Easy Digital Downloads - en to lt_LT translation catalogue (681 entries)

en: %1$s Prices
lt_LT: %1$s Kainos

en: %1$s Stats
lt_LT: %1$s Statistika

en: %s Configuration
lt_LT: %s Konfiguracija

en: %s Prices
lt_LT: %s Kainos

en: %s Requirements
lt_LT: %s Reikalavimai

en: %s Settings
lt_LT: %s Nustatymai

en: (optional)
lt_LT: (neprivalomas)

en: (unknown)
lt_LT: (nežinoma)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
lt_LT: <a href="%s">%s &rarr; Pridėti Naują</a>

en: <a href="%s">Delete</a>
lt_LT: <a href="%s">Ištrinti</a>

en: <em>button</em> | <em>text</em> - The style of the purchase link.
lt_LT: <em>mygtukas</em> | <em>tekstas</em> - Pirkimo nuorodos stilius.

en: <strong>Amount</strong> - this discount amount provided by this code. For percentage based discounts, enter a number such as 70 for 70%. Do not enter a percent sign.
lt_LT: <strong>Kiekis</strong> - tai yra šio kodo suteikiamos nuolaidos kiekis. Procentinėms nuolaidoms įveskite skaičių, tokį kaip 70, turėdami omenyje 70%. Procentų simbolio neįvedinėkite.

en: <strong>Code</strong> - this is the unique code that customers will enter during checkout to redeem the code.
lt_LT: <strong>Kodas</strong> - tai yra unikalus kodas, kurį klientai įvedinės atsiskaitymo metu, kad atsiimtų kodą.

en: <strong>Log data:</strong>
lt_LT: <strong>Registro duomenys:</strong>

en: <strong>Name</strong> - this is the name given to the discount. Used primarily for administrative purposes.
lt_LT: <strong>Pavadinimas</strong> - tai yra nuolaidai duodamas pavadinimas. Pirmiausiai, naudojamas administravimo tikslams.

en: <strong>Requirements</strong> - This allows you to select the product(s) that are required to be purchased in order for a discount to be applied.
lt_LT: <strong>Reikalavimai</strong> - Tai leidžia jums pasirinkti prekę(-s), kurios turi būti įsigytos, kad būtų pritaikyta nuolaida.

en: <strong>Type</strong> - this is the type of discount this code awards.
lt_LT: <strong>Tipas</strong> - tai yra šio kodo suteikiamos nuolaidos tipas.

en: A discount with that code already exists, please use a different code.
lt_LT: Nuolaida su tokiu kodu jau yra, prašome naudoti kitokį kodą.

en: A unique key used to identify the payment.
lt_LT: Unikalus raktas, skirtas mokėjimo atpažinimui.

en: API Key
lt_LT: API sąsajos Raktas

en: API Key:
lt_LT: API Raktas:

en: API Keys
lt_LT: API sąsajos Raktai

en: API Request:
lt_LT: API Užklausa:

en: API Requests
lt_LT: API Užklausos

en: API Settings
lt_LT: API Nustatymai

en: API User:
lt_LT: AIP Vartotojas:

en: API keys successfully generated.
lt_LT: API raktai sėkmingai sukurti.

en: API keys successfully regenerated.
lt_LT: API raktai sėkmingai sukurti iš naujo.

en: Abandoned
lt_LT: Apleistas

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
lt_LT: Apleistas

en: Accepted Payment Method Icons
lt_LT: Mokėjimo būdai

en: Accounting Options:
lt_LT: Buhalterijos nustatymai:

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Activate
lt_LT: Įjungti

en: Active
lt_LT: Aktyvus

[ctx: Active discount code status]
en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Add Discount Code
lt_LT: Pridėti nuolaidos kodą

en: Add New
lt_LT: Kurti naują

en: Add New Discount
lt_LT: Pridėti nuolaidą

en: Add New File
lt_LT: Pridėti naują failą

en: Add New Payment
lt_LT: Pridėti naują mokėjimą

en: Add New Price
lt_LT: Pridėti naują kainą

en: Add New Tag
lt_LT: Kurti naują žymą

en: Add Tax Rate
lt_LT: Pridėti mokesčių tarifą

en: Add to Cart
lt_LT: Dėti į Krepšelį

en: Add to Cart Text
lt_LT: "Pridėti į krepšelį" mygtuko tekstas

en: Added to cart
lt_LT: Pridėta į krepšelį

en: Additional Updates
lt_LT: Papildomi Atnaujinimai

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Address (Line 2)
lt_LT: Adresas (Eilutė 2)

en: Address 1
lt_LT: Adresas 1

en: Address 2
lt_LT: Adresas 2

[ctx: Address City]
en: City:
lt_LT: Miestas:

[ctx: Address country]
en: Country:
lt_LT: Šalis:

en: After - 10$
lt_LT: Po - 10 LTL

en: Agree to Terms
lt_LT: Sutikti su taisyklėmis

en: Agree to Terms?
lt_LT: Sutinkate su sąlygomis?

en: Ajax is: %s
lt_LT: Ajax yra: %s

en: All
lt_LT: Visi

en: All %s
lt_LT: Visi %s

en: All Categories
lt_LT: Visos

en: All Discounts
lt_LT: Visos Nuolaidos

en: All Payments
lt_LT: Visi mokėjimai

en: All Statuses
lt_LT: Visi statusai

en: All Tags
lt_LT: Visos žymos

en: Allow
lt_LT: Leisti

en: Already have an account?
lt_LT: Jau turite paskyrą?

en: Amazon Payments
lt_LT: Amazon mokėjimai

en: Amazon Payments Settings
lt_LT: Amazon mokėjimų nustatymai

en: Amount
lt_LT: Suma

en: Amount: %s
lt_LT: Kiekis: %s

en: Apply
lt_LT: Taikyti

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Apply discount to entire purchase.
lt_LT: Taikyti nuolaidą visam pirkimui.

en: Apply to whole country
lt_LT: Pritaikyti visai šaliai

en: Apr
lt_LT: Balandis

en: Are you sure you want to delete this customer?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį klientą?

en: Are you sure you wish to delete this payment?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį mokėjimą?

en: Aug
lt_LT: Rugpjūtis

en: Australian Dollars (&#36;)
lt_LT: Australijos Doleriai (&#36;)

en: Base Country
lt_LT: Pagrindinė šalis

en: Before - $10
lt_LT: Prieš - LTL 10

en: Billing Address
lt_LT: Atsiskaitymo adresas

en: Blue
lt_LT: Mėlyna

en: Brazilian Real (R&#36;)
lt_LT: Brazilijos Realas (R&#36;)

en: Browse All Extensions
lt_LT: Naršyti visus įskiepius

en: Bundled %s:
lt_LT: Apjungtas %s:

en: Button Options:
lt_LT: Mygtuko parinktys:

en: Buttons
lt_LT: Mygtukai

en: Buy Now
lt_LT: Pirkti Dabar

en: Canadian Dollars (&#36;)
lt_LT: Kanados Doleriai (&#36;)

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Card Number
lt_LT: Kortelės numeris

en: Card name
lt_LT: Kortelės pavadinimas

en: Card number
lt_LT: Kortelės numeris

en: Cart restoration failed. Invalid token.
lt_LT: Nepavyko atkurti krepšelio.

en: Cart restored successfully.
lt_LT: Krepšelis sėkmingai atkurtas.

en: Cart saved successfully. You can restore your cart using this URL:
lt_LT: Krepšelis sėkmingai išsaugotas. Galite atkurti krepšelį pasinaudodami šiuo URL:

en: Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Categories: %s
lt_LT: Kategorijos: %s

en: Category
lt_LT: Kategorija

en: Ceuta
lt_LT: Seuta

en: Cheatin&#8217; huh?
lt_LT: Sukčiaujate&#8217; a?

en: Cheatin' eh?!
lt_LT: Sukčiaujate, a?

en: Check this to enable AJAX for the shopping cart.
lt_LT: Pažymėkite tai, kad įjungtumėte AJAX pirkinių krepšeliui.

en: Checkout Page
lt_LT: Pirkimo puslapis

en: Choose a button color
lt_LT: Pasirinkite mygtuko spalvą

en: Choose a country
lt_LT: Pasirinkite šalį

en: Choose a state
lt_LT: Pasirinkite valstiją

en: Choose a style
lt_LT: Pasirinkite stilių

en: Choose one or more %s
lt_LT: Pasirinkite vieną ar daugiau %s

en: Choose the location of the currency sign.
lt_LT: Pasirinkite kurioje pozicijoje valiutos ženklas tuti būti atvaizduotas.

en: Choose the payment gateways you want to enable.
lt_LT: Pasirinkite mokėjimo būdą, kuri norėsite įjungti.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
lt_LT: Pasirinkite valiutą. Dėmesio - kai kurie mokėjimo metodai nepalaiko visų valiutų.

en: City
lt_LT: Miestas

en: Clear Filter
lt_LT: Išvalyti Filtrą

en: Code
lt_LT: Kodas

en: Code: %s
lt_LT: Kodas: %s

en: Complete
lt_LT: Užbaigtas

en: Complete Sales
lt_LT: Baigti pardavimai

en: Completed
lt_LT: Užbaigtas

en: Configure the Amazon settings
lt_LT: Kofigūruoti Amazon nustatymus

en: Configure the PayPal settings
lt_LT: Konfigūruoti PayPal nustatymus

en: Configure the currency options
lt_LT: Keisti valiutos nustatymus

en: Confirm password
lt_LT: Patvirtinkite slaptažodį

en: Confirm your password.
lt_LT: Patvirtinkite slaptažodį.

en: Copy Download Link(s)
lt_LT: Kopijuoti atsiuntimo nuorodą(-as)

en: Copy these links to your clipboard and give them to your customer
lt_LT: Nukopijuokite šias nuorodas į savo iškarpinę ir perduokite juos savo klientui

en: Country
lt_LT: Šalis

en: Create an account
lt_LT: Registruotis

en: Credit Card Info
lt_LT: Kreditinės kortelės informacija

en: Credits
lt_LT: Kūrėjai

en: Currency
lt_LT: Valiuta

en: Currency Position
lt_LT: Valiutos ženklo pozicija

en: Currency Settings
lt_LT: Valiutos nustatymai

en: Current Month
lt_LT: Einamasis mėnuo

en: Custom
lt_LT: Nuoroda

en: Customer
lt_LT: Klientas

en: Customer %s not found!
lt_LT: Klientas %s nerastas!

en: Customer Email
lt_LT: Kliento el. paštas

en: Customer Name
lt_LT: Kliento vardas

en: Customer User ID: %s
lt_LT: Kliento Vartotojo ID: %s

en: Customer since
lt_LT: Klientas nuo

en: Customers
lt_LT: Klientai

en: Czech Koruna
lt_LT: Čekijos Krona

en: Danish Krone
lt_LT: Danijos Krona

en: Date
lt_LT: Data

en: Date Purchased
lt_LT: Pirkimo data

en: Date Range:
lt_LT: Periodas:

[ctx: Date one to date two]
en: to
lt_LT: iki

en: Date:
lt_LT: Data:

en: Date: %s
lt_LT: Data: %s

en: Deactivate
lt_LT: Išjungti

en: Deactivate License
lt_LT: Deaktyvuoti licenziją

en: Dec
lt_LT: Gruodis

en: Decimal Separator
lt_LT: Dešimčių skirtukas

en: Default
lt_LT: Numatytieji

en: Default Button Color
lt_LT: Numatytoji Mygtuko Spalva

en: Default Gateway
lt_LT: Pagrindinis mokėjimo būdas

en: Default Template
lt_LT: Numatytasis šablonas

en: Delete
lt_LT: Trinti

en: Delete Customer
lt_LT: Ištrinti Klientą

en: Delete this payment note
lt_LT: Ištrinti šią mokėjimo pastabą

en: Details
lt_LT: Detalės

en: Disable Admin Notifications
lt_LT: Išjungti administratoriaus pranešimus

en: Disable Redownload?
lt_LT: Išjungti galimybę atsisiųsti failą iš naujo?

en: Disable Styles
lt_LT: Išjungti stilius

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Discount
lt_LT: Nuolaida

en: Discount %s not found!
lt_LT: Nuolaida %s nerasta!

en: Discount Applied
lt_LT: Nuolaida pritaikyta

en: Discount Code
lt_LT: Nuolaidos kodas

en: Discount Codes
lt_LT: Nuolaidų kodai

en: Discount code added.
lt_LT: Nuolaidos kodas pridėtas

en: Discount code updated.
lt_LT: Nuolaidų kodas pakeistas.

en: Discount codes have several options:
lt_LT: Nuolaidos kodai turi keletą parinkčių:

en: Discount(s)
lt_LT: Nuolaida(-os)

en: Discounts
lt_LT: Nuolaidos

en: Dismiss Notice
lt_LT: Atmesti pastabą

en: Display Name
lt_LT: Rodyti vardą

en: Display icons for the selected payment methods
lt_LT: Rodomos mokėjimo būdų ikonos

en: Do not allow
lt_LT: Neleisti

en: Download
lt_LT: Atsisiųsti

en: Download Method
lt_LT: Atsisiuntimo metodas

en: Download a CSV of all payments recorded.
lt_LT: Atsisiųsti visus mokėjimus CSV formatu.

en: Download a PDF of Sales and Earnings reports for all products for the current year.
lt_LT: Atsisiųsti visų produktų šių metų pardavimų ir uždarbio ataskaitas.

en: Downloaded by
lt_LT: Atsisiųsta iš

en: Downloads
lt_LT: Atsiuntimai

en: E-mail: %s
lt_LT: El. paštas: %s

en: EDD Bot
lt_LT: EDD Robotas

en: EDD Upgrades
lt_LT: EDD Atnaujinimai

en: Earnings
lt_LT: Uždarbis

en: Earnings Over Time
lt_LT: Uždarbis pagal laiką

en: Earnings and Sales Reports
lt_LT: Uždarbio ir pardavimų ataskaitos

en: Earnings to Date
lt_LT: Uždarbis pagal datą

en: Earnings:
lt_LT: Uždarbis:

en: Easy Digital Download Extensions
lt_LT: Easy Digital Download Įskiepiai

en: Easy Digital Download Info and Tools
lt_LT: Easy Digital Download Informacija ir Įrankiai

en: Easy Digital Download Settings
lt_LT: Easy Digital Download Nustatymai

en: Easy Digital Downloads API Keys
lt_LT: Easy Digital Downloads API raktai

en: Easy Digital Downloads Changelog
lt_LT: Easy Digital Downloads keitimų žurnalas

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
lt_LT: Easy Digital Downloads Pardavimų suvestinė

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Category
lt_LT: Redaguoti kategoriją

en: Edit Discount
lt_LT: Redaguoti Nuolaidą

en: Edit Payment
lt_LT: Redaguoti mokėjimą

en: Edit Tag
lt_LT: Redaguoti žymą

en: Email
lt_LT: El. pašto adresas

en: Email Address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Email Template
lt_LT: El. laiško šablonas

en: Email address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Email address already taken
lt_LT: El. pašto adresas jau užimtas

en: Email:
lt_LT: El. pašto adresas:

en: Email: %s
lt_LT: El. paštas: %s

en: Emails
lt_LT: El. pašto adresai

en: Enable Ajax
lt_LT: Įjungti Ajax

en: Enable Taxes
lt_LT: Įjungti mokesčių palaikymą

en: Enable variable pricing
lt_LT: Įjungti kintama kainą

en: Enabled
lt_LT: Įgalinta

en: End Date:
lt_LT: Pabaigos Data:

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
lt_LT: Įveskite šios nuoaidos kodą, pvz. 10PROCENTU

en: Enter a coupon code if you have one.
lt_LT: Įveskite nuolaidos kodą jei turite.

en: Enter discount
lt_LT: Įveskite nuolaidą

en: Enter the discount percentage. 10 = 10%
lt_LT: Įveskite procentinę nuolaidos reikšmę. 10 = 10%

en: Enter the start date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no start date, leave blank. If entered, the discount can only be used after or on this date.
lt_LT: Įveskite šio nuolaidos kodo pradžios datą formatu mm/dd/MMMM. Nenorėdami nustatinėti pradžios datos, palikite tuščią. Nustačius datą, nuolaida galima bus pasinaudoti tik po nurodytos datos arba šios datos dieną.

en: Enter your PayPal account's email
lt_LT: Įveskite savo PayPal paskyros el. paštą

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Error Message
lt_LT: Klaidos žinutė

en: Error creating new customer
lt_LT: Klaida, kuriant naują klientą

en: Error deleting customer
lt_LT: Klaida, ištrinant klientą

en: Estimated monthly earnings:
lt_LT: Numatomas mėnesinis uždarbis:

en: Estimated monthly sales:
lt_LT: Numatomi mėnesiniai pardavimai:

en: Euros (&euro;)
lt_LT: Eurai (&euro;)

en: Expiration
lt_LT: Pasibaigimas

en: Expiration (MM/YY)
lt_LT: Galioja iki (mm/MM)

en: Expiration date
lt_LT: Galiojimo data

en: Expired
lt_LT: Pasibaigęs

en: Export
lt_LT: Eksportavimas

en: Export Customers in CSV
lt_LT: Exportuoti vartotojus CSV formatu

en: Export Download History in CSV
lt_LT: Eksportuoti atsisiuntimų išrašą CSV formatu

en: Export PDF of Sales and Earnings
lt_LT: Eksportuoti pardavimus ir uždarbį PDF formatu

en: Export Payment History
lt_LT: Eksportuoti mokejimų išrašą

en: Export Settings
lt_LT: Exportuoti nustatymus

en: Extensions
lt_LT: Įskiepiai

en: Failed
lt_LT: Klaida

en: Failed Transaction Page
lt_LT: Nepavykusio pirkimo puslapis

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
lt_LT: Klaida

en: Failed to create customer
lt_LT: Nepavyko sukurti kliento

en: Feb
lt_LT: Vasaris

en: Fees
lt_LT: Mokestis

en: File
lt_LT: Failas

en: File Download Limit:
lt_LT: Failo atsisiuntimų limitas:

en: File Downloads
lt_LT: Failo atsisiųntimai

en: File Downloads:
lt_LT: Failo atsisiuntimai:

en: File Name
lt_LT: Failo pavadinimas

en: File URL
lt_LT: Failo URL

en: Files
lt_LT: Failai

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: First Name: %s
lt_LT: Vardas: %s

en: First name
lt_LT: Vardas

en: Flat amount
lt_LT: Fiksuota suma

en: For more information:
lt_LT: Daugiau informacijos:

en: Forced
lt_LT: Priverstinis

en: Free Download
lt_LT: Nemokamas

en: From
lt_LT: Nuo

en: Full Changelog
lt_LT: Pilnas Keitimų Žurnalas

en: Gateway:
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: General
lt_LT: Pagrindinis

en: General Settings
lt_LT: Pagrindiniai nustatymai

en: Generate API Key
lt_LT: Kurti API raktą

en: Generate CSV
lt_LT: Generuoti CSV failą

en: Generate New API Keys
lt_LT: Kurti Naujus API Raktus

en: Generate PDF
lt_LT: Generuoti PDF failą

en: Getting started with Easy Digital Downloads
lt_LT: Darbo su Easy Digital Downloads pradžia

en: Go Back
lt_LT: Atgal

en: Go back
lt_LT: Atgal

en: Graph View
lt_LT: Atvaizdavimas grafiku

en: Gray
lt_LT: Pilka

en: Green
lt_LT: Žalia

en: Have a discount code?
lt_LT: Turite nuolaidos kodą?

en: Hello
lt_LT: Sveiki

en: Hide Terms
lt_LT: Slėpti sąlygas

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
lt_LT: Honkongo Doleris (&#36;)

en: Hungarian Forint
lt_LT: Vengrijos Forintas

en: IP Address
lt_LT: IP Adresas

en: IPN Error
lt_LT: IPN Klaida

en: Import
lt_LT: Importavimas

en: Import Settings
lt_LT: Importuoti nustatymus

en: Inactive
lt_LT: Ne aktyvus

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
lt_LT: Ne aktyvus

en: Indian Rupee (&#8377;)
lt_LT: Indijos Rupija (&#8377;)

en: Insert
lt_LT: Įterpti

en: Insert %s
lt_LT: Įkelti %s

en: Insert File
lt_LT: Įterpti Failą

en: Insert into %s
lt_LT: Įterpti į %s

en: Invalid
lt_LT: Netinkamas

en: Invalid API key!
lt_LT: Neteisingas API raktas!

en: Invalid API version!
lt_LT: Neteisinga API versija!

en: Invalid Customer ID
lt_LT: Neteisingas Kliento ID

en: Invalid email
lt_LT: Neteisingas el. paštas

en: Invalid payment email
lt_LT: Neteisingas mokėjimo el. paštas

en: Invalid username
lt_LT: Neteisingas vartotojo vardas

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
lt_LT: Neteisingas vartotojo vardas. Leidžiamos tik mažosios raidės (a-z) ir skaičiai

en: Iranian Rial (&#65020;)
lt_LT: Irano Rialas (&#65020;)

en: Israeli Shekel (&#8362;)
lt_LT: Izraelio Šekelis (&#8362;)

en: Item Amount
lt_LT: Produkto Kaina

en: Item Name
lt_LT: Produkto pavadinimas

en: Item Price
lt_LT: Produkto kaina

en: Jan
lt_LT: Sausis

en: Japanese Yen (&yen;)
lt_LT: Japonijos Jena (&yen;)

en: July
lt_LT: Liepa

en: June
lt_LT: Birželis

en: Key:
lt_LT: Raktas:

en: La Rioja
lt_LT: La Riocha

en: Last Month
lt_LT: Paskutinis mėnuo

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Last Name: %s
lt_LT: Pavardė: %s

en: Last Quarter
lt_LT: Praeitą ketvirtį

en: Last Week
lt_LT: Praeitą savaitę

en: Last Year
lt_LT: Praeitais metais

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Licenses
lt_LT: Licenzijos

en: Link text . . .
lt_LT: Nuorodos tekstas . . .

en: Loading
lt_LT: Įkeliama

en: Log ID
lt_LT: Registro ID

en: Log In
lt_LT: Prisijungti

en: Log Type
lt_LT: Registro tipas

en: Login
lt_LT: Prisijungti

en: Logo
lt_LT: Logotipas

en: Logout
lt_LT: Atsijungti

en: Logs
lt_LT: Registras

en: Lost Password
lt_LT: Pamirštas slaptažodis

en: MWS Secret Key
lt_LT: MWS slaptas raktas

en: Madrid
lt_LT: Madridas

en: Malaysian Ringgits
lt_LT: Malaizijos Ringitas

en: Mar
lt_LT: Kovas

en: Max Uses
lt_LT: Maksimalus panaudojimų skaičius

en: May
lt_LT: Gegužė

en: Mexican Peso (&#36;)
lt_LT: Meksikos Pesas (&#36;)

en: Minimum Amount
lt_LT: Maksimali suma

en: Misc
lt_LT: Įvairūs

en: Monthly Average Earnings
lt_LT: Mėnesio vidutinis uždarbis

en: Monthly Average Sales
lt_LT: Monesio pardavimų vidurkis

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Name on the Card
lt_LT: Kortelėje nurodytas vardas

en: Name:
lt_LT: Pavadinimas:

en: Need Help?
lt_LT: Reikia Pagalbos?

en: New Category Name
lt_LT: Naujos kategorijos pavadinimas

en: New Customer
lt_LT: Naujas klientas

en: New Discount
lt_LT: Nauja Nuolaida

en: New Password
lt_LT: Naujas slaptažodis

en: New Payment
lt_LT: Naujas mokėjimas

en: New Tag Name
lt_LT: Naujos žymos pavadinimas

en: New Zealand Dollar (&#36;)
lt_LT: Naujosios Zelandijos Doleris (&#36;)

en: New user registration on your site %s:
lt_LT: Naujo vartotojo registracija jūsų tinklalapyje %s:

en: Next
lt_LT: Toliau

en: No %s found.
lt_LT: %s nerastas.

en: No Discounts found
lt_LT: Nuolaidų nerasta

en: No Discounts found in Trash
lt_LT: Šiukšlinėje nuolaidų nerasta

en: No Downloads found
lt_LT: Atsiuntimų nerasta

en: No Payments Found
lt_LT: Mokėjimų nerasta

en: No Payments found
lt_LT: Mokėjimų nerasta

en: No Payments found in Trash
lt_LT: Šiukšlinėje mokėjimų nerasta

en: No Start Date
lt_LT: Nėra pradžios datos

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
lt_LT: Apmokėjimo puslapis nenustatytas. Eikite į <a href="%s">Nustatymų puslapį</a> ir nustatykite apmokėjimo puslapį

en: No customers found
lt_LT: Klientų nerasta

en: No customers found!
lt_LT: Klientų nerasta!

en: No discounts found
lt_LT: Nuolaidų nėra

en: No discounts found!
lt_LT: Nuolaidų nerasta!

en: No discounts found.
lt_LT: Nuolaidų nerasta.

en: No downloadable files found.
lt_LT: Failų atsisiuntimui nerasta

en: No expiration
lt_LT: Be galiojimo pabaigos

en: No payment notes
lt_LT: Mokėjimo pastabų nėra

en: No products found
lt_LT: Produktų nėra

en: No results found
lt_LT: Rezultatų nerasta

en: No start date
lt_LT: Nėra pradžios datos

en: None
lt_LT: Nieko

en: Norwegian Krone
lt_LT: Norvegijos Krona

en: Notes
lt_LT: Užrašai

en: Nov
lt_LT: Lapkritis

en: Number of Sales
lt_LT: Pardavimų skaičius

en: Number of items in cart
lt_LT: Prekių kiekis krepšelyje

en: Oct
lt_LT: Spalis

en: Once Weekly
lt_LT: Karta per savaitę

en: Option Name
lt_LT: Parinkties pavadinimas

en: Orange
lt_LT: Oranžinė

en: Overview
lt_LT: Apžvalga

en: Parent Category
lt_LT: Tėvinė kategorija

en: Parent Category:
lt_LT: Tėvinė kategorija:

en: Parent Tag
lt_LT: Pirminė Žymė

en: Parent Tag:
lt_LT: Pirminė Žymė:

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Password Again
lt_LT: Pakartokite slaptažodį

en: Password: %s
lt_LT: Slaptažodis: %s

en: Passwords do not match
lt_LT: Slaptažodžiai nesutampa

en: Passwords don't match
lt_LT: Slaptažodžiai nesutampa

en: PayPal Email
lt_LT: PayPal El. paštas

en: PayPal Settings
lt_LT: PayPal Nustatymai

en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

en: Payment Details
lt_LT: Mokėjimo informacija

en: Payment Error
lt_LT: Mokėjimo klaida

en: Payment Errors
lt_LT: Mokėjimų klaidos

en: Payment Gateways
lt_LT: Mokėjimo būdai

en: Payment History
lt_LT: Mokėjimų istorija

en: Payment ID
lt_LT: Mokėjimo ID

en: Payment ID not supplied. Please try again
lt_LT: Mokėjimo ID nepateiktas. Bandykite dar kartą

en: Payment Key
lt_LT: Mokėjimo raktas

en: Payment Method
lt_LT: Mokėjimo matodas

en: Payment Method:
lt_LT: Mokėjimo metodas:

en: Payment Methods
lt_LT: Mokėjimo metodai

en: Payment Notes
lt_LT: Mokėjimo pastabos

en: Payment Status
lt_LT: Mokėjimo statusas

en: Pending
lt_LT: Nepatvirtintas

en: Pending / Failed Sales
lt_LT: Laukiantys / Neįvykę Pardavimai

en: Percentage
lt_LT: Procentinis dydis

en: Permalink: %s
lt_LT: Nuoroda: %s

en: Personal Info
lt_LT: Asmeninė informacija

en: Philippine Pesos
lt_LT: Filipinų Pesas

en: Plain Text
lt_LT: Grynas Tekstas

en: Please Wait...
lt_LT: Prašome palaukti...

en: Please enter a discount code
lt_LT: Įveskite nuolaidos kodą

en: Please enter a password
lt_LT: Prašome įvesti slaptažodį

en: Please enter a valid email address
lt_LT: Įveskite teisingą el. pašto adresą

en: Please enter a valid email address.
lt_LT: Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

en: Please enter an email address before applying a discount code
lt_LT: Įveskite el. pašto adresą prieš naudojant nuolaidos kodą

en: Please enter your first name
lt_LT: Įvesite savo vardą

en: Please enter your zip / postal code
lt_LT: Prašome įvesti savo zip / pašto kodą

en: Please select a payment method
lt_LT: Pasirinkite apmokėjimo būdą

en: Please select an option
lt_LT: Prašome pasirinkti

en: Please upload a valid .json file
lt_LT: Prašome išsiųsti teisingą .json failą

en: Polish Zloty
lt_LT: Lenkijos Zlotas

en: Pounds Sterling (&pound;)
lt_LT: Didžiosios Britanijos Svaras Sterlingų (&pound;)

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Price Assignment
lt_LT: Kainos priskirimas

en: Pricing Options:
lt_LT: Kainos variantai:

en: Product
lt_LT: Produktas

en: Product %s not found!
lt_LT: Produktas %s nerastas!

en: Product Name
lt_LT: Produkto pavadinimas

en: Product Price
lt_LT: Produkto kaina

en: Product Type Options:
lt_LT: Produkto tipo variantai:

en: Products
lt_LT: Produktai

en: Public Key
lt_LT: Viešas Raktas

en: Public key:
lt_LT: Viešas raktas:

en: Purchase
lt_LT: Pirkti

en: Purchase Key
lt_LT: Pirkimo raktas

en: Purchase Receipt
lt_LT: Pirkimo čekis

en: Purchase Total:
lt_LT: Iš viso:

en: Purchases
lt_LT: Pirkimai

en: Quantity
lt_LT: Kiekis

en: Rate
lt_LT: Tarifas

en: Recalculate
lt_LT: Perskaičiuoti

en: Recent Purchases
lt_LT: Naujausi pirkimai

en: Red
lt_LT: Raudona

en: Redirect
lt_LT: Nukreipti

en: Redirect to Checkout
lt_LT: Nukreipti į pirkimo puslapį

en: Refunded
lt_LT: Gražintas

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
lt_LT: Gražintas

en: Register
lt_LT: Registruotis

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Report Type
lt_LT: Ataskaitos tipas

en: Reports
lt_LT: Ataskaitos

en: Request Date:
lt_LT: Užklausos data:

en: Request Details
lt_LT: Užklausos informacija

en: Request IP
lt_LT: Užklausos IP

en: Resend Purchase Receipt
lt_LT: Persiųsti čekį iš naujo

en: Restore Previous Cart
lt_LT: Atkurti išsaugotą krepšelį

en: Restore Previous Cart.
lt_LT: Atkurti išsaugotą krepšelį

en: Revoked
lt_LT: Atmestas

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
lt_LT: Atmestas

en: Russian Rubles
lt_LT: Rusijos Rubliai

en: Sale | Sales
lt_LT[0]: Pardavimas
lt_LT[1]: Pardavimai
lt_LT[2]: Pardavimai

en: Sales
lt_LT: Pardavimai

en: Sales and Earnings by Month for all Products
lt_LT: Visų produktų pardavimas ir uždabis pagal mėnesį

en: Sales and earnings reports for the current year for all products
lt_LT: Šių metų visų produktų pardavimų ir uždarbio ataskaita

en: Sales:
lt_LT: Pardavimai:

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save Cart
lt_LT: Išsaugoti krepšelį

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Payment
lt_LT: Išsaugoti mokėjimą

en: Saved cart
lt_LT: Išsaugotas krepšelis

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Search Categories
lt_LT: Ieškoti kategorijose

en: Search Payments
lt_LT: Ieškoti mokėjimų

en: Search Tags
lt_LT: Ieškoti žymų

en: Secret Key
lt_LT: Slaptas Raktas

en: Secret key:
lt_LT: Slaptas raktas:

en: Security code
lt_LT: Saugos kodas

en: Select Payment Method
lt_LT: Pasirinkite apmokėjimo būdą

en: Select a product type
lt_LT: Pasirinkite produkto tipą

en: Sept
lt_LT: Rugsėjis

en: Set To Abandoned
lt_LT: Nustatyti kaip apleista

en: Set To Cancelled
lt_LT: Nustatyti kaip atšaukta

en: Set To Completed
lt_LT: Nustatyti kaip užbaigta

en: Set To Failed
lt_LT: Nustatyti kaip nepavykusi

en: Set To Pending
lt_LT: Nustatyti kaip laukianti

en: Set To Refunded
lt_LT: Nustatyti kaip gražinta

en: Set To Revoked
lt_LT: Nustatyti kaip atmesta

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Settings updated.
lt_LT: Nustatymai atnaujinti.

en: Shop Accountant
lt_LT: Parduotuvės Buhalteris

en: Shop Manager
lt_LT: Parduotuvės Vadybininkas

en: Shop Vendor
lt_LT: Parduotuvėje dirbantis Pardavėjas

en: Shop Worker
lt_LT: Parduotuvės Darbuotojas

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: Show Register / Login Form?
lt_LT: Rodyti prisijungimo / registravimosi formą ?

en: Show Terms
lt_LT: Rodyti sąlygas

en: Singapore Dollar (&#36;)
lt_LT: Singapūro Doleris (&#36;)

en: Something went wrong.
lt_LT: Kažkas nesuveikė.

en: Special notes or instructions for this product. These notes will be added to the purchase receipt.
lt_LT: Pastabos ar instrukcija šiam produktui, kurie bus matomi pirkimo čekije.

en: Start Date
lt_LT: Pradžios data

en: Start Date:
lt_LT: Pradžios Data:

en: Start Date: %s
lt_LT: Pradžios data: %s

en: Start date
lt_LT: Pradžios data

en: State
lt_LT: Valstija

en: State / Province
lt_LT: Valstija / Provincija

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Status:
lt_LT: Būsena:

en: Styles
lt_LT: Stiliai

en: Submit
lt_LT: Pateikti

en: Subtotal
lt_LT: Tarpinė suma

en: Subtotal:
lt_LT: Tarpinė suma:

en: Success
lt_LT: Pavyko

en: Success Page
lt_LT: Sėkmingai atlikto pirkimo puslapis

en: Swedish Krona
lt_LT: Švedijos Krona

en: Swiss Franc
lt_LT: Šveicarijos Frankas

en: System Info
lt_LT: Sistemos informacija

en: Table View
lt_LT: Atvaizdavimas lentele

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Taiwan New Dollars
lt_LT: Taivano Naujieji Doleriai

en: Tax
lt_LT: Mokesčiai

en: Tax Report
lt_LT: Mokesčių ataskaita

en: Taxes
lt_LT: Mokesčiai

en: Taxonomy:
lt_LT: Taksonomija:

en: Terms of Agreement
lt_LT: Taisyklės

en: Test Mode
lt_LT: Testavimo rėžimas

en: Test mode is: %s
lt_LT: Testavimo veiksena yra: %s

en: Thai Baht (&#3647;)
lt_LT: Tailando Batas (&#3647;)

en: Thank you
lt_LT: Ačiū

en: Thank you for your purchase! [edd_receipt]
lt_LT: Ačiū už jūsų užsakymą! [edd_receipt]

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
lt_LT: Ačiū už jūsų užsakyma. Paspauskti nuorodą(s) apačioje kad atsisiųsti failus.

en: The (typically) 16 digits on the front of your credit card.
lt_LT: (Dažniausiai) 16 skaitmenų priekinėje jūsų kreditinės kortelės pusėje.

en: The 3 digit (back) or 4 digit (front) value on your card.
lt_LT: Jūsų kortelėje nurodyta 3 skaičių (galinėje pusėje) arba 4 skaičių (priekinėje pusėje) reikšmė.

en: The buyer's IP Address
lt_LT: Pirkėjo IP adresas

en: The buyer's email address
lt_LT: Pirkėjo el. pašto adresas

en: The buyer's email address.
lt_LT: Pirkėjo el. pašto adresas.

en: The buyer's first name
lt_LT: Pirkėjo vardas

en: The buyer's name.
lt_LT: Pirkėjos vardas.

en: The cart cannot be restored. Invalid token.
lt_LT: Nepavyko atkurti krepšelio.

en: The date your credit card expires, typically on the front of the card.
lt_LT: Data iki kurios galioja jūsų kreditinė kortelė, dažniausiai, nurodyta priekinėje kortelės pusėje.

en: The file associated with the purchase.
lt_LT: Su pirkiniu susietas failas.

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
lt_LT: Kiek kartu maksimaliai ši nuolaida gali būti panaudota. Palykite tuščia, jei neribotai.

en: The name of this discount
lt_LT: Šios nuolaidos pavadinimas

en: The name printed on the front of your credit card.
lt_LT: Priekinėje jūsų kreditinės kortelės pusėje užrašytas vardas.

en: The password you entered is incorrect
lt_LT: Jūsų įvestas slaptažodis yra neteisingas

en: The payment has been deleted.
lt_LT: Mokėjimas ištrintas

en: The payment note has been deleted.
lt_LT: Mokejimo užrašas ištrintas

en: The people that build Easy Digital Downloads
lt_LT: Žmonės, kurie sukūrė Easy Digital Downloads

en: The purchase receipt has been resent.
lt_LT: Pirkimo čekis buvo išsiųstas iš naujo.

en: The settings have been imported.
lt_LT: Nustatymai sėkmingai importuoti.

en: The status of this discount code.
lt_LT: Šio nuolaidos kodo statusas

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
lt_LT: Dešimčių skirtukas (dažniausiai , arba .)

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
lt_LT: Tūkstančio skirtukas (dažniausiai , arba .)

en: The user information is invalid
lt_LT: Vartotojo informacija yra neteisinga

en: The username you entered does not exist
lt_LT: Jūsų įvesto vartotojo vardo nėra

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
lt_LT: Iškilo problemų pridedant nuolaidų kodą, prašome pabandyti vėliau.

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
lt_LT: Iškilo problemų keičiant nuolaidų kodą, prašome pabandyti vėliau.

en: There was an error retrieving the extensions list from the server. Please try again later.
lt_LT: Įvyko klaida parsisiunčiant įskiepių sąrašą iš serverio

en: This Month
lt_LT: Šį mėnesį

en: This Quarter
lt_LT: Šį ketvirtį

en: This Week
lt_LT: Šią savaitę

en: This Year
lt_LT: Šiais metais

en: This discount is expired.
lt_LT: Šios nuolaidos galiojimo laikas baigėsi.

en: This discount is invalid.
lt_LT: Ši nuolaida yra neteisinga.

en: This discount is not active yet.
lt_LT: Ši nuolaida kol kas nėra aktyvi.

en: This discount is not active.
lt_LT: Ši nuolaida nėra aktyvi.

en: This gateway will be loaded automatically with the checkout page.
lt_LT: Šis mokėjimo būdas bus rodomas automatiškai apmokėjimo puslapyje.

en: This is a secure SSL encrypted payment.
lt_LT: Tai yra saugus SSL užšifruotas mokėjimas

en: This is the checkout page where buyers will complete their purchases. The [download_checkout] short code must be on this page.
lt_LT: Tai yra mokėjimo puslapis, kuriame vartotojai užbaigs pirkimo procesą. Trumpasis kodas [download_checkout] privalo būti šiame puslapyje.

en: This is the page buyers are sent to after completing their purchases. The [edd_receipt] short code should be on this page.
lt_LT: Tai yra puslapis į kurį vartotojai bus nukreipti po sėkmingo pirkimo. Šiame puslapyje privalo būti [edd_receipt] trumpasis kodas.

en: This is the page buyers are sent to if their transaction is cancelled or fails
lt_LT: Puslapis į kurį vartotojai bus nukreipti po nesėkmingo pirkimo.

en: This screen allows you to export your reports into a PDF or CSV format.
lt_LT: Šiame puslapyje galite eksportuoti ataskaitas PDF ar CSV formatu.

en: This screen provides you with reports for your earnings, downloads, customers and taxes.
lt_LT: Šis puslapis atvaizduoja jūsų pardavimų, atsisiuntimų , vartotojų ir mokesčių ataskaitas.

en: Thousands Separator
lt_LT: Tūkstančių skirtukas

en: Time:
lt_LT: Laikas:

en: Title:
lt_LT: Pavadinimas:

en: To
lt_LT: Iki

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Tools
lt_LT: Įrankiai

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Total Downloads: %s
lt_LT: Viso atsiuntimų: %s

en: Total Earnings
lt_LT: Uždarbių sumos

en: Total Price
lt_LT: Iš viso

en: Total Purchased
lt_LT: Iš viso nupirkta

en: Total Purchases
lt_LT: Iš viso pirkimų

en: Total Sales
lt_LT: Pardavimų sumos

en: Total Spent
lt_LT: Iš viso išleista

en: Total earnings for period shown:
lt_LT: Iš viso uždirbta per rodomą periodą:

en: Total sales for period shown:
lt_LT: Iš viso parduota per rodomą periodą:

en: Total:
lt_LT: Viso:

en: Total: %s
lt_LT: Viso: %s

en: Totals
lt_LT: Sumos

en: Trying to cheat or something?
lt_LT: Bandai sukčiauti ar ka ??

en: Turkish Lira (&#8378;)
lt_LT: Turkijos Lira (&#8378;)

en: Type
lt_LT: Tipas

en: US Dollars (&#36;)
lt_LT: JAV Doleriai (&#36;)

en: Unlimited
lt_LT: Nelimituotas

en: Update Cart
lt_LT: Atnaujinti krepšelį

en: Update Category
lt_LT: Atnaujinti kategoriją

en: Update Discount Code
lt_LT: Redaguoti nuolaidos kodą

en: Update Payment
lt_LT: Redaguoti mokėjimą

en: Update Tag
lt_LT: Atnaujinti žymą

en: Upload File
lt_LT: Įkelti failą

en: Upload a File
lt_LT: Įkelti failą

en: Use Once Per Customer
lt_LT: Vieną kartą vienam vartotojui

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: User ID
lt_LT: Vartotojo ID

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Username already taken
lt_LT: Vartotojo vardas jau užimtas

en: Username: %s
lt_LT: Vartotojo vardas: %s

en: Uses
lt_LT: Panaudojimai

en: Valid
lt_LT: Tinkamas

en: View %s
lt_LT: Rodyti %s

en: View API Log
lt_LT: Žiūrėti API sąsajos Žurnalą

en: View All
lt_LT: Visi

en: View Details for Payment
lt_LT: Žiūrėti išsamesnę mokėjimo informaciją

en: View Discount
lt_LT: Žiūrėti Nuolaidą

en: View File Download Log
lt_LT: Rodyti failo atsisiųntimo registrą

en: View Log Message
lt_LT: Rodyti registro žinutę

en: View Order Details
lt_LT: Rodyti užsakymą detaliai

en: View Request
lt_LT: Rodyti užklausą

en: View Request Details
lt_LT: Rodyti užklausos informaciją

en: View Sales Log
lt_LT: Rodyti pardavimų registrą

en: View the Full Changelog
lt_LT: Žiūrėti pilną Keitimų Žurnalą

en: We will send the purchase receipt to this address.
lt_LT: Šiuo adresu išsiųsime pirkimo čekį.

en: Welcome to Easy Digital Downloads
lt_LT: Sveiki atvykę į Easy Digital Downloads

en: What's New
lt_LT: Naujienos

en: Where does your store operate from?
lt_LT: Iš kur tvarkoma jūsų parduotuvė?

en: White
lt_LT: Balta

en: Yellow
lt_LT: Geltona

en: Yesterday
lt_LT: Vakar

en: You can enter the 32-character purchase key
lt_LT: Galite įvesti 32 simbolių pirkimo raktą

en: You can enter the customer's IP address
lt_LT: Galite įvesti kliento IP adresą

en: You can enter the customer's email address
lt_LT: Galite įvesti kliento el. pašto adresą.

en: You can enter the purchase ID
lt_LT: Galite įvesti pirkimo ID

en: You do not have permission to create discount codes
lt_LT: Jūs neturite leidimų kurti nuolaidos kodų

en: You do not have permission to delete discount codes
lt_LT: Jūs neturite leidimų ištrinti nuolaidų kodų

en: You do not have permission to delete this customer.
lt_LT: Jūs neturite leidimų ištrinti šį klientą.

en: You do not have permission to download this file
lt_LT: Jūs neturite leidimų atsisiųsti šį failą

en: You do not have permission to edit discount codes
lt_LT: Jūs neturite leidimų redaguoti nuolaidos kodų

en: You do not have permission to export data.
lt_LT: Jūs neturite pakankamai tesių exportuoti duomenys.

en: You do not have permission to install plugin updates
lt_LT: Jūs neturite leidimo įdiegti įskiepio atnaujinimų

en: You do not have permission to view this data.
lt_LT: Jūs neturite leidimų žiūrėti šiuos duomenis.

en: You do not have permission to view this file.
lt_LT: Jūs neturite leidimų žiūrėti šį failą.

en: You have a saved cart, <a href="%s">click here</a> to restore it.
lt_LT: Jus išsaugojote krepšelį.  <a href="%s">spauskite čia</a> jam atnaujinti.

en: You must be logged into an account to purchase
lt_LT: Norėdami pirkti, privalote prisijungti prie paskyros

en: You must login or register to complete your purchase
lt_LT: Privalote prisijungti arba užsiregistruoti, kad užbaigtumėte savo apsipirkimą

en: You must register or login to complete your purchase
lt_LT: Privalote užsiregistruoti arba prisijungti, kad užbaigtumėte savo apsipirkimą

en: You need to login to edit your profile.
lt_LT: Norėdami keisti savo profilį, turite prisijungti.

en: Your cart is empty
lt_LT: Krepšelis tuščias

en: Your cart is empty.
lt_LT: Krepšelis tuščias

en: Your password
lt_LT: Slaptažodis

en: Your purchase is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
lt_LT: Jūsų užsakymas yra vykdomas. Šis puslapis automatiškai bus įkeltas iš naujo po 8 sekundžių. Jei tai neįvyksta, spustelėkite <a href="%s">čia</a>.

en: Your username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Zip / Postal Code
lt_LT: Zip / Pašto Kodas

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
lt_LT: Zip / Pašto Kodas:

en: Zip Code
lt_LT: Pašto Kodas

en: [%s] New User Registration
lt_LT: [%s] Naujo vartotojo registracija

en: [%s] Your username and password
lt_LT: [%s] Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis

[ctx: all dropdown items]
en: All
lt_LT: Visi

en: guest
lt_LT: svečias

[ctx: no dropdown items]
en: None
lt_LT: Nieko

en: none
lt_LT: jokias

[ctx: post type general name]
en: Discounts
lt_LT: Nuolaidos

[ctx: post type general name]
en: Payments
lt_LT: Mokėjimai

[ctx: post type singular name]
en: Discount
lt_LT: Nuolaida

[ctx: post type singular name]
en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
lt_LT: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
lt_LT: Žyma

en: to
lt_LT: iki

en: unlimited
lt_LT: nelimituotas
