Easy Digital Downloads v2.4.7 - en to nl_NL translation catalogue (889 entries)

en: %1$s Files
nl_NL: Bestanden %1$s

en: %1$s Notes
nl_NL: Notities %1$s

en: %1$s Prices
nl_NL: Prijzen %1$s

en: %1$s Settings
nl_NL: Instellingen %1$s

en: %1$s Stats
nl_NL: Statistieken %1$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s with no alternative available.
nl_NL: %1$s is <strong>deprecated</strong> sinds Easy Digital Downloads versie  %2$s zonder beschikbaar alternatief.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s! Use %3$s instead.
nl_NL: %1$s is <strong>deprecated</strong> sinds Easy Digital Downloads versie  %2$s! Gebruik %3$s.

en: %d customers created in %d seconds
nl_NL: %d klanten aangemaakt in %d seconden

en: %s Configuration
nl_NL: Configuratie %s

en: %s Files
nl_NL: Bestanden %s

en: %s Notes
nl_NL: %s notities

en: %s Prices
nl_NL: Prijzen %s

en: %s Requirements
nl_NL: %s vereisten

en: %s Settings
nl_NL: Instellingen %s

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: (unknown)
nl_NL: (onbekend)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
nl_NL: <a href="%s">%s &rarr; Nieuwe toevoegen</a>

en: <a href="%s">Delete</a>
nl_NL: <a href="%s">Verwijderen</a>

en: <a href="%s">Download log</a>
nl_NL: <a href="%s">Logboek downloaden</a>

en: <a href="%s">Post an issue</a> on <a href="%s">GitHub</a>. View <a href="%s">extensions</a> or <a href="%s">themes</a>.
nl_NL: <a href="%s">Plaats een issue</a> op <a href="%s">GitHub</a>. Bekijk <a href="%s">extensies</a> of <a href="%s">thema's</a>.

en: <a href="%s">View</a>
nl_NL: <a href="%s">Bekijken</a>

en: <em>button</em> | <em>text</em> - The style of the purchase link.
nl_NL: <em>knop</em> | <em>tekst</em> - De stijl van de aankoop link.

en: <strong>Accounting Options</strong> - If enabled, define an individual SKU or product number for this download.
nl_NL: <strong>Boekhoudingsopties</strong> - als ingesteld, definieert een individuele SKU of productnummer voor deze download

en: <strong>Code</strong> - this is the unique code that customers will enter during checkout to redeem the code.
nl_NL: <strong>Code</strong> - dit is de unieke code die klanten invullen tijdens afrekenen om de korting te verrekenen.

en: <strong>Expiration Date</strong> - this is the end date for the discount. After this date, the code will no longer be able to be used. This is optional.
nl_NL: <strong>Vervaldatum</strong> - dit is de einddatum van de korting. Na deze datum kan de code niet meer gebruikt worden. Dit is optioneel.

en: <strong>File Download Limit</strong> - Define how many times customers are allowed to download their purchased files. Leave at 0 for unlimited. Resending the purchase receipt will permit the customer one additional download if their limit has already been reached.
nl_NL: <strong>Downloadlimiet bestand</strong> - Definieert hoe vaak klanten hun bestanden kunnen downloaden. Laat staan op 0 voor oneindig vaak. Als klanten hun factuur insturen, kunnen ze opnieuw downloaden als hun limiet bereikt is.

en: <strong>Max Uses</strong> - this is the maximum number of times this discount can be redeemed. Once this number is reached, no more customers will be allowed to use it.
nl_NL: <strong>Maximaal aantal keer gebruiken</strong> - dit is het maximum aantal keer dat deze korting gebruikt kan worden. Als dit maximum bereikt is, kan geen enkele klant het meer gebruiken.

en: <strong>Minimum Amount</strong> - this is the minimum purchase amount required to use this code. If a customer has less than this amount in their cart, they will be given an error. This is optional.
nl_NL: <strong>Minimum waarde</strong> - dit is de benodigde minimumaanschafwaarde om de code te gebruiken. Als klanten minder dan deze waarde in hun winkelwagen hebben, krijgen ze een foutmelding. Dit is optioneel.

en: <strong>Name</strong> - this is the name given to the discount. Used primarily for administrative purposes.
nl_NL: <strong>Naam</strong> - dit is de naam van de korting. Voornamelijk gebruikt voor administratieve doeleinden.

en: <strong>Purchase Shortcode</strong> - If the automatic output of the purchase button has been disabled via the Download Configuration box, a shortcode can be used to output the button or link.
nl_NL: <strong>Aankoop shortcode</strong> - Als het automatisch toevoegen van de aankoop knop is gedeactiveerd, kan een shortcode gebruikt worden om de knop of link te tonen.

en: <strong>Start Date</strong> - this is the date that this code becomes available. If a customer attempts to redeem the code prior to this date, they will be given an error. This is optional.
nl_NL: <strong>Startdatum</strong> - dit is de datum dat de code actief wordt. Als klanten voor deze datum de code invoeren, krijgen ze een foutmelding. Dit is optioneel.

en: <strong>Type</strong> - this is the type of discount this code awards.
nl_NL: <strong>Type</strong> - dit is het type korting wat deze code geeft.

en: A discount with that code already exists, please use a different code.
nl_NL: Een korting met die code bestaat al, gebruik een andere code.

en: A note is required
nl_NL: Een notitie is vereist

en: A unique key used to identify the payment.
nl_NL: Een uniek betaalkenmerk.

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: API Key:
nl_NL: API sleutel:

en: API Keys
nl_NL: API-sleutels

en: API Request:
nl_NL: API verzoek:

en: API Requests
nl_NL: API Verzoeken

en: API Settings
nl_NL: Instellingen API

en: API keys successfully generated.
nl_NL: API-sleutels succesvol gegenereerd.

en: API keys successfully regenerated.
nl_NL: API-sleutels succesvol opnieuw gegenereerd.

en: API keys successfully revoked.
nl_NL: API-sleutels succesvol ingetrokken.

en: Abandoned
nl_NL: Verlaten

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Verlaten <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Verlaten <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
nl_NL: Verlaten

en: Accepted Payment Method Icons
nl_NL: Betaalmethode-icons

en: Accounting Options:
nl_NL: Boekoudopties:

en: Accounting Settings
nl_NL: Accountinstellingen

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Active discount code status]
en: Active
nl_NL: Actief

en: Add %s to Payment
nl_NL: %s toevoegen aan betaling

en: Add Discount Code
nl_NL: Kortingscode toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New %1$s
nl_NL: Nieuwe %1$s toevoegen

en: Add New Discount
nl_NL: Nieuwe korting toevoegen

en: Add New Download
nl_NL: Nieuwe download toevoegen

en: Add New File
nl_NL: Nieuw bestand toevoegen

en: Add New Payment
nl_NL: Nieuwe betaling toevoegen

en: Add New Price
nl_NL: Nieuwe prijs toevoegen

en: Add New Tag
nl_NL: Nieuwe tag toevoegen

en: Add Note
nl_NL: Notitie toevoegen

en: Add Tax Rate
nl_NL: Belastingtarief toevoegen

en: Add to Cart
nl_NL: In winkelwagen

en: Add to Cart Text
nl_NL: Voeg toe aan winkelwagen tekst

en: Added to cart
nl_NL: Toegevoegd aan winkelwagen

en: Adding Discounts
nl_NL: Kortingen toevoegen

en: Additional Display Options
nl_NL: Aanvullende weergaveopties

en: Additional Updates
nl_NL: Aanvullende updates

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address (Line 2)
nl_NL: Adres (regel 2)

en: Address 1
nl_NL: Adres 1

en: Address 2
nl_NL: Adres 2

[ctx: Address City]
en: City:
nl_NL: Plaats:

[ctx: Address country]
en: Country:
nl_NL: Land:

en: Address line 1
nl_NL: Adresregel 1

en: Address line 2
nl_NL: Adresregel 2

en: After - 10$
nl_NL: Achter - 10€

en: Agree to Terms
nl_NL: Akkoord gaan met de voorwaarden

en: Agree to Terms Label
nl_NL: Label voor "Ga akkoord met voorwaarden"

en: Agree to Terms?
nl_NL: Akkoord met voorwaarden?

en: Agreement Text
nl_NL: De tekst van de voorwaarden

en: All
nl_NL: Alle

en: All %2$s
nl_NL: Alle %2$s

en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: All Categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All Discounts
nl_NL: Alle kortingen

en: All Payments
nl_NL: Alle betalingen

en: All Statuses
nl_NL: Alle statussen

en: All Tags
nl_NL: Alle tags

en: Allow
nl_NL: Toestaan

en: Allow User Keys
nl_NL: Gebruikerssleutels toestaan

en: Already have an account?
nl_NL: Heb je al een account?

en: Amount
nl_NL: Hoeveelheid

en: Amount:
nl_NL: Hoeveelheid

en: Any customer-specific notes related to the payment.
nl_NL: Klantspecifieke notities aangaande de betaling.

en: Apply
nl_NL: Toepassen

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply discount only to selected %s.
nl_NL: Korting alleen toepassen op geselecteerde %s.

en: Apply discount to entire purchase.
nl_NL: Korting toepassen op volledige aankoop.

en: Apply rate to whole country, regardless of state / province
nl_NL: Tarief op hele land toepassen, ongeacht de provincie

en: Apply to whole country
nl_NL: Op hele land toepassen

en: Are you sure you want to delete this customer?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze klant wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to delete this payment?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze betaling wilt verwijderen?

en: Australian Dollars (&#36;)
nl_NL: Australische dollars (&#36;)

en: Banned Emails
nl_NL: Verbannen e-mails

en: Base Country
nl_NL: Hoofdland

en: Base State / Province
nl_NL: Hoofdland / Provincie

en: Before - $10
nl_NL: Voor - €10

en: Billing Address
nl_NL: Factuuradres

en: Billing Address Line 2 (optional)
nl_NL: Factuuradresregel 2 (optioneel)

en: Billing City
nl_NL: Factuur - Plaats

en: Billing Country
nl_NL: Facturering Land

en: Billing Details
nl_NL: Factuurgegevens

en: Billing State / Province
nl_NL: Factuur - provincie

en: Billing Zip / Postal Code
nl_NL: Factuuradres postcode

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Browse All Extensions
nl_NL: Alle extensies bekijken

en: Bundle
nl_NL: Bundel

en: Bundled %s:
nl_NL: Gebundelde %s:

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button Options:
nl_NL: Knop opties:

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: Buy Now
nl_NL: Nu kopen

en: Buy Now Buttons
nl_NL: Nu kopen-knoppen

en: Canadian Dollars (&#36;)
nl_NL: Canadese dollars (&#36;)

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Card Number
nl_NL: Kaartnummer

en: Card name
nl_NL: Naam kaart

en: Card number
nl_NL: Kaartnummer

en: Cart restoration failed. Invalid token.
nl_NL: Herstel winkelwagen mislukt. Ongeldige token.

en: Cart restored successfully.
nl_NL: Winkelwagen succesvol hersteld.

en: Cart saved successfully. You can restore your cart using this URL:
nl_NL: Winkelwagen succesvol opgeslagen. Je kunt je winkelwagen herstellen door het gebruik van deze URL:

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories: %s
nl_NL: Categorieën: %s

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Change the Number of Columns
nl_NL: Het aantal kolommen wijzigen

en: Change your Billing Address
nl_NL: Uw factuuradres wijzigen

en: Change your Name
nl_NL: Uw naam wijzigen

en: Change your Password
nl_NL: Uw wachtwoord wijzigen

en: Cheatin&#8217; huh?
nl_NL: Valsspelen he?

en: Check this if you do not want to allow users to redownload items from their purchase history.
nl_NL: Vink dit aan als je niet wilt dat gebruikers opnieuw items kunnen downloaden vanuit hun betaalgeschiedenis.

en: Check this to enable taxes on purchases.
nl_NL: Vink dit aan om belastingen over aankopen in te schakelen.

en: Check this to show an agree to terms on the checkout that users must agree to before purchasing.
nl_NL: Vink dit aan om bezoekers akkoord te laten gaan met de voorwaarden op de afreken pagina voor ze tot aankoop over kunnen gaan.

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Checkout Page
nl_NL: Afreken Pagina

en: Checkout page is: %s
nl_NL: Afrekenpagina is: %s

en: Checkout.
nl_NL: Afrekenen

en: Choose a %s
nl_NL: Kies een %s

en: Choose a country
nl_NL: Kies een land

en: Choose a state
nl_NL: Kies een provincie

en: Choose a style
nl_NL: Kies een stijl

en: Choose a template. Click "Save Changes" then "Preview Purchase Receipt" to see the new template.
nl_NL: Kies een template. Klik op "Opslaan" en dan op "Voorbeeld aankoop bon" om de nieuwe template te zien.

en: Choose one or more %s
nl_NL: Kies één of meer %s

en: Choose the color you want to use for the buttons.
nl_NL: Kies de kleur die je wilt voor de buttons.

en: Choose the location of the currency sign.
nl_NL: Kies de plek waar het betreffende munt-teken moet staan.

en: Choose the payment gateways you want to enable.
nl_NL: Kies de payment gateway(s) die je wilt gebruiken.

en: Choose the style you want to use for the buttons.
nl_NL: Kies de stijl die je wilt gebruiken voor de knoppen.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
nl_NL: Kies welke munteenheid gebruikt moet worden; sommige gateways hebben hier wel beperkingen op staan.

en: City
nl_NL: Plaats

en: Clear Filter
nl_NL: Filter legen

en: Click "Save Payment" to create new customer
nl_NL: Klik op "Betaling opslaan" om een nieuwe klant aan te maken

en: Click to Upgrade
nl_NL: Klik om te upgraden

en: Complete
nl_NL: Voltooid

en: Complete Purchase Text
nl_NL: Afronden Aankoop Tekst

en: Complete Sales
nl_NL: Complete verkopen

en: Configure the PayPal settings
nl_NL: Stel de PayPal instellingen in

en: Configure the currency options
nl_NL: Stel de munteenheid in

en: Confirm Password
nl_NL: Wachtwoord bevestigen

en: Confirm password
nl_NL: Wachtwoord bevestigen

en: Confirm your password.
nl_NL: Bevestig uw wachtwoord.

en: Copy Download Link(s)
nl_NL: Downloadlink(s) kopiëren

en: Country
nl_NL: Land

en: Country: %s, State: %s, Rate: %s
nl_NL: Land: %s, provincie: %s, tarief: %s

en: Create an account
nl_NL: Account aanmaken

en: Created %s payments
nl_NL: %s betalingen aangemaakt

en: Credit Card Info
nl_NL: Creditcardinformatie

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency Position
nl_NL: Positie munteenheid

en: Currency Settings
nl_NL: Instellingen valuta

en: Current Month
nl_NL: Huidige maand

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer %d created successfully
nl_NL: Klant %d succesvol aangemaakt

en: Customer %s not found!
nl_NL: Klant %s niet gevonden!

en: Customer Address
nl_NL: Adres klant

en: Customer Details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer Email
nl_NL: E-mailadres klant

en: Customer Name
nl_NL: Naam klant

en: Customer Notes
nl_NL: Notities klant

en: Customer Profile
nl_NL: Profiel klant

en: Customer since
nl_NL: Klant sinds

en: Customer successfully deleted
nl_NL: Klant succesvol verwijderd

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische kronen

en: Danish Krone
nl_NL: Deense kronen

en: Dark Gray
nl_NL: Donkergrijs

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Created
nl_NL: Datum aangemaakt

en: Date Purchased
nl_NL: Datum aankoop

en: Date Range:
nl_NL: Datum reeks

[ctx: Date one to date two]
en: to
nl_NL: tot

en: Date range reports will be coming soon.
nl_NL: Datum gebaseerde rapportages komen binnenkort.

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Date: %s
nl_NL: Datum: %s

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Dear
nl_NL: Beste

en: Decimal Separator
nl_NL: Decimale scheidsteken

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Button Color
nl_NL: Standaard Button Kleur

en: Default Button Style
nl_NL: Standaard Knop Stijl

en: Default Template
nl_NL: Standaardthema

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Customer
nl_NL: Klant verwijderen

en: Delete all associated payments and records?
nl_NL: Alle gerelateerde betalingen en records verwijderen?

en: Delete this payment note
nl_NL: Deze betalingsnotitie verwijderen

en: Detailed Report
nl_NL: Gedetailleerd rapport

en: Disable Guest Checkout
nl_NL: Deactiveer Gust checkout

en: Disable PayPal IPN Verification
nl_NL: Deactiveer PayPal IPN verificatie

en: Disable Redownload?
nl_NL: Opnieuw downloaden niet toestaan?

en: Disable Styles
nl_NL: Stijlen uitschakelen

en: Disable the automatic output of the purchase button
nl_NL: Deactiveer het automatisch tonen van de kopen knop

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount %s not found!
nl_NL: Korting %s niet gevonden!

en: Discount Applied
nl_NL: Korting toegepast

en: Discount Code
nl_NL: Kortingscode

en: Discount Codes
nl_NL: Kortingscodes

en: Discount code added.
nl_NL: Kortingscode toegevoegd.

en: Discount code updated.
nl_NL: Kortingscode bijgewerkt.

en: Discount codes allow you to offer buyers special discounts by having them enter predefined codes during checkout.
nl_NL: Kortingscodes kun je gebruiken om jouw klanten een speciale korting te geven door ze vooraf aangemaakte codes tijdens het afrekenen te laten invoeren.

en: Discount codes are setup to only be used only one time by each customer. If a customer attempts to use a code a second time, they will be given an error.
nl_NL: Kortingscodes zijn gemaakt om slechts eenmalig te worden gebruikt door elke klant. Als een klant een zelfde code nogmaals probeert te gebruiken, krijgen zij een foutmelding.

en: Discount codes have several options:
nl_NL: Kortingscodes hebben verschillende instellingen:

en: Discount codes that are set to "inactive" cannot be redeemed.
nl_NL: Kortingscodes die "inactief" zijn, kunnen niet worden verzilverd.

en: Discount(s)
nl_NL: Korting(en)

en: Discounts
nl_NL: Kortingen

en: Dismiss Notice
nl_NL: Melding negeren

en: Display Name
nl_NL: Naam tonen

en: Display Name: %s
nl_NL: Schermnaam: %s

en: Display a Product Grid
nl_NL: Een productraster weergeven

en: Display icons for the selected payment methods
nl_NL: Toon de icons voor de betaalmethode(s)

en: Display the downloads categories or tags
nl_NL: Toon het aantal downloads categorieën of tags

en: Display the downloads shopping cart
nl_NL: Toon downloads winkelmandje

en: Display the registration and login forms on the checkout page for non-logged-in users.
nl_NL: Toon het registratie- en inlog-formulier op de afreken pagina voor niet ingelogde gebruikers.

en: Do not allow
nl_NL: Niet toestaan

en: Download Files
nl_NL: Bestanden downloaden

en: Download Files:
nl_NL: Bestanden downloaden:

en: Download Link Expiration
nl_NL: Download Link Afloop

en: Download Method
nl_NL: Downloadmethode

en: Download Name
nl_NL: Donwload naam

en: Download a CSV of all payments recorded.
nl_NL: Download een CSV van alle opgeslagen betalingen

en: Download a PDF of Sales and Earnings reports for all products for the current year.
nl_NL: Download een PDF van Verkopen en Verdiensten rapportage van alle producten van het afgelopen jaar.

en: Downloaded by
nl_NL: Gedownload door

en: Downloads Cart
nl_NL: Downloads-overzicht

en: Downloads Categories / Tags
nl_NL: Downloads categorieën / tags

en: Each payment can be further inspected by clicking the corresponding <em>View Order Details</em> link. This will provide more information including:
nl_NL: Elke betaling kan verder ge&iuml;nspecteerd worden door op de corresponderende <em>Bekijk orderdetails</em>-link te klikken. Dit geeft meer informatie, o.a.:

en: Earnings
nl_NL: Inkomsten

en: Earnings and Sales Reports
nl_NL: Inkomsten- en verkooprapportages

en: Earnings to Date
nl_NL: Verdiensten tot deze datum

en: Earnings:
nl_NL: Verdiensten:

en: Easy Digital Download Extensions
nl_NL: Extensies Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Download Settings
nl_NL: Instellingen Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Downloads - Upgrades
nl_NL: Easy Digital Downloads - upgrades

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit %1$s
nl_NL: %1$s bewerken

en: Edit Category
nl_NL: Categorie bewerken

en: Edit Customer
nl_NL: Klant bewerken

en: Edit Discount
nl_NL: Korting bewerken

en: Edit Payment
nl_NL: Betaling bewerken

en: Edit Tag
nl_NL: Tag bewerken

en: Email
nl_NL: E-mailadres

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email address already taken
nl_NL: E-mailadres al in gebruik

en: Email already used
nl_NL: E-mailadres al gebruikt

en: Email to send purchase receipts from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
nl_NL: Dit adres fungeert ook als "reply to" adres

en: Email:
nl_NL: E-mailadres:

en: Email: %s
nl_NL: E-mail: %s

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Enable Ajax
nl_NL: Ajax inschakelen

en: Enable Cart Saving
nl_NL: Winkelwagen opslaan inschakelen

en: Enable Taxes
nl_NL: Belasting inschakelen

en: Enable variable pricing
nl_NL: Variabele prijzen inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: End Date:
nl_NL: Einddatum:

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
nl_NL: Voer een code in voor deze korting (bijv. 10 procent)

en: Enter a coupon code if you have one.
nl_NL: Vul een kortingscode in als u die heeft.

en: Enter a password
nl_NL: Voer een wachtwoord in

en: Enter an SKU for this %s.
nl_NL: Voer een SKU in voor deze %s.

en: Enter an email
nl_NL: Voer een e-mailadres in

en: Enter discount
nl_NL: Korting invoeren

en: Enter the expiration date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no expiration, leave blank
nl_NL: Voer de einddatum van deze kortingscode in, in het formaat mm/dd/jjjj. Voor geen einddatum, laat het veld leeg.

en: Enter the password confirmation
nl_NL: Voer bevestiging wachtwoord in

en: Enter the start date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no start date, leave blank. If entered, the discount can only be used after or on this date.
nl_NL: Voer de startdatum in voor deze kortingscode in het formaat mm/dd/jjjj. Als je geen startdatum wilt, laat het veld dan leeg. Indien ingesteld, kan de kortingscode alleen gebruikt worden op of na deze datum.

en: Enter the subject line for the purchase receipt email
nl_NL: Voer hier het onderwerp van de bevestingsmail in.

en: Enter username
nl_NL: Gebruikersnaam invoeren

en: Enter your PayPal account's email
nl_NL: Voer hier het emailadres bij je PayPal account in

[ctx: Entering a discount code]
en: Click to enter it
nl_NL: Klik om het in te voeren

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error Message
nl_NL: Foutmelding

en: Error Updating Payment
nl_NL: Fout bij bijwerken betaling

en: Error creating new customer
nl_NL: Fout bij aanmaken nieuwe klant

en: Error deleting customer
nl_NL: Fout bij verwijderen klant

en: Estimated Tax:
nl_NL: BTW

en: Estimated monthly earnings:
nl_NL: Geschatte maandelijkse inkomsten:

en: Estimated monthly sales:
nl_NL: Geschatte maandelijkse verkopen:

en: Euros (&euro;)
nl_NL: Euro's (&euro;)

en: Excluded %s
nl_NL: %s uitgesloten

en: Excluding tax
nl_NL: Exclusief BTW

en: Expiration
nl_NL: Einddatum

en: Expiration Date: %s
nl_NL: Vervaldatum: %s

en: Expiration date
nl_NL: Vervaldatum

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export PDF of Sales and Earnings
nl_NL: Exporteer PDF van Verkopen en Verdiensten

en: Export Settings
nl_NL: Instellingen exporteren

en: Extensions
nl_NL: Extensies

en: Extensions for Easy Digital Downloads
nl_NL: Extensies voor Easy Digital Downloads

en: Extensions for Everything
nl_NL: Extensies voor alles

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Fees
nl_NL: Vergoedingen

en: File
nl_NL: Bestand

en: File Download Limit:
nl_NL: Bestand download limiet:

en: File Downloads
nl_NL: Bestand downloads:

en: File Downloads:
nl_NL: Bestand downloads:

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File URL
nl_NL: Bestands URL

en: File: %s (%s)
nl_NL: Bestand: %s (%s)

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Name: %s
nl_NL: Voornaam: %s

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: Flexible Product Grids
nl_NL: Flexibele productrasters

en: For more information, see <a href="%s">using Shortcodes</a> on the WordPress.org Codex or <a href="%s">Easy Digital Downloads Documentation</a>
nl_NL: Voor meer informatie, zie <a href="%s">gebruik shortcodes</a> in de WordPress.org Codex of <a href="%s">Easy Digital Downloads Documentatie</a>

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

en: Forced
nl_NL: Geforceerd

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Free Download
nl_NL: Gratis download

en: From
nl_NL: Van

en: From Email
nl_NL: Mailadres afzender

en: From Name
nl_NL: Afzender

en: Full Changelog
nl_NL: Volledige changelog

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generate API Key
nl_NL: API-sleutel genereren

en: Generate CSV
nl_NL: CSV genereren

en: Generate New API Keys
nl_NL: Nieuwe API-sleutels genereren

en: Generate PDF
nl_NL: PDF genereren

en: Get Alerted About New Tutorials
nl_NL: Word gewaarschuwd over nieuwe tutorials

en: Get Notified of Extension Releases
nl_NL: Word op de hoogte gehouden van extensiereleases

en: Get the EDD Sales / Earnings tracker for iOS
nl_NL: Download the EDD Sales / Earnings tracker voor iOS

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Getting started with Easy Digital Downloads
nl_NL: Aan de slag met Easy Digital Downloads

en: Global Discount: %s
nl_NL: Algemene korting: %s

en: Go Back
nl_NL: Ga terug

en: Go back
nl_NL: Ga terug

en: Gray
nl_NL: Grijs

en: Green
nl_NL: Groen

en: Have a discount code?
nl_NL: Heeft u een kortingsbon?

en: Hello
nl_NL: Hallo

en: Hide Empty Categories:
nl_NL: Lege categorieën verbergen:

en: Hide Terms
nl_NL: Voorwaarden verbergen

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
nl_NL: Hong Kong dollars (&#36;)

en: How long should download links be valid for? Default is 24 hours from the time they are generated. Enter a time in hours.
nl_NL: Hoe lang moet een download link geldig zijn? Standaard is 24 uur vanaf het moment dat ze gegenereerd worden. Voer een tijd in uren in.

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse forinten

en: ID: %d
nl_NL: ID %d

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: IPN Error
nl_NL: IPN-fout

en: If Agree to Terms is checked, enter the agreement terms here.
nl_NL: Als het vinkje voor akkoord gaan met voorwaarden actief is, voer hier de voorwaarden in.

en: If a coupon or discount was used during the checkout process.
nl_NL: Of een kortingsbon of korting is gebruikt tijdens het afrekenen.

en: If payments are not getting marked as complete, then check this box. This forces the site to use a slightly less secure method of verifying purchases.
nl_NL: Als betalingen niet als voltooid gemarkeerd worden, vink dan dit aan. De site zal dan een iets minder veilige manier van verificatie voor aankopen gebruiken.

en: Ignore Tax:
nl_NL: BTW negeren:

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Settings
nl_NL: Instellingen importeren

en: Import/Export
nl_NL: Importeren/exporteren

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Inactief <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Including tax
nl_NL: Inclusief BTW

en: Inherit
nl_NL: Ge-erft

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert %s
nl_NL: %s invoegen

en: Insert Download
nl_NL: Download invoegen

en: Insert File
nl_NL: Bestand invoegen

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Invalid API key!
nl_NL: Ongeldige API-sleutel!

en: Invalid Customer ID
nl_NL: Ongeldige klant-ID

en: Invalid email
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid query!
nl_NL: Ongeldige query!

en: Invalid username
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam

en: Item Name
nl_NL: Omschrijving:

en: Item Price
nl_NL: Prijs

en: Item Price:
nl_NL: Product Prijs:

en: Japanese Yen (&yen;)
nl_NL: Japanse yen (&yen;)

en: Key:
nl_NL: Sleutel:

en: Label shown next to the agree to terms check box.
nl_NL: Tekst getoond naast het selectievakje om akkoord te gaan met de voorwaarden.

en: Last Month
nl_NL: Afgelopen maand

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Name: %s
nl_NL: Achternaam: %s

en: Last Quarter
nl_NL: Afgelopen kwartaal

en: Last Week
nl_NL: Afgelopen week

en: Last Year
nl_NL: Afgelopen jaar

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Leave blank for global setting or 0 for unlimited
nl_NL: Laat leeg voor globale instelling of 0 voor onbeperkt

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: Limit this discount to a single-use per customer?
nl_NL: Deze korting tot eenmalig gebruik per klant beperken?

en: Line 1
nl_NL: Regel 1

en: Line 2
nl_NL: Regel 2

en: Link text . . .
nl_NL: Link tekst...

en: Log ID
nl_NL: Logboek-ID

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Log Type
nl_NL: Type logboek

en: Log into Your Account
nl_NL: Log in met jouw account

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Logs
nl_NL: Logboeken

en: Lost Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Lost Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Malaysian Ringgits
nl_NL: Maleisische ringgits

en: Mark this product as exclusive of tax
nl_NL: Markeer dit product als exclusief BTW

en: Max Uses
nl_NL: Max. te gebruiken

en: Mexican Peso (&#36;)
nl_NL: Mexicaanse peso&#039;s (&#36;)

en: Minimum Amount
nl_NL: Minimale hoeveelheid

en: Minimum order of %s not met.
nl_NL: Minimale bestelling van %s niet voldaan.

en: Misc
nl_NL: Diversen

en: Miscellaneous
nl_NL: Diversen

en: Monthly Average Earnings
nl_NL: Maandelijks gemiddelde verdiensten

en: Monthly Average Sales
nl_NL: Maandelijkse gemiddelde verkopen

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name on the Card
nl_NL: Naam op de creditcard

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Name: %s
nl_NL: Naam: %s

en: Need Even Faster Support?
nl_NL: Nog snellere ondersteuning nodig?

en: Need Help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Need to create an account?
nl_NL: Wil je een account aanmaken?

en: New %1$s
nl_NL: Nieuwe %1$s

en: New Category Name
nl_NL: Nieuwe categorie-naam

en: New Customer
nl_NL: Nieuwe klant

en: New Customers require a name and email address
nl_NL: Nieuwe klanten vereisen een naam en e-mailadres

en: New Discount
nl_NL: Nieuwe korting

en: New Download Product
nl_NL: Nieuw downloadproduct

en: New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New Payment
nl_NL: Nieuwe betaling

en: New Tag Name
nl_NL: Naam nieuw trefwoord

en: New Zealand Dollar (&#36;)
nl_NL: Nieuwzeelandse dollars (&#36;)

en: New user registration on your site %s:
nl_NL: Nieuwe gebruiker geregistreerd op de site %s:

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No %2$s found
nl_NL: Geen %2$s gevonden

en: No %2$s found in Trash
nl_NL: Geen %2$s gevonden in Prullenbak

en: No %s Found
nl_NL: Geen %s gevonden

en: No %s found.
nl_NL: Geen %s gevonden.

en: No Customer Notes
nl_NL: Geen klantnotities

en: No Discounts found
nl_NL: Geen kortingen gevonden

en: No Discounts found in Trash
nl_NL: Geen kortingen gevonden in de prullenbak

en: No Downloads found
nl_NL: Geen downloads gevonden

en: No Expiration
nl_NL: Geen vervaldatum

en: No Payments Found
nl_NL: Geen betalingen gevonden

en: No Payments found
nl_NL: Geen betalingen gevonden

en: No Payments found in Trash
nl_NL: Geen betaling gevonden in de prullenbak

en: No Start Date
nl_NL: Geen startdatum

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
nl_NL: Geen afrekenpagina ingesteld. Bekijk <a href="%s">instellingen</a> om er een in te stellen.

en: No customer attached
nl_NL: Geen klant bijgevoegd

en: No customers found
nl_NL: Geen klanten gevonden

en: No customers found!
nl_NL: Geen klanten gevonden!

en: No discounts found
nl_NL: Geen kortingen gevonden

en: No discounts found!
nl_NL: Geen kortingen gevonden!

en: No discounts found.
nl_NL: Geen kortingen gevonden.

en: No downloadable files found for this bundled item.
nl_NL: Geen downloadbare bestanden gevonden voor dit gebundelde item.

en: No downloadable files found.
nl_NL: Geen downloadable bestand gevonden

en: No expiration
nl_NL: Vervalt niet

en: No payment notes
nl_NL: Geen betalingsnotities

en: No products found
nl_NL: Geen producten gevonden

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No sales found
nl_NL: Geen verkopen gevonden

en: No start date
nl_NL: Geen startdatum

en: No template, plain text only
nl_NL: Geen thema, alleen platte tekst

en: No users found
nl_NL: Geen gebruikers gevonden

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nl_NL: Nee ik zal prijzen exclusief belasting invullen

en: Nonce verification failed
nl_NL: Nonce-verificatie mislukt

en: None
nl_NL: Geen

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse kronen

en: Notes
nl_NL: Notities

en: Notice
nl_NL: Melding

en: Number of Sales
nl_NL: Aantal verkopen

en: Number of items in cart
nl_NL: Aantal items in winkelwagen

en: Once Weekly
nl_NL: Eens per week

en: One or more custom CSS classes you want applied to the button.
nl_NL: Een of meerdere CSS classes die je wilt toevoegen aan de knop.

en: Option Name
nl_NL: Naam optie

en: Optional notes about this download.
nl_NL: Optionele notities over deze download.

en: Options for add to cart and purchase buttons
nl_NL: Opties voor de toevoegen aan winkelwagen en aankoop knoppen

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Over 250 Extensions
nl_NL: Meer dan 250 extensies

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Parent Category
nl_NL: Bovenliggende categorie

en: Parent Category:
nl_NL: Bovenliggende categorie:

en: Parent Tag
nl_NL: Bovenliggend trefwoord

en: Parent Tag:
nl_NL: Bovenliggend trefwoord:

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Again
nl_NL: Herhaal wachtwoord

en: Password: %s
nl_NL: Wachtwoord: %s

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords don't match
nl_NL: De wachtwoorden komen niet overeen

en: PayPal Email
nl_NL: PayPal email

en: PayPal Settings
nl_NL: Instellingen PayPal

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment %s
nl_NL: Betaling %s

en: Payment Details
nl_NL: Details betaling

en: Payment Error
nl_NL: Betaling error

en: Payment Errors
nl_NL: Betalingsfouten

en: Payment History
nl_NL: Betalingsgeschiedenis

en: Payment ID
nl_NL: Betaling ID

en: Payment ID not supplied. Please try again
nl_NL: Betaling ID niet meegegeven. Probeer het opnieuw

en: Payment Key
nl_NL: Betalingssleutel

en: Payment Method
nl_NL: Betalingsmethode

en: Payment Method:
nl_NL: Betalingsmethode:

en: Payment Methods
nl_NL: Betalingsmethoden

en: Payment Notes
nl_NL: Betalingsnotities

en: Payment Number
nl_NL: Betalingsnummer

en: Payment Status
nl_NL: Betalingsstatus

en: Payment status is %s
nl_NL: Betalingsstatus is %s

en: Payments can be searched by email address, user name, or filtered by status (completed, pending, etc.)
nl_NL: Betalingen kunnen doorzocht op e-mailadres, gebruikersnaam, of gefilterd worden op status (afgehandeld, wachtend, etc.)

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Personal Info
nl_NL: Persoonlijke informatie

en: Phenomenal Support
nl_NL: Fenomenale ondersteuning

en: Philippine Pesos
nl_NL: Filippijnse Peso&#039;s

en: Plain Text
nl_NL: Platte tekst

en: Please Wait...
nl_NL: Even wachten...

en: Please enter a discount code
nl_NL: Voer een kortingscode in

en: Please enter a password
nl_NL: Voer een wachtwoord in

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Please enter an email address before applying a discount code
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in voor het invoeren van een kortingscode.

en: Please select a payment method
nl_NL: Selecteer een betalingsmethode

en: Please upload a file to import
nl_NL: Upload een bestand om te importeren

en: Please upload a valid .json file
nl_NL: Upload een geldig .json-bestand

en: Polish Zloty
nl_NL: Poolse zloty

en: Postal
nl_NL: Postcode

en: Posted: %s
nl_NL: Geplaatst: %s

en: Pounds Sterling (&pound;)
nl_NL: Britse ponden (&pound;)

en: Preview Purchase Receipt
nl_NL: Voorbeeld aankoop bon

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price Assignment
nl_NL: Prijs toewijzging

en: Prices entered with tax
nl_NL: Prijzen ingevuld met belasting

en: Pricing Options:
nl_NL: Opties prijzen:

en: Pricing: %s
nl_NL: Prijs: %s

en: Product %s not found!
nl_NL: Product %s niet gevonden!

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: Product Price
nl_NL: Productprijs

en: Product Requirements:
nl_NL: Productvereisten:

en: Product Type Options:
nl_NL: Opties producttype:

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products can have simple prices or variable prices if you wish to have more than one price point for a product. For a single price, simply enter the price. For multiple price points, click <em>Enable variable pricing</em> and enter the options.
nl_NL: Producten kunnen simpele prijzen of variabele prijzen hebben als je meer dan één prijspunt voor een product wilt hebben. Voor een enkele prijs, voer eenvoudig te prijs in. Voor meerdere prijspunten, klik op <em>Variabele prijzen inschakelen</em> en voer de opties in.

en: Products:
nl_NL: Producten:

en: Public Key
nl_NL: Publieke sleutel

en: Public key:
nl_NL: Publieke sleutel:

en: Purchase
nl_NL: Kopen

en: Purchase Confirmation
nl_NL: Aankoop bevestiging

en: Purchase Details for Payment #%s
nl_NL: Aankoop-details voor betaling #%s

en: Purchase Email Subject
nl_NL: Onderwerp van de bevestigingsmail

en: Purchase History
nl_NL: Aankoophistorie

en: Purchase Key
nl_NL: Aankoop key

en: Purchase Receipt
nl_NL: Ontvangstbewijs

en: Purchase Receipt Preview
nl_NL: Aankoop Bon Voorbeeld

en: Purchase Shortcode
nl_NL: Aankoop shortcode

en: Purchase Total:
nl_NL: Totaalbedrag:

en: Purchase Verification Failed
nl_NL: Bestel verifactie is mislukt

en: Purchased by:
nl_NL: Gekocht door:

en: Purchases
nl_NL: Aankopen

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Quantity must be numeric
nl_NL: Hoeveelheid moet numeriek zijn

en: Rate
nl_NL: Tarief

en: Recalculate
nl_NL: Herberekenen

en: Recalculate Totals
nl_NL: Totalen herberekenen

en: Receipt
nl_NL: Ontvangstbewijs

en: Recent Payments
nl_NL: Recente betalingen

en: Recent Purchases
nl_NL: Recente aankopen

en: Red
nl_NL: Rood

en: Redirect
nl_NL: Doorsturen

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Register New Account
nl_NL: Nieuwe account registreren

en: Reissue
nl_NL: Heruitgeven

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Data on Uninstall?
nl_NL: Gegevens verwijderen bij installatie ongedaan maken?

en: Remove Rate
nl_NL: Tarief verwijderen

en: Report Type
nl_NL: Type rapport

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Request Date:
nl_NL: Verzoek datum:

en: Request Details
nl_NL: Verzoek details

en: Request IP
nl_NL: Verzoek IP

en: Require that users be logged-in to purchase files.
nl_NL: Alleen ingelogde gebruikers kunnen bestanden bestellen.

en: Resend Purchase Receipt
nl_NL: Bestelbevesting opnieuw versturen

en: Resend Receipt
nl_NL: Ontvangstbewijs opnieuw versturen

en: Restore Previous Cart
nl_NL: Vorige winkelwagen herstellen

en: Restore Previous Cart.
nl_NL: Vorige winkelwagen herstellen.

en: Revoke
nl_NL: Intrekken

en: Revoke API Keys
nl_NL: API-sleutels intrekken

en: Revoked
nl_NL: Ingetrokken

en: Revoked <span class="count">(%s)</span> | Revoked <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Ingetrokken <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Ingetrokken <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
nl_NL: Ingetrokken

en: Russian Rubles
nl_NL: Russische roebels

en: Sales
nl_NL: Verkopen

en: Sales and Earnings by Month for all Products
nl_NL: Verkoop en Verdiensten per maand voor alle producten

en: Sales and earnings reports for the current year for all products
nl_NL: Verkoop en verdienste rapportages voor dit jaar voor alle producten

en: Sales:
nl_NL: Verkopen:

en: Sales: %s
nl_NL: Verkopen: %s

en: Sample Download File Name
nl_NL: Voorbeeld download bestandsnaam

en: Sample Product Title
nl_NL: Voorbeeld product titel

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Cart
nl_NL: Winkelwagen opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Payment
nl_NL: Betaling opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search %2$s
nl_NL: %2$s zoeken

en: Search Categories
nl_NL: Categorieën zoeken

en: Search Customers
nl_NL: Klanten zoeken

en: Search Discounts
nl_NL: Kortingen zoeken

en: Search File Downloads
nl_NL: Bestandsdownloads zoeken

en: Search Payments
nl_NL: Betalingen zoeken

en: Search Tags
nl_NL: Tags zoeken

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Secret key:
nl_NL: Geheime sleutel:

en: Security code
nl_NL: Beveiligingscode

en: Select %s relevant to this discount.
nl_NL: Selecteer %s relevant voor deze korting.

en: Select Payment Method
nl_NL: Betaalmethode selecteren

en: Select a %s
nl_NL: Selecteer een %s

en: Select a Customer
nl_NL: Selecteer een klant

en: Select a country
nl_NL: Selecteer een land

en: Select a page
nl_NL: Selecteer een pagina

en: Select a product type
nl_NL: Selecteer een producttype

en: Select a state
nl_NL: Selecteer een provincie

en: Select one or more %s
nl_NL: Selecteer één of meer %s

en: Send Test Email
nl_NL: Teste-mail versturen

en: Serve Digital Downloads Through WordPress
nl_NL: Aanbieden van digitale downloads via WordPress

en: Set To Abandoned
nl_NL: Instellen op verlaten

en: Set To Cancelled
nl_NL: Instellen op geannuleerd

en: Set To Completed
nl_NL: Instellen op voltooid

en: Set To Failed
nl_NL: Instellen op mislukt

en: Set To Pending
nl_NL: Zet op wachtend

en: Set To Preapproval
nl_NL: Zet op vooraf goedgekeurd

en: Set To Refunded
nl_NL: Instellen op terugbetaald

en: Set To Revoked
nl_NL: Instellen op ingetrokken

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings updated.
nl_NL: Instellingen bijgewerkt.

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show %s
nl_NL: %s tonen

en: Show Register / Login Form?
nl_NL: Registratie/Login formulier tonen?

en: Show Terms
nl_NL: Voorwaarden tonen

en: Show Title
nl_NL: Titel tonen

en: Singapore Dollar (&#36;)
nl_NL: Singaporese dollars (&#36;)

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets mis gegaan.

en: Sorry but you have hit your download limit for this file.
nl_NL: Sorry maar je hebt het maximaal aantal toegestane downloads bereikt voor dit bestand.

en: Sorry, not available for variable priced products.
nl_NL: Sorry, dit is niet beschikbaar voor variabel geprijsde producten.

en: Special notes or instructions for this product. These notes will be added to the purchase receipt.
nl_NL: Speciale notities of instructies voor dit product. Deze notities zullen toegevoegd worden aan de aankoop bon.

en: Start Date
nl_NL: Start datum

en: Start Date:
nl_NL: Startdatum:

en: Start Date: %s
nl_NL: Startdatum: %s

en: Start date
nl_NL: Startdatum

en: State
nl_NL: Provincie

en: State / Province
nl_NL: Provincie

[ctx: State / province of address]
en: State / Province:
nl_NL: Provincie:

en: Stay Up to Date
nl_NL: Blijf up-to-date

en: Step %d of approximately %d running
nl_NL: Stap %d van ongeveer %d draaiende

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Submit
nl_NL: Versturen

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Subtotal:
nl_NL: Subtotaal:

en: Subtotal: %s
nl_NL: Subtotaal: %s

en: Success
nl_NL: Succes

en: Success Page
nl_NL: Transactie geslaagd pagina

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse kronen

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwitserse franken

en: Symlinks are: %s
nl_NL: Symlinks zijn: %s

en: System Info
nl_NL: Systeeminformatie

en: Table View
nl_NL: Tabel weergave

en: Taiwan New Dollars
nl_NL: Taiwanese nieuwe dollars

en: Tax
nl_NL: BTW

en: Tax Rates
nl_NL: Belastingtarieven

en: Tax rate is: %s
nl_NL: Belastingtarief is: %s

en: Tax: %s
nl_NL: Belasting: %s

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Taxes are: %s
nl_NL: Belastingen zijn: %s

en: Taxonomy:
nl_NL: Taxonomie:

en: Terms of Agreement
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Test Mode
nl_NL: Test modus

en: Test Payment
nl_NL: Testbetaling

en: Test mode is: %s
nl_NL: Testmodus is: %s

en: Thank you
nl_NL: Bedankt

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
nl_NL: Bedankt voor je aankoop. Klik op onderstaande link(s) om de bestanden te downloaden.

en: The %s menu is your access point for all aspects of your Easy Digital Downloads product creation and setup. To create your first product, simply click Add New and then fill out the product details.
nl_NL: Het %s-menu is jouw toegangspunt tot alle aspecten van jouw Easy Digital Downloads-productaanmaak en instelling. Om jouw eerste product aan te maken, klik eenvoudig op Nieuwe toevoegen en vul dan de productdetails in.

en: The (typically) 16 digits on the front of your credit card.
nl_NL: De (typische) 16 cijfers op de voorkant van je creditcard.

en: The 3 digit (back) or 4 digit (front) value on your card.
nl_NL: De 3 (achter) of 4 (voor) cijfers op je kaart.

en: The <em>[purchase_link]</em> Shortcode
nl_NL: De <em>[purchase_link]</em>-shortcode

en: The ID of a specific download to purchase.
nl_NL: Het ID van de specifieke download om te kopen.

en: The Payment History needs to be updated. %s
nl_NL: De betaalgeschiedenis moet bijgewerkt worden. %s

en: The [downloads] shortcode will display a product grid that works with any theme, no matter the size. It is even responsive!
nl_NL: De [downloads]-shortcode zal een productraster weergeven dat werkt met elk thema, ongeacht de grootte. Het is zelfs responsive!

en: The button label for completing a purchase.
nl_NL: De tekst op de button om een aankoop af te ronden.

en: The buyer's email address.
nl_NL: Het e-mailadres van de klant.

en: The buyer's name.
nl_NL: De naam van de klant.

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
nl_NL: De callback functie gebruikt voor de <strong>%s</strong> instelling ontbreekt.

en: The cart cannot be restored. Invalid token.
nl_NL: De winkelwagen kan niet worden hersteld. Ongeldige token.

en: The city for your billing address.
nl_NL: De plaatsnaam van uw factuuradres

en: The country for your billing address.
nl_NL: Het land van uw factuuradres.

en: The date of the purchase
nl_NL: Besteldatum

en: The exact date and time the payment was completed.
nl_NL: De exacte datum en tijd van de betalingsvoltooi&iuml;ng.

en: The file associated with the purchase.
nl_NL: Het bestand van de aankoop.

en: The kind of discount to apply for this discount.
nl_NL: Het soort korting dat toegepast moet worden.

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
nl_NL: Het maximaal aantal keren dat deze kortingscode gebruikt kan worden. Laat leeg voor geen maximum.

en: The method of payment used for this purchase
nl_NL: De betaalmethode gebruikt voor deze aankoop

en: The minimum amount that must be purchased before this discount can be used. Leave blank for no minimum.
nl_NL: De minimale hoeveelheid die moet worden gekocht, voor deze korting gebruikt kan worden. Laat leeg voor geen minimum.

en: The name of the payment gateway used to complete the payment.
nl_NL: De naam van de payment-gateway om de betaling af te ronden.

en: The name of this discount
nl_NL: De naam van deze korting

en: The name printed on the front of your credit card.
nl_NL: De geprinte naam op de voorkant van je creditcard.

en: The name purchase receipts are said to come from. This should probably be your site or shop name.
nl_NL: De naam van de afzender; meestal vul je hier je website naam in

en: The password used to access your account.
nl_NL: Het wachtwoord om toegang te krijgen tot uw account.

en: The password you entered is incorrect
nl_NL: Het ingevoerde wachtwoord is onjuist

en: The payment has been deleted.
nl_NL: De betaling is verwijderd.

en: The payment has been successfully updated.
nl_NL: De betaling is succesvol bijgewerkt.

en: The payment history can be searched in several different ways:
nl_NL: De betaalhistorie kan doorzocht worden op verschillende manieren:

en: The payment note has been added successfully.
nl_NL: De betaalnotitie is succesvol toegevoegd.

en: The payment note has been deleted.
nl_NL: De betaalnotitie is verwijderd.

en: The people that build Easy Digital Downloads
nl_NL: De mensen die Easy Digital Downloads hebben ontwikkeld

en: The primary billing address for your credit card.
nl_NL: Het primaire factuuradres van uw Credit Card

en: The product grids can be customized in any way you wish and there is <a href="%s">extensive documentation</a> to assist you.
nl_NL: De productrasters kunnen worden aangepast op welke manier jij wilt en er is <a href="%s">uitgebreide documentatie</a> om je te assisteren.

en: The purchase receipt has been resent.
nl_NL: Het aankoopbewijs is opnieuw verstuurd.

en: The settings have been imported.
nl_NL: De instellingen zijn geïmporteerd.

en: The specified user already has API keys.
nl_NL: De gekozen gebruiker heeft al API-sleutels.

en: The state or province for your billing address.
nl_NL: De provincie van het afleveradres.

en: The status of this discount code.
nl_NL: De status van deze kortingscode.

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
nl_NL: Scheidingsteken voor decimalen (meestal . of ,)

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
nl_NL: Het scheidingsteken voor duizendtallen (b.v. 10.000)

en: The text to be displayed on the button or link.
nl_NL: De tekst getoond op de knop of link.

en: The total price of the purchase
nl_NL: Totaalprijs

en: The unique ID number for this purchase receipt
nl_NL: Het unieke ID nummer voor deze aankoop bon

en: The upgrade process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the upgrade is finished.
nl_NL: Het bijwerken proces is gestart, heb geduld. Dit kan enkele minuten duren. Na afloop zal je automatisch naar de volgende pagina gestuurd worden.

en: The username you entered does not exist
nl_NL: De ingevoerde gebruiker bestaat niet

en: The username you will use to log into your account.
nl_NL: De gebruikersnaam waarmee je kunt inloggen op uw account.

en: The zip or postal code for your billing address.
nl_NL: De postcode van het afleveradres.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk versie %3$s details</a> of <a href="%4$s">update nu</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk versie %3$s details</a>.

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
nl_NL: Er was een probleem bij het toevoegen van je kortingscode, probeer het nog een keer.

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
nl_NL: Er was een probleem met het aanpassen van de kortingscode; probeer het nog eens.

en: There was an error retrieving the extensions list from the server. Please try again later.
nl_NL: Er was een probleem bij het ophalen van de lijst met extensies van de server. Probeer het later nogmaals.

en: These are some sample notes added to a product.
nl_NL: Dit zijn enkele voorbeeld notities toevoegd aan een product.

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: This Quarter
nl_NL: Dit kwartaal

en: This Week
nl_NL: Deze week

en: This Year
nl_NL: Dit jaar

en: This discount has already been redeemed.
nl_NL: Deze korting is al gebruikt.

en: This discount is expired.
nl_NL: Deze korting is verlopen.

en: This discount is invalid.
nl_NL: Deze korting is ongeldig.

en: This discount is not active yet.
nl_NL: Deze korting is nog niet actief.

en: This discount is not active.
nl_NL: Deze korting is niet actief.

en: This discount is not valid for the cart contents.
nl_NL: Deze korting is niet geldig voor de inhoud van de winkelwagen.

en: This is a secure SSL encrypted payment.
nl_NL: Dit is een veilige, SSL-versleutelde betaling.

en: This license does not belong to the product you have entered it for.
nl_NL: Deze licentie behoort niet tot het product waarvoor u het hebt ingevoerd.

en: This license does not have any activations left
nl_NL: Deze licentie heeft geen activeringen meer over

en: This option affects how you enter prices.
nl_NL: Deze optie beïnvloed hoe je prijzen invult.

en: This screen provides access to all of your store's transactions.
nl_NL: In dit scherm geeft toegang tot alle transacties van de winkel.

en: Thousands Separator
nl_NL: Scheidingsteken duizendtallen

en: Time:
nl_NL: Tijd:

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To
nl_NL: Tot

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tools
nl_NL: Extra

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Downloads: %s
nl_NL: Totaal aantal downloads: %s

en: Total Earnings
nl_NL: Totale Inkomsten

en: Total Price
nl_NL: Totale prijs

en: Total Purchases
nl_NL: Totale Aankopen

en: Total Sales
nl_NL: Totale Verkopen

en: Total Spent
nl_NL: Total uitgegeven

en: Total earnings for period shown:
nl_NL: Totale verdiensten voor getoonde periode:

en: Total:
nl_NL: Totaal:

en: Total: %s
nl_NL: Totaal: %s

en: Totals
nl_NL: Totalen

en: Transaction Failed
nl_NL: Transactie mislukt

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie-ID

en: Transaction ID:
nl_NL: Transactie-ID:

en: Trying to cheat or something?
nl_NL: Probeer je vals te spelen?

en: US Dollars (&#36;)
nl_NL: Amerikaanse dollars (&#36;)

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Unlimited file downloads
nl_NL: Onbeperkte bestandsdownloads

en: Update Cart
nl_NL: Winkelwagen bijwerken

en: Update Category
nl_NL: Categorie bijwerken

en: Update Customer
nl_NL: Klant bijwerken

en: Update Discount Code
nl_NL: Kortingscode bijwerken

en: Update Payment
nl_NL: Betaling bijwerken

en: Update Tag
nl_NL: Tag bijwerken

en: Upload File
nl_NL: Bestand uploaden

en: Upload a File
nl_NL: Bestand uploaden

en: Uploading the downloadable files is simple. Click <em>Upload File</em> in the Download Files section and choose your download file. To add more than one file, simply click the <em>Add New</em> button.
nl_NL: Uploaden van de downloadbare bestanden is eenvoudig. Klik op <em>Bestand uploaden</em> in de Bestanden downloaden-sectie en kies jouw downloadbestand. Om meer dan één bestand toe te voegen, klik eenvoudig op de <em>Nieuwe toevoegen</em>-knop.

en: Use Once Per Customer
nl_NL: Eenmaal per klant gebruiken

en: Use This File
nl_NL: Dit bestand gebruiken

en: Use current
nl_NL: Huidige gebruiken

en: Use the form below to insert the short code for purchasing a %s
nl_NL: Gebruik onderstaande formulier om de shortcode in te voeren om %s te kopen

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User ID
nl_NL: Gebruikers-ID

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username already taken
nl_NL: Gebruikersnaam al in gebruik

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: Uses
nl_NL: Gebruikt

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: View %1$s
nl_NL: %1$s bekijken

en: View %s
nl_NL: Bekijk %s

en: View API Log
nl_NL: API-logboek bekijken

en: View All
nl_NL: Alles bekijken

en: View All Purchases
nl_NL: Alle aankopen bekijken

en: View Detailed Report
nl_NL: Gedetailleerd rapport bekijken

en: View Details
nl_NL: Details bekijken

en: View Details for Payment
nl_NL: Details voor betaling bekijken

en: View Discount
nl_NL: Korting tonen

en: View File Download Log
nl_NL: Bekijk bestandsdownloadlog

en: View Log Message
nl_NL: Bekijk log bericht

en: View Order Details
nl_NL: Bekijk bestellingsdetails

en: View Payment
nl_NL: Betaling tonen

en: View Request
nl_NL: Bekijk verzoek

en: View Request Details
nl_NL: Bekijk verzoek details

en: View Sales Log
nl_NL: Bekijk verkooplog

en: View all purchases of customer
nl_NL: Alle aankopen van klant bekijken

en: View the Full Changelog
nl_NL: Volledige changelog tonen

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the Easy Digital Downloads website.
nl_NL: Bekijk de <a href="%s">documentatie</a> op de Easy Digital Downloads website.

en: Visit the Extension Store
nl_NL: De extensiewinkel bezoeken

en: We will send the purchase receipt to this address.
nl_NL: De aankoopbevestiging wordt naar dit E-mailadres verstuurd.

en: We will use this as well to personalize your account experience.
nl_NL: Wij gebruiken dit eveneens om uw gebruikerservaring te personaliseren.

en: We will use this to personalize your account experience.
nl_NL: Wij gebruiken dit om gebruikerservaring te personaliseren.

en: Welcome to Easy Digital Downloads
nl_NL: Welkom bij Easy Digital Downloads

en: Welcome to Easy Digital Downloads %s
nl_NL: Welkom bij Easy Digital Downloads %s

en: What's New
nl_NL: Wat is er nieuw

en: Where does your store operate from?
nl_NL: Vanaf waar wordt uw winkel bediend?

en: Whether to show the price on the purchase button. 1 to show the price, 0 to disable it.
nl_NL: Laat wel of niet de prijs op de aankoopknop zien. 1 laat de prijs zien, 0 laat geen prijs zien.

en: While in test mode no live transactions are processed. To fully use test mode, you must have a sandbox (test) account for the payment gateway you are testing.
nl_NL: In testmodus worden geen live transacties doorgevoerd. Om de testmodus te gebruiken heb je wel een sandbox (test) account nodig voor de betaalwijze (payment gateway) die je kiest.

en: White
nl_NL: Wit

en: Yellow
nl_NL: Geel

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nl_NL: Ja, ik zal prijzen inclusief belasting invullen

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: You are already logged in
nl_NL: U bent al ingelogd

en: You can create any number of discount codes easily from this page.
nl_NL: Je kunt vanaf deze pagina makkelijk een aantal kortingscodes aanmaken.

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
nl_NL: Je kunt eenvoudig het aantal kolommen wijzigen door het toevoegen van de kolommen="x"-parameter:

en: You can enter the 32-character purchase key
nl_NL: Op de 32-letterige aankoopsleutel

en: You can enter the customer's email address
nl_NL: Op e-mailadres van de klant

en: You do not have permission to download this file
nl_NL: Je mag dit bestand niet downloaden

en: You do not have permission to export data.
nl_NL: U heeft geen rechten om data te mogen exporteren.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: U heeft geen toestemming om plugin updates te installeren

en: You do not have permission to view this file.
nl_NL: Je hebt geen toegang om dit bestand te kunnen zien.

en: You have already purchased this item, but you may purchase it again.
nl_NL: Je hebt dit item al eens besteld, maar doe dat gerust nog eens..

en: You have not purchased any downloads
nl_NL: Je hebt nog geen downloads aangeschaft

en: You must agree to the terms of use
nl_NL: Je dient akkoord te gaan met de voorwaarden

en: You must choose a download
nl_NL: Je moet een download kiezen

en: You must have at least one field
nl_NL: Je moet minimaal een veld hebben

en: You must have at least one price
nl_NL: Je moet minimaal een prijs hebben

en: You must login or register to complete your purchase
nl_NL: Je moet inloggen of registreren om de aankoop af te ronden

en: You must register or login to complete your purchase
nl_NL: Je moet registreren of inloggen om de aankoop af te ronden.

en: You will also need to configure your gateway settings if you are accepting credit cards
nl_NL: Je moet je betaalmethode ook configureren wanneer je creditcards accepteerd

en: Your cart is empty
nl_NL: Je winkelwagen is leeg

en: Your cart is empty.
nl_NL: Je winkelwagen is leeg.

en: Your password
nl_NL: Je wachtwoord

en: Your profile has been edited successfully.
nl_NL: Uw profiel is met succes bewerkt.

en: Your site name
nl_NL: De naam van je website

en: Your username
nl_NL: Je gebruikersnaam

en: Zip / Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Zip / Postal code
nl_NL: Postcode

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
nl_NL: Postcode:

en: Zip Code
nl_NL: Postcode

en: [%s] New User Registration
nl_NL: [%s] Nieuwe gebruikersregistratie

en: [%s] Your username and password
nl_NL: [%s] Uw gebruikersnaam en wachtwoord

[ctx: all dropdown items]
en: All
nl_NL: Alle

[ctx: download post type name]
en: No %s found
nl_NL: Geen %s gevonden

en: excludes %s tax
nl_NL: exclusief %s BTW

en: guest
nl_NL: gast

en: includes %s tax
nl_NL: inclusief %s BTW

[ctx: no dropdown items]
en: None
nl_NL: Geen

en: none
nl_NL: geen

en: or checkout as a guest.
nl_NL: of reken af als een gast.

[ctx: post type general name]
en: Discounts
nl_NL: Kortingen

[ctx: post type general name]
en: Payments
nl_NL: Betalingen

[ctx: post type singular name]
en: Discount
nl_NL: Korting

[ctx: post type singular name]
en: Payment
nl_NL: Betaling

en: remove
nl_NL: verwijderen

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nl_NL: Categorie

en: to
nl_NL: tot

en: unlimited
nl_NL: onbeperkt
