Easy Digital Downloads - en to km translation catalogue (626 entries)

en: %1$s License Key
km: %1$s សោ​អាជ្ញាបណ្ណ

en: %1$s Stats
km: ស្ថិតិ %1$s

en: %1$sView it in your browser.%2$s
km: %1$sមើល​វា​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត។%2$s

en: %2$s published. %1$sView %2$s%3$s.
km: បាន​ផ្សាយ %2$s។ %1$sមើល %2$s%3$s។

en: %2$s saved. %1$sView %2$s%3$s.
km: បាន​រក្សា​ទុក %2$s។ %1$sមើល %2$s%3$s។

en: %2$s updated. %1$sView %2$s%3$s.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %2$s។ %1$sមើល %2$s%3$s។

en: %s Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ %s

en: %s Details
km: លម្អិត %s

en: %s Requirements
km: តម្រូវការ %s

en: (optional)
km: (ស្រេច​ចិត្ត)

en: (unknown)
km: (មិន​ស្គាល់)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
km: <a href="%s">%s &rarr; បន្ថែម​ថ្មី</a>

en: <strong>Log data:</strong>
km: <strong>ទិន្នន័យ​កំណត់​ហេតុ៖</strong>

en: API Key
km: សោ API

en: API Key:
km: សោ API៖

en: API Keys
km: សោ API

en: API Request:
km: សំណើ API៖

en: API Requests
km: សំណើ API

en: API Settings
km: ការ​កំណត់ API

en: API User:
km: អ្នក​ប្រើ API៖

en: API keys successfully generated.
km: សោ API បានបង្កើត​ដោយ​ជោគជ័យ

en: Abandoned
km: បាន​បោះបង់

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
km[0]: បាន​បោះបង់ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
km: បាន​បោះបង់

en: Accounting Options:
km: ជម្រើស​គណនេយ្យ៖

en: Actions
km: សកម្មភាព

en: Activate
km: បើក​ដំណើរការ

en: Active
km: ដែល​សកម្ម

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
km[0]: ដែល​សកម្ម <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Active discount code status]
en: Active
km: ដែល​សកម្ម

en: Add %s to Payment
km: បន្ថែម %s ទៅ​ក្នុង​ការ​បង់ប្រាក់

en: Add Discount Code
km: បន្ថែម​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Add New
km: បន្ថែម​ថ្មី

en: Add New %1$s
km: បន្ថែម %1$s ថ្មី

en: Add New Discount
km: បន្ថែម​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​ថ្មី

en: Add New Download
km: បន្ថែម​ការ​ទាញយក​ថ្មី

en: Add New File
km: បន្ថែម​ឯកសារ​ថ្មី

en: Add New Payment
km: បន្ថែម​ការ​បង់​ប្រាក់​ថ្មី

en: Add New Price
km: បន្ថែម​តម្លៃ​ថ្មី

en: Add New Tag
km: បន្ថែម​ស្លាក​ថ្មី

en: Add Note
km: បន្ថែម​កំណត់​ចំណាំ

en: Adding Discounts
km: បន្ថែម​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Additional Display Options
km: ជម្រើស​បង្ហាញ​ដទៃ​ទៀត

en: Additional Updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​បន្ថែម

[ctx: Address City]
en: City:
km: ក្រុង៖

[ctx: Address country]
en: Country:
km: ប្រទេស៖

en: Address line 1
km: អាសយដ្ឋាន​ខ្សែ​ទី 1

en: Address line 2
km: អាសយដ្ឋាន​ខ្សែ​ទី 2

en: After - 10$
km: ពី​ក្រោយ - 10$

en: Agree to Terms?
km: យល់​ស្រប​នឹង​កិច្ច​ព្រមព្រៀង?

en: All
km: ទាំង​អស់

en: All %2$s
km: %2$s ទាំងអស់

en: All %s
km: %s ទាំង​អស់

en: All Categories
km: ចំណាត់​ក្រុម​ទាំង​អស់

en: All Discounts
km: ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​ទាំង​អស់

en: All Payments
km: ការ​បង់​ប្រាក់​ទាំងអស់

en: All Statuses
km: ស្ថានភាព​ទាំង​អស់

en: All Tags
km: ស្លាក​ទាំង​អស់

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Allow Usage Tracking?
km: អនុញ្ញាត​ប្រើ​ការ​តាមដាន?

en: Allow User Keys
km: អនុញ្ញាត​សោ​អ្នក​ប្រើ

en: Already have an account?
km: តើ​មាន​គណនី​ហើយ​មែន​ទេ?

en: Amount
km: បរិមាណ

en: Apply
km: ការដាក់ពាក្យ​

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
km: ការដាក់ពាក្យ​

en: Apr
km: មេសា

en: Are you sure you wish to delete this %s?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប %s នេះ​មែន​ទេ?

en: Are you sure you wish to resend the purchase receipt?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​ផ្ញើ​បង្កាន់​ដៃ​បង់​ប្រាក់​ម្ដង​ទៀត​មែន​ទេ?

en: Aug
km: សីហា

en: Australian Dollars (&#36;)
km: ដុល្លារ​អូស្ត្រាលី (&#36;)

en: Before - $10
km: ពី​មុខ - $10

en: Billing Address
km: អាសយដ្ឋាន​ចុះ​វិក្ក័យបត្រ

en: Blue
km: ខៀវ

en: Brazilian Real (R&#36;)
km: រៀល​ប្រេស៊ីល (R&#36;)

en: Browse All Extensions
km: រក​មើល​ផ្នែក​បន្ថែម​ទាំង​អស់

en: Bundle
km: កញ្ចប់

en: Bundled %s:
km: កញ្ចប់ %s៖

en: Button
km: ប៊ូតុង

en: Button Options:
km: ជម្រើស​ប៊ូតុង៖

en: Buttons
km: ប៊ូតុង

en: Buy Now
km: ទិញ​ឥឡូវ

en: Buy Now Buttons
km: ប៊ូតុង «ទិញ​ឥឡូវ»

en: Canadian Dollars (&#36;)
km: ដុល្លារ​កាណាដា (&#36;)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Card name
km: ឈ្មោះ​កាត

en: Categories
km: ចំណាត់​ក្រុម

en: Change the Number of Columns
km: ប្ដូរ​ចំនួន​ជួរ​ឈរ

en: Change your Name
km: ប្ដូរ​ឈ្មោះ​របស់​អ្នក

en: Change your Password
km: ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក

en: Check this box if you do not want to receive emails when new sales are made.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​ចង់​ទទួល​អ៊ីមែល​នៅ​ពេល​មាន​ការ​លក់​នានា។

en: Check this box if you would like EDD to completely remove all of its data when the plugin is deleted.
km: ធីក​ប្រអប់​នេះ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ EDD លុប​សម្អាត​ទិន្នន័យ​ទាំង​អស់ នៅ​ពេល​លុប​កម្មវិធី​បន្ថែម​នេះ។

en: Check this to enable taxes on purchases.
km: ចុច​ត្រង់​នេះ ដើម្បី​កំណត់​ពន្ធ​លើ​ការ​ទិញ​នានា។

en: Checkout
km: គិត​ប្រាក់

en: Checkout.
km: គិត​លុយ។

en: Choose a %s
km: ជ្រើស​យក %s

en: Choose from most used %s tags
km: ជ្រើស​យក​ពី​ស្លាក %s ដែល​បាន​ប្រើ​ច្រើន​បំផុត

en: Choose one or more %s
km: ជ្រើស​យក​មួយ​ឬ​ច្រើន %s

en: Choose the color you want to use for the buttons.
km: ជ្រើស​យក​ពណ៌​ដែល​អ្នក​ចង់​ប្រើ​សម្រាប់​ប៊ូតុង។

en: Choose the location of the currency sign.
km: ជ្រើ​ទីតាំង​នៃ​សញ្ញា​ររូបិយប័ណ្ណ។

en: Choose the style you want to use for the buttons.
km: ជ្រើស​រចនាបថ​ដែលល​អ្នក​ចង់​ប្រើ​សម្រាប់​ប៊ូតុង។

en: City
km: ក្រុង

en: Clear Filter
km: សម្អាត​ការ​ច្រោះ

en: Code
km: កូដ

en: Complete
km: បញ្ចប់

en: Completed
km: បាន​បញ្ចប់

en: Configure the PayPal settings
km: កំណត់​សណ្ឋាន​ការ​កំណត់ PayPal

en: Configure the currency options
km: កំណត់​សណ្ឋាន​ជម្រើស​រូបិយប័ណ្ណ

en: Confirm password
km: បញ្ជាក់​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Confirm your password.
km: បញ្ជាក់​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក។

en: Create an account
km: បង្កើត​គណនី​មួយ

en: Creating Your First Download Product
km: ការ​បង្កើត​ផលិតផល​ទាញយក​ដំបូង​របស់​អ្នក

en: Credits
km: ក្រឌីដ

en: Currency
km: រូបិយប័ណ្ណ

en: Currency Position
km: ទីតាំង​សញ្ញា​រូបិយប័ណ្ណ

en: Currency Settings
km: ការ​កំណត់​រូបិយប័ណ្ណ

en: Current Month
km: ខែ​នេះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Customer
km: អតិថិជន

en: Customer Details
km: លម្អិត​អំពី​អតិថិជន

en: Customers
km: អតិថិជន

en: Danish Krone
km: ក្រូន​ដាណឺម៉ាក

en: Dark Gray
km: ប្រផេះ​ងងឹត

en: Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Date Purchased
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ទិញ

[ctx: Date one to date two]
en: to
km: ទៅ

en: Date:
km: កាល​បរិច្ឆេទ៖

en: Deactivate
km: បិទ​ដំណើរ​ការ

en: Dear
km: ជម្រាបសួរ

en: Dec
km: ធ្នូ

en: Decimal Separator
km: សញ្ញា​ញែក​ទសភាគ

en: Default
km: លំនាំ​ដើម

en: Default Button Color
km: ពណ៌​ប៊ូតុង​ដើម

en: Default Button Style
km: រចនាបថ​ប៊ូតុង​ដើម

en: Default Template
km: ពុម្ព​ទំព័រ​លំនាំ​ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Delete this payment note
km: លុប​កំណត់​ចំណាំ​ការ​បង់​ប្រាក់​នេះ

en: Detailed Report
km: របាយការណ៍​លម្អិត

en: Details
km: លម្អិត

en: Disable Redownload?
km: បិទ​ការ​ទាញយក​ម្ដង​ទៀត?

en: Disable Styles
km: បិទ​រចនាបថ

en: Discount
km: ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Discount %s not found!
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ %s!

en: Discount Code
km: កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Discount Codes
km: កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Discount code added.
km: បាន​បន្ថែម​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ។

en: Discount code updated.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ។

en: Discount codes have several options:
km: កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​មាន​ជម្រើស​មួយ​ចំនួន៖

en: Discount(s)
km: ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Discounts
km: ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Dismiss Notice
km: បិទ​ការ​ជូន​ដំណឹង

en: Display Name
km: ឈ្មោះ​បង្ហាញ

en: Display the downloads categories or tags
km: បង្ហាញ​ចំណាត់​ក្រុម​ឬ​ស្លាក​នៃ​ការ​ទាញយក

en: Do not allow
km: មិន​អនុញ្ញាត

en: Download
km: ទាញយក

en: Download Files
km: ទាញយក​ឯកសារ

en: Download Link Expiration
km: ពេល​ផុត​កំណត់​នៃ​តំណ​ទាញយក

en: Download Method
km: វិធីសាស្ត្រ​ទាញយក

en: Download Name
km: ឈ្មោះ​ទាញយក

en: Download a CSV of all payments recorded.
km: ទាញ​យក​រាល់​កំណត់​ត្រា​បង់​ប្រាក់​ជា CSV ។

en: Downloaded by
km: បានទាញ​យក​ដោយ

en: Downloads
km: ការ​ទាញ​យក

en: Downloads Categories / Tags
km: ចំណាត់​ក្រុម / ស្លាក​នៃ​ការ​ទាញ​យក

en: E-mail: %s
km: អ៊ីមែល: %s

en: EDD Upgrades
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព EDD

en: Earnings
km: ចំណូល

en: Earnings and Sales Reports
km: របាយការណ៍​ប្រាក់​ចំណូល និង​ការ​លក់

en: Earnings to Date
km: ចំណូល​មក​ដល់​បច្ចុប្បន្ន

en: Earnings:
km: ចំណូល៖

en: Easy Digital Download Settings
km: ការ​កំណត់ Easy Digital Download

en: Easy Digital Downloads API Keys
km: សោ API របស់ Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
km: សង្ខេប​ការ​លក់​នៃ Easy Digital Downloads

en: Edit
km: កែប្រែ

en: Edit %1$s
km: កែប្រែ %1$s

en: Edit Category
km: កែប្រែ​ចំណាត់​ក្រុម

en: Edit Discount
km: កែប្រែ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Edit Tag
km: កែប្រែ​ស្លាក

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Email:
km: អ៊ីមែល៖

en: Emails
km: អ៊ីមែល

en: Enable Taxes
km: បើក​ពន្ធ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: End Date:
km: ពេល​បញ្ចប់៖

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
km: បញ្ចូល​កូដ​សម្រាប់​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​នេះ ដូច​ជា 10PERCENT

en: Enter a coupon code if you have one.
km: បញ្ចូល​កូដ​គូប៉ុង ប្រសិន​បើ​អ្នក​មាន។

en: Enter a password
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Enter an SKU for this %s.
km: បញ្ចូល SKU សម្រាប់ %s នេះ។

en: Enter an email
km: បញ្ចូល​អ៊ីមែល

en: Enter discount
km: បញ្ចូល​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Enter the expiration date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no expiration, leave blank
km: បញ្ចូល​ពេល​វេលា​ផុត​កំណត់​សម្រាប់​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​នេះ​ជា​ទម្រង់ mm/dd/yyyy ។ ប្រសិន​បើ​គ្មាន​ពេល​ផុត​កំណត់​ទេ ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ​ចុះ។

en: Enter the name of the page style to use, or leave blank for default
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​រចនាបថ​ទទំព័រ​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ឬ​ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ​សម្រាប់​លំនាំដើម

en: Enter the password confirmation
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​បញ្ជាក់

en: Enter the start date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no start date, leave blank. If entered, the discount can only be used after or on this date.
km: បញ្ចូល​ពេល​វេលា​ចាប់​ផ្ដើម​សម្រាប់​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​នេះ​ជា​ទម្រង់ mm/dd/yyyy ។ ប្រសិន​បើ​គ្មាន​ពេល​ចាប់​ផ្ដើម​ទេ ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ​ចុះ។ ប្រសិន​បើ​បាន​បញ្ចូល​នោះ ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​នឹង​អាច​ប្រើ​បាន​នៅ​ក្រោយ ឬ​នៅ​ក្នុង​ពេល​វេលា​នេះ។

en: Enter your PayPal account's email
km: បញ្ចូល​អ៊ីមែល​គណនី PayPal របស់​អ្នក

[ctx: Entering a discount code]
en: Click to enter it
km: ចុច ដើម្បី​បញ្ចូល​វា

en: Error
km: កំហុស

en: Error Message
km: សារ​កំហុស

en: Euros (&euro;)
km: អឺរ៉ូ (&euro;)

en: Expiration
km: ពេល​ផុត​កំណត់

en: Expiration (MM/YY)
km: ពេល​ផុត​កំណត់ (MM/YY)

en: Expiration date
km: ពេល​ផុត​កំណត់

en: Expired
km: បាន​ផុត​កំណត់

en: Export
km: នាំ​ចេញ

en: Export PDF of Sales and Earnings
km: នាំចេញ​ឯកសារ PDF នៃ​ការ​លក់​និង​ចំណូល

en: Export Payment History
km: នាំចេញ​ប្រវត្តិ​នៃ​ការ​បង់ប្រាក់

en: Extensions
km: ផ្នែក​បន្ថែម

en: Extensions for Everything
km: ផ្នែក​បន្ថែម​សម្រាប់​អ្វីៗ​គ្រប់​បែប​យ៉ាង

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
km[0]: បាន​បរាជ័យ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Feb
km: កុម្ភៈ

en: Fees
km: ថ្លៃ​ឈ្នួល

en: File
km: ឯកសារ

en: File Downloads
km: ឯកសារ​ទាញយក

en: File Downloads:
km: ឯកសារ​ទាញ​យក៖

en: File Name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File URL
km: URL ឯកសារ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Filter
km: ច្រោះ

en: First Name
km: នាម​ខ្លួន

en: First name
km: នាម​ខ្លួន

en: Flat amount
km: បរិមាណ​ស្មើ

en: Flexible Product Grids
km: តារាង​ក្រឡា​ផលិតផល​មានភាព​បត់​បែន

en: For more information:
km: សម្រាប់​ព័ត៌មាន​បន្ថែម៖

en: Forced
km: ដោយ​បង្ខំ

en: Free
km: ឥត​គិត​ថ្លៃ

en: Free Download
km: ទាញយក​ដោយ​សេរី

en: Free Purchase
km: បង់​ប្រាក់​ឥត​គិត​ថ្លៃ

en: From
km: ពី

en: From Email
km: ពី​អ៊ីមែល

en: From Name
km: ពី​ឈ្មោះ

en: General
km: ទូទៅ

en: General Settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Generate API Key
km: បង្កើត​សោ API

en: Generate CSV
km: បង្កើត CSV

en: Generate New API Keys
km: បញ្ចេញ​សោ API ថ្មី

en: Generate PDF
km: បង្កើត PDF

en: Getting Started
km: ការ​ចាប់​ផ្ដើម

en: Getting started with Easy Digital Downloads
km: ការ​ចាប់​ផ្ដើម​ជាមួយ Easy Digital Downloads

en: Go Back
km: បក​ក្រោយ

en: Go back
km: ត្រឡប់​ក្រោយ

en: Go to Easy Digital Downloads Settings
km: ទៅ​ការ​កំណត់ Easy Digital Downloads

en: Graph View
km: ទិដ្ឋភាព​ក្រាប

en: Gray
km: ប្រផេះ

en: Green
km: បៃតង

en: Have a discount code?
km: តើ​មាន​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​ទេ?

en: Hello
km: សួស្ដី

en: Hide Terms
km: លាក់​កិច្ច​ព្រមព្រៀង

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
km: ដុល្លារ​ហុងកុង (&#36;)

en: Hungarian Forint
km: ហ្វូរិន​ហុងគ្រី

en: IP Address
km: អាសយដ្ឋាន IP

en: IP:
km: IP៖

en: IPN Error
km: IPN មាន​កំហុស

en: Import
km: នាំចូល

en: Inactive
km: ដែល​មិន​សកម្ម

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
km[0]: ដែល​មិន​សកម្ម <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
km: ដែល​មិន​សកម្ម

en: Indian Rupee (&#8377;)
km: រូពី​ឥណ្ឌា (&#8377;)

en: Insert
km: បញ្ចូល

en: Insert Download
km: បញ្ចូល​ការ​ទាញយក

en: Invalid email
km: អ៊ីមែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Invalid username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។ អនុញ្ញាត​តែ​តួ​អក្សរ​តូច (a-z) និង​លេខ​តែ​ប៉ុណ្ណោះ។

en: Iranian Rial (&#65020;)
km: រៀល​អឺរ៉ង់ (&#65020;)

en: Israeli Shekel (&#8362;)
km: សេកែល​អ៊ីស្រាអែល (&#8362;)

en: Item Amount
km: ចំនួន​វត្ថុ

en: Item Name
km: ឈ្មោះ​វត្ថុ

en: Item Price
km: តម្លៃ​វត្ថុ

en: Jan
km: មករា

en: Japanese Yen (&yen;)
km: យេន​ជប៉ុន (&yen;)

en: July
km: ខែ​កក្កដា

en: June
km: ខែ​មិថុនា

en: Key:
km: សោ៖

en: Last Month
km: ខែ​មុន

en: Last Name
km: ត្រកូល

en: Last Quarter
km: ត្រីមាស​មុន

en: Last Week
km: សប្ដាហ៍​មុន

en: Last Year
km: ឆ្នាំ​មុន

en: Leave blank for global setting or 0 for unlimited
km: ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ​សម្រាប់​ការ​កំណត់​សាកល ឬ​បញ្ចូល​លេខ 0 សម្រាប់​ឥត​ដែន​កំណត់

en: Licenses
km: អាជ្ញាបណ្ណ

en: Line 1
km: ខ្សែ​ទី 1

en: Line 2
km: ខ្សែ​ទី 2

en: Loading
km: កំពុង​ផ្ទុក

en: Log ID
km: ID កំណត់​ហេតុ

en: Log In
km: ចូល​គណនី

en: Log Type
km: ប្រភេទ​កំណត់​ហេតុ

en: Log into Your Account
km: ចូល​គណនី​របស់​អ្នក

en: Login
km: ចូល​គណនី

en: Logo
km: ឡូហ្គោ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Lost Password
km: បាន​បាត់​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Lost Password?
km: បាន​បាត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឬ?

en: Malaysian Ringgits
km: រីងហ្គីត​ម៉ាឡេស៊ី

en: Mar
km: មីនា

en: Max Uses
km: ការ​ប្រើ​អតិបរមា

en: May
km: ខែ​ឧសភា

en: Mexican Peso (&#36;)
km: ប៉េសូ​មិចស៊ីកូ (&#36;)

en: Minimum Amount
km: បរិមាណ​អប្បបរមា

en: Monthly Average Earnings
km: ចំណូល​ជា​មធ្យម​ប្រចាំ​ខែ

en: Monthly Average Sales
km: ការ​លក់​ជា​មធ្យម​ប្រចាំ​ខែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Name:
km: ឈ្មោះ៖

en: Need Even Faster Support?
km: ត្រូវការ​ការ​ទំនុក​បម្រុង​លឿន?

en: Need Help?
km: ត្រូវការ​ជំនួយ?

en: Need to create an account?
km: ត្រូវ​ការ​បង្កើត​គណនី​មួយ?

en: New %1$s
km: %1$s ថ្មី

en: New Category Name
km: ឈ្មោះ​ចំណាត់​ក្រុម​ថ្មី

en: New Discount
km: ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​ថ្មី

en: New Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: New Payment
km: ការ​បង់​ប្រាក់​ថ្មី

en: New Sale Notifications
km: ការ​ជូន​ដំណឹង​អំពី​ការ​លក់​ថ្មី

en: New Tag Name
km: ឈ្មោះ​ស្លាក​ថ្មី

en: New Zealand Dollar (&#36;)
km: ដុល្លារ​ញូវហ្សេលិន (&#36;)

en: New download purchase - Order #%1$s
km: មាន​ការ​ទិញ​ថ្មី - ការ​បញ្ជា​ទិញ #%1$s

en: New user registration on your site %s:
km: ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​នៅ​លើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក %s:

en: Next
km: បន្ទាប់

en: No %2$s found
km: រក​មិន​ឃើញ %2$s

en: No %2$s found in Trash
km: រក​មិន​ឃើញ %2$s នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម

en: No %s found.
km: រក​មិន​ឃើញ %s ទេ។

en: No Discounts found
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​ទេ

en: No Discounts found in Trash
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ ក្នុង​ធុង​សំរាម​ទេ

en: No Payments found
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បង់ប្រាក់​ទេ

en: No Payments found in Trash
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បង់ប្រាក់ នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម​ទេ

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
km: មិន​ទាន់​បាន​កំណត់​សណ្ឋាន​ទំព័រ​គិត​ប្រាក់​ទេ។ ចូល​មើល <a href="%s">ការ​កំណត់</a> ហើយ​កំណត់។

en: No discounts found
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: No discounts found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​ទេ។

en: No downloadable files found for this bundled item.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​អាច​ទាញ​យក​បាន​សម្រាប់​កញ្ចប់​នេះ​ទេ។

en: No downloadable files found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​អាច​ទាញយក​បាន។

en: No expiration
km: មិន​មាន​ពេល​ផុត​កំណត់

en: No payment notes
km: គ្មាន​កំណត់​ចំណាំ​ការ​បង់​ប្រាក់

en: No payments matching your request were found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​បង់​ប្រាក់​ណា​ដែល​ត្រូវ​គ្នា​នឹង​សំណើ​របស់​អ្នក​ទេ។

en: No products found
km: រក​មិន​ឃើញ​ផលិតផល

en: No results found
km: មិន​មាន​លទ្ធផល

en: No start date
km: គ្មាន​ពេល​ចាប់​ផ្ដើម

en: None
km: គ្មាន

en: Norwegian Krone
km: ក្រូន​ន័រវេស

en: Notes
km: កំណត់ត្រា

en: Nov
km: វិច្ឆិកា

en: Number of Sales
km: ចំនួន​លក់

en: Oct
km: តុលា

en: Once Weekly
km: មួយ​សប្ដាហ៍​ម្ដង

en: Option Name
km: ឈ្មោះ​ជម្រើស

en: Orange
km: ទឹក​ក្រូច

en: Overview
km: ពណ៌នា​សង្ខេប

en: Parent Category
km: ចំណាត់​ក្រុម​មេ

en: Parent Category:
km: ចំណាត់​ក្រុម​មេ៖

en: Parent Tag
km: ស្លាក​មេ

en: Parent Tag:
km: ស្លាក​មេ៖

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់។

en: Password Again
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ម្ដង​ទៀត

en: Password: %s
km: ពាក្យសម្ងាត់: %s

en: Passwords don't match
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រូវ​គ្នា

en: PayPal Email
km: អ៊ីមែល PayPal

en: PayPal Page Style
km: រចនាបថ​ទំព័រ PayPal

en: PayPal Settings
km: ការ​កំណត់ PayPal

en: PayPal Standard
km: PayPal ស្តង់ដារ

en: Payment
km: ការ​បង់​ប្រាក់

en: Payment Details
km: លម្អិត​អំពី​ការ​បង់​ប្រាក់

en: Payment Error
km: កំហុស​ការ​បង់​ប្រាក់

en: Payment Errors
km: កំហុស​ការ​បង់ប្រាក់

en: Payment History
km: ប្រវត្តិ​ការ​បង់ប្រាក់

en: Payment ID
km: ID ការ​បង់​ប្រាក់

en: Payment Method
km: វិធីសាស្ត្រ​បង់ប្រាក់

en: Payment Methods
km: វិធី​បង់​ប្រាក់

en: Payment Notes
km: កំណត់​ចំណាំ​ការ​បង់​ប្រាក់

en: Payment Status
km: ស្ថានភាព​ការ​បង់​ប្រាក់

en: Payment status is %s
km: ស្ថានភាព​បង់​ប្រាក់​គឺ %s

en: Pending
km: កំពុង​រង់​ចាំ

en: Percentage
km: ភាគរយ

en: Permalink: %s
km: តំណ​ភ្ជាប់: %s

en: Philippine Pesos
km: ប៉េសូ​ភីលីពីន

en: Plain Text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Please Wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Please enter a discount code
km: សូម​បញ្ចូល​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Please enter a valid email address
km: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Please enter a valid email address.
km: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Please enter billing state / province
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​រដ្ឋ / ខេត្ត ចុះ​ក្នុង​វិក្កយបត្រ

en: Please enter your billing city
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ក្រុង​ចុះ​ក្នុង​វិក្កយបត្រ

en: Please enter your first name
km: សូម​បញ្ចូល​នាម​ខ្លួន​របស់​អ្នក

en: Please enter your zip / postal code
km: សូម​បញ្ចល​កូដ​ប្រៃសណីយ​ឬ​កូដ​ប៉ុស្ត៍​របស់​អ្នក

en: Please note after changing your password, you must log back in.
km: សូម​ចងចាំ​ថា ក្រោយ​ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ហើយ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចូល​គណនី​ឡើង​វិញ។

en: Please select a payment method
km: សូម​ជ្រើស​វិធី​បង់ប្រាក់​មួយ

en: Please select an option
km: សូម​ជ្រើស​យក​ជម្រើស​មួយ

en: Please select your billing country
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ប្រទេស​ចុះ​ក្នុង​វិក្កយបត្រ

en: Please upload a valid .json file
km: សូម​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ .json ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Polish Zloty
km: ស្លូទី​ប៉ូញឡូញ

en: Pounds Sterling (&pound;)
km: ផោន​ស្ទែរលីង (&pound;)

en: Preview Purchase Receipt
km: មើល​បង្កាន់ដៃ​បង់​ប្រាក់​ជាមុន

en: Price
km: តម្លៃ

en: Price Assignment
km: ការ​កំណត់​តម្លៃ

en: Pricing Options:
km: ជម្រើស​តម្លៃ៖

en: Product
km: ផលិតផល

en: Product Name
km: ឈ្មោះ​ផលិតផល

en: Product Price
km: តម្លៃ​ផលិតផល

en: Product Type Options:
km: ជម្រើស​ប្រភេទ​ផលិតផល៖

en: Products
km: ផលិតផល

en: Public Key
km: សោសាធារណៈ

en: Public key:
km: សោ​សាធារណៈ៖

en: Purchase
km: ការ​ទិញ

en: Purchase Confirmation
km: ការ​បញ្ជាក់​ការ​ទិញ

en: Purchase Details for Payment #%s
km: លម្អិត​ការ​ទិញ​សម្រាប់​ការ​បង់​ប្រាក់ #%s

en: Purchase History
km: ប្រវត្តិ​ការ​ទិញ

en: Purchase History Page
km: ទំព័រ​ប្រវត្តិ​នៃ​ការ​ទិញ

en: Purchase Receipt
km: បង្កាន់ដៃ​បង់​ប្រាក់

en: Purchase Receipt Preview
km: ការ​មើល​បង្កាន់ដៃ​បង់​ប្រាក់​ជាមុន

en: Purchase Total:
km: ការ​ទិញ​សរុប៖

en: Purchased %s
km: បាន​ទិញ %s

en: Purchased by:
km: បាន​ទិញ​ដោយ៖

en: Purchases
km: ការ​ទិញ

en: Quantity
km: បរិមាណ

en: Rate
km: វាយតម្លៃ

en: Re-enter Password
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ម្ដង​ទៀត

en: Recalculate
km: គណនា​ម្ដង​ទៀត

en: Recalculate Totals
km: គណនា​សរុប​ម្ដង​ទៀត

en: Recent Purchases
km: ការទិញ​ថ្មីៗ

en: Red
km: ក្រហម

en: Redirect
km: ប្ដូរ​ទិស​ដៅ

en: Refunded
km: បាន​សង​ប្រាក់

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
km[0]: បាន​សង​ប្រាក់ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
km: បាន​សង​ប្រាក់

en: Register
km: ចុះ​ឈ្មោះ

en: Remove
km: ដកចេញ

en: Remove Data on Uninstall?
km: ដក​ទិន្នន័យ​ចេញ​នៅ​ពេល​លុប​កម្មវិធី?

en: Report Type
km: ប្រភេទ​របាយការណ៍

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Request Date:
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ស្នើ៖

en: Request Details
km: លម្អិត​អំពី​សំណើ

en: Request IP
km: IP សំណើ

en: Resend Purchase Receipt
km: ផ្ញើ​បង្កាន់​ដៃ​បង់​ប្រាក់​ម្ដង​ទៀត

en: Resend Receipt
km: ផ្ញើ​បង្កាន់ដៃ​ម្ដង​ទៀត

en: Russian Rubles
km: រូបល​រុស្ស៊ី

en: SKUs
km: SKU

en: Sale | Sales
km[0]: ការ​លក់

en: Sales
km: ការ​លក់

en: Sales and earnings reports for the current year for all products
km: របាយការណ៍​ការ​លក់ និង​ចំណូល​ក្នុង​ឆ្នាំ​នេះ​សម្រាប់​ផលិតផល​ទាំង​អស់

en: Sales:
km: ការ​លក់៖

en: Sample Download File Name
km: គំរូ​ឈ្មោះ​ឯកសារ​ទាញយក

en: Sample Product Title
km: គំរូ​ឈ្មោះ​ផលិតផល

en: Save
km: រក្សា​ទុក

en: Save Changes
km: រក្សាទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ

en: Save Payment
km: រក្សាទុក​ការ​បង់ប្រាក់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Search %2$s
km: ស្វែងរក %2$s

en: Search Categories
km: ស្វែងរក​ចំណាត់​ក្រុម

en: Search Discounts
km: ស្វែងរក​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Search File Downloads
km: ស្វែងរក​ឯកសារ​ទាញយក

en: Search Payments
km: ស្វែងរក​ការ​បង់ប្រាក់

en: Search Tags
km: ស្វែងរក​ស្លាក

en: Secret Key
km: សោសម្ងាត់

en: Secret key:
km: សោ​សម្ងាត់៖

en: Select Payment Method
km: ជ្រើស​យក​វិធីសាស្ត្រ​បង់​ប្រាក់

en: Select a product type
km: ជ្រើស​ប្រភេទ​ផលិតផល

en: Select the file download method. Note, not all methods work on all servers.
km: ជ្រើស​យក​វិធីសាស្ត្រ​ទាញយក។ សូម​ចងចាំ​ថា មិន​មែន​វិធីសាស្ត្រ​ទាំងអស់​សុទ្ធ​តែ​ដើរ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទាំង​អស់​នោះ​ទេ។

en: Send Test Email
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​សាកល្បង

en: Sept
km: កញ្ញា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Settings updated.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ការ​កំណត់។

en: Shop Accountant
km: គណនេយ្យករ​ហាង

en: Shop Manager
km: អ្នក​គ្រប់គ្រង​ហាង

en: Shop Vendor
km: បុគ្គលិក​លក់​នៅ​ហាង

en: Shop Worker
km: បុគ្គលិក​ហាង

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Show Terms
km: បង្ហាញ​កិច្ច​ព្រមព្រៀង

en: Show Title
km: បង្ហាញ​ឈ្មោះ

en: Singapore Dollar (&#36;)
km: ដុល្លារ​សិង្ហបុរី (&#36;)

en: Sorry but you have hit your download limit for this file.
km: សូម​ទោស អ្នក​បាន​ទាញយក​ឯកសារ​ដល់​ចំនួន​កំណត់​ហើយ។

en: Sorry but your download link has expired.
km: សូម​ទោស តំណ​ទាញយក​របស់​អ្នក​បាន​ផុត​កំណត់​ហើយ។

en: Start Date
km: ពេល​ចាប់​ផ្ដើម

en: Start Date:
km: ពេល​ចាប់​ផ្ដើម៖

en: Start date
km: ពេល​ចាប់​ផ្ដើម

[ctx: State / province of address]
en: State / Province:
km: រដ្ឋ / ខេត្ត៖

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Status:
km: ស្ថានភាព៖

en: Stay Up to Date
km: រក្សា​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Street Address Line 1:
km: អាសយដ្ឋាន​ផ្លូវ​ខ្សែ​ទី 1៖

en: Street Address Line 2:
km: អាសយដ្ឋាន​ផ្លូវ​ខ្សែ​ទី 2៖

en: Styles
km: រចនាបថ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subtotal
km: សរុប​តាម​ផ្នែក

en: Subtotal:
km: សរុប​តាម​ផ្នែក៖

en: Success
km: ជោគជ័យ

en: Success Page
km: ទំព័រ​ជោគជ័យ

en: Swedish Krona
km: ក្រូណា​ស៊ុយអែត

en: Swiss Franc
km: ហ្វ្រង់​ស្វីស

en: System Info
km: ព័ត៌មាន​ប្រព័ន្ធ

en: Table View
km: ទិដ្ឋភាព​តារាង

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taiwan New Dollars
km: ដុល្លារ​តៃវ៉ាន់​ថ្មី

en: Tax
km: ពន្ធ

en: Tax Report
km: របាយការណ៍​ពន្ធ

en: Taxes
km: ពន្ធ

en: Taxonomy:
km: តាក់សូណូមី៖

en: Test Mode
km: របៀប​សាក​ល្បង

en: Test Payment
km: ការ​បង់​ប្រាក់​សាកល្បង

en: Thai Baht (&#3647;)
km: បាត​ថៃ (&#3647;)

en: Thank you
km: សូម​អរគុណ

en: Thank you for your purchase! [edd_receipt]
km: សូម​អរគុណ​សម្រាប់​ការ​ទិញ​របស់​អ្នក! [edd_receipt]

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
km: អរគុណ​សម្រាប់​ការ​ទិញ​របស់​អ្នក។ សូម​ចុច​លើ​តំណ​ខាង​ក្រោម ដើម្បី​ទាញយក​ឯកសារ​របស់​អ្នក។

en: The buyer's email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​ទិញ

en: The buyer's email address.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​អ្នក​ទិញ។

en: The buyer's first name
km: នាម​របស់​អ្នក​ទិញ

en: The buyer's full name, first and last
km: ឈ្មោះ​ពេញ​របស់​អ្នក​ទិញ, នាម​និង​ត្រកូល

en: The buyer's name.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ទិញ

en: The buyer's user name on the site, if they registered an account
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​របស់​អ្នក​ទិញ​នៅ​លើ​វេបសាយ, ប្រសិន​បើ​ពួកគេ​បាន​ចុះឈ្មោះ

en: The date of the purchase
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ទិញ

en: The date your credit card expires, typically on the front of the card.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ផុត​កំណត់​នៃ​កាត​ក្រេឌីត​របស់​អ្នក ដែល​ជា​ទូទៅ​មាន​នៅ​ផ្នែក​ខាង​មុខ​កាត។

en: The email you entered belongs to another user. Please use another.
km: មាន​អ្នក​ប្រើ​អ៊ីមែល​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​នេះ​ហើយ។ សូម​ប្រើ​អ៊ីមែល​ផ្សេង​ទៀត។

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
km: ចំនួន​អតិបរមា​ដែល​អាច​ប្រើ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​នេះ​បាន។ ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ បើ​ឥត​ដែន​កំណត់។

en: The name of this discount
km: ឈ្មោះ​នៃ​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​នេះ

en: The password used to access your account.
km: ជា​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ដើម្បី​ចូល​គណនី​របស់​អ្នក។

en: The password you entered is incorrect
km: អ្នក​បាន​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ

en: The password you entered is incorrect. %sReset Password%s
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​គឺ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ទេ។ %sកំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើង​វិញ%s

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​គឺ​មិន​ត្រូវ​គ្នា​ទេ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: The payment has been deleted.
km: បាន​លុប​ការ​បង់ប្រាក់។

en: The payment history can be searched in several different ways:
km: មាន​វិធី​មួយ​ចំនួន​សម្រាប់​ស្វែងរក​ប្រវត្តិ​នៃ​ការ​បង់ប្រាក់៖

en: The payment note has been deleted.
km: បាន​លុប​កំណត់​ត្រា​បង់​ប្រាក់។

en: The people that build Easy Digital Downloads
km: អ្នក​ស្ថាបនា Easy Digital Downloads

en: The price of the purchase before taxes
km: តម្លៃ​នៃ​ការ​ទិញ​មុន​ពេល​បង់​ពន្ធ

en: The purchase receipt has been resent.
km: បាន​ផ្ញើ​បង្កាន់​ដៃ​បង់​ប្រាក់​ម្ដង​ទៀត។

en: The settings have been imported.
km: បាន​នាំចូល​ការ​កំណត់។

en: The status of this discount code.
km: ស្ថានភាព​នៃ​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​នេះ។

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
km: សញ្ញា (ជា​ទូទៅ​គឺ , ឬ .) ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ដើម្បី​ញែក​ទសភាគ

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
km: សញ្ញា (ជា​ទូទៅ​គឺ , ឬ .) ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ដើម្បី​ញែក​ខ្ទង់​ពាន់

en: The user information is invalid
km: ព័ត៌មាន​អ្នក​ប្រើ​គឺ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ទេ

en: The username you entered does not exist
km: មិន​មាន​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​នោះ​ទេ

en: The username you will use to log into your account.
km: ជា​ឈ្មោះ​ដែល​អ្នក​ទុក​ប្រើ​នៅ​ពេល​ចូល​គណនី​របស់​អ្នក។

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បន្ថែម​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​របស់​អ្នក, សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​របស់​អ្នក, សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: There was an error retrieving the extensions list from the server. Please try again later.
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​ទទួល​យក​បញ្ជី​ផ្នែក​បន្ថែម​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: This Month
km: ខែ​នេះ

en: This Quarter
km: ត្រីមាស​នេះ

en: This Week
km: សប្ដាហ៍​នេះ

en: This Year
km: ឆ្នាំ​នេះ

en: This page shows a complete purchase history for the current user, including download links
km: ទំព័រ​នេះ​បង្ហាញ​ប្រវត្តិ​លម្អិត​នៃៃ​ការ​ទិញ​របស់​អ្នក​ប្រើ​ម្នាក់​នេះ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទាំង​តំណ​ទាញយក

en: This screen allows you to export your reports into a PDF or CSV format.
km: ទំព័រ​នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​នាំ​ចេញ​របាយការណ៍​នានា​របស់​អ្នក​ក្នុង​ទម្រង់ PDF ឬ CSV ។

en: Thousands Separator
km: សញ្ញា​ញែក​ខ្ទង់​ពាន់

en: Time:
km: ម៉ោង៖

en: Title:
km: ឈ្មោះ៖

en: To
km: ទៅ

en: Today
km: ថ្ងៃ​នេះ

en: Tools
km: ឧបករណ៍

en: Total
km: សរុប

en: Total Earnings
km: ចំណូល​សរុប

en: Total Price
km: តម្លៃ​សរុប

en: Total Purchased
km: បាន​ទិញ​សរុ

en: Total Purchases
km: ការ​ទិញ​សរុប

en: Total Sales
km: ការ​លក់​សរុប

en: Total Spent
km: បាន​ចំណាយ​សរុប

en: Totals
km: សរុប

en: Tracking Settings
km: កំណត់​ការ​តាមដាន

en: Turkish Lira (&#8378;)
km: លីរ៉ា​ទួរគី (&#8378;)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: US Dollars (&#36;)
km: ដុល្លារ​អាមេរិក (&#36;)

en: Unlimited
km: ឥត​កំណត់

en: Update Category
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចំណាត់​ក្រុម

en: Update Discount Code
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: Update Payment
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ការ​បង់​ប្រាក់

en: Update Tag
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ស្លាក

en: Upload File
km: ផ្ទុកឡើង​ឯកសារ

en: Upload a File
km: ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ

en: Use Once Per Customer
km: ប្រើ​ម្ដង​ក្នុង​អតិថិជន​ម្នាក់

en: Use This File
km: ប្រើ​ឯកសារ​នេះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Username: %s
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ: %s

en: Uses
km: ការ​ប្រើ

en: View %1$s
km: មើល %1$s

en: View %s
km: មើល %s

en: View All
km: មើល​ទាំងអស់

en: View Detailed Earnings Report
km: មើល​លម្អិត​នូវ​របាយការណ៍​ចំណូល

en: View Detailed Report
km: មើល​របាយការណ៍​លម្អិត

en: View Discount
km: មើល​ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

en: View File Download Log
km: មើល​កំណត់ហេតុ​ឯកសារ​ទាញ​យក

en: View Log Message
km: មើល​កំណត់​ហេតុ

en: View Order Details
km: មើល​ការ​បញ្ជា​ទិញ​លម្អិត

en: View Payment
km: មើល​ការ​បង់​ប្រាក់

en: View Request
km: មើល​សំណើ

en: View Request Details
km: មើល​លម្អិត​អំពី​សំណើ

en: View Sales Log
km: មើល​កំណត់​ហេតុ​លក់

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the Easy Digital Downloads website.
km: មើល <a href="%s">កម្រង​ឯកសារ</a> នៅ​លើ​វេបសាយ​របស់ Easy Digital Downloads ។

en: Visit the Extension Store
km: មើល​ហាង​កម្មវិធី​បន្ថែម

en: Welcome to Easy Digital Downloads
km: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់ Easy Digital Dowloads

en: Welcome to Easy Digital Downloads %s
km: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់ Easy Digital Downloads %s

en: What's New
km: អ្វី​ដែល​ថ្មី

en: White
km: ស

en: Yellow
km: លឿង

en: Yesterday
km: ម្សិល​មិញ

en: You are already logged in
km: អ្នក​បាន​ចូល​គណនី​រួច​ហើយ

en: You can create any number of discount codes easily from this page.
km: អ្នក​អាច​បង្កើត​កូដ​បញ្ចុះ​តម្លៃ​បាន​យ៉ាង​ងាយ​ស្រួល​តាមរយៈ​ទំព័រ​នេះ។

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
km: អ្នក​អាច​ប្ដូរ​ចំនួន​ជួរ​ឈរ​ដោយ​បន្ថែម​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ columns="x" ៖

en: You can enter the customer's IP address
km: អ្នក​អាច​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន IP របស់​អតិថិជន

en: You can enter the customer's email address
km: អ្នក​អាច​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​អតិថិជន​បាន

en: You can enter the download file's name
km: អ្នក​អាច​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: You do not have permission to edit this payment record
km: អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​កំណត់ត្រា​បង់ប្រាក់​នេះ​ទេ

en: You do not have permission to view this file.
km: អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​មើល​ឯកសារ​នេះ​ទេ។

en: You have not made any purchases
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​ទិញ​អ្វី​មួយ​ទេ

en: You have not purchased any downloads
km: អ្នក​មិន​បាន​ទិញ​ការ​ទាញយក​ណា​មួយ​ទេ

en: You must be logged into an account to purchase
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចូល​គណនី ដើម្បី​ទិញ

en: You must login or register to complete your purchase
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចូល ឬ ចុះ​ឈ្មោះ​គណនី ដើម្បី​បញ្ចប់​ការ​ទិញ​របស់​អ្នក

en: You must register or login to complete your purchase
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចុះ​ឈ្មោះ ឬ ចូល​គណនី ដើម្បី​បញ្ចប់​ការ​ទិញ​របស់​អ្នក

en: You need to login to edit your profile.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចូល​គណនី ដើម្បី​កែ​ប្រវត្តិរូប​របស់​អ្នក។

en: Your password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក

en: Your purchase is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
km: ការ​ទិញ​របស់​អ្នក​កំពុង​តែ​ដំណើរការ​ហើយ។ ទំព័រ​នេះ​នឹង​ផ្ទុក​ឡើង​វិញ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​ក្នុង​ពេល 8 វិនាទី​ទៀត។ ប៉ុន្តែ​បើ​វា​មិន​ផ្ទុក​ឡើង​វិញ​ទេ សូម​ចុច​<a href="%s">ទីនេះ</a>។

en: Your site name
km: ឈ្មោះ​វេបសាយ​របស់​អ្នក

en: Your username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​របស់​អ្នក

en: Zip / Postal Code
km: កូដ​ប្រៃសណីយ / ប៉ុស្តិ៍

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
km: កូដ​ប្រៃសណីយ / ប៉ុស្តិ៍៖

en: [%s] New User Registration
km: [%s] ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី

en: [%s] Your username and password
km: [%s] ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ និង​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក

en: [Password entered at checkout]
km: [បាន​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​នៅ​ពេល​គិត​ប្រាក់]

[ctx: all dropdown items]
en: All
km: ទាំង​អស់

en: excludes %s tax
km: មិន​រាប់​បញ្ចូល​ពន្ធ %s

en: guest
km: ភ្ញៀវ

en: includes %s tax
km: រាប់​បញ្ចូល​ពន្ធ %s

[ctx: no dropdown items]
en: None
km: គ្មាន

en: none
km: គ្មាន

en: or checkout as a guest.
km: ឬ​ក៏​គិត​ប្រាក់​ក្នុង​នាម​ជា​ភ្ញៀវ។

[ctx: post type general name]
en: Discounts
km: ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

[ctx: post type general name]
en: Payments
km: ការ​បង់​ប្រាក់

[ctx: post type singular name]
en: Discount
km: ការ​បញ្ចុះ​តម្លៃ

[ctx: post type singular name]
en: Payment
km: ការ​បង់​ប្រាក់

en: remove
km: ដក​ចេញ

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
km: ចំណាត់​ក្រុម

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
km: ស្លាក

en: to
km: ទៅ

en: unlimited
km: ឥត​កំណត់
