Easy Digital Downloads - en to sk_SK translation catalogue (1141 entries)

en:   Fee: %s - %s
sk_SK:   Poplatky: %s - %s

en:   Product: %s
sk_SK: Produkt: %s

en:   Product: %s - %s
sk_SK: Produkt: %s - %s

en: %1$s Files
sk_SK: Súbory %1$s

en: %1$s License Key
sk_SK: Licenčný kľúč %1$s

en: %1$s Notes
sk_SK: Poznámky %1$s

en: %1$s Prices
sk_SK: Ceny %1$s

en: %1$s Settings
sk_SK: Nastavenia %1$s

en: %1$s Stats
sk_SK: Štatisitky %1$s

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s with no alternative available.
sk_SK: %1$s je <strong>zastaralý </strong> od verzie Easy Digital Downloads  %2$s! Bohužiaľ neexistuje alternatíva.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Easy Digital Downloads version %2$s! Use %3$s instead.
sk_SK: %1$s je <strong>zastaralý </strong> od verzie Easy Digital Downloads  %2$s! Musíte použiť %3$s.

en: %1$sView it in your browser.%2$s
sk_SK: %1$sZobraziť vo vašom prehliadači.%2$s

en: %2$s published. %1$sView %2$s%3$s.
sk_SK: %2$s publikované. %1$s zobraziť %2$s%3$s.

en: %2$s saved. %1$sView %2$s%3$s.
sk_SK: %2$s uložené. %1$s zobraziť %2$s%3$s.

en: %2$s submitted. %1$sView %2$s%3$s.
sk_SK: %2$s odoslané. %1$s zobraziť %2$s%3$s.

en: %2$s updated. %1$sView %2$s%3$s.
sk_SK: %2$s azkutalizované. %1$ zobraziť %2$s%3$s.

en: %s Configuration
sk_SK: Nastavenie %s

en: %s Details
sk_SK: Detaily %s

en: %s Files
sk_SK: Súbory %s

en: %s Notes
sk_SK: Poznámky %s

en: %s Prices
sk_SK: Ceny %s

en: %s Requirements
sk_SK: %s požiadavky

en: %s Settings
sk_SK: Nastavenia %s

en: %s sold:
sk_SK: %s predané:

en: %s that this discount code cannot be applied to.
sk_SK: Zľavový kód sa nevztahuje na %s.

en: (optional)
sk_SK: (voliteľné)

en: (unknown)
sk_SK: (neznámy)

en: - <strong>Apply discount only to selected Downloads?</strong> - If this box is checked, only the prices of the required products will be discounted. If left unchecked, the discount will apply to all products in the cart.
sk_SK: - <strong>Vzťahovať zľavy iba na vybrané súbory na stiahnutie ?</strong> - ak je toto pole zaškrtnuté zľava bude uplatnená iba na vybraté produkty.Ak toto pole nebude zaškrtnuté, zľava sa použije na všetky produkty v košíku.

en: - <strong>Condition</strong> - This lets you set whether all selected products must be in the cart, or just a minimum of one.
sk_SK: - <strong>Stav</strong> - toto určuje či v košíku musia byť všetky vybraté produkty alebo minimálne jeden z nich.

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
sk_SK: <a href="%s">Pridať nový %s </a>

en: <a href="%s">Post an issue</a> on <a href="%s">GitHub</a>. View <a href="%s">extensions</a> or <a href="%s">themes</a>.
sk_SK: <a href="%s">Odoslať problém</a> na <a href="%s">GitHub</a>. Zobraziť <a href="%s">rozšírenia</a> alebo <a href="%s">témy</a>.

en: <em>button</em> | <em>text</em> - The style of the purchase link.
sk_SK: <em>tlačidlo</em> | <em>text</em> -štýl odkazu nákupu.

en: <strong>Accounting Options</strong> - If enabled, define an individual SKU or product number for this download.
sk_SK: <strong>Nastavenia účtovania Options</strong> - ak je toto povolené môžete produktu na stiahnutie nastaviť vlastné katalógové číslo alebo číslo produktu.

en: <strong>Additional Tax Rates</strong>: This section lets you add tax rates for specific countries and/or states/provinces in those countries.
sk_SK: <strong>Dodatočné daňové sazby</strong>: Tento výber vám dovolí zdaniť špeciálne krajiny alebo štáty/provincie v týchto krajinách.

en: <strong>Amount</strong> - this discount amount provided by this code. For percentage based discounts, enter a number such as 70 for 70%. Do not enter a percent sign.
sk_SK: <strong>Suma</strong> - zľava ktorú poskytuje tento kód. Pre percentuálne zľavy zadajte 70 pre zľavu 70%. Nezadávajte znak %!

en: <strong>Base Country</strong>: This determines the country that is loaded by default on the checkout screen for customers that do not have an address stored in their account.
sk_SK: <strong>Krajina obchodu</strong>: Toto učí krajinu v ktorej sa nachádza obchod. Pri platbe zákazník uvidí túto krajinu ak nebude mať v účte uloženú adresu.

en: <strong>Base State / Province</strong>: This determines the state / province that is loaded by default on the checkout screen for customers that do not have an address stored in their account.
sk_SK: <strong> Okres obchodu</strong>: Toto učí okres v ktorom sa nachádza obchod. Pri platbe zákazník uvidí tento okres ak nebude mať v účte uloženú adresu.

en: <strong>Button Options</strong> - Disable the automatic output the purchase button. If disabled, no button will be added to the download page unless the <code>[purchase_link]</code> shortcode is used.
sk_SK: <strong>Nastavenia tlačidla</strong> - vypne automatický výsledok tlačidla nákupu. Ak je vypnuté, na stránku stiahnutia nebude pridané žiadne tlačidlo. Tlačidlo viete pridať späť ak na stránku dodáte krátky kód<code>[purchase_link]</code>.

en: <strong>Calculate Tax After Discounts</strong>: If enabled, this option will make it so that tax is calucated on the after-discount amount. If a purchase of $20 is made and a 20% discount is applied, tax will be calcuated off of $16 instead of $20.
sk_SK: <strong>Vyraátať zľavy po zdanení</strong>: Ak je toto nastavenie povolené, daň bude počítaná zo sumy po zľave. Ak predávate tovar v hodnote 20 Eur v 20% zľave tak daň  bude rátaná z 16 Eur miesto 20 Eur.

en: <strong>Code</strong> - this is the unique code that customers will enter during checkout to redeem the code.
sk_SK: <strong>Kód</strong> - toto je unikátny kód ktorý zákazník zadá počas platenia, aby si uplatnil zľavu.

en: <strong>Customers</strong> - This report exports all of your customers in a CSV format. It exports the customer's name and email address and the amount of products they have purchased as well as the final price of their total purchases.
sk_SK: <strong>Zákazaníci</strong> - Táto zostava exportuje všetkých vašich zákazníkov do CSV súboru. Zostava obsahuje meno, emailovú adresu, počet produktov aj sumu ktorú za ne zákazník zaplatil.

en: <strong>Default Tax Rate</strong>: The default tax rate is the tax rate charged to customers located in your base country / state or province.
sk_SK: <strong>Základná daňová sadzba</strong>: Základná sadzba pre zákazníkov pochádzajúcich z krajiny v ktorej je umiestnený obchod.

en: <strong>Display During Checkout</strong>: This determines whether prices are shown with taxes or without taxes on checkout. If set to Including Tax, a $10 product with a 10% tax will be shown as $11.
sk_SK: <strong>Zobrazenie počas platby</strong>: Toto určuje zobrazenie dane počas platobného procesu. Ak je nastavené vrátane dane tak tovar v hodnote 10 Eur s daňovou sadzbou 20% bude zobrazený v cene 12 Eur.

en: <strong>Display Tax Rate on Prices</strong>: when enabled, the amount the customer is expected to pay in tax will be displayed below purchase buttons.
sk_SK: <strong>Zobraziť daňovú sadzbu pri cenách</strong>: ak je nastavenie povolené zákazníkovi sa pod sumou na zaplatenie zobrazí aj daň.

en: <strong>Download History</strong> - This report exports all of the downloads you have received in the current month into a CSV. It exports the date the file was downloaded, the customer it was downloaded by, their IP address, the name of the product and the file they downloaded.
sk_SK: <strong>História stiahnutých súborov</strong> - Táto zostava exportuje všetky stiahnuté súbory za aktuálny mesiac do CSV súboru.Zostava exportuje dátum, zákazníka, IP adresu, názov produktu a súbor ktorý stiahli.

en: <strong>Enable multi-option purchases</strong> - By enabling multi-option purchases customers can add multiple variable price items to their cart at once.
sk_SK: <strong>Povoliť nákupy s viacerými možnosťami</strong> - povolením nákupov s viacerými možnosťami, zákazník si môže do košíka pridať naraz produkty s variabilnou cenou.

en: <strong>Enable variable pricing</strong> - By enabling variable pricing, multiple download options and prices can be configured.
sk_SK: <strong>Povoliť variabilné ceny</strong> - povolením možnosti môžu byť nastavené viac násobné stiahnutia a ich ceny.

en: <strong>Expiration Date</strong> - this is the end date for the discount. After this date, the code will no longer be able to be used. This is optional.
sk_SK: <strong>Koncový dátum</strong> - tento dátum určuje kedy zľava prestane platiť. Ak zákazník bude chcieť uplatniť zľavu po tomto dátume, objaví sa mu chybová hláška. Toto je nepovinné.

en: <strong>File Download Limit</strong> - Define how many times customers are allowed to download their purchased files. Leave at 0 for unlimited. Resending the purchase receipt will permit the customer one additional download if their limit has already been reached.
sk_SK: <strong>Limit stiahnutia súborov</strong> - definuje koľko krát si zákazník môže stiahnuť zakúpený súbor. Nechajte 0 pre neobmedzený počet stiahnutí. Ak zákazník dosiahol limit, odoslanie ešte jedného potvrdenia o platbe mu zvýši limit o jeden pokus.

en: <strong>File Downloads</strong> - Define download file names and their respsective file URL. Multiple files can be assigned to a single price, or variable prices.
sk_SK: <strong>Súbory na stiahnutie</strong> - zadajte názvy súborov a ich URL adresy. Viac súborov môžu byť priradené jednej cene alebo variabilným cenám.

en: <strong>Log data:</strong>
sk_SK: <strong>Zaznamenávať dáta:</strong>

en: <strong>Max Uses</strong> - this is the maximum number of times this discount can be redeemed. Once this number is reached, no more customers will be allowed to use it.
sk_SK: <strong>Maximálny počet použití </strong> - toto je maximálny počet použití kupónu. Keď sa dosiahne počet uplatnení kupónu, zákazníci ho už nebudú môcť používať.

en: <strong>Minimum Amount</strong> - this is the minimum purchase amount required to use this code. If a customer has less than this amount in their cart, they will be given an error. This is optional.
sk_SK: <strong>Minimálna suma</strong> - tot je minimálna suma ktorá musí byť utratená aby zľava bola platná. Ak zákazník má košík v menšej hodnote, objaví sa mu oznámenie o chybe. Toto je nepovinné.

en: <strong>Name</strong> - this is the name given to the discount. Used primarily for administrative purposes.
sk_SK: <strong>Názov</strong> - toto je názov ktorý dáte zľave. Používa sa iba pre organizačné účely.

en: <strong>PayPal</strong> - A PayPal payment gateway is included as standard with Easy Digital Downloads. To test the PayPal gateway, you need a Sandbox account for PayPal and the site must be placed in Test Mode from the General settings tab. Please remember to enter your PayPal account email address in order for payments to get processed.
sk_SK: <strong>PayPal</strong> -Štandartná platobná prána modulu Easy Digital Downloads je PayPal. Pre test platobnej brány PayPal, musíte Sandbox účet PayPal a stránka musí bežať v testovacom móde. Nezabudnite zadať emailovú adresu PayPal účtu pre spracovanie platieb.

en: <strong>Payment History</strong> - This report exports all of payments you have received on your EDD store in a CSV format.  The report includes the contact details of the customer, the products they have purchased as well as any discount codes they have used and the final price they have paid.
sk_SK: <strong>Platobná história</strong> - Zostava exportuje všetky platby zaregistrované pomocou EDD obchodu do CSV súboru. Zostava exportuje všetky detaily zákazníkov, produkty ktoré zakúpili, zľavy ktoré použili a finálnu cenu objednávky

en: <strong>Prices Entered with Tax</strong>: if enabled, this means that the price entered on the product edit screens is the total amount the customer will pay after taxes. For example, if enabled and the price of a product is $20, the customer will pay 20$ at checkout. The exact amount charged in tax will be calculated automatically.
sk_SK: <strong>Ceny zadané s daňou</strong>: Ak je toto nastavenie povolené cena na všetkých obrazovkách úpravy bude zadaná so všetkými daňami. Napríklad ak cena produktu bude 20 Eur, zákazník zaplatí 20 Eur a daň bude vypočítaná automaticky.

en: <strong>Product Type Options</strong> - Choose a default product type or a bundle. Bundled products automatically include access other download&#39;s files when purchased.
sk_SK: <strong>Typ produktu</strong> - vyberte základný typ produktu alebo združené produkty. Pribalené produkty automaticky po kúpe dávajú prístup k iným súborom.

en: <strong>Purchase Shortcode</strong> - If the automatic output of the purchase button has been disabled via the Download Configuration box, a shortcode can be used to output the button or link.
sk_SK: <strong>Krátky kód nákupu</strong> - ak automatický výsledok bol vypnutý pomocou pola Nastavenia stiahnutých súborov. Odkaz výstupu môže byť nastavený pomocou tlačidla alebo odkazu na krátky kód.

en: <strong>Requirements</strong> - This allows you to select the product(s) that are required to be purchased in order for a discount to be applied.
sk_SK: <strong>Požiadavky</strong> - toto vám dovoľuje vybrať si produkt, ktorý musí byť v košíku pre uplatnenie zľavy.

en: <strong>Sales and Earnings</strong> - This report exports all of the sales and earnings that you have made in the current year. This report includes your sales and earnings for each product as well a graphs of sales and earnings so you can compare them for each month.
sk_SK: <strong>Predaje a zárobky/strong> - Zostava všetkých predajov a zárobkov za aktuálny rok. Zostava taktiež obsahuje grafy predajov po mesiacoch a produktoch, takže ich môžete porovnať.

en: <strong>Start Date</strong> - this is the date that this code becomes available. If a customer attempts to redeem the code prior to this date, they will be given an error. This is optional.
sk_SK: <strong>Počiatočný dátum</strong> - tento dátum určuje kedy zľava začne platiť. Ak zákazník bude chcieť uplatniť zľavu pred týmto dátumom, objaví sa mu chybová hláška. Toto je nepovinné.

en: <strong>Test Payment</strong> - This included gateway is great for testing your store, as it requires no payment, and leads straight to product downloads. However, please remember to turn it off once your site is live!
sk_SK: <strong>Test platby</strong> - Táto platobná brána funguje na tesotanie platieb vašeho obchodu. Nevyžaduje žiadne platby a rovno vám dovolí stiahnuť produkt. Pri spustení stránky pre zákazníkov, nezabudnite túto bránu vypnúť!

en: <strong>Type</strong> - this is the type of discount this code awards.
sk_SK: <strong>Typ</strong> - typ zľavy ktorú tento kupón umožňuje.

en: A %s purchase has been made
sk_SK: Uskutočnil sa nákup %s

en: A description of all the options are provided beside their input boxes.
sk_SK: Popis všetkých nastavení sa nachádza vedľa polí odpovedí.

en: A discount with that code already exists, please use a different code.
sk_SK: Tento zľavový kód už existuje, prosím použite iný.

en: A list of download links for each download purchased
sk_SK: Zoznam odkazov súborov na stiahnutie pre každú zakúpenú položku

en: A plain-text list of download URLs for each download purchased
sk_SK: Text s URL odkazmi zakúpených súborov na stiahnutie

en: A postfix to append to all sequential order numbers.
sk_SK: Prípona, ktorá bude za všetkými objednávkami.

en: A prefix to prepend to all sequential order numbers.
sk_SK: Predpona, ktorá bude pred všetkými objednávkami.

en: A set of email tags has also been provided to allow the creation of personalized emails. A tag consists of a keyword surrounded by curly braces: <code>{tag}</code>. A description of each of these tags appear below the editor.
sk_SK: Sada emailových značiek vám slúži na vytvorenie osobnejších emailov. Značka pozostáva z množinových zátvoriek <code>{tag}</code>. Popis značky sa zobrazí pod editorom.

en: A unique key used to identify the payment.
sk_SK: Unikátny kľuč pre identifikáciu platby.

en: API Key
sk_SK: API kľúč

en: API Key:
sk_SK: API kľúč:

en: API Keys
sk_SK: API kľúče

en: API Request:
sk_SK: API žiadosť

en: API Requests
sk_SK: Vyžiadania API

en: API Settings
sk_SK: Nastavenia API

en: API User:
sk_SK: Používateľ API:

en: API keys successfully generated.
sk_SK: API kľúče boli úspešne vytvorené.

en: API keys successfully regenerated.
sk_SK: API kľúče boli úspešne obnovené.

en: API keys successfully revoked.
sk_SK: API kľúče boli úspešne zrušené.

en: Abandoned
sk_SK: Opustená

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Opustený <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Opustené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Opustených <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Abandoned payment status]
en: Abandoned
sk_SK: Opustená

en: Accepted Payment Method Icons
sk_SK: Ikonky akceptovaných platobných metód

en: Accounting Options:
sk_SK: Nastavenia účtovania

en: Accounting Settings
sk_SK: Nastavenia účtovníctva

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Active
sk_SK: Aktívny

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Aktívny <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Aktívné <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Aktívnych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Active discount code status]
en: Active
sk_SK: Aktívny

en: Add %s to Payment
sk_SK: Pridať %s k platbe

en: Add Discount Code
sk_SK: Pridať zľavový kód

en: Add New
sk_SK: Pridať nový

en: Add New %1$s
sk_SK: Pridať nový %1$s

en: Add New %s Category
sk_SK: Pridať novú %s kategóriu

en: Add New Discount
sk_SK: Pridať novú zľavu

en: Add New Download
sk_SK: Pridať nový súbor na stiahnutie

en: Add New File
sk_SK: Pridať nový súbor

en: Add New Payment
sk_SK: Pridať novú platbu

en: Add New Price
sk_SK: Pridať novú cenu

en: Add New Tag
sk_SK: Pridať novú značku

en: Add Note
sk_SK: Pridať poznámku

en: Add Tax Rate
sk_SK: Pridať daňovú sadzbu

en: Add to Cart
sk_SK: Pridať do košíka

en: Add to Cart Text
sk_SK: Text Pridať do košíka

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of Easy Digital Downloads. There are extensions for payment processors, such as Stripe and PayPal, extensions for newsletter integrations, and many, many more.
sk_SK: Existuje veľa doplnkov rozširujúcich funkcionalitu Easy Digital Downloads. Rozšírenia zahŕňajú platobné procesory (Stripe, PayPal) integráciu informačných letákov a omnoho viac.

en: Adding Discounts
sk_SK: Pridávanie zľiav

en: Additional Display Options
sk_SK: Nastavenia pokročilého zobrazenia

en: Additional Updates
sk_SK: Dodatočné aktualizácie

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Address (Line 2)
sk_SK: Adresa 2. riadok

[ctx: Address City]
en: City:
sk_SK: Mesto:

[ctx: Address country]
en: Country:
sk_SK: Krajina:

en: Address line 1
sk_SK: Adresa:

en: Address line 2
sk_SK: Adresa(2. riadok):

en: Adds a link so users can view their receipt directly on your website if they are unable to view it in the browser correctly.
sk_SK: Používateľom pridá odkaz priamo na potvrdenie na vašej stránke, ak sa nesprávne zobrazuje v ich prehliadači.

en: Adds a list of any discount codes applied to this purchase
sk_SK: Pridá zoznam zľavových kódov použitých pri nákupe

en: After - 10$
sk_SK: Za sumou - 10$

en: Agree to Terms
sk_SK: Súhlasiť s obchodnými podmienkami

en: Agree to Terms Label
sk_SK: Menovka obchodných podmienok

en: Agree to Terms?
sk_SK: Súhlasíte s podmienkami?

en: Agreement Text
sk_SK: Text obchodných podmienok

en: Ajax is: %s
sk_SK: Ajax: %s

en: All
sk_SK: Všetky

en: All %2$s
sk_SK: Všetky %2$s

en: All %s
sk_SK: Všetky %s

en: All Categories
sk_SK: Všetky kategórie

en: All Discounts
sk_SK: Všetky zľavy

en: All Payments
sk_SK: Všetky platby

en: All Statuses
sk_SK: Všetky stavy

en: All Tags
sk_SK: Všetky značky

en: Allow
sk_SK: Povoliť

en: Allow Usage Tracking?
sk_SK: Povoliť sledovanie využitia?

en: Allow User Keys
sk_SK: Povoliť užívateľské kľuče

en: Allow customers to use multiple discounts on the same purchase?
sk_SK: Povoliť zákazníkovi viac zliav v jednom nákupe?

en: Already have an account?
sk_SK: Už máte účet?

en: Amount
sk_SK: Suma

en: Amount:
sk_SK: Suma:

en: Amount: %s
sk_SK: Suma: %s

en: An internal error has occurred, please try again or contact support.
sk_SK: Nastala chyba v systéme, prosím skúste znova alebo kontaktujte podporu.

en: Any customer-specific notes related to the payment.
sk_SK: Zobrazí poznámky, ak ich kupujúci zadal pri platbe.

en: Apply
sk_SK: Použiť

[ctx: Apply discount at checkout]
en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Apply discount only to selected %s.
sk_SK: Použiť zľavu iba na vybrané %s.

en: Apply discount to entire purchase.
sk_SK: Použiť zľavu na celý nákup.

en: Apply rate to whole country, regardless of state / province
sk_SK: Použiť sadzbu na celú krajinu, nezávisle od štátu, provincie

en: Apply to whole country
sk_SK: Použiť na celí krajinu

en: Are you sure you wish to delete this %s?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať %s?

en: Are you sure you wish to delete this note?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať túto poznámku?

en: Are you sure you wish to delete this payment?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať túto platbu?

en: Are you sure you wish to delete this tax rate?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať túto daňou sadzbu?

en: Are you sure you wish to regenerate this API key?
sk_SK: Ste si istí, že chcete znova vytvoriť tento API kľúč?

en: Are you sure you wish to resend the purchase receipt?
sk_SK: Ste si istí, že chcete znova odoslať potvrdenie o platbe?

en: Are you sure you wish to revoke this API key?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať tento API kľúč?

en: Australian Dollars (&#36;)
sk_SK: Austrálsky dolár

en: Average monthly earnings: %s
sk_SK: Priemerné mesačné zárobky: %s

en: Average monthly sales: %s
sk_SK: Priemerné mesačné predaje: %s

en: Banned Emails
sk_SK: Zablokované e-maily

en: Base Country
sk_SK: Krajina obchodu

en: Base State / Province
sk_SK: Štát / provincia obchodu

en: Before - $10
sk_SK: Pred sumou - $10

en: Billing Address
sk_SK: Fakturačná adresa

en: Billing Address Line 2 (optional)
sk_SK: Fakturačná adresa: (nepovinné)

en: Billing City
sk_SK: Fakturačné mesto

en: Billing Country
sk_SK: Fakturačná krajina:

en: Billing Details
sk_SK: Fakturačné údaje

en: Billing State / Province
sk_SK: Fakturačný štát / provincia

en: Billing Zip / Postal Code
sk_SK: Fakturačné PSČ/Poštový kód

en: Blue
sk_SK: Modrá

en: Browse All Extensions
sk_SK: Prehliadať všetky rozšírenia

en: Bundle
sk_SK: Pribalené

en: Bundled %s:
sk_SK: Pribalené %:

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Button Options:
sk_SK: Nastavenie tlačidla:

en: Buttons
sk_SK: Tlačidlá

en: Buy Now
sk_SK: Kúpiť ihneď

en: Buy Now Buttons
sk_SK: Tlačidlá kúpiť ihneď

en: Canadian Dollars (&#36;)
sk_SK: Kanadský dolár (&#36;)

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Card Number
sk_SK: Číslo Karty

en: Card name
sk_SK: Názov karty

en: Card number
sk_SK: Číslo karty

en: Cart must contain all selected %s
sk_SK: Košík musí obsahovať všetky vybrané %s

en: Cart needs one or more of the selected %s
sk_SK: Košík musí obsahovať jednu alebo viac z vybraných %s

en: Cart restoration failed. Invalid token.
sk_SK: Zlyhalo obnovenie košíka. Neplatný token.

en: Cart restored successfully.
sk_SK: Košík úspešne obnovený.

en: Cart saved successfully. You can restore your cart using this URL:
sk_SK: Košík bol úspešne uložený. Obnoviť ho môžete na nasledujúcom URL odkaze:

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Categories: %s
sk_SK: Kategórie: %s

en: Change the Number of Columns
sk_SK: Zmeniť počet stĺpcov

en: Change your Billing Address
sk_SK: Zmeňte si vašu fakturačnú adresu

en: Change your Name
sk_SK: Zmeňte si vaše meno

en: Change your Password
sk_SK: Zmeňte si vaše heslo

en: Cheatin&#8217; huh?
sk_SK: Podvádzate?

en: Check this box if you do not want to receive emails when new sales are made.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak nechcete získavať emaily o nových zľavách.

en: Check this box if you would like EDD to completely remove all of its data when the plugin is deleted.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak chcete odstrániť všetky dáta EDD.

en: Check this box in order to append a ?nocache parameter to the checkout URL to prevent caching plugins from caching the page.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole pre pridanie parametra ?nocache do URL adresy košíka pre zrušenie použitia cache  modulov na tejto stránke.

en: Check this box to allow all users to generate API keys. Users with the 'manage_shop_settings' capability are always allowed to generate keys.
sk_SK: Zaškrtnite toto políčko pre generovanie API kľúčov. Používatelia s vlastnosťou 'manage_shop_settings' majú vždy povolenie generovať kľúče.

en: Check this box to allow entry of product SKUs. SKUs will be shown on purchase receipt and exported purchase histories.
sk_SK: Zašktntite toto pole ak si želáte zadávať katalógové čísla produktov. Katalógové čísla budú zobrazené na potvrdení o platbe a exportované do nákupnej histórie.

en: Check this if you are delivering really large files or having problems with file downloads completing.
sk_SK: Toto pole zaškrtnite ak máte problémy s veľkými súbormi alebo nedokončeným stiahnutím.

en: Check this if you do not want to allow users to redownload items from their purchase history.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak nechcete dovoliť zákazníkom znova stiahnuť ich zakúpené položky.

en: Check this to disable all included styling of buttons, checkout fields, and all other elements.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole pre vypnutie všetkých štýlov.

en: Check this to enable AJAX for the shopping cart.
sk_SK: Povoľte Ajax pre košík zaškrtnutím.

en: Check this to enable taxes on purchases.
sk_SK: Zaškrtnite toto pre povolenie daní pri nákkupoch.

en: Check this to force users to be redirected to the secure checkout page. You must have an SSL certificate installed to use this option.
sk_SK: Toto nastavenie presmeruje v košíku používateľov na zabezpečené stránky. Musíte mať platný bezpečnostný certifikát.

en: Check this to show an agree to terms on the checkout that users must agree to before purchasing.
sk_SK: Zaškrtnite toto pre povinnosť súhlasiť s obchodnými podmienkami, na stránke košíka, pred nákupom tovaru.

en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: Checkout Page
sk_SK: Stránka pokladne

en: Checkout URL is: %s
sk_SK: URL adresa pokladne: %s

en: Checkout page is: %s
sk_SK: Stránka pokladne: %s

en: Checkout.
sk_SK: Pokladňa.

en: Choose a %s
sk_SK: Vyberte %s.

en: Choose a button color
sk_SK: Vyberte farbu tlačidla

en: Choose a style
sk_SK: Vyberte šťýl

en: Choose a template. Click "Save Changes" then "Preview Purchase Receipt" to see the new template.
sk_SK: Vyberte šablónu. Kliknite na "Uložiť zmeny" a potom na "Zobraziť potvrdenie nákupu" pre zobrazenie novej šablóny.

en: Choose from most used %s tags
sk_SK: Vyberte z najviac používaných %s značiek

en: Choose one or more %s
sk_SK: Vyberte jeden alebo viac %s

en: Choose the button behavior
sk_SK: Vyberte správanie tlačidla

en: Choose the color you want to use for the buttons.
sk_SK: Vyberte ktorú farbu chcete použiť pre tlačidlá.

en: Choose the location of the currency sign.
sk_SK: Vyberte umiestnenie symbolu meny.

en: Choose the payment gateways you want to enable.
sk_SK: Vyberte ktorú platobnú bránu chcete povoliť.

en: Choose the style you want to use for the buttons.
sk_SK: Vyberte ktorý štýl tlačidiel chcete použiť.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
sk_SK: Zvoľte vašu menu. Niektoré platobné brány majú menové obmedzenia.

en: City
sk_SK: Mesto

en: Clear Filter
sk_SK: Zrušiť filter

en: Click to Upgrade
sk_SK: Kliknite pre aktualizáciu

en: Code
sk_SK: Kód

en: Code: %s
sk_SK: Kód: %s

en: Complete
sk_SK: Dokončiť

en: Complete Purchase Text
sk_SK: Text pri úspešnom nákupe

en: Complete Sales
sk_SK: Všetky predaje

en: Completed
sk_SK: Dokončená

en: Configure new sale notification emails
sk_SK: Nastavte emaily o vašich výpredajoch

en: Configure the PayPal settings
sk_SK: Upraviť nastavenia PayPal

en: Configure the currency options
sk_SK: Upravte si nastavenia meny

en: Confirm Password
sk_SK: Potvrďte heslo

en: Confirm password
sk_SK: Potvrďte heslo

en: Confirm your password.
sk_SK: Potvrďte vaše heslo.

en: Copy Download Link(s)
sk_SK: Skopírovať odkaz(y) na stiahnutie

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Country Wide
sk_SK: Celej krajine

en: Country: %s, State: %s, Rate: %s
sk_SK: Krajina: %s, štát: %s, sadzba: %s

en: Create an account
sk_SK: Vytvoriť účet

en: Creating Your First Download Product
sk_SK: Vytvorte si váš prvý produkt na stiahnutie

en: Credit Card Info
sk_SK: Informácie o platobnej karte

en: Credits
sk_SK: Kredity

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Currency Position
sk_SK: Umiestnenie meny

en: Currency Settings
sk_SK: Nastavenia meny

en: Current Month
sk_SK: Aktuálny mesiac

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: Customer %s not found!
sk_SK: Nebol nájdený zákazník %s!

en: Customer Details
sk_SK: Informácie o zákazníkovi

en: Customer User ID: %s
sk_SK: ID zákazníka: %s

en: Customers
sk_SK: Zákazníci

en: Czech Koruna
sk_SK: Česká koruna

en: Dark Gray
sk_SK: Tmavo-šedá

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date Purchased
sk_SK: Dátum nákupu

en: Date Range:
sk_SK: Obdobie:

[ctx: Date one to date two]
en: to
sk_SK: k

en: Date range reports will be coming soon.
sk_SK: Zostavy za rôzne obdobia budú čoskoro dostupné.

en: Date:
sk_SK: Dátum:

en: Date: %s
sk_SK: Dátum: %s

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivovať

en: Deactivate License
sk_SK: Deaktivovať licenciu

en: Dear
sk_SK: Vážený zákazník

en: Decimal Separator
sk_SK: Oddeľovač desatinných miest

en: Default
sk_SK: Základné

en: Default Button Color
sk_SK: Základná farba tlačidla

en: Default Button Style
sk_SK: Základný štýl tlačidla

en: Default Gateway
sk_SK: Základná platobná brána

en: Default Template
sk_SK: Základná šablóna

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete this payment note
sk_SK: Vymazať poznámku k platbe

en: Detailed Report
sk_SK: Podrobná zostava

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Direct Purchase Link
sk_SK: Odkaz na priamy nákup

en: Disable Admin Notifications
sk_SK: Zakázať oznámenia administrátorom

en: Disable Guest Checkout
sk_SK: Zakázať platbu neprihlásenému používateľovi

en: Disable PayPal IPN Verification
sk_SK: Vypnúuť IPN overovanie PayPal

en: Disable Redownload?
sk_SK: Zakázať opakované stiahnutie?

en: Disable Styles
sk_SK: Zakázať štýly

en: Disable the automatic output of the purchase button
sk_SK: Zakázať automatický výstup nákupného tlačidla

en: Disabled
sk_SK: Zablokované

en: Discount
sk_SK: Zľava

en: Discount %s not found!
sk_SK: Nenašla sa zľava %s!

en: Discount Applied
sk_SK: Zľava použitá

en: Discount Code
sk_SK: Zľavový kód

en: Discount Codes
sk_SK: Zľavové kódy

en: Discount code added.
sk_SK: Pridaný zľavový kód.

en: Discount code updated.
sk_SK: Zľavový kód aktualizovaný.

en: Discount codes allow you to offer buyers special discounts by having them enter predefined codes during checkout.
sk_SK: Zľavové kódy umožňujú dávať zákazníkom zľavy pomocou kódov, ktoré si sami zadajú počas procesu platenia.

en: Discount codes are setup to only be used only one time by each customer. If a customer attempts to use a code a second time, they will be given an error.
sk_SK: Zľavové kódy sú nastavené tak, aby ich každý zákazník mohol použiť iba raz. Ak sa zákazník pokúsi použiť kód ešte raz, obchod mu vypíše chybu.

en: Discount codes have several options:
sk_SK: Zľavové kódy majú niekoľko nastavení:

en: Discount codes that are set to "inactive" cannot be redeemed.
sk_SK: Zľavové kódy v stave "neaktívne" nemôžu byť použité.

en: Discount(s)
sk_SK: Zľava(y)

en: Discounts
sk_SK: Zľavy

en: Dismiss Notice
sk_SK: Odložiť upozornenie

en: Display Name
sk_SK: Zobraziť meno

en: Display Name: %s
sk_SK: Zobrazené meno: %s

en: Display Tax Rate on Prices
sk_SK: Zobraziť daňovú sadzbu pri cenách

en: Display a Product Grid
sk_SK: Zobraziť mriežku produktov

en: Display during checkout
sk_SK: Zobraziť v košíku

en: Display icons for the selected payment methods
sk_SK: Zobraziť ikonky vybraných platobných metód

en: Display the details of a specific %s
sk_SK: Zobrazí podrobnosti konkrétneho %s

en: Display the downloads categories or tags
sk_SK: Zobrazí značky/ kategórie súborov na stiahnutie

en: Display the downloads shopping cart
sk_SK: Zobrazí súbory na stiahnutie košíka

en: Display the registration and login forms on the checkout page for non-logged-in users.
sk_SK: Zobrazí formulár registrácie/ prihlásenia na stránke platby pre neprihlásených zákazníkov.

en: Do not allow
sk_SK: Nepovoliť

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Download Files
sk_SK: Stiahnuť súbory

en: Download Files:
sk_SK: Stiahnuť súbory:

en: Download Link Expiration
sk_SK: Vypršanie odkazu na stiahnutie

en: Download Method
sk_SK: Metóda stiahnutia

en: Download Name
sk_SK: Názov súboru na stiahnutie

en: Download a CSV of all payments recorded.
sk_SK: Stiahnuť CSV súbor so zaznamenanými platbami.

en: Download a CSV of earnings and sales over time.
sk_SK: Stiahnuť CSV súbor obsahujúci všetky predaje.

en: Download a PDF of Sales and Earnings reports for all products for the current year.
sk_SK: Stiahnite si PDF súbor ibsahujúci tohtoročnú zostavu predajov a zárobkov za aktuálny rok.

en: Downloaded by
sk_SK: Stiahol

en: Downloads
sk_SK: Stiahnutia

en: Downloads Cart
sk_SK: Košík súborov na stiahnutie

en: Downloads Categories / Tags
sk_SK: Kategórie/ značky súborov na stiahnutie

en: Downloads slug is: %s
sk_SK: Slug pre súbory na stiahnutie: %s

en: EDD Upgrades
sk_SK: Vylepšenia EDD

en: Each payment can be further inspected by clicking the corresponding <em>View Order Details</em> link. This will provide more information including:
sk_SK: Každá platba môže byť prezretá pomocou kliknutia na odkaz<em> zobraziť podrobnosti objednávky</em>. Toto vám poskytne viac informácii vrátane:

en: Earnings
sk_SK: Príjmy

en: Earnings Over Time
sk_SK: Príjmy podľa času

en: Earnings Over Time for %s
sk_SK: Príjmy podľa času za obdobie: %s

en: Earnings and Sales Reports
sk_SK: Príjmy a zostavy predajov

en: Earnings to Date
sk_SK: Príjmy k dátumu

en: Earnings:
sk_SK: Príjmy:

en: Earnings: %s
sk_SK: Príjmy: %s

en: Easy Digital Download Info and Tools
sk_SK: Informácie a nástroje Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Download Settings
sk_SK: Nastavenia Easy Digital Download

en: Easy Digital Downloads - Upgrades
sk_SK: Easy Digital Downloads - Aktualizácie

en: Easy Digital Downloads API Keys
sk_SK: API kľúče Easy Digital Download

en: Easy Digital Downloads Changelog
sk_SK: Záznam zmien Easy Digital Downloads

en: Easy Digital Downloads Sales Summary
sk_SK: Sumár predajov Easy Digital Download

en: Easy Digital Downloads is created by a worldwide team of developers who aim to provide the #1 eCommerce platform for selling digital goods through WordPress.
sk_SK: Easy Digital Downloads je vytvorený tímom vývojárov, ktorí sa snažia poskytnúť najlepšiu platformu elektronického obchodu pre predaj súborov na stiahnutie, pomocou WordPress

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade past order numbers to make them sequential, click <a href="%s">here</a> to start the upgrade.
sk_SK: Easy Digital Downloads pre sekvenčné poradie potrebuje aktualizovať čísla posledných objednávok. Kliknite<a href="%s"> sem</a> pre začiatok aktualizácie.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the customer database, click %shere%s to start the upgrade.
sk_SK: Potrebujete aktualizovať databázu zákazníkov modulu Easy Digital Downloads. Kliknite %s sem %s pre začiatok aktualizácie.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the database, click %shere%s to start the upgrade.
sk_SK: Potrebujete aktualizovať databázu modulu Easy Digital Downloads. Kliknite %s sem %s pre začiatok aktualizácie.

en: Easy Digital Downloads needs to upgrade the plugin pages, click %shere%s to start the upgrade.
sk_SK: Potrebujete aktualizovať stránky modulov Easy Digital Downloads. Kliknite %s sem %s pre začiatok aktualizácie.

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit %1$s
sk_SK: Upraviť

en: Edit Category
sk_SK: Upraviť kategóriu

en: Edit Discount
sk_SK: Upraviť zľavu

en: Edit Payment
sk_SK: Upraviť platbu

en: Edit Tag
sk_SK: Upraviť značku

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Email Address
sk_SK: E-mailová adresa

en: Email Template
sk_SK: Šablóna emailu

en: Email address
sk_SK: E-mailová adresa

en: Email address already taken
sk_SK: E-mailová adresa sa už používa

en: Email already used
sk_SK: E-mailová adresa sa už používa

en: Email to send purchase receipts from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
sk_SK: Email z ktorého sa odosielajú potvrdenia o nákupe. Toto sa bude správať ako adresa "Od" a "Odpovedať".

en: Email:
sk_SK: E-mail:

en: Emails
sk_SK: E-maily

en: Enable Ajax
sk_SK: Povoliť Ajax

en: Enable Cart Saving
sk_SK: Povoliť uloženie košíka

en: Enable SKU Entry
sk_SK: Povoliť záznam skladového čísla

en: Enable Taxes
sk_SK: Povoliť dane

en: Enable multi-option purchase mode. Allows multiple price options to be added to your cart at once
sk_SK: Povoliť viac nákupný mód viacerých nastavení. Povolí pridanie viac cenových variánt v jednom košíku.

en: Enable variable pricing
sk_SK: Povoliť variabilné ceny

en: Enabled
sk_SK: Zapnuté

en: End Date:
sk_SK: Dátum ukončenia:

en: Enforce SSL on Checkout
sk_SK: V košíku použiť SSL

en: Enter a code for this discount, such as 10PERCENT
sk_SK: Zadajte kód zľavy, napr 10PERCENT

en: Enter a coupon code if you have one.
sk_SK: Ak máte prosím zadajte kód kupónu.

en: Enter a password
sk_SK: Zadajte heslo

en: Enter an SKU for this %s.
sk_SK: Zadať SKU %s.

en: Enter an email
sk_SK: Zadajte emailovú adresu

en: Enter discount
sk_SK: Zadajte zľavu

en: Enter the discount amount in %s
sk_SK: Zadajte hodnotu zľavy v %s

en: Enter the discount percentage. 10 = 10%
sk_SK: Zadajte zľavu v percentách. 10 = 10%

en: Enter the email address(es) that should receive a notification anytime a sale is made, one per line
sk_SK: Zadajte emailové adresy na ktoré budete zasielať všetky oznámenia o zľavách. Zadajte jednu adresu na jeden riadok.

en: Enter the email that is sent to sale notification emails after completion of a purchase. HTML is accepted. Available template tags:
sk_SK: Email ktorý sa zasiela kupujúcim o výpredajoch po úspešnom nákupe. Môžete použiť HTML. Dostupné šablóny značiek:

en: Enter the email that is sent to users after completing a successful purchase. HTML is accepted. Available template tags:
sk_SK: Email ktorý sa zasiela kupujúcim po úspešnom nákupe. Môžete použiť HTML. Dostupné šablóny značiek:

en: Enter the expiration date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no expiration, leave blank
sk_SK: Zadajte dátum platnosti vo formáte mm/dd/rrrr. Ak si neželáte dátum platnosti nechajte pole prázdne.

en: Enter the name of the page style to use, or leave blank for default
sk_SK: Zadajte meno štýlu,ktorý chcete použiť. Nechajte prázdne pre základný štýl.

en: Enter the password confirmation
sk_SK: Potvrdte zadané heslo

en: Enter the start date for this discount code in the format of mm/dd/yyyy. For no start date, leave blank. If entered, the discount can only be used after or on this date.
sk_SK: Zadajte počiatočný dátum vo formáte mm/dd/rrrr. Ak si neželáte počiatočný dátum nechajte pole prázdne.  Ak zadáte dátum, zľava môže byť uplatnená iba po tomto dátume.

en: Enter the subject line for the purchase receipt email
sk_SK: Zadajte predmet nákupu emailu

en: Enter the subject line for the sale notification email
sk_SK: Zadajte predmet oznámení o výpredajoch

en: Enter username
sk_SK: Zadajte meno používateľa.

en: Enter your PayPal account's email
sk_SK: Zadajte email účtu PayPal

[ctx: Entering a discount code]
en: Click to enter it
sk_SK: Kliknite sem pre zadanie kódu

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error Message
sk_SK: Chybová správa

en: Estimated monthly earnings:
sk_SK: Predpokladané mesačné zárobky

en: Estimated monthly sales:
sk_SK: Predpokladané mesačné predaje:

en: Euros (&euro;)
sk_SK: Euro (&euro;)

en: Excluded %s
sk_SK: Okrem %s

en: Excluding %1$s&#37; tax
sk_SK: Bez %1$s&#37; dane

en: Excluding tax
sk_SK: Bez dane

en: Expiration
sk_SK: Platnosť

en: Expiration (MM/YY)
sk_SK: Expirácia (MM/RR)

en: Expiration Date: %s
sk_SK: Dátum expirácie: %s

en: Expiration date
sk_SK: Dátum platnosti

en: Expired
sk_SK: Vypršané

en: Export Customers in CSV
sk_SK: Export zákazníkov do CSV

en: Export Download History in CSV
sk_SK: Export historie stiahnutí do CSV súboru

en: Export Earnings and Sales Stats
sk_SK: Export štatitstiky predajov a príjmov.

en: Export PDF of Sales and Earnings
sk_SK: Predaje a zárobky exportovať do PDF súboru

en: Export Payment History
sk_SK: Exportovať platobnú históriu

en: Export Settings
sk_SK: Exportovať nastavenia

en: Export the Easy Digital Downloads settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
sk_SK: Exportujte nastavenia modulu Easy Digital Downloads tejto stránky pomocou .json súboru. Toto vám dovolí jednoducho nahrať aktuálne nastavenia na inú stránku.

en: Extensions
sk_SK: Rozšírenia

en: Extensions for Everything
sk_SK: Rozšírenia pre všetko možné

en: Failed
sk_SK: Zlyhalo

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Zlyhal <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Zlyhali <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Zlyhalo <span class="count">(%s)</span>

en: Failed Transaction Page
sk_SK: Stránka zlyhania platby.

[ctx: Failed payment status]
en: Failed
sk_SK: Zlyhalo

en: Failure URL is: %s
sk_SK: URL neúspešnej platby: %s

en: Fees
sk_SK: Poplatky

en: Fees:
sk_SK: Poplatky: %s

en: File
sk_SK: Súbor

en: File Download Limit
sk_SK: Limit stiahnutia súboru

en: File Download Limit:
sk_SK: Limit na sťahovanie súboru:

en: File Downloads
sk_SK: Stiahnutie súboru

en: File Downloads:
sk_SK: Stiahnutie súboru:

en: File Name
sk_SK: Názov súboru

en: File URL
sk_SK: URL adresa súboru

en: File: %s (%s)
sk_SK: Súbor: %s (%s)

en: Files
sk_SK: Súbory

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: First Name: %s
sk_SK: Meno: %s

en: First name
sk_SK: Meno

en: First, please resave the Misc settings tab a few times. If this warning continues to appear, create a file called ".htaccess" in the <strong>%s</strong> directory, and copy the following into it:
sk_SK: Najprv sk=uste uložiť stránku rôznych nastavení pár krát. Ak toto varovanie sa opakuje, vytvorte súbor ".htaccess" v adresári <strong>%s</strong>. Potom ho skopírujte do:

en: Flat amount
sk_SK: Fixná suma

en: Flexible Product Grids
sk_SK: Flexibilná mriežka produktov

en: For more information, see <a href="%s">using Shortcodes</a> on the WordPress.org Codex or <a href="%s">Easy Digital Downloads Documentation</a>
sk_SK: Pre viac informácii si pozrite <a href="%s">používanie krátkych kódov[EN]</a> v kódexe WordPress.org alebo v dokumentácii <a href="%s">Easy Digital Downloads [EN]</a>

en: For more information:
sk_SK: Viac informácií:

en: Forced
sk_SK: Vynútiť

en: Free
sk_SK: Zadarmo

en: Free Download
sk_SK: Stiahnuť zadarmo

en: Free Purchase
sk_SK: Nákup zadarmo

en: From
sk_SK: Od

en: From Email
sk_SK: Email odosielateľa

en: From Name
sk_SK: Meno odosielateľa

en: Full Changelog
sk_SK: Úplný záznam zmien

en: Gateway
sk_SK: Spôsob

en: Gateway:
sk_SK: Platobná brána:

en: Gateway: %s
sk_SK: Platobná brána: %s

en: General
sk_SK: Hlavné

en: General Settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Generate API Key
sk_SK: Vygenerovať API kľúč

en: Generate CSV
sk_SK: Vytvoriť CSV

en: Generate New API Keys
sk_SK: Vygenerovať nové API kľúče

en: Generate PDF
sk_SK: Vytvoriť PDF súbor

en: Get Alerted About New Tutorials
sk_SK: Získajte informácie o nových návodoch

en: Get Notified of Extension Releases
sk_SK: Získajte oznámenia o vydaní nových rozšírení.

en: Get the EDD Sales / Earnings tracker for iOS
sk_SK: Získajte predaje EDD / prehľad predajov pre iOS

en: Getting Started
sk_SK: Začíname

en: Getting started with Easy Digital Downloads
sk_SK: Začíname s Easy Digital Downloads

en: Global Discount: %s
sk_SK: Zľavy celkom: %s

en: Go Back
sk_SK: Ísť späť

en: Go back
sk_SK: Späť

en: Go to Checkout
sk_SK: Ísť do pokladne

en: Go to Easy Digital Downloads Settings
sk_SK: Ísť do nastavení Easy Digital Downloads

en: Grants the customer unlimited file downloads for this purchase, regardless of other limits set.
sk_SK: Zaručí používateľovi neobmedzený počet stiahnutí súboru.

en: Graph View
sk_SK: Zobraziť pomocou grafu

en: Gray
sk_SK: Šedá

en: Green
sk_SK: Zelená

en: Guest checkouts are: %s
sk_SK: Košíky bez registrácie: %s

en: Have a discount code?
sk_SK: Máte zľavový kód?

en: Hello
sk_SK: Vitajte

en: Hide Empty Categories:
sk_SK: Schovať prázdne kategórie:

en: Hide Terms
sk_SK: Schovať obchodné podmienky

en: Hide on Checkout Page
sk_SK: Schovať na stránke pokladne

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
sk_SK: Hong Kong Dollar

en: How long should download links be valid for? Default is 24 hours from the time they are generated. Enter a time in hours.
sk_SK: Ako dlho majú byť platné odkazy na stiahnutie? Štandardná dĺžka je 24 hodín od vytvorenia odkazu. Zadajte čas v hodinách.

en: Hungarian Forint
sk_SK: Maďarský forint

en: IP Address
sk_SK: IP adresa

en: IP:
sk_SK: IP adresa:

en: IPN Error
sk_SK: Chyba IPN

en: If Agree to Terms is checked, enter the agreement terms here.
sk_SK: Ak máte zaškrtnuté povolenie obchodných podmienok, zadajte ich sem.

en: If a coupon or discount was used during the checkout process.
sk_SK: Ukáže použitie kupónu pri platbe,

en: If payments are not getting marked as complete, then check this box. This forces the site to use a slightly less secure method of verifying purchases.
sk_SK: Ak vaše platby nie sú označené ako úspešné zaškrtnite toto pole. Toto nastavenie používa trochu menej bezpečnú cestu overovania platieb.

en: If you do not wish to charge any tax on purchase, simply leave the Enable Taxes option unchecked.
sk_SK: Ak si neželáte zdaňovať produkty, nechajte nastavenie povolenie daní nezaškrtnuté.

en: Ignore Tax:
sk_SK: Ignorovať daň:

en: Immediately redirect to checkout after adding an item to the cart?
sk_SK: Ihneď presmerovať do pokladne po pridaní položky do košíka?

en: Import Settings
sk_SK: Importovať nastavenia

en: Import the Easy Digital Downloads settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
sk_SK: Importujte nastavenia  Easy Digital Downloads pomocou .json súboru. Tento súbor môžete vytvoriť pomocou formuláru exportu nastavení na inej stránke.

en: Improper date provided.
sk_SK: Poskytnuté dáta neboli správne.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with Easy Digital Downloads you must add <code>_wp_session_</code> to the "Ignored query stems" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
sk_SK: Aby fugovala <strong>cache databázy</strong> správne sEasy Digital Downloads je potrebné zadať <code>_wp_session_</code> kód do "Ignorovnané dotazy reťazca" nastavenia v W3 Total Cache nastaveniach <a href="%s">tu</a>.

en: Inactive
sk_SK: Neaktívny

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Neaktívny <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Neaktívne <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Neaktívnych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Inactive discount code status]
en: Inactive
sk_SK: Neaktívny

en: Includes %1$s&#37; tax
sk_SK: Vrátane %1$s&#37; dane

en: Including tax
sk_SK: Vrátane dane

en: Inherit
sk_SK: Klesať

en: Insert
sk_SK: Vložiť

en: Insert %s
sk_SK: Vložiť %s

en: Insert Download
sk_SK: Vložiť stiahnutie

en: Invalid
sk_SK: Neplatný

en: Invalid API key!
sk_SK: Neplatný API kľúč!

en: Invalid IPN verification response. IPN data: %s
sk_SK: Neplatná odpoveď IPN verifikácie. IPN dáta: %s

en: Invalid business email in IPN response. IPN data: %s
sk_SK: Neplaný firemný email v IPN odpovedi. IPN dáta: %s

en: Invalid currency in IPN response. IPN data: %s
sk_SK: Neplatná mena v IPN odpovedi. IPN dáta: %s

en: Invalid email
sk_SK: Neplatná emailová adresa

en: Invalid or no date range specified!
sk_SK: Neplaný alebo chýbajúci časový rozsah!

en: Invalid payment amount in IPN response. IPN data: %s
sk_SK: Neplatná suma platby IPN odpovedi. IPN dáta: %s

en: Invalid payment email
sk_SK: Neplatná emailová adresa

en: Invalid purchase key in IPN response. IPN data: %s
sk_SK: Neplatný nákupný kľúč v IPN odpovedi. IPN dáta: %s

en: Invalid query!
sk_SK: Nesprávny dotaz!

en: Invalid username
sk_SK: Chybné používateľské meno

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
sk_SK: Chybné užívateľské meno. Povolené sú iba malé písmená (a-z) a čísla

en: Item Amount
sk_SK: Hodnota položky

en: Item Name
sk_SK: Názov súboru

en: Item Price
sk_SK: Cena položky

en: Item Quantities
sk_SK: Počty položiek

en: July
sk_SK: Júl

en: June
sk_SK: Jún

en: Key:
sk_SK: Kľúč

en: Label shown next to the agree to terms check box.
sk_SK: Menovka zobrazená vedľa zaškrtávacieho políčka obchodných podmienok.

en: Last Month
sk_SK: Posledný mesiac

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Last Name: %s
sk_SK: Priezvisko: %s

en: Last Quarter
sk_SK: Posledný štvrťrok

en: Last Quater
sk_SK: Posledný štvrťrok

en: Last Week
sk_SK: Posledný tyždeň

en: Last Year
sk_SK: Posledný rok

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Leave blank for global setting or 0 for unlimited
sk_SK: Ak si želáte predvolené hodnoty, pole nechajte prázdne. Ak si želáte neobmedzený počet, zadajte 0.

en: Licenses
sk_SK: Licencie

en: Limit this discount to a single-use per customer?
sk_SK: Obmedziť zľavu na jedného zákazníka?

en: Line 1
sk_SK: 1. riadok

en: Line 2
sk_SK: 2. riadok

en: Link text . . .
sk_SK: Text odkazu...

en: Loading
sk_SK: Nahrávanie

en: Log ID
sk_SK: ID záznamu

en: Log In
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Log Type
sk_SK: Typ záznamu

en: Log into Your Account
sk_SK: Prihláste sa do vašeho účtu

en: Login
sk_SK: Prihlásenie

en: Login Form Only
sk_SK: Iba prihlasovací formulaŕ

en: Logs
sk_SK: Záznamy

en: Lost Password
sk_SK: Stratené heslo

en: Lost Password?
sk_SK: Stratili ste heslo?

en: Mark this product as exclusive of tax
sk_SK: Označiť produkt ako oslobodený od dane

en: Max Uses
sk_SK: Maximálny počet použití

en: Max Uses: %s
sk_SK: Maximálny počet použití: %s

en: May
sk_SK: Máj

en: Minimum Amount
sk_SK: Minimálna suma

en: Minimum order of %s not met.
sk_SK: Podmienka minimálnej objednávky: %s nebola naplnená

en: Misc
sk_SK: Rôzne

en: Miscellaneous
sk_SK: Rôzne

en: Missing purchase key.
sk_SK: Chýba kľúč nákupu.

en: Monthly Average Earnings
sk_SK: Priemerné mesačné zárobky

en: Monthly Average Sales
sk_SK: Priemerné mesačné predaje

en: Multiple Discounts
sk_SK: Viacnásobné zľavy.

en: Name
sk_SK: Názov

en: Name on the Card
sk_SK: Meno na karte

en: Name:
sk_SK: Meno:

en: Name: %s
sk_SK: Názov: %s

en: Need Even Faster Support?
sk_SK: Potrebujete ešte rýchlejšiu podporu?

en: Need Help?
sk_SK: Potrebujete pomoc?

en: Need to create an account?
sk_SK: Želáte si vytvoriť účet?

en: New %1$s
sk_SK: Nový %1$s

en: New Category Name
sk_SK: Názov novej kategórie

en: New Discount
sk_SK: Nová zľava

en: New Password
sk_SK: Nové heslo

en: New Payment
sk_SK: Nová platba

en: New Sale Notifications
sk_SK: Upozornenie o nových výpredajoch

en: New Sale!
sk_SK: Výpredaj!

en: New Tag Name
sk_SK: Názov novej značky

en: New download purchase - Order #%1$s
sk_SK: Nový nákup súboru na stiahnutie - Objednávka číslo:#%1$s

en: New user registration on your site %s:
sk_SK: Registrácia nového užívateľa na vašej stránke %s:

en: Next
sk_SK: Daľší

en: No %2$s found
sk_SK: Nenašlo sa %2$s

en: No %2$s found in Trash
sk_SK: V koši sa nenašlo %2$s

en: No %s found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne: %s

en: No %s included with this purchase
sk_SK: Z nákupe nie je %s

en: No Caching on Checkout?
sk_SK: Zakázať cache v pokladni?

en: No Discounts found
sk_SK: Nenašli sa žiadne zľavy

en: No Discounts found in Trash
sk_SK: V koši sa nenašli žiadne zľavy

en: No Downloads found
sk_SK: Neboli nájdené súbory na stiahnutie

en: No Expiration
sk_SK: Bez platnosti

en: No Payments found
sk_SK: Nenašli sa žiadne platby

en: No Payments found in Trash
sk_SK: V koši sa nenašli žiadne platby

en: No Start Date
sk_SK: Bez počiatočného dátumu

en: No checkout page has been configured. Visit <a href="%s">Settings</a> to set one.
sk_SK: Nebola nastavená stránka platby. Pre nastavenie stránky navštívte <a href="%s">nastavenia</a> .

en: No customers found
sk_SK: Neboli nájdení zákazníci

en: No customers found!
sk_SK: Neboli nájdení zákazníci!

en: No discounts found
sk_SK: Nenašli sa žiadne zľavy.

en: No discounts found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne zľavy.

en: No downloadable files found for this bundled item.
sk_SK: V tejto pribalenej položke neboli nájdené žiadne stahovateľné súbory.

en: No downloadable files found.
sk_SK: Neboli nájdené súbory na stiahnutie

en: No expiration
sk_SK: Bez platnosti

en: No payment notes
sk_SK: Žiadne poznámky k platbe

en: No payments matching your request were found.
sk_SK: Neboli nájdené platby vašej žiadosti.

en: No products found
sk_SK: Nenájdené žiadne produkty

en: No results found
sk_SK: Nenašli sa žiadne výsledky

en: No sales found
sk_SK: Neboli nájdené predaje

en: No start date
sk_SK: Bez počiatočného dátumu

en: No template, plain text only
sk_SK: Žiadna šablóna, iba čistý text

en: No users found
sk_SK: Neboli nájdený žiadny používatelia

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sk_SK: Nie, budem zadávať ceny bez dane

en: None
sk_SK: Žiadny

en: Note: Test Mode is enabled, only test payments are shown below. <a href="%s">Settings</a>.
sk_SK: Poznámka: Testovací mód je zapnutý, nižšie sú zobrazené iba testovacie platby.<a href="%s">Nastavenia</a>.

en: Notes
sk_SK: Poznámky

en: Number of Sales
sk_SK: Predaje celkom

en: Number of items in cart
sk_SK: Počet položiek v košíku

en: Oct
sk_SK: Okt

en: Once Weekly
sk_SK: Raz týždenne

en: One or more custom CSS classes you want applied to the button.
sk_SK: Jedno alebo viac CSS súborov ktoré chcete použiť na tlačidlo.

en: One or more of the discounts you entered is invalid
sk_SK: Zadali ste jednu alebo viac neplatných zľiav

en: Option Name
sk_SK: Názov možnosti

en: Optional notes about this download.
sk_SK: Ľubovolné poznámky o tomto súbore na stiahnutie.

en: Options for add to cart and purchase buttons
sk_SK: Nastavenia tlačidiel "pridať do košíka"

en: Orange
sk_SK: Orandžová

en: Over 250 Extensions
sk_SK: Viac ako 250 rozšírení

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Parent Category
sk_SK: Nadradená kategória

en: Parent Category:
sk_SK: Nadradená kategória:

en: Parent Tag
sk_SK: Nadradená značka

en: Parent Tag:
sk_SK: Nadradená značka:

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password Again
sk_SK: Zadajte heslo znova

en: Password: %s
sk_SK: Heslo: %s

en: Passwords do not match
sk_SK: Heslá sa nezhodujú.

en: Passwords don't match
sk_SK: Heslá sa nezhodujú

en: PayPal Email
sk_SK: PayPal E-mail

en: PayPal Page Style
sk_SK: Štýl stránky PayPal

en: PayPal Payment #%s Refunded for reason: %s
sk_SK: Refundovaná PayPal platba #%s z dôvodu: %s

en: PayPal Refund Transaction ID: %s
sk_SK: ID refundovanej PayPal transakcie: %s

en: PayPal Settings
sk_SK: Nastavenia PayPal

en: PayPal Standard
sk_SK: PayPal štandard

en: PayPal Transaction ID: %s
sk_SK: ID PayPal transakcie: %s

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Payment %s
sk_SK: Platba %s

en: Payment Details
sk_SK: Podrobnosti platby

en: Payment Error
sk_SK: Chyba platby

en: Payment Errors
sk_SK: Platobné chyby

en: Payment Gateways
sk_SK: Spôsoby platenia

en: Payment History
sk_SK: História platieb

en: Payment ID
sk_SK: ID platby

en: Payment ID not supplied. Please try again
sk_SK: Nezdali ste ID platby. Prosím skúste znova

en: Payment Key
sk_SK: Kľúč platby

en: Payment Method
sk_SK: Spôsob platby

en: Payment Method:
sk_SK: Spôsob platby:

en: Payment Methods
sk_SK: Spôsoby platby

en: Payment Notes
sk_SK: Poznámky k platbe

en: Payment Status
sk_SK: Stav platby

en: Payment creation failed before sending buyer to PayPal. Payment data: %s
sk_SK: Vytvorenie platby zlyhalo pred odoslaním zákazníka na stránku PayPal. Údaje o platbe: %s

en: Payment creation failed while processing a manual (free or test) purchase. Payment data: %s
sk_SK: Vytvorenie platby zlyhalo pri spracúvaní manuálneho nákupu(testovacieho alebo nákupu zdarma). Údaje o platbe: %s

en: Payment failed due to invalid PayPal business email.
sk_SK: Platba zlyhala kvôli business emailu PayPal

en: Payment failed due to invalid amount in PayPal IPN.
sk_SK: Platba zlyhala kvôli neplatnej sume v IPN PayPal.

en: Payment failed due to invalid currency in PayPal IPN.
sk_SK: Platba zlyhala kvôli neplatnej mene v IPN PayPal.

en: Payment failed due to invalid purchase key in PayPal IPN.
sk_SK: Platba zlyhala kvôli neplatnému platobnému kľúču v IPN PayPal.

en: Payment status is %s
sk_SK: Stav platby %s

en: Payments can be searched by email address, user name, or filtered by status (completed, pending, etc.)
sk_SK: Platy môžu byť vyhľadávané podľa emailu, používateľského mena alebo filtrované poľa stavu (kompletná, čaká na spracovanie)

en: Pending
sk_SK: Čaká na vybavenie

en: Pending / Failed Sales
sk_SK: Prebiehajúce /neúspešné platby

en: Percentage
sk_SK: Percento

en: Permalink: %s
sk_SK: Trvalý odkaz: %s

en: Personal Info
sk_SK: Osobné informácie

en: Phenomenal Support
sk_SK: Úžasná podpora

en: Philippine Pesos
sk_SK: Filipínske pesos

en: Plain Text
sk_SK: Čistý text

en: Please Wait...
sk_SK: Prosím čakajte...

en: Please enter a discount code
sk_SK: Prosím, zadajte zľavový kód

en: Please enter a password
sk_SK: Prosím, zadajte heslo

en: Please enter a username before applying a discount code
sk_SK: Pred použitím zľavového kódu zadajte platné používateľské meno

en: Please enter a valid email address
sk_SK: Prosím zadajte platnú emailovú adresu

en: Please enter a valid email address.
sk_SK: Prosím uveďte správnu/funkčnú emailovú adresu.

en: Please enter an email address before applying a discount code
sk_SK: Pred použitím zľavového kupónu zadajte emailovú adresu

en: Please enter billing state / province
sk_SK: Prosím, zadajte fakturačný štát / provinciu

en: Please enter your billing city
sk_SK: Prosím, zadajte fakturačné mesto

en: Please enter your first name
sk_SK: Prosím zadajte vaše meno.

en: Please enter your zip / postal code
sk_SK: Prosím zadajte platné PSČ.

en: Please note after changing your password, you must log back in.
sk_SK: Po zmene hesla sa budete musieť znova prihlásiť.

en: Please select a payment method
sk_SK: Prosím, vyberte spôsob platby

en: Please select an option
sk_SK: Prosím vyberte možnosť

en: Please select your billing country
sk_SK: Prosím, zadajte fakturačnú krajinu

en: Please upload a file to import
sk_SK: Prosím nahraje súbor na import

en: Please upload a valid .json file
sk_SK: Prosím nahrajte platný json. súbor

en: Polish Zloty
sk_SK: Poľský zloty

en: Posted: %s
sk_SK: Odoslané: %s

en: Pounds Sterling (&pound;)
sk_SK: Libra (&pound;)

en: Preview Purchase Receipt
sk_SK: Prezrieť potvrdenie nákupu

en: Price
sk_SK: Cena

en: Price Assignment
sk_SK: Priradenie ceny

en: Price Assignment: %s
sk_SK: Priradenie ceny: %s

en: Prices entered with tax
sk_SK: Ceny zadávané s daňou

en: Pricing Options:
sk_SK: Nastavenia cien:

en: Pricing: %s
sk_SK: Ceny: %s

en: Product
sk_SK: Produkt

en: Product %s not found!
sk_SK: Nebol nájdený produkt %s!

en: Product Name
sk_SK: Názov produktu

en: Product Price
sk_SK: Cena produktu

en: Product Requirements:
sk_SK: Požiadavky produktu

en: Product Type Options:
sk_SK: Nastavenia typu produktu:

en: Products
sk_SK: Produkty

en: Products can have simple prices or variable prices if you wish to have more than one price point for a product. For a single price, simply enter the price. For multiple price points, click <em>Enable variable pricing</em> and enter the options.
sk_SK: Produkty môžu mať jednotné alebo variabilné ceny. Ak si želáte jednotnú cenu zadajte tú. Pre nastavenia viacerých cien, nastavte <em>variabilné ceny.</em>

en: Products:
sk_SK: Produkty: %s

en: Public Key
sk_SK: Verejný kľúč

en: Public key:
sk_SK: Verejný kľúč:

en: Purchase
sk_SK: Nákup

en: Purchase All Items
sk_SK: Kúpiť všetky položky

en: Purchase Buttons Anywhere
sk_SK: Všade tlačidlá nákupu

en: Purchase Confirmation
sk_SK: Potvrdenie nákupu

en: Purchase Details for Payment #%s
sk_SK: Finančné detaily platby

en: Purchase Email Subject
sk_SK: Predmet emailu nákupu

en: Purchase History
sk_SK: História nákupov

en: Purchase History Page
sk_SK: Stránka histórie nákupov

en: Purchase Key
sk_SK: Kľuč nákupu

en: Purchase Key: %s
sk_SK: Kľuč nákupu: %s

en: Purchase Receipt
sk_SK: Potvrdenie nákupu

en: Purchase Receipt Preview
sk_SK: Náhľad potvrdenia nákupu

en: Purchase Shortcode
sk_SK: Kúpiť krátky kód

en: Purchase Total:
sk_SK: Nákup celkom:

en: Purchase Verification Failed
sk_SK: Zlyhalo overenie nákupu

en: Purchase button behavior
sk_SK: Správanie tlačidla nákupu

en: Purchase buttons can behave as either Add to Cart or Buy Now buttons. With Buy Now buttons customers are taken straight to PayPal, giving them the most frictionless purchasing experience possible.
sk_SK: Tlačidlá nákupu sa správajú buď ako tlačidlo "pridať do košíka" alebo ako tlačidlo "kúpiť teraz". Pomocou "kúpiť teraz" je zákazník rovno presmerovaný na stránku PayPal kde zažije najlepšiu platobnú skúsenosť.

en: Purchased %s
sk_SK: Kúpené %d

en: Purchased by:
sk_SK: Zakúpil:

en: Purchases
sk_SK: Nákupy

en: Purchases: %s
sk_SK: Nákupy: %s

en: Quantity
sk_SK: Počet

en: Rate
sk_SK: Sadzba

en: Re-enter Password
sk_SK: Znovu zadajte heslo

en: Recalculate
sk_SK: Prepočítať

en: Recalculate Totals
sk_SK: Prepočítať sumy celkom

en: Receipt
sk_SK: Potvrdenie

en: Recent Purchases
sk_SK: Nedávne nákupy

en: Red
sk_SK: Červená

en: Redirect
sk_SK: Presmerovať

en: Redirect to Checkout
sk_SK: Presmerovať do pokladne

en: Refunded
sk_SK: Refundované

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Refundovaný <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Refundované <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Refundovaných <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Refunded payment status]
en: Refunded
sk_SK: Refundované

en: Register
sk_SK: Registrovať sa

en: Register New Account
sk_SK: Registrovať nový účet

en: Registration Form Only
sk_SK: Iba registračný formulár

en: Registration and Login Forms
sk_SK: Formuláre registrácie a prihlásenia

en: Reissue
sk_SK: Znova vydať

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove Data on Uninstall?
sk_SK: Odstrániť dáta pri odinštalácii?

en: Remove Rate
sk_SK: Odstrániť sadzbu

en: Report Type
sk_SK: Typ zostavy

en: Reports
sk_SK: Zostavy

en: Request Date:
sk_SK: Dátum žiadania:

en: Request Details
sk_SK: Detaily vyžiadania

en: Request IP
sk_SK: Vyžiadať IP adresu

en: Require that users be logged-in to purchase files.
sk_SK: Vyžaduje registráciu zákazníka pred platbou.

en: Resend Email Receipts
sk_SK: Znova odoslať email potvrdenia nákupu

en: Resend Purchase Receipt
sk_SK: Znova odoslať potvrdenie nákupu

en: Resend Receipt
sk_SK: Znova odoslať email potvrdenia nákupu

en: Restore Previous Cart
sk_SK: Obnoviť predchádzajúci košík

en: Restore Previous Cart.
sk_SK: Obnoviť predchádzajúci košík.

en: Revoke
sk_SK: Zrušiť

en: Revoke API Keys
sk_SK: Odvolať API kľúče

en: Revoked
sk_SK: Odvolaná

en: Revoked <span class="count">(%s)</span> | Revoked <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Odvolaný <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Odvolané <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Odvolaných <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Revoked payment status]
en: Revoked
sk_SK: Odvolaná

en: Russian Rubles
sk_SK: Ruský rubeľ

en: SKU
sk_SK: Katalógové číslo

en: SKUs
sk_SK: Katalógové čísla

en: Sale | Sales
sk_SK[0]: Predaj
sk_SK[1]: Predaje
sk_SK[2]: Predaje

en: Sale Notification
sk_SK: Upozornenie o výpredaji

en: Sale Notification Emails
sk_SK: Oznamovacie emaily o výpredajoch

en: Sale Notification Subject
sk_SK: Predmet upozornenia o výpredajoch

en: Sales
sk_SK: Predaj

en: Sales and Earnings by Month for all Products
sk_SK: Predaje a zárobky všetkých produktov podľa mesiaca

en: Sales and earnings reports for the current year for all products
sk_SK: Tohtoročná zostava predajov a zárobkov za aktuálny rok

en: Sales:
sk_SK: Predaje:

en: Sales: %s
sk_SK: Predaje: %s

en: Sample Download File Name
sk_SK: Meno vzorového súboru na stiahnutie

en: Sample Product Title
sk_SK: Názov vzorového produktu

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save Cart
sk_SK: Uložiť košík

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save Payment
sk_SK: Uložiť platbu

en: Saved cart
sk_SK: Uložený košík

en: Search
sk_SK: Hľadanie

en: Search %2$s
sk_SK: Hľadať %2$s

en: Search Categories
sk_SK: Vyhľadávať v kategóriách

en: Search Discounts
sk_SK: Hľadať zľavy

en: Search File Downloads
sk_SK: Hľadať stiahnuté súbory

en: Search Payments
sk_SK: Hľadať platby

en: Search Tags
sk_SK: Vyhľadávať v značkách

en: Secret Key
sk_SK: Tajný kľúč

en: Secret key:
sk_SK: Tajný kľúč:

en: Security code
sk_SK: Bezpečnostný kód

en: Select %s relevant to this discount.
sk_SK: Vyberte %s patriaci k tejto zľave.

en: Select Payment Method
sk_SK: Vyberte spôsob platby

en: Select a product type
sk_SK: Vyberte typ produktu

en: Select the file download method. Note, not all methods work on all servers.
sk_SK: Vyberte metódu stiahnutia. Poznámka: Nie všetky metódy fungujú na všetkých serveroch.

en: Send Test Email
sk_SK: Odoslať testovací email

en: Sequential Number Postfix
sk_SK: Prípona sekvenčných objednávok

en: Sequential Number Prefix
sk_SK: Prepona sekvenčných objednávok

en: Sequential Order Numbers
sk_SK: Čísla sekvenčných objednávok

en: Sequential Starting Number
sk_SK: Začiatočné číslo sekvenčných objednávok

en: Serve Digital Downloads Through WordPress
sk_SK: Slúžte  Digital Downloads pomocou WordPress

en: Set To Abandoned
sk_SK: Nastaviť na opustené

en: Set To Cancelled
sk_SK: Nastaviť na zrušené

en: Set To Completed
sk_SK: Nastaviť na kompletné

en: Set To Failed
sk_SK: Nastaviť na zlyhané

en: Set To Pending
sk_SK: Nastaviť na čaká na spracovanie

en: Set To Preapproval
sk_SK: Nastaviť na predschválené

en: Set To Refunded
sk_SK: Nastaviť na refundované

en: Set To Revoked
sk_SK: Nastaviť na odvolané

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings updated.
sk_SK: Nastavenia aktualizované.

en: Shop Accountant
sk_SK: Účtovník obchodu

en: Shop Manager
sk_SK: Správca obchodu

en: Shop Vendor
sk_SK: Predajca obchodu

en: Shop Worker
sk_SK: Obchodný pracovník

en: Should prices on the checkout page be shown with or without tax?
sk_SK: Majú byť ceny v košíku zobrazené s alebo bez dane?

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Show Count:
sk_SK: Zobraziť počet:

en: Show Purchase Button
sk_SK: obraziť tlačidlo "Kúpiť"

en: Show Register / Login Form?
sk_SK: Zobraziť registračný/prihlasovací formulár?

en: Show Terms
sk_SK: Zobraziť obchodné podmienky

en: Show Title
sk_SK: Zobraziť názov

en: Single Use: %s
sk_SK: Jedno použitie: %s

en: Some countries require a notice when product prices include tax.
sk_SK: Niektoré krajiny vyžadujú oznámenie keď produkt je zdanený.

en: Something went wrong.
sk_SK: Niečo sa pokazilo.

en: Sorry but you have hit your download limit for this file.
sk_SK: Je nám ľúto, dosiahli ste limit sťahovania pre tento súbor.

en: Sorry but your download link has expired.
sk_SK: Prepáčte, odkaz pre súbor na stiahnutie expiroval.

en: Sorry, not available for variable priced products.
sk_SK: Ľutujeme, nie je dostupné pre produkty s variabilnou cenou.

en: Sorry, trouble retrieving payment receipt.
sk_SK: Ľutujeme, nastali problémy pri prijme potvrdenia o platbe.

en: Special notes or instructions for the product. These notes will be added to the purchase receipt, and additionaly may be used by some extensions or themes on the frontend.
sk_SK: Zvláštne poznámky alebo inštrukcie k produktu. Tieto poznámky budú pridané do potvrdenia nákupu a dodatočne ich môžu použiť niektoré témy alebo doplnky.

en: Special notes or instructions for this product. These notes will be added to the purchase receipt.
sk_SK: Zvláštne poznámky k produktu. Tieto poznámky budú pridané do potvrdenia nákupu.

en: Start Date
sk_SK: Počiatočný dátum

en: Start Date:
sk_SK: Počiatočný dátum:

en: Start Date: %s
sk_SK: Počiatočný dátum: %s

en: Start date
sk_SK: Počiatočný dátum

en: State
sk_SK: Štát

en: State / Province
sk_SK: Štát

[ctx: State / province of address]
en: State / Province:
sk_SK: Krajina:

en: Status
sk_SK: Stav

en: Status changed from %s to %s
sk_SK: Stav sa zmenil z %s na %s

en: Status:
sk_SK: Stav:

en: Status: %s
sk_SK: Stav: %s

en: Stay Up to Date
sk_SK: Buďte aktuálny

en: Step %d of approximately %d running
sk_SK: Krok %d z bežiacich %d

en: Street Address Line 1:
sk_SK: Adresa:

en: Street Address Line 2:
sk_SK: Adresa:

en: Styles
sk_SK: Štýly

en: Submit
sk_SK: Odovzdať

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Subtotal:
sk_SK: Medzisúčet:

en: Subtotal: %s
sk_SK: Medzisúčet: %s

en: Success
sk_SK: Úspech

en: Success Page
sk_SK: Stránka úspešnej platby

en: Success URL is: %s
sk_SK: URL úspešnej platby: %s

en: Swiss Franc
sk_SK: Švajčiarsky frank

en: Symlink File Downloads?
sk_SK: Symlink stiahnutie súborov?

en: Symlinks are: %s
sk_SK: Symlinks: %s

en: System Info
sk_SK: Informácie o systéme

en: Table View
sk_SK: Tabuľkové zobrazenie

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Tags: %s
sk_SK: Značky: %s

en: Taiwan New Dollars
sk_SK: Tchaj-wanské nové doláre

en: Tax
sk_SK: DPH

en: Tax Report
sk_SK: Daňová zostava

en: Tax rate is: %s
sk_SK: Daňová sadzba: %s

en: Tax: %s
sk_SK: Dane: %s

en: Taxes
sk_SK: Dane

en: Taxes are: %s
sk_SK: Dane: %s

en: Taxonomy:
sk_SK: Taxonómia:

en: Terms of Agreement
sk_SK: Obchodné podmienky

en: Test Mode
sk_SK: Testovací mód

en: Test Payment
sk_SK: Test platby

en: Test mode is: %s
sk_SK: Testovací mód: %s

en: Thank you
sk_SK: Ďakujeme

en: Thank you for updating to the latest version! Easy Digital Downloads %s is ready to make your online store faster, safer and better!
sk_SK: Vďaka za aktualizáciu na poslednú verziu! Easy Digital Downloads %s je pripravený slúžiť pre váš rýchlejší bezpečnejší a lepší e-shop.

en: Thank you for updating to the latest version! Easy Digital Downloads %s is ready to make your online store faster, safer, and better!
sk_SK: Vďaka za aktualizáciu na poslednú verziu! Easy Digital Downloads %s je pripravený slúžiť pre váš rýchlejší bezpečnejší a lepší e-shop.

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
sk_SK: Ďakujeme, že používate<a href="%1$s" target="_blank">Easy Digital Downloads</a>! Prosím nechajte<a href="%2$s" target="_blank">hodnotenie</a> na stránke <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: Thank you for your purchase! [edd_receipt]
sk_SK: Vďaka za váš nákup!

en: Thank you for your purchase. Please click on the link(s) below to download your files.
sk_SK: Ďakujeme za Váš nákup. Prosím kliknite na nasledujúci odkaz (odkazy) pre stiahnutie súborov.

en: The %s menu is your access point for all aspects of your Easy Digital Downloads product creation and setup. To create your first product, simply click Add New and then fill out the product details.
sk_SK: Menu %s hrá úlohu prístupu k vytvoreniu a nastavenou celého modulu Easy Digital Downloads. Pre vytvorenie produktu kliknite na tlačidlo "pridať nový" a vyplňte podrobnosti.

en: The (typically) 16 digits on the front of your credit card.
sk_SK: Typicky 16 čísiel nachádzajúcich sa na vašej karte.

en: The 3 digit (back) or 4 digit (front) value on your card.
sk_SK: 3 číselný (zozadu) alebo 4 číselný (vpredu) kód nachádzajúci sa na vašej karte.

en: The <em>[purchase_link]</em> Shortcode
sk_SK: Krátky kód nákupu <em>[purchase_link]</em>

en: The Easy Digital Downloads .htaccess file is missing from <strong>%s</strong>!
sk_SK: Easy Digital Downloads .Chýba súbor htaccess file uložený v <strong>%s</strong>!

en: The ID of a specific download to purchase.
sk_SK: ID konkrétneho stiahnutia k nákupu

en: The Payment History needs to be updated. %s
sk_SK: Platobná história musí byť aktualizovaná. %s

en: The Purchase and File Download History in Easy Digital Downloads needs to be upgraded, click %shere%s to start the upgrade.
sk_SK: Potrebujete aktualizovať históriu stiahnutí a nákupov modulu Easy Digital Downloads. Kliknite %s sem %s pre začiatok aktualizácie.

en: The [downloads] shortcode will display a product grid that works with any theme, no matter the size. It is even responsive!
sk_SK: Krátky kód [downloads] je responzívna mriežka vašich produktov. Teraz môžete predávať na ľubovoľnom mieste!

en: The button label for completing a purchase.
sk_SK: Značka tlačidla dokončiť objednávku.

en: The buyer's billing address
sk_SK: Fakturačná adresa kupujúceho

en: The buyer's email address
sk_SK: E-mailová adresa kupujúceho

en: The buyer's email address.
sk_SK: E-mailová adresa kupujúceho.

en: The buyer's first name
sk_SK: Meno a priezvisko kupujúceho.

en: The buyer's full name, first and last
sk_SK: Priezvisko a meno kupujúceho

en: The buyer's name.
sk_SK: Meno kupujúceho.

en: The buyer's user name on the site, if they registered an account
sk_SK: Používateľské meno kupujúceho ak má registrovaný účet

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
sk_SK: Chýba spätná funkcia ktorá sa používa na <strong>%s</strong>.

en: The cart cannot be restored. Invalid token.
sk_SK: Košík nemôže byť obnovený. Neplatný token.

en: The city for your billing address.
sk_SK: Mesto vašej fakturačnej adresy.

en: The country for your billing address.
sk_SK: Krajina vašej fakturačnej adresy.

en: The date of the purchase
sk_SK: Dátum nákupu

en: The date your credit card expires, typically on the front of the card.
sk_SK: Dátum kedy končí platnosť vašej karty, typicky sa nachádza na prednej strane.

en: The email you entered belongs to another user. Please use another.
sk_SK: Váš email už patrí inému používateľovi. Prosím vyberte iný email.

en: The end date must be later than the start date!
sk_SK: Koncový dátum musí sa nachádzať po dátume začiatku!

en: The exact date and time the payment was completed.
sk_SK: presný dátum a čas dokončenia platby.

en: The file associated with the purchase.
sk_SK: Súbor spojený s platbou

en: The file download log can be searched in several different ways:
sk_SK: História stiahnutých súborov môže byť prehľadávaná viacerými spôsobmi:

en: The kind of discount to apply for this discount.
sk_SK: Typ zľavy vzťahujúci sa na túto zľavu.

en: The maximum number of times files can be downloaded for purchases. Can be overwritten for each %s.
sk_SK: Maximálny počet stiahnutí súboru na jeden nákup. Môže byť prepísané pre každú %s.

en: The maximum number of times this discount can be used. Leave blank for unlimited.
sk_SK: Maximálny počet použití kupónu.Nechajte prázdne pole ak si neželáte použiť maximálny počet.

en: The method of payment used for this purchase
sk_SK: Metóda platby použitá pri nákupe

en: The minimum amount that must be purchased before this discount can be used. Leave blank for no minimum.
sk_SK: Minimálna suma nákupu ktorá musí byť utratená aby bolo možné kupón použiť. Nechajte prázdne pole ak si neželáte použiť minimum.

en: The name of the payment gateway used to complete the payment.
sk_SK: Názov platobnej brány použitej pri dokončení platby.

en: The name of this discount
sk_SK: Názov zľavy

en: The name printed on the front of your credit card.
sk_SK: Meno vytlačené na vašej karte.

en: The name purchase receipts are said to come from. This should probably be your site or shop name.
sk_SK: Meno od koho sa odosielajú potvrdenia o nákupe. Pravdepodobne to bude vaša stránka alebo názov obchodu.

en: The number that sequential order numbers should start at.
sk_SK: Číslo, ktorým začínajú sekvenčné objednávky.

en: The password used to access your account.
sk_SK: Heslo, ktorým sa chcete prihlasovať do účtu.

en: The password you entered is incorrect
sk_SK: Zadané heslo nie je správne

en: The password you entered is incorrect. %sReset Password%s
sk_SK: Zadané heslo nie je správne. %s Obnova hesla %s

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
sk_SK: Heslá sa nezhodujú, prosím skúste ich zadať znova.

en: The payment has been deleted.
sk_SK: Platba bola vymazaná.

en: The payment has been successfully updated.
sk_SK: Platba bola úspešne aktualizovaná.

en: The payment history can be searched in several different ways:
sk_SK: Platobná história môže byť zobrazená viacerými spôsobmi:

en: The payment note has been added successfully.
sk_SK: Poznámka k platbe bola úspešne pridaná.

en: The payment note has been deleted.
sk_SK: Poznámka k platbe bola vymazaná.

en: The people that build Easy Digital Downloads
sk_SK: Ľudia ktorý vybudovali modul

en: The price of the purchase before taxes
sk_SK: Cena nákupu pred zdanením

en: The primary billing address for your credit card.
sk_SK: Základné fakturačné údaje vašej platobnej karty.

en: The product grids can be customized in any way you wish and there is <a href="%s">extensive documentation</a> to assist you.
sk_SK: Mriežka produktov je prispôsobiteľná podľa vašich požiadaviek. Môžeme vám pomôcť <a href="%s">dokumentáciou</a>.

en: The product requirements for this discount are not met.
sk_SK: Produkt nie je v súlade s požiadavkami kupónu.

en: The purchase receipt has been resent.
sk_SK: Potvrdenie nákupu bolo znova odoslané.

en: The requested price ID does not exist.
sk_SK: ID vyžiadanej ceny neexistuje.

en: The settings have been imported.
sk_SK: Nastavenia boli importované.

en: The specified ID does not belong to a payment. Please try again
sk_SK: Zadané ID nepatrí platbe, prosím skúste pokus opakovať.

en: The specified user already has API keys.
sk_SK: Tento používateľ už má API kľúče.

en: The state or province for your billing address.
sk_SK: Štát/pprovincia vašej fakturačnej adresy.

en: The status of this discount code.
sk_SK: Stav zľavového kódu.

en: The suite, apt no, PO box, etc, associated with your billing address.
sk_SK: Číslo bytu, P.O. box, prípadne iné poznámky k adrese.

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
sk_SK: Znak oddeľovača desatinných miest (zvyčajne , alebo .)

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
sk_SK: Znak oddeľovača tisícov (zvyčajne , alebo .)

en: The taxed amount of the purchase
sk_SK: Hodnota daní nákupu

en: The text to be displayed on the button or link.
sk_SK: Text zobrazený na tlačidle alebo odkaze.

en: The total price of the purchase
sk_SK: Celková suma nákupu

en: The unique ID number for this purchase
sk_SK: Unikátne ID tohto nákupu

en: The unique ID number for this purchase receipt
sk_SK: Unikátne ID pre toto potvrdenie nákupu

en: The upgrade process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the upgrade is finished.
sk_SK: Proces aktualizácie práve prebieha, prosím budte trpezliví. Môže to trvať pár minút. Po úspešnej aktualizácii budete automaticky presmerovaní.

en: The user information is invalid
sk_SK: Informácia o zákazníkovi je neplatná

en: The username you entered does not exist
sk_SK: Zadané užívateľské meno neexistuje

en: The username you will use to log into your account.
sk_SK: Používateľské meno, ktorým sa chcete prihlasovať do účtu.

en: The zip / postal code you entered for your billing address is invalid
sk_SK: Zadali ste neplatný PSČ/ poštový kód vašej fakturačnej adresy.

en: The zip or postal code for your billing address.
sk_SK: PSČ/ poštový kód vašej fakturačnej adresy.

en: There was a problem adding your discount code, please try again.
sk_SK: Nastal problém pri pridávaní zľavového kupónu. Prosím skúste to znova.

en: There was a problem updating your discount code, please try again.
sk_SK: Nastala chyba pri aktualizácii zľavového kódu, prosím skúste to znova.

en: There was an error retrieving the extensions list from the server. Please try again later.
sk_SK: Nastala chyba pri získavaní doplnkov zo servera. Prosím skúste znova.

en: These are some sample notes added to a product.
sk_SK: Tu je pár vzorových poznámok pridaných k produktu.

en: This Month
sk_SK: Tento mesiac

en: This Quarter
sk_SK: Tento štvrťrok

en: This Week
sk_SK: Tento týždeň

en: This Year
sk_SK: Tento rok

en: This discount has already been redeemed.
sk_SK: Táto zľava už bola uplatnená.

en: This discount has reached it's maximum usage.
sk_SK: Zľava dosiahla maximálny možný počet použití.

en: This discount is expired.
sk_SK: Zľava vypršala.

en: This discount is invalid.
sk_SK: Zľava je neplatná.

en: This discount is not active yet.
sk_SK: Zľava ešte nie je aktívna.

en: This discount is not active.
sk_SK: Zľava nie je aktívna.

en: This discount is not valid for the cart contents.
sk_SK: Zľava neplatí na obsah košíka.

en: This gateway will be loaded automatically with the checkout page.
sk_SK: Táto platobná brána bude automaticky nahraná na stránke platby.

en: This is a secure SSL encrypted payment.
sk_SK: Táto platba je šifrovaná pomocou SSL.

en: This is the checkout page where buyers will complete their purchases. The [download_checkout] short code must be on this page.
sk_SK: Toto je stránka košíku kde zákazník dokončí nákup. Na tejto stránke sa musí nachádzať krátky kód [download_checkout].

en: This is the page buyers are sent to after completing their purchases. The [edd_receipt] short code should be on this page.
sk_SK: Toto je stránka košíku kde zákazník bude presmerovaný keď dokončí nákup. Na tejto stránke by sa mal nachádzať krátky kód [edd_receipt].

en: This is the page buyers are sent to if their transaction is cancelled or fails
sk_SK: Na túto stránku sú presmerovaní zákazníci ktorým zlyhala alebo bola zrušená platba.

en: This option affects how you enter prices.
sk_SK: Toto nastavenie ovplyvní ako zadávate ceny.

en: This page shows a complete purchase history for the current user, including download links
sk_SK: Táto stránka zobrazuje kompletnú históriu platieb používateľa, vrátane odkazov na stiahnutie.

en: This report shows the total amount collected in sales tax for the given year.
sk_SK: Táto zostava vám zobrazí celkový príjem vybratých daní za konkrétny rok.

en: This screen allows customization of your store's styles. For complete control, you can completely disable all styles generated by the plugin.
sk_SK: Táto obrazovka vám dovoľuje úpravu štýlov obchodu. Pre úplnú kontrolu môžete vypnúť všetky šťýly obchodu.

en: This screen allows you to customize how emails act throughout your store. You can choose a premade template, set the sender's name, email address, and subject.
sk_SK: Táto stránka vám dovoľuje upraviť emaily odosielané vašim obchodom. Vyberte si jednu zo šablón, nastavte meno odosielateľa, emailovú adresu a predmet emailu.

en: This screen allows you to export your reports into a PDF or CSV format.
sk_SK: Táto obrazovka vám dovoľuje export súboru do PDF alebo CSV.

en: This screen allows youto configure the tax rules for your store.
sk_SK: Táto obrazovka vám dovoľuje nastaviť pravidlá daní obchodu.

en: This screen provides access to all of your store's transactions.
sk_SK: Táto obrazovka poskytuje prístup k všetkým transakciám obchodu.

en: This screen provides access to settings added by most Easy Digital Downloads extensions.
sk_SK: Táto obrazovka poskytuje prístup k nastaveniam všetkým rozšíreniam modulu Easy Digital Downloads.

en: This screen provides other miscellaneous options such as disabling jQuery, allowing guest checkout, and configuring your terms of service.
sk_SK: Táto obrazovka poskytuje prístup k rôznym nastaveniam. Napríklad vypnutie jQuery, povolenie nákupu neregistrovaným zákazníkom a vaše vlastné obchodné podmienky.

en: This screen provides the most basic settings for configuring your store. You can set the currency, page templates, and turn <em>Test Mode</em> on and off.
sk_SK: Táto obrazovka vám poskytuje základné nastavenia vašeho obchodu. Nastavíte tu menu, šablóny stránok a vypínate a zapínate <em>testovací mód</em>.

en: This screen provides ways to toggle payment gateways on or off, as well as configure gateway-specific settings. Any extra payment gateway extensions you have installed will appear on this page, and can be configured to suit your needs.
sk_SK: Táto obrazovka vám ponuka zapnutie a vypnutie platobných brán ako aj ich pokročilé nastavenia. Všetky extra platobné rozšírenia budú nainštalované,  zobrazené a upravovateľné na tejto stránke.

en: This screen provides you with reports for your earnings, downloads, customers and taxes.
sk_SK: Táto obrazovka vám poskytuje zostavy o zárobkoch, stiahnutiach, zákazníkoch a daniach.

en: This will send a demo purchase receipt to the emails listed below.
sk_SK: Toto odošle testovacie potvrdenie na nižšie zobrazené emaily.

en: Thousands Separator
sk_SK: Oddeľovač tisícov

en: Time:
sk_SK: Čas:

en: Title:
sk_SK: Názov:

en: To
sk_SK: Do

en: To export shop data (purchases, customers, etc), visit the <a href="%s">Reports</a> page.
sk_SK: Pre export nákupných dát (nákupy, zákazníci, atď), navštívte stránku <a href="%s">zostáv</a>.

en: Today
sk_SK: Iba dnes

en: Tools
sk_SK: Nástroje

en: Total
sk_SK: Celkom

en: Total Downloads: %s
sk_SK: Stiahnutia celkom: %s

en: Total Earnings
sk_SK: Celkový zárobok

en: Total Price
sk_SK: Cena celkom

en: Total Purchased
sk_SK: Celkovo zakúpené

en: Total Purchases
sk_SK: Nákupy celkom

en: Total Sales
sk_SK: Predaj celkom

en: Total Spent
sk_SK: Minuté celkom

en: Total Spent: %s
sk_SK: Minuté celkom: %s

en: Total earnings for period shown:
sk_SK: Celkový zárobok za zobrazené obdobie:

en: Total sales for period shown:
sk_SK: Celkové predaje za zobrazené obdobie:

en: Total: %s
sk_SK: Spolu: %s

en: Totals
sk_SK: Spolu

en: Tracking Settings
sk_SK: Nastavenia sledovania

en: Transaction Failed
sk_SK: Platba zlyhala

en: Transaction ID
sk_SK: ID transakcie

en: Transaction ID:
sk_SK: ID  transakcie:

en: Trying to cheat or something?
sk_SK: Skúšate podvádzať?

en: Type
sk_SK: Typ

en: US Dollars (&#36;)
sk_SK: Americký dolár

en: Undefined
sk_SK: Nedefinované

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzene

en: Unlimited file downloads
sk_SK: Neobmedzený počet stiahnutí

en: Update Cart
sk_SK: Aktualizovať

en: Update Category
sk_SK: Aktualizovať kategóriu

en: Update Discount Code
sk_SK: Aktualizovať zľavový kód.

en: Update Payment
sk_SK: Aktualizovať platbu

en: Update Tag
sk_SK: Aktualizovať značku

en: Upload File
sk_SK: Nahrať súbor

en: Upload a File
sk_SK: Nahrať súbor

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of the purchase receipt emails. Displayed on HTML emails only.
sk_SK: Nahrajte alebo vyberte logo, ktoré bude zobrazené v hlavičke emailov. Zobrazí sa však iba v emailoch s HTML.

en: Upload or enter the file URL
sk_SK: Nahrať alebo zadať URL adresu

en: Uploading the downloadable files is simple. Click <em>Upload File</em> in the Download Files section and choose your download file. To add more than one file, simply click the <em>Add New</em> button.
sk_SK: Nahratie stiahnuteľných súborov je jednoduché. V sekcii stiahnutia súborov si vyberiete súbor a kliknete na tlačidlo <em>nahrať súbor</em>. Pre pridanie viacerých súborov jednoducho klikajte daľej na tlačiclo <em>pridať nový</em>.

en: Use Once Per Customer
sk_SK: Každý zákazník môže použiť kupón iba raz

en: Use This File
sk_SK: Použiť tento súbor

en: Use current
sk_SK: Použiť aktuálne

en: Use the form below to insert the short code for purchasing a %s
sk_SK: Použite formulár nižšie pre vloženie krátkeho kódu pri kúpe %s

en: Use the tips below to get started using Easy Digital Downloads. You will be up and running in no time!
sk_SK: Použite poskytnuté rady pre začiatky s modulom  Easy Digital Downloads. Výrazne skrátia čas nastavovania modulu.

en: User
sk_SK: Používateľ

en: Username
sk_SK: Meno užívateľa

en: Username already taken
sk_SK: Používateľské meno sa už používa

en: Username: %s
sk_SK: Používateľské meno: %s

en: Uses
sk_SK: Používa sa

en: Uses: %s
sk_SK: Používa sa: %s

en: Valid
sk_SK: Platný

en: View %1$s
sk_SK: Zobraziť %1$s

en: View %s
sk_SK: Zobraziť %s

en: View API Log
sk_SK: Zobraziť záznam API

en: View All
sk_SK: Zobraziť všetko

en: View Detailed Earnings Report
sk_SK: Zobraziť detailnú zostavu príjmov

en: View Detailed Report
sk_SK: Zobraziť podrobnú zostavu

en: View Details and Downloads
sk_SK: Zobraziť podrobnosti a súbory na stiahnutie

en: View Discount
sk_SK: Zobraziť zľavu

en: View File Download Log
sk_SK: Zobraziť záznam stiahnutí súboru

en: View Log Message
sk_SK: Zobraziť správu záznamu

en: View Order Details
sk_SK: Zobraziť podrobnosti o objednávke

en: View Payment
sk_SK: Zobraziť platbu

en: View Request
sk_SK: Zobraziť žiadosť

en: View Request Details
sk_SK: Zobraziť podrobnosti vyžiadania

en: View Sales Log
sk_SK: Zobraziť záznam predajov

en: View file download log for purchase
sk_SK: Pre nákup zobraziť záznam stiahnutí súboru

en: View the Full Changelog
sk_SK: Zobraziť celý záznam zmien.

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the Easy Digital Downloads website.
sk_SK: Navštívte <a href="%s">dokumentáciu [EN]</a> Easy Digital Downloads

en: Visit the Extension Store
sk_SK: Navštíviť obchod s rozšíreniami

en: We will send the purchase receipt to this address.
sk_SK: Budeme vám odosielať potvrdenie na túto emailovú adresu.

en: We will use this as well to personalize your account experience.
sk_SK: Toto taktiež použijeme pre prispôsobenie vašeho účtu.

en: We will use this to personalize your account experience.
sk_SK: Toto použijeme pre prispôsobenie vašeho účtu.

en: Welcome to Easy Digital Downloads
sk_SK: Víta vás modul Easy Digital Downloads

en: Welcome to Easy Digital Downloads %s
sk_SK: Víta vás modul Easy Digital Downloads %s

en: What state / province does your store operate from?
sk_SK: V ktorom štáte sa nachádza váš obchod?

en: What's New
sk_SK: Čo je nové

en: Where does your store operate from?
sk_SK: V ktorej krajine sa nachádza váš obchod?

en: Whether to show the price on the purchase button. 1 to show the price, 0 to disable it.
sk_SK: Zobrazenie ceny na tlačidle nákupu. 1 pre zobrazenie ceny, 0 pre vypnutie funkcie.

en: While in test mode no live transactions are processed. To fully use test mode, you must have a sandbox (test) account for the payment gateway you are testing.
sk_SK: V testovacom móde neprebiehajú žiadne transakcie. Pre plnú funkčnosť testovacieho módu je potrebné mať Sandbox(testovací) účet pre vami vybraté platobné brány.

en: White
sk_SK: Biela

en: With easily accessible shortcodes to display purchase buttons, you can add a Buy Now or Add to Cart button for any product anywhere on your site in seconds.
sk_SK: Pomocou krátkych kódov predstavujúcich tlačidlá: Pridať do košíka a Kúpiť teraz môžete zobraziť nákup kdekoľvek na stránke.

en: Yellow
sk_SK: Žltá

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sk_SK: Áno, budem zadávať ceny s daňou

en: Yesterday
sk_SK: Včera

en: You also have the option to bulk delete payment should you wish.
sk_SK: Taktiež máte k dispozícii hromadné mazanie platieb.

en: You are already logged in
sk_SK: Už ste prihlásený

en: You are running EDD version: %s
sk_SK: Používate EDD verziu: %s

en: You can create any number of discount codes easily from this page.
sk_SK: Na tejto stránke môžete ľahko vytvoriť toľko zliav, koľko budete len chcieť.

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
sk_SK: Jednoducho môžete zmeniť počet stĺpcov pridaním parametra: columns="x"

en: You can enter a transaction ID prefixed by 'txn:'
sk_SK: Môžete zadať ID nákupu s predponou "txn:"

en: You can enter the %s ID prefixed by '#'
sk_SK: Môžete zadať ID %s s predponou '#'

en: You can enter the 32-character purchase key
sk_SK: Môžete zadať 32 znakov dlhý kľúč nákupu

en: You can enter the customer's IP address
sk_SK: Môžete zadať IP adresu zákaznníka

en: You can enter the customer's email address
sk_SK: Môžete zadať email zákazníka

en: You can enter the customer's name or ID prefexed by 'user:'
sk_SK: Môžete zadať meno zákazníka alebo je ID s predponou "user:"

en: You can enter the download file's name
sk_SK: Môžete zadať názov súboru

en: You can enter the purchase ID
sk_SK: Môžete zadať ID nákupu

en: You cannot send email with EDD_Emails until init/admin_init has been reached
sk_SK: Kým nebolo dosiahnuté EDD_Emails until init/admin_init nemôžete posielať emaily.

en: You do not have permission to %s API keys for this user
sk_SK: Nemáte dostatočné oprávnenie pre %s API kľúčov používateľa

en: You do not have permission to download this file
sk_SK: Nemáte dostatočné oprávnenie na stiahnutie súboru

en: You do not have permission to edit this payment record
sk_SK: Nemáte práva na úpravu platobného záznamu

en: You do not have permission to export data.
sk_SK: Nemáte dostatočné oprávnenie na export dát.

en: You do not have permission to view this file.
sk_SK: Nemáte dostatočné oprávnenie na zobrazenie tohto súboru.

en: You have a saved cart, <a href="%s">click here</a> to restore it.
sk_SK: Uložili ste si košík, pre jeho obnovenie <a href="%s">kliknite sem</a> .

en: You have already added this item to your cart
sk_SK: Túto položku ste už pridali do košíka

en: You have already purchased this item, but you may purchase it again.
sk_SK: Túto položku ste už zakúpili, avšak môžete ju zakúpiť znova.

en: You have not made any purchases
sk_SK: Neuskutočnili ste žiadne nákupy

en: You have not purchased any downloads
sk_SK: Nezakúpili ste žiadne súbory na stiahnutie

en: You have successfully added %s to your shopping cart.
sk_SK: Úspešne ste pridali do košíka: %s.

en: You must agree to the terms of use
sk_SK: Musíte súhlasiť s obchodnými podmienkami

en: You must be logged into an account to purchase
sk_SK: Aby ste mohli nakupovať, musíte byť prihlásený.

en: You must choose a download
sk_SK: Musíte si vybrať stiahnutie

en: You must enable a payment gateway to use Easy Digital Downloads
sk_SK: Pre používanie Easy Digital Downloads musíte povoliť platobné brány

en: You must have at least one field
sk_SK: Musíte mať aspoň jedno pole

en: You must have at least one price
sk_SK: Musíte mať aspoň jednu cenu

en: You must login or register to complete your purchase
sk_SK: Pre dokončenie nákupu sa musíte prihlásiť/registrovať

en: You must register or login to complete your purchase
sk_SK: Pre dokončenie nákupu sa musíte prihlásiť/registrovať

en: You must specify both a token and API key!
sk_SK: Musíte zadať token aj API kľúč!

en: You need to login to edit your profile.
sk_SK: Pre úpravu profilu sa potrebujete prihlásiť.

en: You will also need to configure your gateway settings if you are accepting credit cards
sk_SK: Tiež potrebujete nastaviť platobné brány pre povolenie platby platobnou kartou

en: Your cart is empty
sk_SK: Váš košík je prázdny

en: Your cart is empty.
sk_SK: Váš košík je prázdny.

en: Your password
sk_SK: Vaše heslo

en: Your profile has been edited successfully.
sk_SK: Váš profil bol úspešne upravený.

en: Your purchase is processing. This page will reload automatically in 8 seconds. If it does not, click <a href="%s">here</a>.
sk_SK: Vaša platba sa práve spracováva. Ak sa stránka za 8 sekúnd automaticky neobnoví, kliknite <a href="%s">sem</a>.

en: Your request could not be authenticated!
sk_SK: Vaša žiadosť nemôže byť overená!

en: Your site name
sk_SK: Meno vašej stránky

en: Your transaction failed, please try again or contact site support.
sk_SK: Vaša platba zlyhala, prosím skúste znova alebo kontaktujte podporu.

en: Your username
sk_SK: Vaše uživateľské meno

en: Zip / Postal Code
sk_SK: PSČ/Poštový kód:

en: Zip / Postal code
sk_SK: PSČ/Poštový kód

[ctx: Zip / Postal code of address]
en: Zip / Postal Code:
sk_SK: PSČ/Poštový kód:

en: Zip Code
sk_SK: PSČ

en: [%s] New User Registration
sk_SK: [%s] Registrácia nového používateľa

en: [%s] Your username and password
sk_SK: [%s] Vaše používateľské meno a heslo

[ctx: all dropdown items]
en: All
sk_SK: Všetky

[ctx: download post type name]
en: No %s found
sk_SK: Neboli nájdené %s

en: excludes %s tax
sk_SK: Bez %s dane

en: guest
sk_SK: neregistrovaný

en: includes %s tax
sk_SK: Vrátane %s dane

[ctx: no dropdown items]
en: None
sk_SK: Žiadny

en: none
sk_SK: žiadny

en: or checkout as a guest.
sk_SK: alebo objednajte si tovar bez registrácie.

[ctx: post type general name]
en: Discounts
sk_SK: Zľavy

[ctx: post type general name]
en: Payments
sk_SK: Platby

[ctx: post type singular name]
en: Discount
sk_SK: Zľava

[ctx: post type singular name]
en: Payment
sk_SK: Platba

en: remove
sk_SK: odstrániť

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sk_SK: Kategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
sk_SK: Značka

en: to
sk_SK: k

en: unlimited
sk_SK: neobmedzene
