hozzáadása

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address (Line 2)
hu_HU: Cím (2. sor)

en: Address 1
hu_HU: 1. Cím

en: Address 2
hu_HU: 2. Cím

[ctx: Address City]
en: City:
hu_HU: Város:

[ctx: Address country]
en: Country:
hu_HU: Ország:

en: After - 10$
hu_HU: Szám után - pl.:10$

en: Agree to Terms
hu_HU: Feltételek elfogadása

en: Agree to Terms Label
hu_HU: Feltételek elfogadása címkéje

en: Agree to Terms?
hu_HU: Feltételeket elfogadja?

en: Agreement Text
hu_HU: Szerződés szövege

en: All
hu_HU: Összes

en: All %2$s
hu_HU: %2$s

en: All %s
hu_HU: Összes %s

en: All Categories
hu_HU: Összes kategória

en: All Discounts
hu_HU: Összes engedmény

en: All Payments
hu_HU: Összes kifizetés

en: All Statuses
hu_HU: Összes állapota

en: All Tags
hu_HU: Összes címke

en: Allow
hu_HU: Engedélyez

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Amount:
hu_HU: Összesen:

en: Amount: %s
hu_HU: Összesen: %s

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Apply to whole country
hu_HU: Alkalmazása az egész országban

en: Apr
hu_HU: Ápr

en: Araba
hu_HU: Álava

en: Are you sure you wish to delete this payment?
hu_HU: Biztosan törli ezt a kifizetést?

en: Australian Dollars (&#36;)
hu_HU: Ausztrál Dollár (&#36;)

en: Average monthly earnings: %s
hu_HU: Átlagos havi jövedelem: %s

en: Average monthly sales: %s
hu_HU: Átlagos havi eladások: %s

en: Banned Emails
hu_HU: Kitiltott email címek

en: Before - $10
hu_HU: Szám előtt - pl.:$10

en: Billing Address
hu_HU: Számlázási cím

en: Billing City
hu_HU: Számlázási város

en: Billing Country
hu_HU: Számlázási ország

en: Billing Details
hu_HU: Számlázási adatok

en: Billing State / Province
hu_HU: Számlázási állam / tartomány

en: Blue
hu_HU: Kék

en: Brazilian Real (R&#36;)
hu_HU: Brazil Real (R&#36;)

en: Browse All Extensions
hu_HU: Böngészés minden bővítménye között

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Button Options:
hu_HU: Gomb beállítások:

en: Buttons
hu_HU: Gombok

en: Buy Now
hu_HU: Vásárlás

en: Buy Now Buttons
hu_HU: Vásárlás most gombok

en: Canadian Dollars (&#36;)
hu_HU: Kanadai Dollár (&#36;)

en: Cancel
hu_HU: Megszakítás

en: Cantabria
hu_HU: Kantábria

en: Card Number
hu_HU: Kártya száma

en: Card name
hu_HU: Kártya neve

en: Card number
hu_HU: Kártya száma

en: Categories
hu_HU: Kategória

en: Categories: %s
hu_HU: Kategóriák: %s

en: Change your Billing Address
hu_HU: Számlázási cím megadása

en: Change your Name
hu_HU: Név megadása

en: Cheatin&#8217; huh?
hu_HU: Csalunk-csalunk?

en: Check this to enable AJAX for the shopping cart.
hu_HU: Bejelölésével a kosárban az AJAX hatás érvényesül.

en: Check this to enable taxes on purchases.
hu_HU: Jelöljük be, hogy lehetővé tegyük az adók használatát a vásárlások alkalmával.

en: Checkout
hu_HU: Megrendelés

en: Checkout Page
hu_HU: Pénztár oldal

en: Checkout page is: %s
hu_HU: A pénztár oldal: %s

en: Choose a button color
hu_HU: Gomb színének kiválasztása

en: Choose a country
hu_HU: Ország választása

en: Choose a state
hu_HU: Állam választása

en: Choose a style
hu_HU: Stílus kiválasztása

en: City
hu_HU: Város

en: Click to Upgrade
hu_HU: Kattintás a frissítésre

en: Code
hu_HU: Kód

en: Code: %s
hu_HU: Kód: %s

en: Complete
hu_HU: befejezett

en: Complete Sales
hu_HU: Komplett eladás

en: Completed
hu_HU: Befejezve

en: Configure the PayPal settings
hu_HU: PayPal-beállítások konfigurálása

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó megerősítés

en: Confirm password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Confirm your password.
hu_HU: Jelszava megerősítése

en: Copy Download Link(s)
hu_HU: Letöltési hivatkozás(ok) másolása

en: Country
hu_HU: Ország

en: Country Wide
hu_HU: Az ország egész területén

en: Create an account
hu_HU: Fiók létrehozása

en: Credits
hu_HU: Köszönetnyilvánítás

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: Currency Position
hu_HU: Pénznem pozíció

en: Currency Settings
hu_HU: Pénznem beállításai

en: Current Month
hu_HU: Aktív hónap

en: Custom
hu_HU: Egyéni

en: Customer
hu_HU: Vásárló

en: Customer Details
hu_HU: Vásárló részletei

en: Customer Email
hu_HU: Vásárló email címe

en: Customer Name
hu_HU: Vásárló neve

en: Customers
hu_HU: Vásárlók

en: Czech Koruna
hu_HU: Cseh Korona

en: Danish Krone
hu_HU: Dán Korona

en: Dark Gray
hu_HU: Sötétszürke

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Purchased
hu_HU: Vásárlás dátuma

en: Date Range:
hu_HU: Dátum tartomány:

[ctx: Date one to date two]
en: to
hu_HU: irányában

en: Date:
hu_HU: Dátum:

en: Date: %s
hu_HU: Dátum: %s

en: Deactivate
hu_HU: Kikapcsolás

en: Deactivate License
hu_HU: Licenc kikapcsolása

en: Dear
hu_HU: Kedves

en: Dec
hu_HU: dec

en: Decimal Separator
hu_HU: Tizedes elválasztó

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Button Color
hu_HU: Alapértelmezett gomb szín

en: Default Button Style
hu_HU: Alapértelmezett gomb stílus

en: Default Gateway
hu_HU: Alapértelmezett átjáró

en: Default Template
hu_HU: Alapértelmezett

en: Delete
hu_HU: Tőrlés

en: Detailed Report
hu_HU: Részletes jelentés

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Direct Purchase Link
hu_HU: Közvetlen vásárlási hivatkozás

en: Disable Guest Checkout
hu_HU: Vendégek letiltása a megrendelésnél

en: Disable Styles
hu_HU: Stíluslapok letiltása

en: Disable the automatic output of the purchase button
hu_HU: Az automatikus kimenet letiltása a vásárlás gombon.

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Discount
hu_HU: Engedmény

en: Discount Applied
hu_HU: Kedvezmény alkalmazva

en: Discount Code
hu_HU: Kedvezmény kód

en: Discount Codes
hu_HU: Kedvezmény kódok

en: Discount code added.
hu_HU: Kedvezmény kód hozzáadva.

en: Discount code updated.
hu_HU: Kedvezmény kód frissítve.

en: Discount(s)
hu_HU: Kedvezmény(ek)

en: Discounts
hu_HU: Kedvezmények

en: Dismiss Notice
hu_HU: Figyelmeztetést ne mutassa többet

en: Display Name
hu_HU: Megjelenített név

en: Display Name: %s
hu_HU: Megjelenő név: %s

en: Display during checkout
hu_HU: Fizetéskor kijelzendő

en: Display icons for the selected payment methods
hu_HU: Kiválasztott fizetési módok ikonjainak megjelenítése

en: Display the registration and login forms on the checkout page for non-logged-in users.
hu_HU: Megjeleníthető segítségével a regisztrációs és bejelentkezési űrlapok a fizetési oldalon, ha a felhasználó nem jelentkezett be.

en: Do not allow
hu_HU: Nem engedélyez

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download Files
hu_HU: Fájlok letöltése

en: Download Files:
hu_HU: Fájlok letöltése:

en: Download Link Expiration
hu_HU: Letöltési hivatkozás lejárata

en: Download Name
hu_HU: Letöltés neve

en: Downloads
hu_HU: Letöltések

en: Downloads Cart
hu_HU: Letöltések kosár

en: E-mail: %s
hu_HU: Email: %s

en: EDD Bot
hu_HU: EDD robot

en: EDD Upgrades
hu_HU: EDD frissítések

en: Earnings
hu_HU: Bevételek

en: Earnings Over Time
hu_HU: Szerzett jövedelmek között eltelt idő

en: Earnings Over Time for %s
hu_HU: Szerzett jövedelmek között eltelt idő %s szempontjából

en: Earnings to Date
hu_HU: A mai bevétel

en: Earnings:
hu_HU: Bevételek:

en: Earnings: %s
hu_HU: Bevételek: %s

en: Easy Digital Download Extensions
hu_HU: Easy Digital Download Bővítmények

en: Easy Digital Download Settings
hu_HU: Easy Digital Download Beállítások

en: Easy Digital Downloads - Upgrades
hu_HU: Easy Digital Downloads - Bővítés

en: Easy Digital Downloads Changelog
hu_HU: Easy Digital Downloads változásai

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
hu_HU: Easy Digital Downloads értékesítési összefoglaló

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit %1$s
hu_HU: %1$s szerkesztése

en: Edit Category
hu_HU: Kategória szerkesztése

en: Edit Discount
hu_HU: Kedvezmény szerkesztése

en: Edit Tag
hu_HU: Címke szerkesztés

en: Email Address
hu_HU: Email cím

en: Email Template
hu_HU: E-mail sablon

en: Email address
hu_HU: E-mail cím

en: Email already used
hu_HU: Az email cím már használatban van

en: Email:
hu_HU: E-mail cím:

en: Emails
hu_HU: Email

en: Enable Ajax
hu_HU: Ajax engedélyezése

en: Enable Cart Saving
hu_HU: Kosár mentésének engedélyezése

en: Enable Taxes
hu_HU: Adók engedélyezése

en: Enable multi-option purchase mode. Allows multiple price options to be added to your cart at once
hu_HU: Engedélyezzük a multi-opciós vásárlási módot. Lehetővé teszi, akár több áropciót is a kosárba tenni, egyszerre egy termékre vonatkozóan.

en: Enable variable pricing
hu_HU: Beállítható árak engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Bekapcsolva

en: End Date:
hu_HU: Befejezés dátum

en: Enter %s name here
hu_HU: %s nevének megadása itt

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
hu_HU: Adjon meg egy kódot a kedvezménynek, mint például 10 százalék

en: Enter a password
hu_HU: Jelszó megadása

en: Enter an email
hu_HU: Email cím megadása

en: Enter the discount percentage. 10 = 10%
hu_HU: Kedvezmény százalékos meghatározása. 10 = 10%

en: Enter the password confirmation
hu_HU: Jelszó megadása újra

en: Enter username
hu_HU: Felhasználói név megadása

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error Message
hu_HU: Hibaüzenet

en: Estimated monthly earnings:
hu_HU: Becsült havi jövedelmek:

en: Estimated monthly sales:
hu_HU: Becsült havi eladások:

en: Euros (&euro;)
hu_HU: Euró (&euro;)

en: Excluding %1$s&#37; tax
hu_HU: Nem tartalmazza a %1$s&#37;-os adót

en: Excluding tax
hu_HU: Nettó árak

en: Expiration
hu_HU: Lejárata

en: Expiration (MM/YY)
hu_HU: Lejárat (MM/YY)

en: Expiration Date: %s
hu_HU: Lejárati ideje: %s

en: Expiration date
hu_HU: Lejárati idő

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export Download History in CSV
hu_HU: Fizetési előzmények exportálása CSV-ben

en: Export Earnings and Sales Stats
hu_HU: Bevételek és értékesítési statisztika exportálása

en: Export Payment History
hu_HU: Fizetési előzmények exportálása

en: Export Settings
hu_HU: Beállítások exportálása

en: Extensions
hu_HU: Bővítmények

en: Extensions for Easy Digital Downloads
hu_HU: Bővítmények az Easy Digital Downloads számára

en: Extensions for Everything
hu_HU: Bővítmények minden funkcióra

en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>

en: Failed Transaction Page
hu_HU: Sikertelen vásárlások oldal

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: Fees
hu_HU: Díjak

en: Fees:
hu_HU: Díjak:

en: File
hu_HU: Fájl

en: File Download Limit
hu_HU: Fájl letöltési limit

en: File Download Limit:
hu_HU: Fájl letöltési limit:

en: File Downloads
hu_HU: Fájl letöltések

en: File Downloads:
hu_HU: Fájl letöltések:

en: File Name
hu_HU: Fájlnév

en: File URL
hu_HU: Fájl URL

en: File: %s (%s)
hu_HU: Fájl: %s (%s)

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: First Name
hu_HU: Vezetéknév

en: First Name: %s
hu_HU: Vezetéknév: %s

en: First name
hu_HU: Vezetéknév

en: Flat amount
hu_HU: Átalányösszeg

en: For more information:
hu_HU: További információ:

en: Forced
hu_HU: Kényszerített

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Free Download
hu_HU: Ingyenes letöltés

en: Free Purchase
hu_HU: Ingyenes vásárlás

en: From
hu_HU: Innen

en: From Name
hu_HU: Feladó

en: Full Changelog
hu_HU: Teljes változások lista

en: Gateway
hu_HU: Fizetési mód

en: Gateway: %s
hu_HU: Átjáró: %s

en: General
hu_HU: Általános

en: General Settings
hu_HU: Általános Beállítások

en: Generate API Key
hu_HU: API kulcs generálása

en: Generate CSV
hu_HU: CSV generállása

en: Generate New API Keys
hu_HU: Új API kulcsok létrehozása

en: Generate PDF
hu_HU: PDF generállása

en: Get the EDD Sales / Earnings tracker for iOS
hu_HU: Szerezzük be  EDD eladásainkat / Bevételeink keresője iOS rendszerekre

en: Getting Started
hu_HU: Kezdjük el

en: Getting started with Easy Digital Downloads
hu_HU: Első lépések az Easy Digital Downloads bővítményben

en: Global Discount: %s
hu_HU: Globális kedvezmény: %s

en: Go Back
hu_HU: Vissza

en: Go back
hu_HU: Vissza

en: Go to Checkout
hu_HU: Megrendelés

en: Go to Easy Digital Downloads Settings
hu_HU: Kattintson az Easy Digital Downloads Beállítások menüpontra

en: Graph View
hu_HU: Grafikon megtekintése

en: Gray
hu_HU: Szürke

en: Green
hu_HU: Zöld

en: Hello
hu_HU: Üdvözletem!

en: Hide Empty Categories:
hu_HU: Üres kategóriák elrejtése:

en: Hide Terms
hu_HU: Feltételek elrejtése

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
hu_HU: Hong Kong-i Dollár (&#36;)

en: Hungarian Forint
hu_HU: Magyar Forint

en: IP Address
hu_HU: IP cím

en: IPN Error
hu_HU: IPN Hiba

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import Settings
hu_HU: Beállítások importálása

en: Inactive
hu_HU: Inaktív

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Kikapcsolva <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Kikapcsolva <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
hu_HU: Inaktív

en: Includes %1$s&#37; tax
hu_HU: Tartalmazza a %1$s&#37;-os adót

en: Including tax
hu_HU: Bruttó árak

en: Indian Rupee (&#8377;)
hu_HU: Indiai Rúpia (&#8377;)

en: Inherit
hu_HU: Öröklődik

en: Insert
hu_HU: Beillesztés

en: Insert Download
hu_HU: Letöltés beillesztése

en: Insert File
hu_HU: Fájl beszúrása

en: Invalid
hu_HU: Hibás

en: Invalid API key!
hu_HU: Érvénytelen API kulcs!

en: Invalid username
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév

en: Iranian Rial (&#65020;)
hu_HU: Iráni Riál (&#65020;)

en: Israeli Shekel (&#8362;)
hu_HU: Izraeli Sékel (&#8362;)

en: Item Name
hu_HU: Tétel neve

en: Item Price
hu_HU: Tétel ára

en: Item Price:
hu_HU: Egy ára:

en: Japanese Yen (&yen;)
hu_HU: Japán Jen (&yen;)

en: July
hu_HU: július

en: June
hu_HU: június

en: Key:
hu_HU: Kulcs:

en: Last Month
hu_HU: Múlt hónap

en: Last Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Name: %s
hu_HU: Keresztnév: %s

en: Last Quarter
hu_HU: Utolsó negyedévben

en: Last Quater
hu_HU: Utolsó negedévben

en: Last Week
hu_HU: Múlt heti

en: Last Year
hu_HU: Múlt évben

en: Last name
hu_HU: Keresztnév

en: Leave blank for global setting or 0 for unlimited
hu_HU: Üresen hagyva a globális beállítás, illetve a 0 korlátlan számú letöltést jelent.

en: Licenses
hu_HU: Liszenszek

en: Limit this discount to a single-use per customer?
hu_HU: Korlátozzuk ezt a kedvezményt, hogy egy ügyfélnél csak egyszer használatos legyen?

en: Link text . . .
hu_HU: Hivatkozás szövege...

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Log ID
hu_HU: Napló ID

en: Log In
hu_HU: Bejelentkezés

en: Log Type
hu_HU: A napló típus

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Login Form Only
hu_HU: Csak bejelentkezési űrlap

en: Logs
hu_HU: Naplózások

en: Lost Password
hu_HU: Elfelejtett jelszó

en: Lost Password?
hu_HU: Elfelejtett jelszó

en: Malaysian Ringgits
hu_HU: maláj ringgit

en: Mar
hu_HU: Már

en: Max Uses
hu_HU: Max használat

en: Max Uses: %s
hu_HU: Max használat: %s

en: May
hu_HU: május

en: Mexican Peso (&#36;)
hu_HU: Mexikói Peso (&#36;)

en: Minimum Amount
hu_HU: Minimális összeg

en: Misc
hu_HU: Egyéb

en: Miscellaneous
hu_HU: Vegyes

en: Monthly Average Earnings
hu_HU: Havi átlagbevétel

en: Monthly Average Sales
hu_HU: Havi átlag eladás

en: Name
hu_HU: Név

en: Name on the Card
hu_HU: A kártyán szereplő név

en: Name:
hu_HU: Név:

en: Name: %s
hu_HU: Név: %s

en: Need Help?
hu_HU: Segítségre van szüksége?

en: New %1$s
hu_HU: Új %1$s

en: New Category Name
hu_HU: Új kategória neve

en: New Discount
hu_HU: Új kedvezmény

en: New Download Product
hu_HU: Új letölthető termék

en: New Password
hu_HU: Új jelszó

en: New Payment
hu_HU: Új kifizetés

en: New Sale!
hu_HU: Vásárlási értesítés!

en: New Tag Name
hu_HU: Új címke neve

en: New Zealand Dollar (&#36;)
hu_HU: Új-Zélandi Dollár (&#36;)

en: New download purchase - Order #%1$s
hu_HU: Letöltés megvásárlása - Megrendelés azonosító:#%1$s

en: New user registration on your site %s:
hu_HU: Új felhasználói regisztráció a honlapon (%s):

en: Next
hu_HU: Következő

en: No %2$s found
hu_HU: Nem Találhatóak %2$s

en: No %2$s found in Trash
hu_HU: Nen található a lomtárban %2$s

en: No %s found.
hu_HU: Nem található %s

en: No Discounts found
hu_HU: Kedvezmény nem található

en: No Discounts found in Trash
hu_HU: kedvezmény a lomtárban nem található

en: No Downloads found
hu_HU: Nincsenek letöltések

en: No Expiration
hu_HU: Nincs lejárata

en: No Payments found
hu_HU: Kifizetés nem található

en: No Payments found in Trash
hu_HU: Kifizetés nem található a lomtárban

en: No Start Date
hu_HU: Nincs kezdő dátum

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
hu_HU: Nincs konfigurálva a pénztár oldal. A <a href="%s">Beállítások</a> oldalon konfigurálható.

en: No customers found!
hu_HU: Vásárlók nem találhatóak!

en: No discounts found
hu_HU: Kedvezmények nem találhatóak

en: No discounts found.
hu_HU: Kedvezmények nem találhatóak.

en: No expiration
hu_HU: Nincs lejárata

en: No products found
hu_HU: Nincs listázható termék

en: No sales found
hu_HU: Eladások nem találhatóak

en: No start date
hu_HU: Nincs kezdő dátum

en: No template, plain text only
hu_HU: Sablon nélkül, csak sima szövegként

en: No users found
hu_HU: Felhasználók nem találhatóak

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hu_HU: Nem, a nettó árakat fogom beírni

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Norwegian Krone
hu_HU: Norvég Korona

en: Notes
hu_HU: Jegyzetek

en: Number of Sales
hu_HU: Az eladások száma

en: Number of items in cart
hu_HU: Tételek száma a kosárban

en: Oct
hu_HU: Okt

en: Once Weekly
hu_HU: Heti egyszer

en: Option Name
hu_HU: Opció neve

en: Optional notes about this download.
hu_HU: Opcionális, nem kötelező. Néhány szó a letöltésről.

en: Orange
hu_HU: Narancssárga

en: Over 250 Extensions
hu_HU: Több mint 250 bővítmény

en: Overview
hu_HU: Áttekinntés

en: Parent Category
hu_HU: Szülő kategória

en: Parent Category:
hu_HU: Szülő kategória:

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Again
hu_HU: Jelszava újra

en: Password: %s
hu_HU: Jelszó: %s

en: Passwords don't match
hu_HU: A megadott jelszavak nem egyeznek

en: PayPal Page Style
hu_HU: PayPal oldal stílusa

en: PayPal Settings
hu_HU: PayPal beállítások

en: PayPal Standard
hu_HU: Szabványos PayPal

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Payment %s
hu_HU: Fizetési azonosító: %s

en: Payment Error
hu_HU: Fizetési hiba

en: Payment Errors
hu_HU: Fizetési hibák

en: Payment Gateways
hu_HU: Fizetési módok

en: Payment History
hu_HU: Fizetési előzmények

en: Payment ID
hu_HU: Fizetési azonosító ID

en: Payment Key
hu_HU: Fizetési kulcs

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment Method:
hu_HU: Fizetési mód:

en: Payment Methods
hu_HU: Fizetési módok

en: Payment Number
hu_HU: Fizetés száma

en: Payment Status
hu_HU: Fizetési állapot

en: Payment status is %s
hu_HU: A kifizetés állapota %s

en: Pending
hu_HU: Függőben lévő

en: Pending / Failed Sales
hu_HU: Függő / Sikertelen eladás

en: Percentage
hu_HU: Százalék

en: Permalink: %s
hu_HU: %s közvetlen hivatkozása

en: Personal Info
hu_HU: Személyes adatok

en: Philippine Pesos
hu_HU: fülöp-szigeteki peso

en: Plain Text
hu_HU: Egyszerű szöveg

en: Please Wait...
hu_HU: Kérjük, várjon...

en: Please enter a discount code
hu_HU: Kérjük, adja meg a kedvezmény kódját

en: Please enter a valid email address
hu_HU: Kérem, adjon meg érvényes email címet

en: Please enter a valid email address.
hu_HU: Adjunk meg egy valós email címet.

en: Please enter your first name
hu_HU: Kérjük, adja meg a keresztnevét

en: Please select a payment method
hu_HU: Kérjük válasszon fizetési módot

en: Please select an option
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy lehetőséget

en: Polish Zloty
hu_HU: Lengyel Zoltyi

en: Posted: %s
hu_HU: Postázott: %s

en: Pounds Sterling (&pound;)
hu_HU: Font Sterling (&pound;)

en: Preview Purchase Receipt
hu_HU: Vásárlási elismervény előnézete

en: Price
hu_HU: Ár

en: Price Assignment
hu_HU: Ár hozzárendelése

en: Prices entered with tax
hu_HU: Az árak tartalmazzák az adót?

en: Pricing Options:
hu_HU: Ár beállítások:

en: Pricing: %s
hu_HU: Árazás: %s

en: Product
hu_HU: Termék

en: Product Name
hu_HU: A termék neve

en: Product Price
hu_HU: Termék ára

en: Product Requirements:
hu_HU: Termék követelmények:

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Products:
hu_HU: Termékek:

en: Public Key
hu_HU: Publikus kulcs

en: Public key:
hu_HU: Közzétett kulcs:

en: Purchase
hu_HU: Vásárlás

en: Purchase All Items
hu_HU: Összes elem megvásárlása

en: Purchase History
hu_HU: Vásárlási történet

en: Purchase History Page
hu_HU: Vásárlási előzmények oldal

en: Purchase Key
hu_HU: Vásárlási kulcs

en: Purchase Receipt
hu_HU: Vásárlási elismervény

en: Purchase Receipt Preview
hu_HU: Vásárlási elismervény előnézete

en: Purchase Total:
hu_HU: Összesen fizetendő:

en: Purchase button behavior
hu_HU: Vásárlás gomb viselkedése

en: Purchased %s
hu_HU: Megvásárolt %s

en: Purchased by:
hu_HU: Megvásárolta:

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Rate
hu_HU: Sebesség

en: Re-enter Password
hu_HU: Jelszó újra

en: Receipt
hu_HU: Nyugta

en: Recent Purchases
hu_HU: Legutóbbi vásárlások

en: Red
hu_HU: Vörös

en: Redirect
hu_HU: Átirányítva

en: Refunded
hu_HU: Visszatérített

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
hu_HU: Visszatérített

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Register New Account
hu_HU: Új felhasználó regisztrációja

en: Registration Form Only
hu_HU: Csak regisztrációs űrlap

en: Registration and Login Forms
hu_HU: Regisztrációs és bejelentkezési űrlapok

en: Reissue
hu_HU: Újra kibocsát

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove Rate
hu_HU: Mérték eltávolítása

en: Report Type
hu_HU: Jelentés típusa

en: Reports
hu_HU: Jelentések

en: Request Details
hu_HU: Kérés részletei

en: Resend Purchase Receipt
hu_HU: Vásárlási elismervény újraküldése

en: Revoke
hu_HU: Visszavon

en: Revoked
hu_HU: Visszavont

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
hu_HU: Visszavont

en: Russian Rubles
hu_HU: Orosz Rubel

en: SKU
hu_HU: Termékkód

en: SKUs
hu_HU: Termékkód

en: Sale | Sales
hu_HU[0]: Eladás
hu_HU[1]: Eladások

en: Sales
hu_HU: Eladások

en: Sales and earnings reports for the current year for all products
hu_HU: A tárgyévi összes termékének értékesítési és keresési jelentései

en: Sales:
hu_HU: Eladások:

en: Sales: %s
hu_HU: Eladások: %s

en: Sample Download File Name
hu_HU: Minta - Letöltési fájl neve

en: Sample Product Title
hu_HU: Minta - Termék megnevezése

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Save Payment
hu_HU: Fizetési mód mentése

en: Saved cart
hu_HU: Kosár elmentve

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search %2$s
hu_HU: %2$s keresés

en: Search Categories
hu_HU: Kategória keresése

en: Search Discounts
hu_HU: Kedvezmények keresése

en: Search Tags
hu_HU: Címkék keresése

en: Secret Key
hu_HU: Titkos kulcs

en: Secret key:
hu_HU: Titkos kulcs:

en: Security code
hu_HU: Biztonsági kód

en: Select Payment Method
hu_HU: Fizetési mód választása

en: Select a %s
hu_HU: %s kiválasztása

en: Select a country
hu_HU: Ország kiválasztása

en: Select a page
hu_HU: Oldal kiválasztása

en: Select a state
hu_HU: Állam kiválasztása

en: Send Test Email
hu_HU: Teszt email küldése

en: Sept
hu_HU: Szept

en: Sequential Starting Number
hu_HU: Sorozat kezdő száma

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings updated.
hu_HU: Beállítások mentve.

en: Shop Manager
hu_HU: Üzlet kezelő

en: Show
hu_HU: Megjelenítés

en: Show Count:
hu_HU: Számláló mutatása:

en: Show Purchase Button
hu_HU: Vásárlás gomb mutatása

en: Show Terms
hu_HU: Feltételek mutatása

en: Show Title
hu_HU: Cím megjelenítése

en: Singapore Dollar (&#36;)
hu_HU: Szingapúri Dollár (&#36;)

en: Slug: %s
hu_HU: Keresőbarát név: %s

en: Something went wrong.
hu_HU: Ez most nem jött össze.

en: Special notes or instructions for this product. These notes will be added to the purchase receipt.
hu_HU: Különleges megjegyzések vagy utasítások erről a termékről. Ezek a megjegyzések hozzáadódnak a vásárlási bizonylat tartalmához.

en: Start Date
hu_HU: Kezdő dátum

en: Start Date:
hu_HU: Kezdő dátum:

en: Start Date: %s
hu_HU: Kezdő dátum: %s

en: Start date
hu_HU: Kezdő dátum

en: State
hu_HU: Állam/megye

en: State / Province
hu_HU: Állam / Tartomány

[ctx: State / province of address]
en: State / Province:
hu_HU: Állam / Tartomány:

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Status changed from %s to %s
hu_HU: Állapot megváltozott %s -ről %s -re

en: Status:
hu_HU: Állapot:

en: Status: %s
hu_HU: Állapot: %s

en: Styles
hu_HU: Stíluslapok

en: Submit
hu_HU: Küldés

en: Subtotal
hu_HU: Összesen:

en: Subtotal:
hu_HU: Összesen:

en: Subtotal: %s
hu_HU: Összesen: %s

en: Success
hu_HU: Sikeres

en: Success Page
hu_HU: Sikeres vásárlási oldal

en: Swedish Krona
hu_HU: Svéd Korona

en: Swiss Franc
hu_HU: Svájci Frank

en: System Info
hu_HU: Rendszeradatok

en: Table View
hu_HU: Táblázat nézet

en: Tags
hu_HU: Címke

en: Tags: %s
hu_HU: Címkék: %s

en: Taiwan New Dollars
hu_HU: tajvani új dollár

en: Tax
hu_HU: Forgalmi adó

en: Tax Rates
hu_HU: Adókulcsok

en: Tax Report
hu_HU: Adójelentés

en: Tax rate is: %s
hu_HU: Adókulcs: %s

en: Tax: %s
hu_HU: Adó: %s

en: Taxes
hu_HU: Forgalmi adók

en: Taxonomy:
hu_HU: Osztályozás (taxonomy):

en: Terms of Agreement
hu_HU: Megállapodás feltételei

en: Test Mode
hu_HU: Teszt üzemmód

en: Thai Baht (&#3647;)
hu_HU: Thai Bát (&#3647;)

en: Thank you
hu_HU: Köszönjük a vásárlást!

en: Thank you for updating to the latest version! Easy Digital Downloads %s is ready to make your online store faster, safer and better!
hu_HU: Köszönjük, hogy frissített a legújabb verzióra! Az Easy Digital Downloads %s készen áll arra, hogy az online áruháza gyorsabb, biztonságosabb és jobb legyen!

en: Thank you for updating to the latest version! Easy Digital Downloads %s is ready to make your online store faster, safer, and better!
hu_HU: Köszönjük, hogy frissített a legújabb verzióra! Az Easy Digital Downloads %s készen áll arra, hogy az online áruháza gyorsabb, biztonságosabb és jobb legyen!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
hu_HU: Köszönjük, hogy használja az <a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a> bővítményt! Kérjük <a href="%2$s" target="_blank">értékelje</a> a <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a> oldalán.

en: Thank you for your purchase! [edd_receipt]
hu_HU: Köszönjük a vásárlást! [edd_receipt]

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
hu_HU: Köszönjük a vásárlást. Kérjük, kattintson az alábbi hivatkozás(ok)ra, hogy a megvásárolt letöltés(eke)t a saját számítógépére menthesse.

en: The Payment History needs to be updated. %s
hu_HU: A Fizetési előzmények frissíteni kell. %s

en: The end date must be later than the start date!
hu_HU: A befejezés dátuma nem lehet későbbi, mint a kezdő dátum!

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
hu_HU: Az a maximális számú alkalom, amivel ez a kedvezmény használható. Hagyja üresen, ha ez korlátlan.

en: The minimum amount that must be purchased before this discount can be used. Leave blank for no minimum.
hu_HU: Az a minimális összeg, amennyiért, ha megvásárolják, a kedvezményt még igénybe lehet venni. Hagyjuk üresen, ha nincs minimum.

en: The name of this discount
hu_HU: Ennek a kedvezménynek az elnevezése

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
hu_HU: A megadott jelszavak nem egyeznek. Kérjük, próbáld újra.

en: The payment note has been deleted.
hu_HU: A fizetési megjegyzés törölve lett.

en: The purchase receipt has been resent.
hu_HU: A vásárlási bizonylatot már elküldtük.

en: The specified user already has API keys.
hu_HU: A megadott felhasználónak már van API kulcsa.

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
hu_HU: A szimbóluma az ezres elválasztónak általában ( , vagy . )

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
hu_HU: Elérhető a %1$s új verziója. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Verzió részleteinek megtekintése %3$s</a> vagy <a href="%4$s">Frissítése most</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
hu_HU: Elérhető a %1$s új verziója. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Verzió részleteinek megtekintése %3$s</a>.

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
hu_HU: Hiba történt, a kedvezmény kód hozzáadásakor, ismételjük meg a hozzáadást újra.

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
hu_HU: Hiba történt, a kedvezmény kód frissítésekor, ismételjük meg a frissítést újra.

en: This Month
hu_HU: Folyó hónap

en: This Quarter
hu_HU: Ebben a negyedévben

en: This Week
hu_HU: A héten

en: This Year
hu_HU: Ebben az évben

en: This is the checkout page where buyers will complete their purchases. The [download_checkout] short code must be on this page.
hu_HU: Ez a pénztár oldal, ahol a vásárlók a vásárlásaik szándékát erősítik meg. A [download_checkout] rövid kódot kell ezen az oldalon szerepeltetni.

en: This is the page buyers are sent to after completing their purchases. The [edd_receipt] short code should be on this page.
hu_HU: Ez az oldal jelenik meg a vásárlóknak a vásárlás befejezése után. A [edd_receipt] rövid kódot kell ezen az oldalon szerepeltetni.

en: This option affects how you enter prices.
hu_HU: Ez az opció befolyásolja, hogyan adja meg árakat.

en: Thousands Separator
hu_HU: Ezres elválasztója

en: Time:
hu_HU: Idő:

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: To
hu_HU: -

en: Today
hu_HU: Ma

en: Token
hu_HU: Zseton

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Total
hu_HU: Összeg

en: Total Downloads: %s
hu_HU: Összes letöltés: %s

en: Total Earnings
hu_HU: Teljes bevétel

en: Total Price
hu_HU: Teljes fizetendő összeg

en: Total Purchased
hu_HU: Össszes befejezett vásárlás

en: Total Purchases
hu_HU: Összes vásárlás

en: Total Sales
hu_HU: Összes eladás

en: Total Spent
hu_HU: Teljes ráfordítás

en: Total Spent: %s
hu_HU: Teljes ráfordítás: %s

en: Total earnings for period shown:
hu_HU: Összes bevétel a megjelölt időszakban:

en: Total sales for period shown:
hu_HU: Összes eladás a megjelölt időszakban:

en: Total:
hu_HU: Összesen:

en: Total: %s
hu_HU: Összesen: %s

en: Totals
hu_HU: Végösszeg

en: Tracking Settings
hu_HU: Követési beállítások

en: Transaction ID
hu_HU: Tranzakciós ID

en: Transaction ID:
hu_HU: Tranzakció ID:

en: Turkish Lira (&#8378;)
hu_HU: Török Líra (&#8378;)

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type to search %s
hu_HU: Keresett %s kiválasztása

en: US Dollars (&#36;)
hu_HU: US Dollár (&#36;)

en: Undefined
hu_HU: Nem meghatározott

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Unlimited file downloads
hu_HU: Korlátlan fájl letöltés

en: Update Cart
hu_HU: Kosár frissítése

en: Update Category
hu_HU: Kategória frissítése

en: Update Discount Code
hu_HU: Kedvezmény kód frisítése

en: Update Tag
hu_HU: Címke frissítése

en: Upload File
hu_HU: Fájl feltöltése

en: Upload a File
hu_HU: Fájl feltöltése

en: Upload or enter the file URL
hu_HU: Töltse fel a fájlt vagy írja be az URL címét

en: Use Once Per Customer
hu_HU: Kedvezmény használata (alkalom / ügyfél)

en: Use This File
hu_HU: Ennek a fájlnak a használata

en: Use current
hu_HU: Aktuális használata

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User ID
hu_HU: felhasználó ID

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username: %s
hu_HU: Felhasználónév: %s

en: Uses
hu_HU: Felhasználások száma

en: Uses: %s
hu_HU: Felhasználás: %s

en: Valid
hu_HU: Helyes

en: View %1$s
hu_HU: Következő megtekintése: %1$s

en: View %s
hu_HU: %s megtekintése

en: View API Log
hu_HU: API napló megtekintése

en: View All
hu_HU: Összes

en: View Detailed Report
hu_HU: Részletes jelentés megtekintése

en: View Discount
hu_HU: Kedvezmény megtekintése

en: View File Download Log
hu_HU: Letöltések napló mutatása

en: View Log Message
hu_HU: Naplózott üzenetek megtekintése

en: View Order Details
hu_HU: Megrendelés részleteinek megtekintése

en: View Payment
hu_HU: Kifizetések megtekintése

en: View Sales Log
hu_HU: Eladások napló mutatása

en: View the Full Changelog
hu_HU: Teljes verzió változások áttekintése

en: We will send the purchase receipt to this address.
hu_HU: Mi erre a címre küldjük a vásárlási elismervényt.

en: We will use this as well to personalize your account experience.
hu_HU: Segítségével, megrendelése személyre szabottsága a felhasználói élményt fokozza.

en: We will use this to personalize your account experience.
hu_HU: Segítségével, megrendelése személyre szabottá válik. Ezzel fokozható a felhasználói élmény.

en: Welcome to Easy Digital Downloads
hu_HU: Köszöntjük az Easy Digital Downloads bővítményében

en: Welcome to Easy Digital Downloads %s
hu_HU: Köszöntjük az Easy Digital Downloads %s verziójú bővítményében

en: What's New
hu_HU: Mik az újdonságok

en: While in test mode no live transactions are processed. To fully use test mode, you must have a sandbox (test) account for the payment gateway you are testing.
hu_HU: Amíg a teszt mód be van kapcsolva, addig a tranzakciók feldolgozása nem élő. Ahhoz, hogy teljes mértékben tesztelhesse a teszt módot, fiókkal kell rendelkeznie a zárt rendszerű (teszt) fizetési átjáró teszteléséhez.

en: White
hu_HU: Fehér

en: Yellow
hu_HU: Sárga

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hu_HU: Igen, a bruttó árakat fogom beírni

en: Yesterday
hu_HU: Tegnap

en: You are already logged in
hu_HU: Már bejelentkezett

en: You do not have permission to create discount codes
hu_HU: Nincs jogosultsága létrehozni a kedvezmény kódokat

en: You do not have permission to delete discount codes
hu_HU: Nincs jogosultsága törölni a kedvezmény kódokat

en: You do not have permission to do shop upgrades
hu_HU: Nincs jogosultsága a webáruház frissítéseihez

en: You do not have permission to edit discount codes
hu_HU: Nincs jogosultsága szerkeszteni a kedvezmény kódokat

en: You do not have permission to install plugin updates
hu_HU: Nincs engedélye a telepített bővítmény frissítéseihez

en: You must enable a payment gateway to use Easy Digital Downloads
hu_HU: Engedélyeznie kell a fizetési átjáró használatát.

en: You need to login to edit your profile.
hu_HU: Be kell jelentkezni, hogy a profil szerkeszthető legyen.

en: Your cart is empty.
hu_HU: A kosár jelenleg üres.

en: Your password
hu_HU: Jelszava

en: Your profile has been edited successfully.
hu_HU: A profil szerkesztése sikeresen befejeződött.

en: Your site name
hu_HU: A honlap címe

en: Your username
hu_HU: Felehasznlóneve

en: Zip / Postal Code
hu_HU: Irányítószám / Postai irányítószám

en: Zip / Postal code
hu_HU: Irányítószám / Postai irányítószám

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
hu_HU: Irányítószám / Postai irányítószám:

en: Zip Code
hu_HU: Irányítószám kódja

en: [%s] New User Registration
hu_HU: [%s] Új felhasználó regisztrációja

en: [%s] Your username and password
hu_HU: [%s] Felhasználónév és jelszó

[ctx: all dropdown items]
en: All
hu_HU: Összes

[ctx: download post type name]
en: No %s found
hu_HU: Nem található %s

en: guest
hu_HU: vendég

[ctx: no dropdown items]
en: None
hu_HU: Egyik sem

en: none
hu_HU: egyik sem

[ctx: post type general name]
en: Discounts
hu_HU: Kedvezmények

[ctx: post type general name]
en: Payments
hu_HU: Kifizetések

[ctx: post type singular name]
en: Discount
hu_HU: Engedmény

[ctx: post type singular name]
en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: remove
hu_HU: törlés

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
hu_HU: Kategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
hu_HU: Címke

en: to
hu_HU: irányában

en: unlimited
hu_HU: korlátlan
